Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 2011 cz.7 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-19, 12:15   #3961
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
sozaa Oliwia dostawala ss jeszcze wczesniej i nic jej nie bylo.
Jak ma ja bolec, ma sie meczyc i plakac to wole podac.
Podobnie herbatke koperkowa tez juz troszke daje jak widze ze pryknac nie moze,a jest napisane ze od miesiaca niby.
To co maja te biedactwa zrobic?miesiac sie meczyc??;/

Ja kupiłam koperkową i rumiankową od 1 tygodnia
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:26   #3962
asiol
Rozeznanie
 
Avatar asiol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 755
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
co do ulewanie, ktoras z was pisala ze nie przebiera zawsze dziecka tylko jak jest mokra badz smierdzi--KUR moja zawsze jest mokra i smierdzi!
Oliwia miala dokladnie tak samo, idzie z nimi joba dostac....
gdyby lekko ulewala tez bym jej nie przebierala...

W nocy bolal ja chyba brzusio,prezyla sie meczyla biedna, stekala ,dostala sab simplex i poszla lulu.
to ja - ja to jego ulewanie łapie w pieluche ktora jest cala mokra :

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
To i ja dołączę się do grona ulewających Alek ulewa na potęgę... ale jak dostanie z butelki to dużo mniej. Przy cycku on się denerwuje i łyka sporo powietrza. Nie umiem go opanować
to jest tak: je spokojnie, ciągnie sobie, patrzy mi w oczy... a potem nagle nerwówka. Nie wiem dlaczego, może mleko wtedy inaczej zaczyna mu lecieć??
I woli pić z lekko twardego cycka niż miękkiego więc jak wydoi trochę i cyc zmieknie to się wkurza
moj tez woli twardego, a potem sie denerwuje jak takiego miekkiego probuje lapać - w ogole mi się wydaje ze ten moj syn caly czas wkur...ny jest - no chyba ze spi albo przysypia - chociaz dziosjka nad ranem nawet jak spal ze mna w lozku 2 godziny to wlasnie budzil sie co kilka minut trobil czerwony i prezyl i stekal - zły, a potem przysypial
biedny - chyba juz na dobre kolki mu sie zaczely
dostaje od wczoraj - esputicon zobaczymy czy pomoze

ide karmic grzmota
asiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:45   #3963
Groszek bez Marchewki
Raczkowanie
 
Avatar Groszek bez Marchewki
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 360
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez __Fallen Angel__ Pokaż wiadomość
powiedział że niema przeciwwskazań do porodu naturalnego ale gdyby coś w trakcie porodu zaczęło się dziać np. zanikało tętno to szybciej mogą podjąć decyzje o cesarskim cięciu...martwi mnie to, nie chciałabym żeby moje dziecko było podduszone,mam nadzieje że wszystko będzie dobrze...ciąża to jeden wielki czas niepokoju
Nie martw się na zapas, słyszałam, że dzieci owijają się pępowiną dość często i można urodzić naturalnie. Zaufaj lekarzom, już oni wiedzą co robią
Groszek bez Marchewki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:49   #3964
sozaa
Rozeznanie
 
Avatar sozaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 657
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
sozaa Oliwia dostawala ss jeszcze wczesniej i nic jej nie bylo.
Jak ma ja bolec, ma sie meczyc i plakac to wole podac.
Podobnie herbatke koperkowa tez juz troszke daje jak widze ze pryknac nie moze,a jest napisane ze od miesiaca niby.
To co maja te biedactwa zrobic?miesiac sie meczyc??;/
oczywiscie, ze nie maja sie meczyc, a ja mam herbatke koerkowa Hippa i tam jepisane po 1 tygodniu. Przygotowalam nawet troche na ubiegla noc, ale mala zasnela i spala 5 godzin, wiec nad ranem sama ja wypilam.

Jeszcze sie zapytam o espumisan, sab simplex wole oszczedzic na ewentualne pozniejsze kolki
sozaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:54   #3965
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Witam i zapraszam do klubiku, opis chrzcin i nie tylko.....
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:05   #3966
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

ja poprosilam tesciowa jak do mnie szla o herbate i kupila bobovity a ta od 1 miesiaca niby jest,ale moze kupie jutro ta z hippa.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:15   #3967
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez amarantas Pokaż wiadomość
Witam mamusie.
My już po chrzcinach Jasiu prawie cała ceremonię przespał, więc odbyło sie bez wrzasków Teraz odpoczywamy.
Mam pytanko, bo chciałabym kupić małemu jakąś karuzele i matę edukacyjną. Macie może jakieś sprawdzone, które warto kupić?
A tak na marginesie - również dołączam sie do mam, których dzieci ulewają ;/
ja polecam karuzele Fisher Price Rainforest. Mały ją ubóstwia! potrafi godzinkę leżeć i patrzeć na nią i słuchać muzyczki. Ma bardzo fajne melodie.

