CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-22, 18:31   #1
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883

CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?


Moja irytacja związana z zakupami tam siegnęła zenitu, zatem muszę zapytać czy miałyście podobne przygody.

W tamtym roku kupiłam krótkie zimowe buty z Lasockiego, które miały z boku suwak. Jeszcze w tym samym roku jeden z suwaków mi zwyczajnie odpadł.. Zrobiłam nowy, ale w tym roku sytuacja powtórzyła się z drugim suwakiem. Zawsze myślałam, że Lasocki produkuje całkiem dobre buty, ale chyba się pomyliłam. Wcześniej też miałam jakieś przejścia z tą firmą, ale już nie pamiętam o co chodziło. Nie wiem jak jest w CCC ale w wielu firmach słyszałam, że na suwaki nie ma gwarancji..

W tym roku postanowiłam kupić kolejne buty, ale nauczona doświadczeniem bez żadnych suwaków. Wybór niestety znów padł na CCC. Co się okazało? Buty były kupione 10dni temu. Dziś odpadło mi z nich pół podeszwy... Pewnie mogę to reklamować, ale chciałabym też mieć w czym chodzić, a wiadomo Święta za pasem.

To ja mam pecha czy wszystkie buty tam takie są?
__________________


Edytowane przez Takajakaya
Czas edycji: 2013-12-22 o 19:00
Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 18:51   #2
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Mam dużo butów z CCC i wszystkie sa dobre nic się z nimi nie dzieje, moi rodzice tez mają i nie narzekaja
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 18:55   #3
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

ja kupuję buty laskockiego w CCC, na każdą porę roku, nigdy jeszcze nic się z nimi nie działo
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 19:01   #4
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Może trafiłaś na taki egzemplarz albo po prostu ktoś przed Tobą przymierzał tego buta, suwak się nie dopinał, a klient chciał za wszelką cenę dopiąc buta i po prostu może go naruszył, że odpadły potem Ja na CCC nigdy się jeszcze nie zawiodłam. Gdy potrzebuję butów szukam wszędzie, ale tą idealną parę znajduję własnie w tym sklepie. Mam kilka par z tego sklepu i nic z nimi się nie dzieje. Sandały firmy Lasocki mam ok. 3 lata i dzielnie służą przez cały sezon letni.
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 19:01   #5
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale obie te pary były kupione podczas ich większej promocji. Sama mam z Lasockiego sandały i one dobrze się trzymają, ale buty zimowe to dla mnie porażka tam ;/
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 19:04   #6
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

ja mam botki na płaskim obcasie, kupione dwa miesiące temu. Chodzę w nich prawie codziennie i nic się z nimi nie dzieje.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 19:08   #7
Blondyna66
Zadomowienie
 
Avatar Blondyna66
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 450
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale obie te pary były kupione podczas ich większej promocji. Sama mam z Lasockiego sandały i one dobrze się trzymają, ale buty zimowe to dla mnie porażka tam ;/
Nie miałam żadnych zimowych butów z CCC, kiedyś zaryzykuję może Wszystkie pary poza sandałami też kupiłam na większej promocji, w tym koturny na jesień. Dziwna sprawa, że tak się z Twoimi stało
__________________
Podcięcie 03.11.2016r.
Włosomaniactwo od 21.08.2013r.
Blondyna66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 19:15   #8
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

często miałam zimówki z ccc i na szczescie wytrzymywały długo, jedne mi sie dośc szybko rozwaliły :porobiły sie dziury, zamek przetarł sie w dwóch miejscach ity, biorąc pod uwage to ze buty nadawały sie na pogode bez śniegu i na to ile je użytkowałam-były porażka, w tamtym roku wyszłam w nich z 4 razy bo odkryłam te dziury
nie złozyłam reklamacji bo paragon niestety zrobił sie biały , ale dzięki jednemu wątkowi na wizazu (dowiedziałam sie z emozna wydrukiem z konta potwierdzic zakup obuwia itd) w tym roku zaniosłam je reklamowac -zobaczymy jaka odpowiedz bedzie

ale ogólnie czy lasocki czy inne naprawde długo mi zazwyczaj służą, wiec pewnie trafiłaś na jakis felerny model albo cos, reklamuj

Edytowane przez aa2
Czas edycji: 2013-12-22 o 19:16
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 19:15   #9
mazena111
Rozeznanie
 
Avatar mazena111
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 989
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Mam podobne doświadczenia z tym sklepem, co autorka. Niestety jakość nie idzie w parze z ceną, która fakt faktem nie zawsze jest taka niska.
__________________
maza

tkwi w każdym z nas...

