Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-14, 12:08   #511
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
kosmetyk jak każdy inny, bo czy prezent w postaci różu do policzków zaraz znaczy, że wygląda się za blado, a tusz do rzęs, ze sie jest wypłowiałym wymoczkiem? Nie dorabiałabym ideologii do tego
hehe...a ja dostałam niedawno perfumy..i się głupia ucieszyłam...

swoją drogą kiedyś dostałam od teścia krem na zmarchy i też mi się głupio zrobiło
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:14   #512
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A właśnie, a propos - dostałam na urodziny od bratowej preparat na celulit Diora. Fajny prezent, co nie ? Nazywa się to to Svelte i drogie jak jasna cholera. O, to:
http://www.lumiere.pl/product_info.p..._Du_Corps.html
Wyobraźcie sobie, że w tym cudzie ze wszystkich substancji aktywnych, najwięcej jest alkoholu - jest na pierwszym miejscu w składzie ! Jak to aplikuję na skórę (a aplikuję skoro już mam ) to aż mnie zatykają te alkoholowe opary Normalnie upić się tym można.
Efekt: skóra napięta, bo...przesuszona Za, bagatela - 305 zł.

Tak więc widzisz ilios, że dokonuję na sobie różnych ekstremalnych kuracji Takie tam coś do skalpu to pikuś. Pan pikuś.
No to razem z preparatem do włosów będzie miała ekstremalne doznania
305 zł za alkohol... Straszne... Ja się nauczyłam czytać składy i już ma nic z alkoholem nie dam się nabrać

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Jedyne zakupy to teraz z promocji noworocznych ( w ubiegłym roku meteorytki były) ale to po 20 grudnia dopiero. I od stycznia postanowienie noworoczne - jeden kosmetyk w miesiącu. Koniec kropka............
Matko sama w to nie wierzę
Ja też miałam jakieś dziwne ciągoty, żeby ograniczyć się do jednego kosmetyku na miesiąc I tez nie wierzę, że mi się to uda
No i też czekam na promo noworoczne i tez kupiłam rok temu meteorki moje pierwsze w tej promocji...

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
hehe...a ja dostałam niedawno perfumy..i się głupia ucieszyłam...

swoją drogą kiedyś dostałam od teścia krem na zmarchy i też mi się głupio zrobiło


A krem na zmarchy i to od teścia, nie dziwię się, że Ci głupio było
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:19   #513
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
mnie by się trochę chyba jednak smutno zrobiło, jakbym na urodziny dostała preparat na cellulit nawet za 300zł
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie mi by tez sie troche zrobilo smutno i glupio ze ktos mysli, ze potrzebuje pomocy i to takiej drogiej ale w koncu dbac o siebie trzeba
Nie nie, ona po prostu zapamiętała jedną z naszych rozmów kiedy to wymieniałyśmy uwagi na temat tego która co tam ma na udach i w innych miejscach Mówiłam, że muszę sobie coś sprawić fajnego (a właśnie planowałam kupić jakiś preparat Tołpy, bo są bardzo fajne i skuteczne moim zdaniem), a ona wzięła i mi tego Diora kupiła...szalona kobieta. Byłam tylko zaskoczona okazją...ale z drugiej strony...czy jest jakaś odpowiednia na wręczanie kosmetyków do pielęgnacji problematycznych miejsc ?

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
kosmetyk jak każdy inny, bo czy prezent w postaci różu do policzków zaraz znaczy, że wygląda się za blado, a tusz do rzęs, ze sie jest wypłowiałym wymoczkiem? Nie dorabiałabym ideologii do tego
No właśnie. Dlatego nie dorabiam.
Szkoda tylko, że się tak wykosztowała na 200 ml alkoholu


Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No to razem z preparatem do włosów będzie miała ekstremalne doznania
No strach się bać
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:26   #514
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ciekawe na jak długo wystarczy ta bateryjka zasilająca pęsetę...
na 6h (uzytkowania) (info ze strony producenta)
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:28   #515
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie nie, ona po prostu zapamiętała jedną z naszych rozmów kiedy to wymieniałyśmy uwagi na temat tego która co tam ma na udach i w innych miejscach Mówiłam, że muszę sobie coś sprawić fajnego (a właśnie planowałam kupić jakiś preparat Tołpy, bo są bardzo fajne i skuteczne moim zdaniem), a ona wzięła i mi tego Diora kupiła...szalona kobieta. Byłam tylko zaskoczona okazją...ale z drugiej strony...czy jest jakaś odpowiednia na wręczanie kosmetyków do pielęgnacji problematycznych miejsc ?