Mate dopiero dostaniemy, leży już pod choinką też Fisher Price Rainforest

Super, że chrzciny przebiegły spokojnie. My mamy 9kwietnia w Lany Poniedziałek obawiam się, że będzie wrzask
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 13:16   #3968
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Hej Bahamadia

I jak z tymi tabl Azalia?
Lekarz kazał mi je brac dopiero poi swiętach, więc zaczne dopiero za tydzień.
O objawach opowiem na bieżąco

W sumie tak się zastanawiam po co mi one. W cale, a to w cale nie chce mi się przytulać, czuję jakąś próżnie, tez tak macie ?
Nie wiem co mi jest, zupełna odwrotność niż przed ciążą, chyba jest to kwestia zmęczenia

Co do chrztu, to chrzcimy w 1 dien świąt, juz będzie z głowy.

A jeśli chodzi o ulewanie, to myślalam że tylko mój mały pulpecik rzyga na potęgę. Nie warto mu nic zakladać, bo zaraz mokre fuuj
Gdyby było lato to chyba bym go w samym pampersie karmiła...
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:19   #3969
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez asiol Pokaż wiadomość
to ja - ja to jego ulewanie łapie w pieluche ktora jest cala mokra :


moj tez woli twardego, a potem sie denerwuje jak takiego miekkiego probuje lapać - w ogole mi się wydaje ze ten moj syn caly czas wkur...ny jest - no chyba ze spi albo przysypia - chociaz dziosjka nad ranem nawet jak spal ze mna w lozku 2 godziny to wlasnie budzil sie co kilka minut trobil czerwony i prezyl i stekal - zły, a potem przysypial
biedny - chyba juz na dobre kolki mu sie zaczely
dostaje od wczoraj - esputicon zobaczymy czy pomoze

ide karmic grzmota
mój na początku sprawiał wrażenie wkur... ale przeszło mu. Teraz jak się budzi to zaczyna od uśmiechania się i machania rączkami i nóżkami

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość

W sumie tak się zastanawiam po co mi one. W cale, a to w cale nie chce mi się przytulać, czuję jakąś próżnie, tez tak macie ?
Nie wiem co mi jest, zupełna odwrotność niż przed ciążą, chyba jest to kwestia zmęczenia
podpisuje sie pod tym
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:20   #3970
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
... wyczytalam w necie,ze to moze byc albo alergia albo tradzik..
pewnie trądzik- on atakuje tak do połowy tułowia. I nic się z nim nie robi, tylko przemywa wacikiem w gotowanej wodzie.
Ale wyeliminować nabiał nie zaszkodzi.
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:22   #3971
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mój na początku sprawiał wrażenie wkur... ale przeszło mu. Teraz jak się budzi to zaczyna od uśmiechania się i machania rączkami i nóżkami

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------



podpisuje sie pod tym


dzięki bogu jest to forum

Dalia
dziękuję, za uspokojonie, myślalam, że rośnie mi maly nerwus, bo jesli chodzi o mnie to chodzę z nerwami na wierzchu
Może tabletki to unormują...
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 13:25   #3972
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość

Sterylizator to mam garnek z woda a podgrzewacz to zima na grzejnik
Mam ten sam sterylizator
A o takim podgrzewaczu nie pomyslalam, jak musiałam to użwałam inny: wrzątek do garnuszka i wstawić butelkę
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:30   #3973
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Mam ten sam sterylizator
A o takim podgrzewaczu nie pomyslalam, jak musiałam to użwałam inny: wrzątek do garnuszka i wstawić butelkę
też korzystam z tej "firmy"
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:31   #3974
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

ja mam sterylizator i zadnego uzytku z niego, bo u rodzicow jak mieszkalismy bylawieksza mikrofala, do naszej sie nie miesci.

Po kazdym jedzeniu wygotowujecie butelki?bo ja tylko wrzatkiem zalewam butelki i wszystkie czesci od nich...
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:43   #3975
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
ja słyszałam że 3tyg dziecię to już i 120 powinno zjadać...

przyznam ze ja czasem też myśle ze zła matka ze mnie, bo nie zawsze wszystko od razu robie... wczoraj po 3 ulaniu to czekałam i czekałąm az ją przebrałam, bo sił nie miałąm kolejny raz przebierać... ale po chwili żal mi było że ona w mokrym leży, bo i ja bym nie chciala i sie zmobilizowałam, a potem--- wyrodna matka, ze od razu nie przebrała chyba hormony jakos buzują


a jakie ćwiczenia??? bo przyznam że po cc to troche boje się brzuszki itepe robić...
ad.1. jedna reka pisze bo sciagam moja zjada ok 120 ml, bo po cycu jeszcze 90 wydulda. polozna mowila ze tak moze jesc bo ona jest wielka. z 62 ciuszkow juz wyrosla!! tylko kilka jes dobrych, w 68 ja ubieram 3 tyg. niemowle!!!

ad.2. no ja mam to samo wlasnie

ad.3. nie wiem jak jest po cc. ja zamowilam sobie hulahop, bede na takich nartach smigac, poxycze od szwagierki a pozniej cw. na brzuch i uda z tameele webb.

