Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 20:19   #4981
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kasiagolenia Pokaż wiadomość
Tak wtedy tonujesz make up. Jak najbardziej popieram powrót do naturalnego kolorku tak w ogóle tu moja strona, może coś jeszcze się spodoba: www.kasiagolenia.eu W przyszłości, czyli tak na jesieni będą tam też porady różne różniaste
Super! Dzięki wielkie za link.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 23:41   #4982
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ja wnioskuje, ze jestes nietypowym latem i tyle. Na dodatek w druga strone, jak sie postarasz (mocny filtr na twarz, przyciemnienie wlosow) - wydabedziesz z siebie zime.
Masz chlodna pigmentacje - a to wyklucza wiosne i jesien. Kwestia tego, co z siebie mocniej wydobedziesz, bedzie decydowalo o typie Twojej urody. Mozesz sie nieco 'podzimowac' jak dlugo jestes mloda, ale z wiekiem lepiej wrocic do swoich mysich barw. Tylko prawdziwej urodzonej zimie ladnie jest w czerni na twarzy i bialej bluzce bez wzgledu na wiek :/
Serdecznie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Jestem skłonna przyznać Ci rację, że jestem nietypowym latem
Włosy mam ciemne, kręcone i kilka razy już mnie brano za Żydówkę, natomiast w typie letnich blondynek typu Cameron Diaz (o ile to lato), to zupełnie nie jestem. Kolorystycznie najbliżej mi do Natalie Portman, która często brana jest za zimę, a w rzeczywistości ma mysie włosy i blade usta - i na niektórych fotkach wygląda właśnie jak nietypowe lato.
Co do pomadek i cieni, to całe życie używałam brązów, włosy farbowałam na rudo, dopiero przed ślubem wizażystka "oswieciła" mnie, że zdecydowane lepiej mi w śliwkach, zgaszonych różach itp.
W ciemnych szminkach typu czerwień to tak średnio wyglądam, najlepiej w takich neturalnych kolorach lekko przyciemniających, ale broń boże cielistych czy majtkowych różach. Chyba nieźle mi też w wiśniowym.
Bardzo dziękuję za pomoc, postaram się wybrać więcej "letnich kolorów", a nie same czernie i czerwienie
PS w załączniku moje oczy, chyba z kolei raczej typowe dla zimy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (51,3 KB, 15 załadowań)
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 08:45   #4983
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

No, ladne te oczka, Gosia
Widzisz, i Natalie i Cameron sa latem, a jakie inne. Choc, ja bym sie u Natalie doszukala odrobiny jesieni, bo taka czysta letnia to nie jest.
Jak patrze na Twoja fotke, jestes ewidentnie zimna. Kwestia tylko tego, jak stopniowac temperature makijazu i ubran. Mysle, ze nie ma co isc w bardzo zimne kolory makijazu, lepsze takie lekko neutralne temperaturowo odcienie kolorow, ktore sa Tobie przypisane. Bo fiolet moze byc zlocisty i wpadajacy w czerwien, a moze byc bardziej ostry i lecacy w mrozne indygo.

Te majtkowe kolory na ustach absolutnie Ci nie beda pasowac. Mi tez nie. Powoduja, ze czuje sie splowaiala. Wsciekle zimna fuksja moze byc zbyt ostra, jesli nie wzmocni sie kontrastu miedzy kolorem skory i wlosow. Ja obecnie mam wlosy w kolorze.... niedocelowym, bo splowialym jasnym blondzie i fuksja da sie nosic, jak przylize sobie wlosy, inaczej mam balagan. Jak mialam czarne wlosy - bez wzgledu na nielad na glowie - wygladala bardzo dobrze

Co do brazow - sa bezpieczne, ale moga nas mocno 'wyplowiec'. Dlatego, chociaz w szmince, dobrze jest miec domieszke zimnego rozu - jak np. szminka Clinique Blushing nude, lub neutralnej choc lekko ceglanej czerwieni - patrz szminka Clinique Berry Freeze.

