Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-04, 20:21   #4171
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nikadomi a gdzie można zobaczyc wiecej tych zdjęc? przecudne są. Moze jakaś stronka? Chodzi mi o te z początku tej stronki dokładnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00J4Bd-33864984.jpg (78,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00JSG2-34356384.jpg (89,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2lstm48.jpg (63,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6ffe7157118769202332690.jpg (42,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 360155596_697625cdb1.jpg (65,2 KB, 14 załadowań)
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 20:39   #4172
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Rude włosy są przecudne jeśli miałabym się kiedyś przefarbować, to tylko na rudo. W połączeniu z bladą cerą efekt jest przecudowny
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 20:49   #4173
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Nikadomi a gdzie można zobaczyc wiecej tych zdjęc? przecudne są. Moze jakaś stronka? Chodzi mi o te z początku tej stronki dokładnie

Wszystkie fotki biorę z tej stronki: http://www.bellazon.com/main/categor...abe_Discussion
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 20:59   #4174
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nikadomi dziekuje Ci ślicznie-świetna stronka mega kopalnia inspiracji,zmykam na nią
A co myślicie o tym;
http://allegro.pl/item408848892_este...swietlacz.html
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 07:20   #4175
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a mi w tej modelce podobaja sie tylko rude włosy - reszta nie.....
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 18:05   #4176
jada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 35
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

eh fajnie wyglada jasna cera gdy nie ma z nią problemów bo pryszcze są widoczne o wiele bardziej niz na ciemnej skorze i wszystkie zaczerwienienia i rumieńce i naczynka i pory..heh slicznie wyglada taka cera ale zdrowa
jada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 21:32   #4177
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dzięki dziewczyny aktualnie używam... uwaga uwaga, bez mieszania z bazą YSL podkladu Borgese

na pierwszym zdjęciu kolory są autentyczne, tak wyglądam w dziennym świetle mówiłam, że ja nie mam koloru


ale ogarnia mnie czarna rozpacz jestem nad morzem z TZtem. Cały rok myślałam, że mnie rozumie i naprawdę lubi moją bladość, a tymczasem już pierwszego dnia uznał, że pieprze głupoty i mam sie opalić i ciągle są o to wojny
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 08:08   #4178
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nie wiem czy była o tym mowa..otóż kupiłam sobie filtr Ziaji 50+, wszystko pięknie gdyby nie to, że zostawia nie spieralne plamy, w kolorze 'fluidowym'...nic ich nie ściągnie nic.....i tak 3 białe bluzki i kilka ręczników można wywalić.....nic tylko fabrykę podpalić

Głowa do góry Dario, nie wiem co bym zrobiła- pewnie bym sie upierała przy swoim, bo to moje ciało.
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 08:21   #4179
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez _diabolique_ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy była o tym mowa..otóż kupiłam sobie filtr Ziaji 50+, wszystko pięknie gdyby nie to, że zostawia nie spieralne plamy, w kolorze 'fluidowym'...nic ich nie ściągnie nic.....i tak 3 białe bluzki i kilka ręczników można wywalić.....nic tylko fabrykę podpalić

Głowa do góry Dario, nie wiem co bym zrobiła- pewnie bym sie upierała przy swoim, bo to moje ciało.
ja przez smarowanie szyi niveą 50+ zniszczyłam sobie kilka bluzek - tych żółtych plam po niej nie rusza nawet vanisz; teraz szukam stabilnej 50tki która tak nie brudzi - co myślicie o sorai 60?
cmokisiu - ja mam to w domu na codzień, po prostu żyć nie dają, ale kiedy wchodzę na wizaż, na nasz 'bladolicy' wątek, od razu odzyskuję wiarę w siebie bo tutaj są ludzie, którzy mnie rozumieją. nie martw się opiniami innych - sama przecież wiesz, ze dobrze robisz
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 08:28   #4180
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
też sie tak zastanawiam; pisałam o tym już w innym wątku: jeżeli podzielimy liczbę 100 przez wartość filtra, to otrzymamy ile % promieniowania przepuszcza dany filtr. więc SPF 30: 100:30=3,3%
SPF 40: 100:40=2,5%
SPF 50: 100:50=2%

różnice jak widać, są niewielkie. podobnie jest z anty-UVA: np.
w Sorayi SPF 30 anty-UVA wynosi 18-->przepuszcza 100:18=5,6 %
a już SPF 45 ma anty-UVA 21, czyli przepuszcza 100:21=4,8 % promieni.

