Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-17, 11:05   #3391
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Ja wczoraj z siostrą (jest 1.5 roku po porodzie) rozmawiałam o pociążowych brzuchach i się załamałam trochę
Aż boje sie spytać ,ale : Czemu?
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Chyba sobie żartujesz.. Bardziej widoczne być nie może czaicie łydka! I to nie mało tylko połowa już jeszcze posladki rozumiem ale łydki do jasnej Anieli? zostały mi jeszcze ręce, plecy i posladki no chyba że mam a jeszcze tego nie odkryłam. Kur szkoda ze na uszach jeszcze nie mam
kurde to jest przypał że rozstępy wychodzą po porodzie, mi też te co sie pojawiły to po porodzie nie wiem może to hormonalne jakieś? Nie ma sie co załamywać , ciśnij balsamy i masaże to na pewno sie "zagoją"
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 11:06   #3392
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ja już mam dość.. Załamana jestem na całej linii. Nawet jeśli ubiore czarne rajstopy to i tak widać nie wiem jak je ukryć już
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 11:10   #3393
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

CASAA a po świętach bedzie przepełnienie...
DOTKA 100lat i pociechy z synka a my na spacerze... Młody szaleje na karuzeli a ja sie grzeje w słoneczku...
Kurde nie dołączyłam pleców przez szpitale i po spacerku czuje ból aż w biodrach... Musze sie umówić zrobic z tym porażek...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 11:32   #3394
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
A co za przewijak kupiłaś?
Ikea Sniglar, z tym że pomalowałam go na biało, bo upolowałam tanio używany Kurde no, na zdjęciach nie robił tak monumentalnego wrażenia. jeszcze jako półka (którą będzie jak młody nie będzie się nadawał na przewijak) mogę ustawić go dłuższym bokiem do ściany oi tak się nie rzuca w oczy, ale tak to średnio.
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 11:46   #3395
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Czy ja dobrzę kojarzę, że Twój syn też był wieczornym cycozwisem? Kiedy mu przeszło?



Mam nadzieję, że w jakimś mało widocznym miejscu

Ja wczoraj z siostrą (jest 1.5 roku po porodzie) rozmawiałam o pociążowych brzuchach i się załamałam trochę
Miał jakieś 9 tyg. Teraz sporadycznie mu się zdarzy ale wtedy to były całe dnie
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 11:46   #3396
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Aż boje sie spytać ,ale : Czemu?
Pytałam o to czy pępek się zmniejsza (ja mam duży i okropny ) i u niej tylko trochę i dalej niefajny. I generalnie nie jest z wielkości brzucha zadowolona, ona jest szczupła a brzuszek ma i mówi że to taka skóra obwisła głównie.
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 12:19   #3397
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

U nas noc byla fajna bo Maly zaczal dluzej spac i ten pierwszy sen trwa okolo 5 godzin

Ewusia to jest zawsze jakies przeżycie ja we wtorek tez pierwszy raz sama wiozlam Mlodego ale super bylo. A tak to albo TZ prowadzi albo idziemy piechotą bo wszędzie blisko

Dotka sto lat z okazji urodzin! Duzo milosci, samorealizacji i spełnienia w macierzynstwie

Co do drzemek to u nas tez ostatnio sa bardzo częste eh a co tu zrobić w 15 minut?

Hariett dopiero teraz zlozylas przewijak? Kurde my z TZ ostatnio gadaliśmy ze trzeba go będzie składać bo Mlody juz tylko na ukos sie miesci

O kurde magda ale masz niefart z tymi rozstępami ale zeby na lydce ? Lipa :/

Na uszach bys wlosami zakryla

Ja juz mam okna umyte sypialnie, gabinet i pokoj Malego ogarnelam wczoraj, dzisiaj salon i drzwi balkonowe a TZ umyl w kuchni kurdee ale mamy jasno w domu

I spacer juz zaliczony ale cudowna pogoda

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-17, 12:25   #3398
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
O kurde magda ale masz niefart z tymi rozstępami ale zeby na lydce ? Lipa :/

Na uszach bys wlosami zakryla
Że też na to nie wpadłam!
Zapuszczanie włosów na nogach uważam za oficjalnie rozpoczęte! Zaplote warkocze i widać nie będzie.