My - Lata - jestesmy z natury lekko wyplowiale i na twarzy potrzebujemy troszke pigmentu . Jesienie i Zimy i czasem wystarczy im tylko mascara
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 11:04   #4984
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
No, ladne te oczka, Gosia
Widzisz, i Natalie i Cameron sa latem, a jakie inne.
Jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy I dziekuję za komplement. Ze mną problem jest taki, ze jestem najcześciej brana za "ciemną" - koleżanki zawsze mi odradzają blond (Nieee, w blondzie byś wyglądała beznadziejnie), a jak kiedyś sie umalowałam kosmetykami jasnej blondynki (niebieskie cienie i rózowa pomadka), wyglądałam jak przebieraniec z cyrku. Także zdecydowanie bliżej mi kolorom zimy. W dzieciństwie miałam ciemne włosy, ciemną karnację, a dopiero od kilku lat jakoś tak się "rozmyłam" - może przez to, że od lat się nie opalam, zbladłam, a włosy mam ufarbowane na taki nijaki, wypłowiały rudy. Tylko w słońcu widać taki lekko mysi odcień, bo w dziennym świetle to mam typowo brązowe włosy, raczej ciemne.
Popróbuję pomadek, które poleciłaś, a potem może wkleję fotkę
Serdecznie pozdrawiam!
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 11:34   #4985
beboq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - zdecydowanie szybko Odcień opalenizny taki lekko przykurzony, szaro-beżowy.


2. Kolor oczu - ciemne tęczówki z czarną obwódką, czysty kolor, bez plamek. Ciemne rzęsy i (rzadkie) brwi.


3. Piegi -brak.


4. Cera - oliwkowy/złotawy Różowe rumieńce i popękane naczynka na policzkach. W zimie jestem oczywiście bledsza ale coś i tak z tej oliwki i złota zostaje.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny. Jaki odcień? Ma złotawo-brązowe i miedziane przebłyski.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Dobrze się czuzję w czerni, bieli, szarości i beżu.

Pomóżcie, proszę. Już nie ogarniam.
Proszę o nie kierowanie się pierwszymi dwoma zdjęciami, przy analizie typ urody.
Jeszcze proszę o analizę kształtu twarzy.
Ostatnie zdjęcie bez makijażu i kamerką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12q.jpg (11,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 405622_284122651643551_100001374562016_735027_310066562_n.jpg (30,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (9,7 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez beboq
Czas edycji: 2012-08-09 o 11:40
beboq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 12:15   #4986
kasiagolenia
Raczkowanie
 
Avatar kasiagolenia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 49
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez beboq Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - zdecydowanie szybko Odcień opalenizny taki lekko przykurzony, szaro-beżowy.


2. Kolor oczu - ciemne tęczówki z czarną obwódką, czysty kolor, bez plamek. Ciemne rzęsy i (rzadkie) brwi.


3. Piegi -brak.
Jesteś zimną. Pasują ci kolory kontrastujące i chłodne (czysta czerwień, czerń, biel, granat, butelkowa zieleń, chłodne brązy, śliwka, cytrynoway żółty). Unikaj barw ciepłych, bladych czy o złotym połsku. Makijaż może być intensywny i wyrazisty. Obowiązkowa w kosmetyczne jest czarna kredka i czarny tusz.
Pod spodem moje make up, może coś cię zainspiruje. Więcej na www.kasiagolenia.eu
Co do kształtu twarzy jesteś nietypowym trójkątem chyba. Gdybym miała cię malować bronzerem starałabym się zwężyć twoje dość masywne czoło. Czyli zaczełabym nakładac bronzer u linii włosów, po bokach czoła oraz na skronie i boki twarzy do wyskości policzków. Musnęłabym też brodę, żeby ją nieco schować, ponieważ jest trochę szpiczasta. Masz trochę zaokrągloną twarz (powiedziałabym taki pełny trójkat) więc róż naniosłabym liniami skośnymi i pionowymi, to ją optycznie by wyszczupliło. Zrezygnowałabym z rozświetlacza, żeby nie uwypuklać, dość szerokiej twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4124.jpg (47,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2758b.jpg (51,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_7679web.jpg (87,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg web.jpg (71,3 KB, 4 załadowań)
kasiagolenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 20:42   #4987
lolkafasolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 206
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Wygladasz na zime, ale taka nie do konca klasyczna. Ten czerwonawy poblask wlosow nie daje spokoju, ale to juz maly szczegol. Jesli Twoj naturalny kolor jest mocno nasycony i ciemny - to spokojnie, jestes zima