"Nie sztuka mi się oprzeć,
sztuka zaakceptować"
mazena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 19:21   #10
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

U mnie wszystkie buty z Lasockiego (jak na razie) jeszcze są na chodzie
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 19:25   #11
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Mam jeszcze pytanie, bo kupiłam je na kartę mamy (rabatową) czy zatem to ona musi złożyć reklamację czy mogę ja? Paragon i pudło mam bo nawet dwa tyg od zakupu nie minęły..

mazena111 napiszesz coś więcej o swoim przypadku?
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 19:30   #12
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie, bo kupiłam je na kartę mamy (rabatową) czy zatem to ona musi złożyć reklamację czy mogę ja? Paragon i pudło mam bo nawet dwa tyg od zakupu nie minęły..

mazena111 napiszesz coś więcej o swoim przypadku?
możesz złożyc , karta rabatowa ni em atu nic do rzeczy
mała rada to przy składaniu reklamacji jesli ci na tym bedzie zalezeć poproś o to aby powiadomiono cie telefonicznie o tym jak rozpatrzona został
bo oni z automatu nie informuja , przy składaniu reklamacji równiez nie mówia ze trzeba samemu sie dowiadywac, ja o to zapytałam i babk mi powiedziała ze sama mam sie dowiedzieć, wiec poprosiłam o dopisani eadnotacji o tym aby mnie oni informowali
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 20:22   #13
arrgh
Raczkowanie
 
Avatar arrgh
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 177
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Jakość butów Lasockiego to czysty przypadek - mam kozaki, które noszę od 6 lat (zwykłe skórzane oficerki), zmieniam w nich tylko fleki. Natomiast w zeszłym roku kupiłam botki L na grubym obcasie, po roku obcas poluzował się tak, że musiałam oddać na reklamację. Naprawy się raczej nie doczekam, bo takie dziadostwo wymagałoby wymiany całego usztywnienia i podeszwy, więc czekam na zwrot kasy i szukam jakiś sensownych botków...
__________________
A czy Ty nosisz dobry rozmiar stanika? 75B jest jak yeti. Strona Balkonetka.pl - polecam
arrgh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 20:24   #14
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Ja mam kilka par z Lasocki i nic się nie działo, raczej zdarłam podeszwę od chodzenia niż się zepsuły. Mam kozaki od zeszłego roku i poza zagnieceniem od chodzenia wyglądają super. Z CCC miałam też z na obcasie z Jennifer kozaczki i też super, wygodne i żywotne. Raz mi się rozkleiły baletki ale za 39,99 to cudu nie ma.
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 20:27   #15
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Nie kupuje tam butow
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 20:34   #16
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
możesz złożyc , karta rabatowa ni em atu nic do rzeczy
mała rada to przy składaniu reklamacji jesli ci na tym bedzie zalezeć poproś o to aby powiadomiono cie telefonicznie o tym jak rozpatrzona został
bo oni z automatu nie informuja , przy składaniu reklamacji równiez nie mówia ze trzeba samemu sie dowiadywac, ja o to zapytałam i babk mi powiedziała ze sama mam sie dowiedzieć, wiec poprosiłam o dopisani eadnotacji o tym aby mnie oni informowali
Dziękuję Ci bardzo za informację

Cytat:
Napisane przez ailatan1985 Pokaż wiadomość
Nie kupuje tam butow
Z jakiegoś konkretnego powodu?
__________________


Edytowane przez Takajakaya
Czas edycji: 2013-12-22 o 20:45
Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 20:55   #17
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Cytat:
Napisane przez mazena111 Pokaż wiadomość
Mam podobne doświadczenia z tym sklepem, co autorka. Niestety jakość nie idzie w parze z ceną, która fakt faktem nie zawsze jest taka niska.
Zgadzam się w 100%, tandeta jakich mało, a jakość obsługi klienta pozostawia wiele do życzenia.

Poniżej linki do dwóch wątków o reklamacjach w CCC:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667461
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675405

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
mała rada to przy składaniu reklamacji jesli ci na tym bedzie zalezeć poproś o to aby powiadomiono cie telefonicznie o tym jak rozpatrzona został
bo oni z automatu nie informuja , przy składaniu reklamacji równiez nie mówia ze trzeba samemu sie dowiadywac, ja o to zapytałam i babk mi powiedziała ze sama mam sie dowiedzieć, wiec poprosiłam o dopisani eadnotacji o tym aby mnie oni informowali
Jeżeli sprzedawca nie powiadomi klienta o wyniku rozpatrzenia reklamacji w ciągu 14 dni (kalendarzowych) od jej złożenia, to zgodnie z prawem reklamację uznaje się za uznaną. Tak więc to w interesie sprzedawcy leży, aby powiadomić klienta i ja bym absolutnie nie prosiła o dopisywanie tego typu adnotacji.