to nie tak dużo-tylko 0,6%

więc wydaje mi się, że spokojnie 30 wystarczy no chyba, że mój system jest zły(znalazłm go kiedyś w dodatku do "Polityki" ).


a co do anty-UVA, to pisałam do firmy Eris z zapytaniem, jaką ochronę UVA ma zachwalany tu SPF 50+ (ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25001 ) . i oni odpowiedzieli, że nie wiedzą, bo nie robili testów co za nieprofesjonalizm

ten post daje mi dużo do myślenia...ale szczerze powiedziawszy to ja się nie znam. Coś było jeszcze z fotostabilnością...popros tu mętlik mam w głowie. A musze szybko coś sobie kupić żeby nie pogorszyć sprawy. Sorayi 60 nigdy nie widziałam. W gazecie znalazłam Dermedic sun prostect 60 ok 38zł, Iwostin Solecrin 30 ok 30zł ,używał ktoś?
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 08:59   #4181
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

.

Edytowane przez nikadomi
Czas edycji: 2008-08-06 o 09:21
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 09:16   #4182
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez _diabolique_ Pokaż wiadomość
ten post daje mi dużo do myślenia...ale szczerze powiedziawszy to ja się nie znam. Coś było jeszcze z fotostabilnością...popros tu mętlik mam w głowie. A musze szybko coś sobie kupić żeby nie pogorszyć sprawy. Sorayi 60 nigdy nie widziałam. W gazecie znalazłam Dermedic sun prostect 60 ok 38zł, Iwostin Solecrin 30 ok 30zł ,używał ktoś?
ja uzywalam tego iwostinu-dla mnie za ciezki, za tlusty i koszmarnie pobielal...




ja bylabym naprawde bledziutka, gdyby nie rece dlonie mam na szczescie nieopalone, ale obie rece "na dlugosci"-niestety owszem musze w koncu zaopatrzyc sie w peeling i ten polecany juvit-czy on nie przyzolca skory?
na szczescie na reszcie ciala wspaniale odznacza mi sie siateczka niebieskich zyl () na jasnej skorze szczegolnie widze to po nogach i piersiach.
co ile stosujecie peelingi do ciala? dwa razy w tygodniu czy czesciej?
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 09:18   #4183
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny aktualnie używam... uwaga uwaga, bez mieszania z bazą YSL podkladu Borgese

na pierwszym zdjęciu kolory są autentyczne, tak wyglądam w dziennym świetle mówiłam, że ja nie mam koloru


ale ogarnia mnie czarna rozpacz jestem nad morzem z TZtem. Cały rok myślałam, że mnie rozumie i naprawdę lubi moją bladość, a tymczasem już pierwszego dnia uznał, że pieprze głupoty i mam sie opalić i ciągle są o to wojny

Jak ja Cię rozumiem

Mój TŻ też niby kocha moją bladość, ale otatnio często namawiał mnie, żebym się trochę opaliła, bo to "ładne i zdrowe"

Znalazłam na niego sposób - pokazuję mu skórę na dekolcie i na piersiach

Kiedyś mój dekolt często był wystawiony na działanie słońca, z tamtych czasów pozostały mi zmarszczki, plamki i naczynka

Skóra na piersiach nigdy nie była wystawiona na działanie promieni słonecznych, jest biała jak mleko, gładka jak jedwab, bez żadnej, nawet najmniejszej zmarszki.

Mój TŻ już nie namawia mnie na opalanie, bo nauczyłam go, że słońce nieodwracalnie oszpeca skórę.




I jescze kilka fajnych fotek dla Twojego TŻ-ta Niech zobaczy jak słońce szpeci.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 535ctw2.jpg (66,3 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 453806.jpg (24,6 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tanning_lg.jpg (62,7 KB, 83 załadowań)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 09:46   #4184
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

i jeszcze kilka fotek

te panie przypominają mi pieczonego kurczaka, są pomarańczowe, to okropne!!! Tak bardzo sobie szkodzą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg solar7br8.jpg (83,0 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ll1123.jpg (51,9 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg solar8bz4.jpg (24,7 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tanorexic.jpg (22,7 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _42263250_mandy1.jpg (19,4 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img9.jpg (31,3 KB, 72 załadowań)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 09:59   #4185
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III