Dziękuję serdecznie za odpowiedź!!! A co do włosów to kolor nie jest nasycony, taki brudny brąz, ale zdecydowanie chłodny i rudzieje tylko podczas dłuższego przebywania na słońcu..
lolkafasolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 10:51   #4988
esa12121
Zadomowienie
 
Avatar esa12121
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska ;>
Wiadomości: 1 136
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz; czasem na czerwono, ale po 1-2 dniach wychodzi ładna brązowa opalenizna, choć częściej od razu na brązowo
2. Kolor oczu; bardzo ciemny brąz, brwi i rzęsy czarne i gęste
3. Piegi; nie mam
4. Cera; blada, choć czasem trochę różowieje na policzkach
5. Naturalny kolor włosów; ciemny brąz
6. Kolor ust (naturalny oczywiście); czerwone
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?; lubię brązy, beże, takie bardziej pastelowe odcienie, czerń

Dziękuje z góry za odpowiedź:pro si:
__________________
Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o twoje ciepło...

http://www.pustamiska.pl/

Edytowane przez esa12121
Czas edycji: 2012-08-10 o 12:48
esa12121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 12:19   #4989
kasiagolenia
Raczkowanie
 
Avatar kasiagolenia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 49
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez esa12121 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz; czasem na czerwono, ale po 1-2 dniach wychodzi ładna brązowa opalenizna, choć częściej od razu na brązowo
2. Kolor oczu; bardzo ciemny brąz, brwi i rzęsy czarne i gęste
Jesteś zimą. Kilka postów wyżej napisałam coś o zimie
kasiagolenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 12:47   #4990
esa12121
Zadomowienie
 
Avatar esa12121
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska ;>
Wiadomości: 1 136
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kasiagolenia Pokaż wiadomość
Jesteś zimą. Kilka postów wyżej napisałam coś o zimie
Dziękuje za tak szybką odpowiedź
__________________
Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o twoje ciepło...

http://www.pustamiska.pl/
esa12121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 19:50   #4991
Bingusiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To ja też bardzo proszę o interpretację

1. Jak się opalasz; Zazwyczaj na czerwono, ale po 1-2 dniach brązowieję. Opalam się raczej średnio (ani ciężko, ani lekko). Kolor opalenizny po kilku dniach jest złotawo/szary nigdy nie jest to kolor bardzo ciemny, raczej jasny.
2. Kolor oczu; Niebieskie z szarymi elementami (w zależności od światła) raczej ciemne niż jasne. Oprawa oczu: bardzo jasna, rzęsy gęste i długie, brwi raczej umiarkowane też jasne, włoski długie
3. Piegi; mam na nosie i policzkach ale z reguły w okresach bardziej słonecznych (późna wiosna, lato, początek jesieni)
4. Cera; średnia, na pewno nie porcelanowa, ale też nie śniada. Skłaniam się jednak ku jasnej. Na nosie mam problem z naczynkami, policzki bywają różowe. Reszta twarzy raczej w ciepłym odcieniu (tak mi się wydaje )
5. Naturalny kolor włosów; Złoty blond, jasny, miejscami miedziane refleksy
6. Kolor ust ; jasne, różowe
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Lubie ubierać się w korale, łososie, turkusy, beże, brązy, granaty, czerwienie. Nie przepadam za zimnymi kolorami - błękity, szarości, czysta biel. Podobno dobrze mi w kolorach zdecydowanych.