Edytowane przez Aramintha
Czas edycji: 2013-12-22 o 21:19 Powód: literówka
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 21:04   #18
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%, tandeta jakcih mało, a w jakość obsługi klienta pozostawia wiele do życzenia.

Poniżej linki do dwóch wątków o reklamacjach w CCC:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667461
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675405



Jeżeli sprzedawca nie powiadomi klienta o wyniku rozpatrzenia reklamacji w ciągu 14 dni (kalendarzowych) od jej złożenia, to zgodnie z prawem reklamację uznaje się za uznaną. Tak więc to w interesie sprzedawcy leży, aby powiadomić klienta i ja bym absolutnie nie prosiła o dopisywanie tego typu adnotacji.
no tak tylko bez tej adnotacji mogli przyjąć ze skoro sami mamy sie dowiadywać(bo tak maja ustalone) to nasza wina ze sie nie dowiedziałyśmy i po 14 dniach wszelkei roszczenia uznaliby za bezzasadne

edit czytam watki które podrzuciłaś i widzę ze znasz sie na reklamacjach więc pewnei bezasadnie wymagają od klienta samodzielnego dowiadywania sie o reklamacji? kurde no!!! i znów sie dałam zrobić....
no nic zobaczymy co odpowiedza na reklamacje, bo szkoda mi tych butów tym bardziej ze chodziłam w nich nie wiele, żałuej równiez ze nie wiedziałam w tamtym roku o mozliwosci reklamowania ich na podstawie wyciągu z konta itd-człowiek cały czas sie uczy

Edytowane przez aa2
Czas edycji: 2013-12-22 o 21:12
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 22:09   #19
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Aramintha bardzo ciekawe wątki podrzuciłaś. Będę informować co z tym wyszło. Pójdę pewnie po świętach, bo nie chce mi się jeszcze teraz tym zawracać głowy. Raczej będą to już moje ostatnie zakupy tam, szkoda mi nerwów...widzę, że wiele osób miało podobne przygody. PS. Mam jeszcze jedne kozaki z CCC, nie chodzę w nich prawie w ogóle, pewnie się rozpadną jak zacznę...
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 08:58   #20
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Ogólnie rzecz biorąc CCC to chyba najgorsza sieciówka jeśli chodzi o reklamacje, na jaką trafiłam (moja siostra zresztą też). Zacznę od siostry. Kupiła w zeszłym roku kozaki, które jej się zaraz rozkleiły (podeszwa). Dała je do reklamacji, oczywiście nie mogła wymienić na nowe, inne, a o zwrocie gotówki zapomnij. Wzięła je z powrotem i za tydzień to sam, znowu do reklamacji. I tak trzy razy. Z opinii ekspertów CCC wynikało, że UWAGA! kozaki nie są do chodzenia po mokrych i wilgotnych powierzchniach. I wszystko jasne! Kozaki poszły do kosza. Ja natomiast kupiłam w tym roku botki rude, płaskie, lekko ocieplane. Kupiłam w niedzielę, w poniedziałek po pracy były już porysowane, we wtorek zawiozłam je do reklamacji i mówię, że ledwo kupione, raz założone, a wyglądają jakbym z wojny wróciła (a byłam tylko raz w pracy w biurze). Wypełniłam druk reklamacji, że chcę zwrot gotówki albo wymiana na inne. Pytam jak to będzie, a ekspedientka od razu, że gotówki mi na pewno nie zwrócą, bo nie muszą. Tak się wku..., że nie wiem. Zaznaczyłam, że chcę zatem inne!. Dzwoni za jakiś czas, że mam przyjść po odbiór. Idę, buty te same, nietknięte i opinia ekspertów CCC- obtarte z mojej winy- źle chodzę!!!! Życzę zatem powodzenia z reklamacjami w CCC...
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 11:06   #21
asiuniaaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 39
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Ja natomiast nie kupuję tam butów z tego powodu ,ze :