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
SEONA może i ma racje lekarz. Ja sie napewno wstrzymam żeby chociaż połóg przejsc normalnie.
Ja bede ćwiczyc od połowy stycznia, bo chyba innej rady nie ma.

O kurde jak długo :roll eyes:
Ad.1. ja moze tez odczekam ten polog. w sumie to jeszcze mam tak zwiotczale wszystko ze z kanapy wstac nie moge nasze dzieci to blizniaki i dalii

ad.2. moje libido nie istnieje. wtedy bylo tak samo. a przed ciazami ti jak kroliki normalnie.

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Moja mala wysypalo na buzce,glowce,szyi i troche na dekolcie.
u mnie na wysypki sprawdza sie psikanie woda termalna. zaraz wszystki krostki znikaja.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
to jest tak: je spokojnie, ciągnie sobie, patrzy mi w oczy... a potem nagle nerwówka. Nie wiem dlaczego, może mleko wtedy inaczej zaczyna mu lecieć??
I woli pić z lekko twardego cycka niż miękkiego więc jak wydoi trochę i cyc zmieknie to się wkurza
bo najperw leci rzadkie picie i nie musi sie meczyc, a pozniej trezba mocno ssac to sie wkurza moja tez z twardego napije sie a pozniej spi bo jej sie nie chce ssac obudzi sie po 5 min, i ryk i posssa i spi i possa i tak w kolo.


Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Byłam u ginka i wszystko ok uf
no to super

Cytat:
Napisane przez amarantas Pokaż wiadomość
Witam mamusie.
My już po chrzcinach Jasiu prawie cała ceremonię przespał, więc odbyło sie bez wrzasków
ale Wam dobrze , macie juz za soba.

Ela a jak Wasz chrzest???

Fallen, moja byla okrecona pepowina ale wszystko ok, tetno nie znikalo, dopiero jak wyszla to ja polozna odwinela.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:47   #3976
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Seonka napisałam w klubie.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:54   #3977
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

my dla Oliwii mielismy fishera ale ta z misiami, dostala ja od chrzestnej 15 minut po tym jak sie urodzila
musze jechac do rodzicow i ja przytachac,gdybym kupowala sama albo kupilabym rainforesta albo jakas tiny love.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:55   #3978
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Hej

Mojemu synkowi też się zdarza ulewać. Dopiero teraz poznałam co to jest. Polusia moze z 2-3 razy ulała i to troszeczke. Ale u nas to mu sie ulewa jak mam wrażenie, że się przejadł Bo czasem je- juz widze, ze nie moze, a dalej szuka cyca. I za chwile ulewanko

Ja dziś pomalowałam paznokcie i zaczynam wracac do swiata zywych. Rana po cc sie ladnie goi, tylko mnie swedzi ale dół oszczedzony więc to jest plus cesarki i taka skąpa @ Z Polusia po sn prawie 4 tyg miałam @ a szwy ciagnely mnie dwa tyg, wiec siedziec nie mogłam ani chodzić. To była męczarnia. Teraz czuję się jak nowo narodzona.


A wlasnie mamusie po CC bedziecie uzywac jakiejs masci na blizny? Moj tz mowi, ze jego kolega po jakims wypadku uzywal jakiejs i nie ma sladu po bliznach chcialabym, aby ta blizna byla jak najmniej widoczna

mi polecano bardzo contractubex i zamierzam wykorzystac...
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:56   #3979
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
też korzystam z tej "firmy"
i ja i ja

a podgrzewacz mam z Tommee Tippee.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 13:59   #3980
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Mam ten sam sterylizator
A o takim podgrzewaczu nie pomyslalam, jak musiałam to użwałam inny: wrzątek do garnuszka i wstawić butelkę

mam identico zestaw :P
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:59   #3981
sozaa
Rozeznanie
 
Avatar sozaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 657
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Seona, To Twoje dziecie to duuuuze jest!! Moja jeszcze tonie w 56, na pajace musze jeje naciagac skarpetki bo pomimo tego ze ma dlugie nozki to i tak nogawki zbyt dlugie i jej sie nozki plataja. I wszystko jest dla nie za szerokie, taqkie workowate, bo ona to taki typ patyczaka jest. Wyglada troche jak pajak