Będę wdzięczna za odpowiedź
Bingusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 20:08   #4992
Bingusiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To ja również poproszę o interpretację

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się raczej łatwo. Początkowo na czerwono, po 1-2 dniach brązowieję i wtedy skóra ma kolor złotawo-przykurzony. Opalenizna nigdy nie jest bardzo mocna.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


Oczy są koloru ciemnego niebieskiego z elementami szarego. Dookoła tęczówki ciemniejsza obwódka, bliżej źrenicy kolor staje się jaśniejszy. Oprawa oczu bardzo jasna. Rzęsty gęste, długie, natomiast brwi raczej średniej grubości, włoski długie, kolor jasny.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegi mam w okresach słonecznych (późna wiosna, lato, wczesna jesień), są raczej w ciepłym odcieniu

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Raczej jasna, ale nie porcelanowa. Mam problem z naczynkami na nosie. Policzki rumienią się na różowo. Cera nie jest jednolita ale raczej w ciepłym odcieniu. Jest trochę beżu i trochę różu.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy koloru złotego jasnego blondu. Mam odrobinę miedzianych refleksów.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Dość jasne różowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Lubię siebie w zdecydowanych kolorach, unikam pasteli. W mojej szafie jest dużo korali, łososia, granatu, czerwieni, karmelowego, fioletu. Nie przepadam za błękitami, szarościami, czystą bielą.

Będę wdzięczna za odpowiedź
Bingusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 07:56   #4993
Bingusiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To ja również poproszę o interpretację

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się raczej łatwo. Początkowo na czerwono, po 1-2 dniach brązowieję i wtedy skóra ma kolor złotawo-przykurzony. Opalenizna nigdy nie jest bardzo mocna.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


Oczy są koloru ciemnego niebieskiego z elementami szarego. Oprawa oczu bardzo jasna. Rzęsty gęste, długie, natomiast brwi raczej średniej grubości, włoski długie, kolor jasny.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegi mam w okresach słonecznych (późna wiosna, lato, wczesna jesień), są raczej w ciepłym odcieniu

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Raczej jasna, ale nie porcelanowa. Mam problem z naczynkami na nosie. Policzki rumienią się na różowo. Cera nie jest jednolita ale raczej w ciepłym odcieniu. Jest trochę beżu i trochę różu.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy koloru złotego jasnego blondu. Mam odrobinę miedzianych refleksów.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Dość jasne różowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Lubię siebie w zdecydowanych kolorach, unikam pasteli. W mojej szafie jest dużo korali, łososia, granatu, czerwieni, karmelowego, fioletu. Nie przepadam za błękitami, szarościami, czystą bielą.

Będę wdzięczna za odpowiedź
Bingusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 12:18   #4994
Palala
Raczkowanie
 
Avatar Palala
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Nie opalam się, stosuję kremy z wysokim filtrem (50+)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy dwukolorowe, w środku brązowe, brzegi (prawdo podobnie) zielone, , zależy od tego co mam na sobie. Tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. Na tęczówkach mam malutkie brązowe plamki. Brwi są ciemnobrązowe, rzęsy jeszcze ciemniejsze.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi chyba złotawo ciepłe, choć nie jestem pewna na 100%

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Bardzo jasna, blada, czasem mam rumiane policzki – różowe (wyglądam jak matrioszka ) wydaje mi się, że cera wpada w odcień chłodnego różu.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Bardzo ciemny brąz, w dzieciństwie miałam czarne włosy. Przebłyski w ciepłym odcieniu.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
różowy ciepły, ale nie czerwone, bardziej zdecydowany róż - malinowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w :
- niebieskim : błękit, zgaszony, chabrowy, kobaltowy, granat
- zielony : soczysty, butelkowy
- czerwony : tylko intensywna krwista czerwień
- róż : pudrowy, malinowy
- czarny : raczej jako element stroju niż całość. Świetnie wyglądam w czarnych oprawkach
Źle :
- żółty
-pomarańczowy
- beż (zlewam się)
- seledynowy
- łososiowy
- pastelowe odcienie zieleni, fioletu i czerwieni(rozbielona czerwień)
- ceglasty
- szary
- khaki
- złoty