Cmoksiu, może spróbuj go na tydzień oszukać z samoopalaczem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cz.jpg (23,6 KB, 263 załadowań)
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 10:52   #4186
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Biedna Cmoksia... Ja chyba jako jedyna lub jedna z nielicznych mam ogromne szczęście. Po powrocie z pielgrzymki, gdzie nieco zółkły mi ręce mój TŻ kazał mi robić peeligni i maseczki cytrynowe, a nawet kupił jakiś krem do rąk firmy Ziaja-aktywne rozjaśnianie. Wiem, szczęściara ze mnie.
A co mogę Wam poradzić? Hm, ja na pewno nie zmieniałabym się dla faceta nawet gdybym bardzo go kochała. To Wasze ciała, nie ich. Trzeba próbować spokojnie tłumaczyć jakie opalanie jest szkodliwe i pokazywać na ulicy skwary. Innych pomysłów nie mam. Mnie w domu, a właściwie w całej mojej rodzinie (nawet jakieś dalsze ciocie!) męczą, ze wyglądam jak mumia. Kumple (niektórzy) nabijają się, że mogłabym grać w Rodzinie Adamsów. Dużo mogłabym tego wypisywać. Ale ja pragnę podobać się sobie, nie innym Myślę, że po jakimś czasie nasi (a raczej Wasi) faceci zrozumieją jak bardzo blade jest piękne i będą się tym szczycić przed innymi Pokazujcie im też zdjęcia ładnych, bladych aktorek! Na moją mamę trochę podziałało.
Pozdrawiam wszystkie serdecznie! Cmoksia nie daj się, Twoja cera nie jest nijaka i myszkowata, ale prawidziwie piękna - nie trać tego skarbu!
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 13:08   #4187
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Daria współczuje

Diabolique to niestety chyba cecha wszystkich filtrów Ja już prawie wogóle nie noszę białych bluzek, bo po kilku użyciach każda ma żółty dekold i nic się z tym nie da zrobić. I ukochaną czerń też muszę ograniczać, bo ją paćkam na biało podczas zakładania, na szczęście to się spiera. Kolorowe bluzki też często tak brudzę, ale o dziwo z kolorów się tego dużo łatwiej pozbyć, wystarczy płatek kosmetyczny nasączony wodą

Tusio juvit nie jest żółty i nie żółci, tylko jest na glicerynie i po posmarowaniu człowiek lepi się do wszystkiego A peeling stosuję raz w tugodniu, czasem nawet raz na 2 tygodnie, chyba, że mam co zdzierać wtedy 2-3 razy w tygodniu.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1218012210
Podoba mi się ta srebrna bluzka
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 13:40   #4188
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Daria współczuje

Diabolique to niestety chyba cecha wszystkich filtrów Ja już prawie wogóle nie noszę białych bluzek, bo po kilku użyciach każda ma żółty dekold i nic się z tym nie da zrobić. I ukochaną czerń też muszę ograniczać, bo ją paćkam na biało podczas zakładania, na szczęście to się spiera. Kolorowe bluzki też często tak brudzę, ale o dziwo z kolorów się tego dużo łatwiej pozbyć, wystarczy płatek kosmetyczny nasączony wodą

Tusio juvit nie jest żółty i nie żółci, tylko jest na glicerynie i po posmarowaniu człowiek lepi się do wszystkiego A peeling stosuję raz w tugodniu, czasem nawet raz na 2 tygodnie, chyba, że mam co zdzierać wtedy 2-3 razy w tygodniu.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1218012210
Podoba mi się ta srebrna bluzka
Pogodo - a co z filtrami mineralnymi? czy one też będą tak trwale brudzić??? ja bardzo lubię białe bluzki, ale swojej skóry nie poświęcę. co do zdjęć 'pieczonych kurczaków" - blee.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 14:28   #4189
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

W którymś wątku o filtrach dziewczyny pisały, że to parsol tak barwi ubrania. Jeśli to prawda, to rozwiązaniem mogą być filtry bez parsolu. Tu niestety wybór nie jest duży: Avene lub Klorane (o innych nie wiem).
azure jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 14:31   #4190
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cmoksia, nie daj sie, w żadnym wypadku nie słuchaj faceta!
Jak on chce, to niech sie opala, ale Twoja bladość to już Twoja sprawa.
Ja przy Tobie zaczynam prawie mieć kompleksy, że jestem za mało blada xD
Chociaż moja skóra w jednym świetle jest mniej więcej taka jak Ty na zdjęciu, w innym bardziej żółta albo różowa.... więc nie wiem :P
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 15:27   #4191
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Loss_lauri to Ci nie odpowiem Z filtów nieparsolowych używałam tylko krótko (bo strasznie zapychało) mleczka Avene, a że jest ono strasznie tłuste to wszystko miałam uciapciane w skrobii. Tymbardziej, że kiedy przechodziłam tą przygodę była zima, a ja uwielbiam nosić golfy (wszystkie są ciemne, gdybym miała jakiś biały pewnie bym wiedziała)