No właśnie. Dlatego nie dorabiam.
Szkoda tylko, że się tak wykosztowała na 200 ml alkoholu



No strach się bać
Dokładnie szkoda... Ale z drugiej strony faktycznie miała gest. A wszystko po to, żebyś była jeszcze piękniejsza

Ja też zaczęłam używać Tołpy, to moje pierwsze opakowanie i jestem bardzo ciekawa efektów. Ale skoro piszesz, że są porządne to mogę być spokojna chyba
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:31   #516
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie nie, ona po prostu zapamiętała jedną z naszych rozmów kiedy to wymieniałyśmy uwagi na temat tego która co tam ma na udach i w innych miejscach Mówiłam, że muszę sobie coś sprawić fajnego (a właśnie planowałam kupić jakiś preparat Tołpy, bo są bardzo fajne i skuteczne moim zdaniem), a ona wzięła i mi tego Diora kupiła...szalona kobieta. Byłam tylko zaskoczona okazją...ale z drugiej strony...czy jest jakaś odpowiednia na wręczanie kosmetyków do pielęgnacji problematycznych miejsc ?

No właśnie. Dlatego nie dorabiam.
Szkoda tylko, że się tak wykosztowała na 200 ml alkoholu

No strach się bać
no to sie postarala i chciala kupic cos porzadnego cena faktycznie taka powalajaca
ja kupilam jakies 2 tygodnie temu ten zestaw Tołpy, za 69zł z wysylka chyba, a dostalam jeszcze ten lifting na brzuch i z niego jestem mega zadowolona z psikacza na nogi tez jak zuzyje to chyba kupie jeszcze raz bo musze juz myslec o wakacjach i bikini
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:32   #517
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no ja też nie potrzebuję bazy...ale własnie przyszła ta guerlain. Normalnie...opakowanie mnie rozmaśliło na chodniku! CUUUDOOO! sroki kupujcie nawet jak by było puste już mi jej szkoda używać. I pędzelek cudny i wsitko tylko nie wiem jak z zawartością bo już jestem "zrobiona" więc jutro testy.
Hmmm
Do niedawna Guerlain mnie nie ruszał zupełnie, wystarczyły wasze zachwyty nad Nacre a u mnie w kosmetyczce już 2 pudełka egzystują
Teraz znowu o tej bazie czytam ochy i achy i w mojej głowie powstaje kolejna potrzeba.....

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Dzięki Kojarzyło mi się dwojako: albo właśnie z promocjami albo z czymś starym Kobieca inwencja twórcza
anetka które balsamy chcesz zamowić? Moze któras z nas je zamawiała to podpowiemy czy warto kupic czy nie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A to coś do skalpu mnie kusi choć niesie za sobą niebezpieczeństwo pozostania ze skalpem w garści Bo ja na pewno nie mam wrażliwej skóry na głowie, wręcz przeciwnie - przetłuszczają mi się włosy i muszę je myć codziennie To jakby mi to coś trochę podsuszyło skalpa to w sumie...nie tak źle
A kliknę to i wypróbuję. Zdam relację jak działa. Najwyżej będę łysa W końcu mądrej głowy włos się nie trzyma
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
sine, o Ty ryzykantko
sine jak cos to zawsze możesz sobie przeszczepić trochę futra od kota tak chociaz na zimę coby Ci zimno w skalp nie bylo
(przeczytałam Twój post, spojrzalam na avatar i i zaswitało w głowie )


Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
ja czekam na trzy paczki (jedna niezapłacona) i koniec z zakupami. Moja babcia jak zobaczyła zbiory kosmetyczno-pielegnacyjne to aż zbladła. Najgorsze jest to, że ma rację.
Nie zetrę wierzchniej warstwy pudru a następny kupuję bo napewno wyjątkowy i w ogóle ach i och.
Czekam na puderki benefita, kosmetyczkę stilii (przepraszam mejkapownia ale ja sie załapałam a z tego co kojarzę to Ty klikałaś zaraz po mnie i już Ci nie dali łobuzy), z Zegne dla Męża i bobii Brown różowy.

A i jeszcze maseczkę E. Arden, tusz do rzęs (oby nie miał 10 lat)....i coś jeszcze ale nie pamiętam......