Edytowane przez Palala
Czas edycji: 2012-08-14 o 21:19
Palala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 12:48   #4995
1bladzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Zima i Lato
1bladzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 01:01   #4996
gabrysnia12
Przyczajenie
 
Avatar gabrysnia12
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja również bym prosiła

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? ,
Ciężko, najpierw na czerwono , a potem na złotawo-brązowo

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
oczy jasne, niebieskie ( bardziej niebieskie niż na 2 zdjęciu), mają ciemniejsza obwódkę, ale nie czarną, bardziej taki mocniejszy szary kolor. mam plamki, szaro zielone. rzęsy rzadkie, proste, czarne, brwi czarne niezbyt gęste, ale tez nie jakoś szczególnie rzadkie.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi mam złotawe ciepłe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
brzoskwiniowy, złotawy i jasny, rumienię się na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemne brązowe, prawie czarne, przebłyski złotawo brązowe.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
dość jasny różowy, często z lekko ciemniejszą obwódką.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w :
czarnym, brązach, granat, niebieski, oliwkowy, turkusowy, czerwony, beżowy, biały, pastele, szary.
Nie bardzo potrafię określić w jakich czuję się źle, bo w szafie mam bardziej stonowane ciuchy.

Mam nadzieję, że jakoś sobie poradziłam żeby siebie opisać, zawsze mam z tym problem, ale myślę, że dzięki zdjęciom mi pomożecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11 - Kopia.jpg (13,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0094.jpg (101,9 KB, 24 załadowań)
gabrysnia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 15:55   #4997
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

I ja, i ja

1. Jak się opalasz - wydaje mi się, ze średnio szybko, ale w sumie to ciężko mi stwierdzić, bo nie lubię się opalać.
Opalam się na brąz - od razu.

2. Kolor oczu - zielone, z dość ciemną oprawą. Długie, lecz proste rzęsy, gęste brwi.

3. Piegi -brak. Aczkolwiek ostatnio miałam wrażenie, ze zauważyłam kilka u siebie (chyba od słońca). Ale generalnie brak.


4. Cera - odcień oliwkowy, chłodny, trochę ziemisty. Raczej jestem z tych bladych, ale to chyba wynika z tego, ze unikam słońca. Ale mega bladziochem nie jestem.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz z ciepłymi refleksami.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Dobrze się czuję w czerni. Źle w kolorach ogólnie, ale najgorzej chyba w chłodnym niebieskim, bo podkreśla moje cienie pod oczami. A w szarosciach i kolorach ziemi wyglądam niezdrowo. Ogólnie chyba lepiej mi w chłodnych kolorach (tak wnoszę po szminkach - zdecydowanie lepiej wygladam w chłodnych różach, czerwieniach, nawet fioletach, a koszmarnie w ciepłych koralach, pomarańczach i brązach).


Do niedawna myślałam, że jestem zima, ale te ciepłe refleksy we włosach mi tu nie pasują...
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 19:44   #4998
Chiyano
Przyczajenie
 
Avatar Chiyano
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Nie pytam o typ urody, bardziej chodzi mi o to, żeby ktoś określił mój kształt twarzy, z czym mam problem Z góry dziękuje za pomoc
Zdjęcia, które mają okropną jakosć :x :
na czwartym lekki uśmieszek, na reszcie bardziej powaga.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2146.jpg (29,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2236.jpg (13,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2231.jpg (15,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2061.jpg (18,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1829.jpg (17,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 296p65y.jpg (9,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27xbie.jpg (7,8 KB, 2 załadowań)
Chiyano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-12, 20:37   #4999
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja też się spytam. Kiedyś już pytałam i wtedy dostałam odpowiedź, że jestem latem, ale czym bardziej świadoma jestem koloru swojej cery i włosów mam większe wątpliwości..