Dziewczyny, ja chcę taką koszulkę!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg W020061004414424539608.jpg (12,5 KB, 118 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 16:14   #4192
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Zaskoczyłyście mnie tą informacją, że filtry brudzą białe ubrania. Wyjęłam właśnie z szafy stary biały t-shirt i przeprowadziłam na nim test emulsji Iwostin Solecrin SPF 40. Rzeczywiście, filtr zabarwił materiał na żółtawo. Dam tym plamom trochę przyschnąć, wieczorem spróbuję je sprać.

Edytowane przez paolla
Czas edycji: 2008-08-06 o 16:36
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 20:54   #4193
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

nie da rady oszukać w Międzyzdrojach są tylko 'filtry' do 10tki max i to jeszcze wszystko trzymane niewiadomo ile na słońcu samoopalaczy itp niet z resztą.. ja nie chce.

TŻ się opala, a ja wręcz na złość kupiłam sobie parasol plażowy i na plaży pod nim siedzę. Gdyby mi się nie kazał opalać, tylko wysmarowałabym sie filtrem i leżała obok niego. ehh jeszcze 1,5h
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 21:26   #4194
rudywroobel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Zdjęcia skwarków są feee
__________________
"C'é il rosso della fiamma del mio cuore che arde, brilla,consuma, e mai non muore"
rudywroobel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 21:34   #4195
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Hm, może afera z TŻ to bardziej chodzi o to, że faceci nie rozumieją naszego szumu o utrzymanie bladości? Mój Luby lubi moją skórę ale kiedy panikuję, że np przez kilka godzin będę na ostrym słońcu to wykazuje lekkie zniecierpliwienie i mówi coś w rodzaju "jak się lekko opalisz to będzie spokój wreszcie" albo gdy po raz dziesiąty na łódce smaruję się tłustym filtrem . To jak dla mnie po prostu zniecierpliwienie bądz "niezrozumienie tematu", nie powinnaś Cmoksiu się za bardzo przejmować tylko korzystać z wakacji i z dumą obnosić swój arystokratyczny look
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 07:56   #4196
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

no właśnie - to, że pięknie i niespotykanie wyglądamy jest ok, ale widok tłustego białego filtra już przeraża?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 13:38   #4197
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
no właśnie - to, że pięknie i niespotykanie wyglądamy jest ok, ale widok tłustego białego filtra już przeraża?
ja zawsze slysze natretne pytania: "po co ty to uzywasz?" mentalnosci niektorych sie nie zmieni.
dziewczyny, macie jakis przepis na domowy peeling, moze byc rozjasniajacy?
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 13:56   #4198
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tusio, ja zawsze używam peelingu kawowego, dla mnie jest najlepszy

Daria
, czy podkład Borgese jest chociaż trochę kryjący?

Ja 1,5 tygodnia temu byłam na Mazurach (akurat trafiła nam się cudna pogoda, słońce świeciło cały czas i było bardzo ciepło) i ku mojemu zdziwieniu nie usłyszałam ani jednego złośliwego komentarza na temat bladości. Spędzałam cały czas z przyjaciółką i trzema kolegami, plaża, łódka, pomost... Tylko raz w nocy jak siedzieliśmy na pomoście kolega powiedział, że chyba odbijam światło księżyca i gwiazd.

Nie mogę doczekać się min znajomych po powrocie do szkoły, pewnie będą myśleć, że całe wakacje pracowałam gdzieś pod ziemią
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 14:44   #4199
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Madzia nie
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 14:55   #4200
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
ja zawsze slysze natretne pytania: "po co ty to uzywasz?" mentalnosci niektorych sie nie zmieni.
dziewczyny, macie jakis przepis na domowy peeling, moze byc rozjasniajacy?
ja robię sobie piling z cukru i cytryny, innego rozjaśniającego nie znam. u mnie mój tata najbardziej mnie gnębi za to smarowanie, bo cała tapicerka w samochodzie jest upaćkana na fioletowo, choć zawsze staram się wycierac po sobie samochód.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.