Jedyne zakupy to teraz z promocji noworocznych ( w ubiegłym roku meteorytki były) ale to po 20 grudnia dopiero. I od stycznia postanowienie noworoczne - jeden kosmetyk w miesiącu. Koniec kropka............
Matko sama w to nie wierzę
Witamy w klubie, parę postów wczesniej napisałam to samo
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 12:44   #518
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to sie postarala i chciala kupic cos porzadnego cena faktycznie taka powalajaca
ja kupilam jakies 2 tygodnie temu ten zestaw Tołpy, za 69zł z wysylka chyba, a dostalam jeszcze ten lifting na brzuch i z niego jestem mega zadowolona z psikacza na nogi tez jak zuzyje to chyba kupie jeszcze raz bo musze juz myslec o wakacjach i bikini
Ja też kupiłam zestaw i jakoś w podobnej cenie. Aż tak jesteś zadowolona? Mam właśnie ten lifting i psikacz na nogi I 4 inne preparaty do tego typu zadań i nie mogę ich wykończyć....
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:44   #519
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie mi by tez sie troche zrobilo smutno i glupio ze ktos mysli, ze potrzebuje pomocy i to takiej drogiej ale w koncu dbac o siebie trzeba
ja sobie zamowilam na all antycellulit z Tołpy, ten psikacz i do tego serum liftingujace na brzuch i posladki. Jak w cuda nie wierze tak to serum na brzuch jest swietne!

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------



na bikini tez moze byc! na wakacje zrobimyy

Dimiti zapodaj jakiegos linka do tych kosmetyków Tołpy
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:51   #520
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
na 6h (uzytkowania) (info ze strony producenta)

Dzięki!


Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dimiti zapodaj jakiegos linka do tych kosmetyków Tołpy
Serum plus psikacz
Np tutaj:

http://www.allegro.pl/item844943392_...ntrat_noc.html
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:52   #521
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
A wszystko po to, żebyś była jeszcze piękniejsza
Tak ! Problem w tym, że to właśnie w ogóle nie działa... Naprawdę - mega badziew za TAKĄ cenę ! <zawał>

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja też zaczęłam używać Tołpy, to moje pierwsze opakowanie i jestem bardzo ciekawa efektów. Ale skoro piszesz, że są porządne to mogę być spokojna chyba
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja kupilam jakies 2 tygodnie temu ten zestaw Tołpy, za 69zł z wysylka chyba, a dostalam jeszcze ten lifting na brzuch i z niego jestem mega zadowolona z psikacza na nogi tez jak zuzyje to chyba kupie jeszcze raz bo musze juz myslec o wakacjach i bikini
Tak, Tołpa jest bardzo dobra w sensownej cenie

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
sine jak cos to zawsze możesz sobie przeszczepić trochę futra od kota tak chociaz na zimę coby Ci zimno w skalp nie bylo
(przeczytałam Twój post, spojrzalam na avatar i i zaswitało w głowie )
Genialne.
Chociaż czasem tak mi skubaniec wchodzi na behawiora, że już nie raz mu groziłam, że czapkę z niego zrobię. Oczywiście się przejął...pfff...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 12:55   #522
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Dimiti zapodaj jakiegos linka do tych kosmetyków Tołpy
ja kupilam od nich
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=13796891
nie wiem czy sie nie skusze na inne zestawy Tołpy, ale chyba już reszta ma troche gorsze recenzje na KWC

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam zestaw i jakoś w podobnej cenie. Aż tak jesteś zadowolona? Mam właśnie ten lifting i psikacz na nogi I 4 inne preparaty do tego typu zadań i nie mogę ich wykończyć....
no ja jestem bardzo zadowolona ale tez inna sprawa, ze ja na diecie wiec brzuszek i tak mi sie zmniejsza ale skora jest ladnie napieta i brzuch mi sie jakos splaszcza bardziej bo zawsze mam taka mala oponke na dole brzucha, nawet jak schudne, a teraz ona jest mniej widoczna niz zazwyczaj z nogami to jeszcze nie wiem jak ta Tołpa działa, bo w sumie ja problemów nie mam, ale wole używać na wszelki wypadek miałam wcześniej takie różne z evelyne, Garniera i jeszcze z dwoch innych firm ale albo dlugo sie wchlanialy, albo byly takie kleiste:/ albo zero efektow...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 13:08   #523
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Nacre się skończyły na Tru albo ja ślepa jestem
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 13:13   #524
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Nacre się skończyły na Tru albo ja ślepa jestem


http://pl.strawberrynet.com/makeup/g...inating/92922/
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 13:15   #525
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

chciałam Wam podnieść ciśnienie
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 13:19   #526
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

o Ty niedobra

ja juz i tak mam dzis taki sajgon w pracy, ze ledwo na wizazu daje rade posiedziec troche
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 13:27   #527
mag-ia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 291
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

no i stało się...
dostałam dokumenty z urzędu celnego, zawiadomienie z adnotacją "KOsmetyki.Brak faktury"
rozumiem,że mam im dostarczyć tą fakturę którą dostałam mailem, czy coś jeszcze?