1. Jak się opalasz?
Dosyć powoli, ale od razu na ładny brązowy kolor. Ostatnimi czasy jednak namiętnie smaruję się filtrami 50+.

2. Kolor oczu?
Ciemno niebieskie z granatową obwódką. Oprawa oczu ciemna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nieliczne na rękach i ciele. Na twarzy brak. Kolor raczej ciepły.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera bardzo jasna. Żółtawo oliwkowa. Zdecydowanie nie różowa, jednak płytko unaczyniona.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciepły brąz. Latem w słońcu miodowe. Mam właściwie identyczny kolor włosów co Miley Cyrus.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Bardzo jasny różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia.

Może ktoś ma jakiś pomysł. Bo ja już nie wiem
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 17:44   #5000
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Jaki kolor włosów (prócz naturalnego) pasuje reprezentantkom typu letniego, których włosy z natury mają odcień mysi?
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:04   #5001
kasiagolenia
Raczkowanie
 
Avatar kasiagolenia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 49
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Jaki kolor włosów (prócz naturalnego) pasuje reprezentantkom typu letniego, których włosy z natury mają odcień mysi?
Och jak ja uwielbiam taki mysi kolor! Zamiast go farbować lepiej moim zdaniem zrobić z niego atut! Ale... Pasują popielate blondy, ze srebrnym połyskiem, średni lub ciemny brąz oczywiście chłodny. Generalnie fryzjerka powinna umieć powiedzieć który brąz jest ciepły, a który chłodny, jeśli nie umie zrezygnuj z jej usług (bo niestety są takie). Najgorsze co może być to blond w kolorze kurzego żółtka. Niestety panie lata często sobie robią tym krzywdę. Nie wiem co chcą przez to osiągnąć...
kasiagolenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:09   #5002
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kasiagolenia Pokaż wiadomość
Och jak ja uwielbiam taki mysi kolor! Zamiast go farbować lepiej moim zdaniem zrobić z niego atut! Ale... Pasują popielate blondy, ze srebrnym połyskiem, średni lub ciemny brąz oczywiście chłodny. Generalnie fryzjerka powinna umieć powiedzieć który brąz jest ciepły, a który chłodny, jeśli nie umie zrezygnuj z jej usług (bo niestety są takie). Najgorsze co może być to blond w kolorze kurzego żółtka. Niestety panie lata często sobie robią tym krzywdę. Nie wiem co chcą przez to osiągnąć...
Dziękuję za odpowiedź.

Wracam do naturalnego koloru po wieloletnim farbowaniu, ale pytam na wszelki wypadek, ponieważ niestety odrost zaczyna coraz mniej mi się podobać.

Obecnie mam brąz z rudawym połyskiem - niestety tak farba się wypłukała od kwietnia.

Ja mam problem tego rodzaju, że nie jestem takim typowym, chłodnym latem. Niektórzy rozróżniają podtyp soft summer i to właśnie jego opis pasuje do mnie najbardziej.

http://afratczak.blogspot.com/2012/0...-zgaszone.html
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:32   #5003
kasiagolenia
Raczkowanie
 
Avatar kasiagolenia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 49
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.