Oj, moje libido wciaz jest wysokie, juz nie moge sie doczekac jak mina te 4 cholerne tygodnie. Nawet blizna po cc mnie nie powstrzyma zreszta, i tak juz mamy male co nieco za soba
sozaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 14:03   #3982
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez sozaa Pokaż wiadomość
Seona, To Twoje dziecie to duuuuze jest!!
61 cm miała jak się urodziła, wszystkie szpitalne były za małe.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Ela, doczytałam w klubie.
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 14:09   #3983
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Seona to modelke urodzilas! Moj model tez w 68śmiga, niektore 62 mu jeszcze pasuja. W 56wchodzil w szpitalu, w domu juz nie

Sozaa ja przeciwnie... boje sie jak minie mi te 6tyg bo wtedy Tz bedzie oczekiwal czegos tenteges a ja nie mam ochoty na nic. A on odlicza dni do konca mojego pologu
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 14:12   #3984
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

u mnie tz ma libido chyba za nasza 2b bo mnie nawet przytulac sie nie chce.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 14:14   #3985
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Cytat:
Napisane przez sozaa Pokaż wiadomość
Seona, To Twoje dziecie to duuuuze jest!! Moja jeszcze tonie w 56, na pajace musze jeje naciagac skarpetki bo pomimo tego ze ma dlugie nozki to i tak nogawki zbyt dlugie i jej sie nozki plataja. I wszystko jest dla nie za szerokie, taqkie workowate, bo ona to taki typ patyczaka jest. Wyglada troche jak pajak

Oj, moje libido wciaz jest wysokie, juz nie moge sie doczekac jak mina te 4 cholerne tygodnie. Nawet blizna po cc mnie nie powstrzyma zreszta, i tak juz mamy male co nieco za soba

i ja mam pajeczaka ale przyznam ze nabiera ciałka powoli a ostatnio nawet 56 robią się takie już prawie pasujące
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 14:18   #3986
sozaa
Rozeznanie
 
Avatar sozaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 657
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

u mnie 68 jeszcze gleboko w szafie, 62 jeszcze nie uzywam. Tylko 56 i to zawsze z podwinietymi rekawkami i skarpetkami na nogawkach!

Czekam na polozna, miala dzis przyjechac, myslalam, ze bedzie okolo poludnia ale jeszcze nie dotarla, a ja chce jechac do rodzicow, bo do nich przyslali zwirek dla kotow, a koty w kuwecie maja malutko i nie maja w czym grzebac!

Musze sie pochwalic dzis smigam w moich jeansach przedciazowych Coprawda, byly mi troche luzne zawsze a teraz zapinam je na tej oblesnej faldzie brzusznej, ale ciesze sie, ze weszly mi na dupsko!

No i fajnie jest znow moc siedziec w roznych pozycjach, plecy nie bola, siku co kilka godzin, takie male rzeczy a jak bardzo ciesza no i dzis sie wydepiluje, sama
sozaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 14:26   #3987
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

O contractubex mogę napisać w samych superlatywach.
Swietna maść. Stosowałam ją po cc i mi wszystko ładnie wygładziło (nawet od wewnątrz) jak też na stare blizny się sprawdza. nakladałam ją na moje i wiadomo nie spowodowała, że znikneły, ale ładnie je wygładziło

Co do ćwiczeń, wczoraj się zmotywowałam, zaporzyczyłam sobię od tesciowej hula-hop i efekt marny wyglądam jak po napadzie. Pas cały w siniakach
ale mimo wszystko będe je używać minimum 2razy w tyg, do tego brzuszki jak starczy zapału no i mam zamiar od Stycznia zapisac się na ten mój upragniony taniec brzucha, ale patrząc na zapal mojego męża do pomocy wątpię czy mi sie udab
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 14:30   #3988
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m.jpg (74,6 KB, 75 załadowań)
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 14:31   #3989
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

w końcu się udało jeee

Przedstawiam wam Michałka
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 14:34   #3990
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Wiosna,lato,jesień z brzuszkiem,a na zimę już z maluszkiem - mamusie XI/XII 201

cześć mamusie, weszłam się pokazać że żyję
ale malutka pochłania cały mój czas ostatnio
ktoś tu chyba kiedyś pisał o jakimś skoku w 5 tyg?? ile taki skok może trwać?
Majka ciągle by na cycu wisiała, zwłaszcza od 17-23 non stop je
i płacze i pręży się i znowu je i tak w kółko


karmimy się cycem cały czas, ulewania na szczęście nie ma
ale coś mało przybiera- w 4 tyg miała 3,5 kg (ur 3 kg)

a tak to świąteczne przygotowania trwają, prezenty spakowane, choinka w środę będzie, i sprzątanie małe w domku

na szczęscie wigilia u szwagierki więc na gotowe
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.