Prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 16:42   #1
malutkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Exclamation

Prosze o pomoc


Mam pytanie czy ktos moze mi powiedziec jak zrobic krok po kroku taki makijaz bo ja nie wiem Prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 234.jpg (12,3 KB, 52 załadowań)
malutkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 19:07   #2
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: Prosze o pomoc

To może ja się pokuszę o próbę odszyfrowania niniejszego makijażu. Jeśli będzie już pierwsza opinia na ten temat to każda następna będzie doskonalsza. Następne dziewczyny dodadzą coś od siebie i może wspólnymi siłami dojdziemy do tego jak to zrobiono.
Z tego co widzi moje oko uzbrojone w okulary to oczko modelki jest obrysowane cienką czarną kredką (dolna kreska jest zrobiona nad rzęsami). Mam wrażenie, że od wewnętrznych kącików (ruchoma powieka) pod łuk brwiowy jest zaaplikowany beżowy, cielisty, matowy cień. Dalej. Od wewnętrznego kącika oka do zewnętrznego oko jest wycieniowane cieniami, najpierw lila potem jasnym fioletem. Wydaje mi się nawet, że w zgięciu powieki jest troszkę niebieskiego kolorku. Fioletowy cień "wychodzi" poza wewnętrzny kącik oka, lekko w górę. Pod okiem, pod linią rzęs jest jeszcze zrobiona kreseczka, tym samym cieniem w kolorze lila jak przy wewnętrzym kąciku ruchomej powieki. Na koniec oczywiście tusz na rzęski.
Dodam, że przy makijażu w kolorze fioletowym trzeba pamiętać, iż nieumiejętne jego wykonanie może spowodować efekt zasinionych oczu.

A teraz czekam na następny wpis. Sama chętnie dowiem się, co widzą inni na zdjęciu, które starałam się opisać. Życzę miłego pastwienia się na mojej wersji, niech posłuży nam wszystkim dla naszego wspólnego dobra... hihihi. Zabrzmiało jak na zjeździe PZPR.
Pozdrawiam
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 19:18   #3
maleńka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 277
Dot.: Prosze o pomoc

oczka obrysowane ciemna kredka badz eyelinerem. Wewnetrzna strona oczka wycieniowana jasnym fioletem, a zewnetrzna ciemneijszym tyle ze pociagniety jest on ku gorze. Na dolnej powiece tak samo naloz kolorki. To jest chyba z reklamy Maybelline tak ze fiolety tam znajdziesz.
maleńka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 19:20   #4
maleńka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 277
Dot.: Prosze o pomoc

Energia jak ladnie i dokladnie az mi wstyd, ale ja nie lubie tlumaczyc tak na sucho(nie chodzi tu o alkochol bez skojarzen hihi)
maleńka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 22:32   #5
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: Prosze o pomoc

albo, zeby uzyskac taki efekt pod dolnymi rzesami mozna rzprowadzic troche ciemnego cienia do powiek a przy brwiach nalozyc bialy cien i rozetrzec palcami
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 22:58   #6
malutkax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Dot.: Prosze o pomoc

dziekuje wam z calego serduszka
malutkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.