Wracam do naturalnego koloru po wieloletnim farbowaniu, ale pytam na wszelki wypadek, ponieważ niestety odrost zaczyna coraz mniej mi się podobać.
Tak, wiem trudno wytrzymać z odrostami... sama miałam podobnie:P To może zafarbuj na kolor odrostów całą głowę, jak tak zrobiłam. Fryzjerka kolor dobrała genialnie, bo po farbowaniu (dość mocną farbą, bo musiała pokryś trzy kolory na moich włosach) nie było już odrostów po niej. I mam piękny jednolity brąz...
kasiagolenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:41   #5004
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kasiagolenia Pokaż wiadomość
Tak, wiem trudno wytrzymać z odrostami... sama miałam podobnie:P To może zafarbuj na kolor odrostów całą głowę, jak tak zrobiłam. Fryzjerka kolor dobrała genialnie, bo po farbowaniu (dość mocną farbą, bo musiała pokryś trzy kolory na moich włosach) nie było już odrostów po niej. I mam piękny jednolity brąz...
Wydaje mi się, że nie odróżnia się bardzo od całości, ale widać ten znienawidzony przeze mnie szarawy odcień.

Pierwotnie miałam zamiar odczekać i cieszyć się naturalnym kolorem, ale czarno to widzę.

Wrzucam zdjęcie - mam wrażzenie, że odrost tak bardzo się nie odcina od reszty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolorr.jpg (118,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorrrr.jpg (82,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorrrrrr.jpg (41,2 KB, 11 załadowań)
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 22:12   #5005
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 442
GG do olivien
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

zawsze wydawało mi się, że jestem wiosną, ale nauczycielka kiedyś w szkole powiedziała mi, że jestem zimą i w sumie sama teraz nie wiem..
pomóżcie

1. Jak się opalasz - szybko, od razu na brązowo

2. Kolor oczu - jasne zielono-niebieskie, nie są ani typowo zielone ani niebieskie, coś jakby turkus, ale więcej w nich zieleni, bardzo jasnej zieleni.. brwi ciemniejsze od włosów w kolorze grafitowym i rzęsy również

3. Piegi - nie mam piegów, jednak mam duże pieprzyki na plecach oraz pojedyncze malutkie w różnych miejscach na ciele

4. Cera - jasna brzoskwiniowa, żółtawa..

5. Naturalny kolor włosów - jasny blond mysi, jednak na słońcu szybko jaśnieją są bardzo jasne, ale w ciepłym odcieniu lekko złotym

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - intensywny czerwony, (kiedyś jak byłam mała w podstawówce to nauczycielki myślały, że usta szminką maluję)
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o włosy

Edytowane przez olivien
Czas edycji: 2012-08-14 o 22:13
olivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:28   #5006
kasiagolenia
Raczkowanie
 
Avatar kasiagolenia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 49
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że nie odróżnia się bardzo od całości, ale widać ten znienawidzony przeze mnie szarawy odcień.

Pierwotnie miałam zamiar odczekać i cieszyć się naturalnym kolorem, ale czarno to widzę.

Wrzucam zdjęcie - mam wrażzenie, że odrost tak bardzo się nie odcina od reszty.
Śliczny kolor! Właśnie tego zazdroszcze paniom lato No cóż, zrobisz co zechcesz, ale mi bardzo się podoba twój naturalny kolorek.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez olivien Pokaż wiadomość
zawsze wydawało mi się, że jestem wiosną, ale nauczycielka kiedyś w szkole powiedziała mi, że jestem zimą i w sumie sama teraz nie wiem..
pomóżcie
Jesteś latem. Na pewno nie wiosną... Spotkałam się zaledwie z dwiema wiosnami, a bardzo obserwuję typy urody. Wiosna jest typem bardzo eterycznym, o bladej skórze, która bardzo łatwo ulega oparzeniom. Kolor włosów wiosny to złoty blond, miedziane. Zazwyczaj wiosna ma też cieniutkie i jasne brwi i rzęsy. W ogóle nie pasujesz do opisu wiosny. Zimą też nie jesteś... Wg mnie pasujesz do opisu lata. Najbardziej korzystne sa dla pani lata kolory pastelowe, szczególnie gdy mają domieszkę błękitu lub szarości. Odcienie powinny być pudrowe, przygaszone. Powinnaś unikac kolorów ciepłych. Co do makijażu lata to gdzieś już o tym pisałam i nawet zdjecia umieszczałam, popatrz kilka, kilkanaście postów wyżej str. 165 i 166, Focie to są z 2012-08-08 z godz. 20:27, a o make upie 2012-08-07 z 21:41