no i w ten sposób, prezent gwiazdkowy dla męża spędzi święta w Urzędzie Celnym
mag-ia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 13:28   #528
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no ja też nie potrzebuję bazy...ale własnie przyszła ta guerlain. Normalnie...opakowanie mnie rozmaśliło na chodniku! CUUUDOOO! sroki kupujcie nawet jak by było puste już mi jej szkoda używać. I pędzelek cudny i wsitko tylko nie wiem jak z zawartością bo już jestem "zrobiona" więc jutro testy.
NIENAWIDZE CIE!!!!!
ale nadal się trzymam

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
ja czekam na trzy paczki (jedna niezapłacona) i koniec z zakupami. Moja babcia jak zobaczyła zbiory kosmetyczno-pielegnacyjne to aż zbladła. Najgorsze jest to, że ma rację.
Nie zetrę wierzchniej warstwy pudru a następny kupuję bo napewno wyjątkowy i w ogóle ach i och.
Czekam na puderki benefita, kosmetyczkę stilii (przepraszam mejkapownia ale ja sie załapałam a z tego co kojarzę to Ty klikałaś zaraz po mnie i już Ci nie dali łobuzy), z Zegne dla Męża i bobii Brown różowy.

A i jeszcze maseczkę E. Arden, tusz do rzęs (oby nie miał 10 lat)....i coś jeszcze ale nie pamiętam......


Jedyne zakupy to teraz z promocji noworocznych ( w ubiegłym roku meteorytki były) ale to po 20 grudnia dopiero. I od stycznia postanowienie noworoczne - jeden kosmetyk w miesiącu. Koniec kropka............
Matko sama w to nie wierzę
CIEBIE TEŻ NIENAWIDZE




będę dzielna
będę dzielna
będę dzielna
musze zapłacić jeszcze za cienie YSL
i zamiast tracić kase na baze zostawie to sobie na promocje noworoczne....
co obstawiacie że będzie?
duże były te promocje noworoczne w zeszłym roku czy raptem kilka produktów?
bo nie wiem jak sie nastawiać
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 13:39   #529
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Dziewczyny jestem załamana (znów)
Zaginęła moja paczka z tru. Według direct link od tygodnia leży na cle. Kiedy w koncu po 30min ktoś łaskawie podniósł słuchawke okazało sie ze w systemie nie ma mojej przesyłki czyli celnicy nie położyli na niej łapsk. Skad więc takie info na stronie?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 14:13   #530
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no ja też nie potrzebuję bazy...ale własnie przyszła ta guerlain. Normalnie...opakowanie mnie rozmaśliło na chodniku! CUUUDOOO! sroki kupujcie nawet jak by było puste już mi jej szkoda używać. I pędzelek cudny i wsitko tylko nie wiem jak z zawartością bo już jestem "zrobiona" więc jutro testy.
Ja ją oglądałam w Douglasie i chociaż nie było testera, żeby pomacać paluchem po niej to dano mi do ręki potrzymać tę kasetkę
Ale jeszcze się trzymam i nie kliknęłąm jej

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A to coś do skalpu mnie kusi choć niesie za sobą niebezpieczeństwo pozostania ze skalpem w garści Bo ja na pewno nie mam wrażliwej skóry na głowie, wręcz przeciwnie - przetłuszczają mi się włosy i muszę je myć codziennie To jakby mi to coś trochę podsuszyło skalpa to w sumie...nie tak źle
A kliknę to i wypróbuję. Zdam relację jak działa. Najwyżej będę łysa W końcu mądrej głowy włos się nie trzyma
Łysy kot ?:cojes t:
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A właśnie, a propos - dostałam na urodziny od bratowej preparat na celulit Diora. Fajny prezent, co nie ? Nazywa się to to Svelte i drogie jak jasna cholera. O, to:
http://www.lumiere.pl/product_info.p..._Du_Corps.html
Wyobraźcie sobie, że w tym cudzie ze wszystkich substancji aktywnych, najwięcej jest alkoholu - jest na pierwszym miejscu w składzie ! Jak to aplikuję na skórę (a aplikuję skoro już mam ) to aż mnie zatykają te alkoholowe opary Normalnie upić się tym można.
Efekt: skóra napięta, bo...przesuszona Za, bagatela - 305 zł.
Alkohol w takiej cenie nie może być byle jaki
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tak ! Problem w tym, że to właśnie w ogóle nie działa... Naprawdę - mega badziew za TAKĄ cenę ! <zawał>
A może źle go używasz ? Może jego trzeba wewenętrznie, a nie zewnętrznie