1.wolę wydać te same pieniądze na buty POLSKIE a nie CHIŃSKIE bo Lasocki już nie produkuje w POLSCE tylko w CHINACH
2.śmierdzi tam klejem i tworzywem sztucznym
3.obuwie często można znaleźć np. na bazarze tylko z inną metką w środku
4. koleżanka kupiła rok temu botki odpadl jej obcas po 2 tygodniach i reklamacja została nie uznana
5.obsluga pozostawia wiele do życzenia
6.Cena nie adekwatna do jakości
asiuniaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 17:27   #22
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Ja od kilku lat kupuję tam buty i mogę z ręką na sercu powiedzieć że icxh nie oszczędzam i jak na razie nic nie reklamowałam
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 17:37   #23
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Po dwóch żenujących wręcz przygodach z próbą reklamowania nienadających się do noszenia butów i odrzucania mojej reklamacji tłumaczonej w bardzo dziwny sposób (w skrócie 'jakby pani postawiła je sobie na półce, a nie zakładała na nogi, to by wszystko było wporządku'), obiecałam sobie że moja noga więcej w tym sklepie nie stanie. A już na pewno nie wsadzę jej w buty z tego sklepu. Z kolei na przykład męskie buty wiem że spisują się całkiem nieźle.
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 19:13   #24
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

[QUOTE=robaszekk;44273574]Po dwóch żenujących wręcz przygodach z próbą reklamowania nienadających się do noszenia butów i odrzucania mojej reklamacji tłumaczonej w bardzo dziwny sposób (w skrócie 'jakby pani postawiła je sobie na półce, a nie zakładała na nogi, to by wszystko było wporządku'), obiecałam sobie że moja noga więcej w tym sklepie nie stanie. A już na pewno nie wsadzę jej w buty z tego sklepu. Z kolei na przykład męskie buty wiem że spisują się całkiem nieźle.[/QUOTE]
To fakt, męskie jakby lepiej wykonane. Mąż ma swoje zimowe drugi rok i są w super stanie.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 19:33   #25
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Nie mam złych doświadczeń z tym sklepem, mam 4 pary butów z Lasockiego i noszą się świetnie 3 rok.
Kiedyś coś mnie podkusiło i kupiłam sandałki na wyprzedaży za 40 zł (ale nie Lasocki) i następnego dnia odpadł pasek, zaniosłam i kobitka spytała czy mi oddać kasę czy wymienić na inne. To było rok temu.
Wymieniłam na inne
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 22:00   #26
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Mam nadzieję, że moje przejścia będą w miarę miłe jeśli chodzi o reklamacje, ale będę starała się omijać ten sklep w przyszłości. Nawet najtańsze buty za grosze kupione na targu nigdy nie rozpadły mi się tak szybko jak te z CCC... ;/
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 11:41   #27
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale obie te pary były kupione podczas ich większej promocji. Sama mam z Lasockiego sandały i one dobrze się trzymają, ale buty zimowe to dla mnie porażka tam ;/
znioslam kiedyz buty Lasockiego do ccc na gwarancje wlasnie w zwiazku z popsutym suwakiem, naprawili bez problemu - zasada - jak pytaja sie kiedy zauwazylas ze but sie psuje, mowisz ze np wczoraj, glownie to decyduje o przyjeciu reklamacji lub nie..

mam pare par butow z Lasockiego z czego jedna namietnie eksploatuje od wczesnej jesieni - przez zime - az po wiosne i procz problemu z suwakiem (typowo mechanicznym, chociaz tez wytrzymalosc materialu miala na to wplyw) nie mam problmow
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 22:39   #28
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Mi sie rozle jakby skandaly z lasockiego i nie uznano reklamacji. Teraz mi sie w botkach suwak przetarl i wymienili. Po 2 tyg noszenia znowu sie rozwalil. Tym razem poproszę o wymianę na inne lub zwrot gotówki.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 22:09   #29
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Ja miałam już wiele par butów z ccc, ogólnie nie narzekałam na jakość, ale traktowałam je też głównie jako buty na 1, maks 2 sezony. W jednych butach na koturnie odpadło mi pół podeszwy, ale od razu zwrócili mi pieniądze, a w botkach siadł tył i tutaj do akcji musiał wkroczyć rzecznik, bo CCC nie poczuwało się do winy. Dzięki rzecznikowi oddzyskałam pieniądze. W tym roku kupiłam kozaki z lasockiego i mam nadzieję, ze wytrzymają co najmniej 2 sezony. Długo się nad tym zakupem zastanawiałam przez gehennę z tamtą odrzuconą reklamacją i rzecznikiem.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 23:37   #30
_camilla
Raczkowanie
 
Avatar _camilla
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 74
Dot.: CCC - czy ma buty tylko kiepskiej jakości?

Szczerze mówiąc to miałam już takie sytuacje z CCC, że po miesiącu podeszwa mi prawie odpadała Ale to przy codziennym używaniu.
Zależy chyba od tego, czy chodzisz w tej jednej parze dość intensywnie, dużo, czy po prostu masz jakieś inne na zmianę. Raczej każde buty się po jakimś czasie "psują", jeżeli chodzisz w nich każdego dnia.
__________________
Keep me safe inside
Your arms like towers
Tower over me  
_camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-15 11:50:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.