Edytowane przez kasiagolenia
Czas edycji: 2012-08-15 o 12:34
kasiagolenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 15:00   #5007
winterwind
Przyczajenie
 
Avatar winterwind
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: korytko
Wiadomości: 17
GG do winterwind
Wink Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam was Wizażanki, ostatnio się też zastanawiałam jaką porą roku właściwie jestem... Doradźcie coś niecoś

1. Jak się opalasz?
Ciężko w ogóle powiedzieć, że się opalam. Nikt nigdy tego nie zauważa, ponieważ po opalaniu pokazują się takie słoneczne złotawe plamki w ramach opalenizny..

2. Kolor oczu?
Szaro -zielone z ciemno zieloną cienką obwódką. Na tęczówce kwitną żółtawe i jasne plamki

3. Piegi - brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera bardzo jasna, lekko zaróżowiona.

5. Naturalny kolor włosów -myślę iż to jest kolor brąz z miedzianymi/ złotawymi błyskami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście), różowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Żółcie, pomarańcze, róże , ecru, niezbyt ciemne brązy, myślę że perłowe też wyglądają ładnie.
W samej zieleni wyglądam trupio (może kwestia odcieni), ciemne cienie "męczą" moje oczy, szczególnie że ciężko jest zakryć dołeczki pod nimi... :c

Proszę o wsparcie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 253439_191787954202014_209334_n.jpg (60,1 KB, 8 załadowań)
winterwind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:29   #5008
maryjanesroses
Raczkowanie
 
Avatar maryjanesroses
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 92
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To może i ja... ;-)

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się łatwo, ale początkowo jestem czerwona, po kilku dniach brązowieję. Odcień opalenizny jest złotawo-brązowawy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Jasny niebieski, a obwódka jest ciemna. Oprawa jest również ciemna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie mam.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Ciepły, oliwkowy odcień. Rumienię się raczej na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny, złotawy brąz.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta to zdecydowanie jasny róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Lubię czerń, biel, pastele, kremowe odcienie, blade róże.
maryjanesroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 18:06   #5009
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Ja też się spytam. Kiedyś już pytałam i wtedy dostałam odpowiedź, że jestem latem, ale czym bardziej świadoma jestem koloru swojej cery i włosów mam większe wątpliwości..

1. Jak się opalasz?
Dosyć powoli, ale od razu na ładny brązowy kolor. Ostatnimi czasy jednak namiętnie smaruję się filtrami 50+.

2. Kolor oczu?
Ciemno niebieskie z granatową obwódką. Oprawa oczu ciemna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nieliczne na rękach i ciele. Na twarzy brak. Kolor raczej ciepły.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera bardzo jasna. Żółtawo oliwkowa. Zdecydowanie nie różowa, jednak płytko unaczyniona.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciepły brąz. Latem w słońcu miodowe. Mam właściwie identyczny kolor włosów co Miley Cyrus.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Bardzo jasny różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia.

Może ktoś ma jakiś pomysł. Bo ja już nie wiem
Nikt nie ma pomysłu?
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 10:27   #5010
kskocka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 32
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

zdecydowanie ciężko, najpierw na czerwony, który później stopniowo brązowieje

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

jasne i ciemne, zależy od światła( w ciemnym pomieszczeniu brązowe, w jasnym oliwkowe, piwne), kolor zielony z brązowymi plamkami, brwi i rzęsy zdecydowane, ciemno brązowe.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jasna, wpadająca w róż, nie rumienię się

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

naturalny średni brąz ze złotawymi przebłyskami


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

czuje się dobrze w zdecydowanych kolorach, uwielbiam czerń, ale to też wynik mojego stylu, lubie też popiele, beże.
kskocka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.