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
no i stało się...
dostałam dokumenty z urzędu celnego, zawiadomienie z adnotacją "KOsmetyki.Brak faktury"
rozumiem,że mam im dostarczyć tą fakturę którą dostałam mailem, czy coś jeszcze?

no i w ten sposób, prezent gwiazdkowy dla męża spędzi święta w Urzędzie Celnym
No coś Ty daj spokój Wyślij im OC, które przychodzi na maila po złożeniu zamówienia i wydruk płatności z paypala lub z karty kredytowej i za 2 dni bedziesz miała przesyłkę w domu. Najlepiej wyślij to faksem jak możesz

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana (znów)
Zaginęła moja paczka z tru. Według direct link od tygodnia leży na cle. Kiedy w koncu po 30min ktoś łaskawie podniósł słuchawke okazało sie ze w systemie nie ma mojej przesyłki czyli celnicy nie położyli na niej łapsk. Skad więc takie info na stronie?
A co jest dokładnie napisane ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 14:23   #531
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Alkohol w takiej cenie nie może być byle jaki
No ba. Najwyższy sort


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A może źle go używasz ? Może jego trzeba wewenętrznie, a nie zewnętrznie
Możliwe...bo ja go tylko inhaluję w trakcie wcierania A to golnąć sobie trzeba, ha ! Tylko wiesz...zakąszać w łazience.... No bo tak bez "podkładu", to na bank mnie rozłoży tyle tam tego alkoholu jest...

Cholera, nie ma to jak marketingowe zdzierstwo. Alkohol jak alkohol, ale OD DIORA !!
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 14:25   #532
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Zapomniałam się pochwalić, że do mnie dzisiaj przyleciała 1 paczuszka z tru z podkładem Clinique Even Better 03 Ivory. Świeżynka z czerwca tego roku

Następną na pewno UC złapie bo była na wartość 250 zł
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 14:26   #533
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

12.07.09 02:00:00 PM
Oczekiwanie na odprawę celną
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 14:28   #534
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No ba. Najwyższy sort




Możliwe...bo ja go tylko inhaluję w trakcie wcierania A to golnąć sobie trzeba, ha ! Tylko wiesz...zakąszać w łazience.... No bo tak bez "podkładu", to na bank mnie rozłoży tyle tam tego alkoholu jest...

Cholera, nie ma to jak marketingowe zdzierstwo. Alkohol jak alkohol, ale OD DIORA !!

A co to juz Dior nie może na alkohol się przerzucić ? W dobie kryzysu pewnie zakup kosmetyków spadł im również to sprawdzają jakie wzięcie będzie miał alkohol pod ich sztandarem
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 14:30   #535
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Dzięki!
Serum plus psikacz
Np tutaj:

http://www.allegro.pl/item844943392_...ntrat_noc.html
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja kupilam od nich
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=13796891
nie wiem czy sie nie skusze na inne zestawy Tołpy, ale chyba już reszta ma troche gorsze recenzje na KWC

dziękuję
swoja drogą tak przegladam te aukcje i na niektórych ceny pojedynczych produktów takie same jak zestawow w których sa po 2 rzeczy

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość

Tak, Tołpa jest bardzo dobra w sensownej cenie

Genialne.
Chociaż czasem tak mi skubaniec wchodzi na behawiora, że już nie raz mu groziłam, że czapkę z niego zrobię. Oczywiście się przejął...pfff...
Bo kot sie uważa za istotę wyższą więc co sie będzie przejmował gadaniem jakiegoś człowieczka
Raz rzucił mi sie w oczy podpis jednej wizażanki (nie pamiętam której) - Psy maja właścicieli, koty maja służących


Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
NIENAWIDZE CIE!!!!!
ale nadal się trzymam



CIEBIE TEŻ NIENAWIDZE




będę dzielna
będę dzielna
będę dzielna
musze zapłacić jeszcze za cienie YSL
i zamiast tracić kase na baze zostawie to sobie na promocje noworoczne....


Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana (znów)
Zaginęła moja paczka z tru. Według direct link od tygodnia leży na cle. Kiedy w koncu po 30min ktoś łaskawie podniósł słuchawke okazało sie ze w systemie nie ma mojej przesyłki czyli celnicy nie położyli na niej łapsk. Skad więc takie info na stronie?

Nie wiem co poradzić ale trzymam przesylka się znalazła

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2009-12-14 o 14:35
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 14:31   #536
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
12.07.09 02:00:00 PM
Oczekiwanie na odprawę celną
Do rozdzielni głównej w Wawie dzwoniłaś ? Bo taka informacja pojawia się jak towar wyjdzie od nadawcy i dotrze chyba do "bramki" granicznej, niekoniecznie to musi być UC, który Ci opłaty nalicza, a przejście graniczne Miałam tak samo z paczkami, które nie zostały przekazane do lokalnego UC, który zdziera ze mnie vat, a trafiły do mnie bezpośrednio
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 14:35   #537
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No ba. Najwyższy sort
Cholera, nie ma to jak marketingowe zdzierstwo. Alkohol jak alkohol, ale OD DIORA !!
no ba Faktycznie magia marki, dziady jedne. Miałam kiedys kosmetyk ujędrniający, marketowy w sumie za jakieś 20 zł. To działało jak piorun - skóra najpierw robiła się przyjemnie ciepła i mocno przekrwiona a potem wszystko jasniało i faktycznie była niesamowicie gładka i napięta. Co prawda nie mam porównania do innych, bo nie kupuje zazwyczaj takowych smarowideł, ale tamto miałam wrażenie że naprawdę działalo. I to za taką cenę ... Ale co DIor to Dior

A zresztą do bani z DIorem, jak pędzel?

Virtual ciekawa sprawa nie mam pojęcia co z tą Twoja paką...
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-12-14 o 14:36
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 14:36   #538
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Do rozdzielni głównej w Wawie dzwoniłaś ? Bo taka informacja pojawia się jak towar wyjdzie od nadawcy i dotrze chyba do "bramki" granicznej, niekoniecznie to musi być UC, który Ci opłaty nalicza, a przejście graniczne Miałam tak samo z paczkami, które nie zostały przekazane do lokalnego UC, który zdziera ze mnie vat, a trafiły do mnie bezpośrednio
Czyli jest nadzieja, dzownilam do Zabrza, wiec moze jeszcze leża w stolicy, macie numer tam to do rodzielni?
Mariolka jak kolorek podkładu? Cykniesz fotkę?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 14:38   #539
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no ba Faktycznie magia marki, dziady jedne. Miałam kiedys kosmetyk ujędrniający, marketowy w sumie za jakieś 20 zł. To działało jak piorun - skóra najpierw robiła się przyjemnie ciepła i mocno przekrwiona a potem wszystko jasniało i faktycznie była niesamowicie gładka i napięta. Co prawda nie mam porównania do innych, bo nie kupuje zazwyczaj takowych smarowideł, ale tamto miałam wrażenie że naprawdę działalo. I to za taką cenę ... Ale co DIor to Dior

A zresztą do bani z DIorem, jak pędzel?

Virtual ciekawa sprawa nie mam pojęcia co z tą Twoja paką...
evelyne miala taki rozgrzewajacy przyjemnie rozgrzewal, ale u mnie zaczynala swedziec skora po nim i myslalam, ze sie wsciekne!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 14:43   #540
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Czyli jest nadzieja, dzownilam do Zabrza, wiec moze jeszcze leża w stolicy, macie numer tam to do rodzielni?
Mariolka jak kolorek podkładu? Cykniesz fotkę?
Nieee ! Dzwoń do Warszawy tel.: 22/548-11-99 lub końcówka 98. Tam Ci powiedzą czy i kiedy przesyłka dotarła do Polski i co się z nią dzieje

Kolorek podkładu najjaśniejszy. Dzisiaj nie zrobię zdjęcia bo mam szpital w domu i światła już nie ma dobrego Mąż od soboty w łóżku z przeziębieniem, mnie bolą migdały chociaż biorę antybiotyki i tylko brakuje, żeby nasze 5-cio letnie dziecko się rozchorowało
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.