Co do jazdy autem. Ostatnio jechałam do rodziców. W jedną stronę spoko. W drugą jadę jadę ujechalam 5km ryk. No to stop, wysiadlam, smoka w paszcze i jadę dalej. 4 km i znowu. Znowu wysiadam, smoka w paszcze ale tym razem ostrzegam że właśnie wjeżdżamy w las, a w lesie ni grzyba nie wysiade i nie wsadze smoka więc lepiej żeby go nie wypluwal. Pozostałe 35 km słyszałam tylko mlaskanie smoka z tyłu
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 12:35   #3399
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Że też na to nie wpadłam!
Zapuszczanie włosów na nogach uważam za oficjalnie rozpoczęte! Zaplote warkocze i widać nie będzie.

Co do jazdy autem. Ostatnio jechałam do rodziców. W jedną stronę spoko. W drugą jadę jadę ujechalam 5km ryk. No to stop, wysiadlam, smoka w paszcze i jadę dalej. 4 km i znowu. Znowu wysiadam, smoka w paszcze ale tym razem ostrzegam że właśnie wjeżdżamy w las, a w lesie ni grzyba nie wysiade i nie wsadze smoka więc lepiej żeby go nie wypluwal. Pozostałe 35 km słyszałam tylko mlaskanie smoka z tyłu
Posluszne dziecię

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 12:52   #3400
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Witam
Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Ok dospalismy. Moja mama dziś tez bierze młodego na spacer a ja myje okna

Te Casaa nie krzycz
Tez dzisiaj umylam okna ale tylko dol, jeszcze gora ni zostala.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
U nas nocka spoko, ale brzuch go bolał i nie mógł się wypierdzieć i płakał



Daje któraś z Was Esputicon?



Piękna pogoda u nas.



Stawiam urodzinowe Piccolo

Ja dawalam ten esputicon, mi sie wydawalo ze nie pomagal, sab simplex chyba pomogl. A teraz daje codziennie bio gaie.
Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Dotka Wszystkiego Najlepszego!

Casaa zazdro pogody u nas znowu pizgawica:-(


Ewusia super że tak pięknie dalas sobie rade ciotki wizazowe są dumne


Mój ssak właśnie odpada od cyca i zasypia. A ja idę szybko firany wieszać bo mnie wzięło na porządki


Kurcze lobuziara mała ssala ssala, nie polknela i zasnela. Ja jej sutka z buzi a tu mnóstwo mleka się wylalo. Boję się takich sytuacji że ona tego nie kontroluje i to mleko leci gdzie chce:-(

Moj maly tez tak robil. I jak zasypia z cyckiem w buzi to ruszam cyckiem zeby sie obudzil. Ocknie sie troche, zaczyna ssac i jak slysze ze polknal to "wyrywam" mu cycka z buzi.
Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Pytałam o to czy pępek się zmniejsza (ja mam duży i okropny ) i u niej tylko trochę i dalej niefajny. I generalnie nie jest z wielkości brzucha zadowolona, ona jest szczupła a brzuszek ma i mówi że to taka skóra obwisła głównie.

Tez mam duzy i brazowy w dodatku!
keas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 13:05   #3401
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
UHariett dopiero teraz zlozylas przewijak? Kurde my z TZ ostatnio gadaliśmy ze trzeba go będzie składać bo Mlody juz tylko na ukos sie miesci
No ja go niedawno kupiłam i jeszcze musiałam pomalować Ja na niego nakładam sztywny przewijak i jest ok, ale ja ten sztywny mam dłuższy
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-17, 13:05   #3402
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Kurcze lobuziara mała ssala ssala, nie polknela i zasnela. Ja jej sutka z buzi a tu mnóstwo mleka się wylalo. Boję się takich sytuacji że ona tego nie kontroluje i to mleko leci gdzie chce:-(
moja też tak robi i jak tu karmić poza domem.....
mam nadzieje ze jej to przejdzie do lata bo planowałam w koncu dłuższe spacery uskuteczniać bo to karmienie nas strasznie ogranicza
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość

Ej jak to jest, że dziecko pośpi 15 minut i już gotowe do działania? Czemu ja tak nie mam?
moja tez tak ma - niestety
juz sie matka cieszy ze udało się uspić i niespodzinka
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ahnessy dla dziewczynek/neutralna tez jest xD ale rozumiem ze Ci nie wysylac?
ehh obczaiłam tą mate......ale i tak jestem zbyt sknerowata
Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Za to chciałam już pisać że chyba rzyganie u nas minęło, ale nie właśnie mi haftnęła na moja kołdrę kurde a już od 2 dni był spokój...
też się nabrałam kilka dni temu a wczoraj mi pół kanapy zarzygała, dobrze ze to nie jest nasza docelowa kanapa tylko stara od znajomych
i postanowilismy ostatnio zainwestować w kanapę skórzaną tak na wszelki wypadek jakby mi sie drugiego rzygulca zachciało
Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Pytałam o to czy pępek się zmniejsza (ja mam duży i okropny ) i u niej tylko trochę i dalej niefajny. I generalnie nie jest z wielkości brzucha zadowolona, ona jest szczupła a brzuszek ma i mówi że to taka skóra obwisła głównie.
nie strasz, nienawidze tego pepka
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Że też na to nie wpadłam!
Zapuszczanie włosów na nogach uważam za oficjalnie rozpoczęte! Zaplote warkocze i widać nie będzie.
i w zimie bedzie ci ciepło w nózki
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Daje któraś z Was Esputicon?
ja daje espumisan, teraz już mniej bo kolki chyba powoli odchodzą
mniej wiecej od 14 przed każdym karmieniem (co 3 h) dawałam 7 kropelek (położna mówiła że z łyżeczki zje pewnie o te 2 kropelki mniej) w nocy już nie dawałam i pomogło teraz daje tylko 2 razy dziennie 9 kropelek

Dotka wszytskiego dobrego
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 13:07   #3403
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dotka wszystkiego najepszego.

Magda

Jaa jestem tak w czarnej doopie z porzadkami, ze bardziej czarno nie moze byc.

Dziewczyny powiedzcie mi czy wasi tz jak brali urlop ojcowski, to on byl 100% platny czy 80% no i czy odbija mi to od macierzynskiego.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 13:21   #3404
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dotka najlepszego
Magda wspolczuje paskow dziwne ze az tam powychodzily.

Pogoda piekna wiec zaliczylismy spacerek 3godzinny ale przy okazji bylismy w przychodni i szczepienie mamy 24. w czwartek
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 14:08   #3405
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
U nas noc byla fajna bo Maly zaczal dluzej spac i ten pierwszy sen trwa okolo 5 godzin

Ewusia to jest zawsze jakies przeżycie ja we wtorek tez pierwszy raz sama wiozlam Mlodego ale super bylo. A tak to albo TZ prowadzi albo idziemy piechotą bo wszędzie blisko

Dotka sto lat z okazji urodzin! Duzo milosci, samorealizacji i spełnienia w macierzynstwie

Co do drzemek to u nas tez ostatnio sa bardzo częste eh a co tu zrobić w 15 minut?

Hariett dopiero teraz zlozylas przewijak? Kurde my z TZ ostatnio gadaliśmy ze trzeba go będzie składać bo Mlody juz tylko na ukos sie miesci

O kurde magda ale masz niefart z tymi rozstępami ale zeby na lydce ? Lipa :/

Na uszach bys wlosami zakryla

Ja juz mam okna umyte sypialnie, gabinet i pokoj Malego ogarnelam wczoraj, dzisiaj salon i drzwi balkonowe a TZ umyl w kuchni kurdee ale mamy jasno w domu

I spacer juz zaliczony ale cudowna pogoda

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka


W 15 minut bardzo dużo można zrobić, coraz częściej się o tym przekonuje





Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Że też na to nie wpadłam!
Zapuszczanie włosów na nogach uważam za oficjalnie rozpoczęte! Zaplote warkocze i widać nie będzie.

Co do jazdy autem. Ostatnio jechałam do rodziców. W jedną stronę spoko. W drugą jadę jadę ujechalam 5km ryk. No to stop, wysiadlam, smoka w paszcze i jadę dalej. 4 km i znowu. Znowu wysiadam, smoka w paszcze ale tym razem ostrzegam że właśnie wjeżdżamy w las, a w lesie ni grzyba nie wysiade i nie wsadze smoka więc lepiej żeby go nie wypluwal. Pozostałe 35 km słyszałam tylko mlaskanie smoka z tyłu
Jakie posluszne dziecko




Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Dotka wszystkiego najepszego.

Magda

Jaa jestem tak w czarnej doopie z porzadkami, ze bardziej czarno nie moze byc.

Dziewczyny powiedzcie mi czy wasi tz jak brali urlop ojcowski, to on byl 100% platny czy 80% no i czy odbija mi to od macierzynskiego.
100% płatny

Ja nie sprzątam na święta jakoś specjalnie, nie mam zwyczaju się spinac z takiego powodu święta są żeby odpocząć a nie zajechać się przy sprzątaniu

Spacer zaliczony nawet udało mi się z czytnikiem usiąść na ławce, fajnie tak nie mogę się doczekać jak będzie jeszcze cieplej
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 14:10   #3406
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dotka wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen, samych radosnych chwil

Magda 😡 rozstepy sa podstepne i wylaza tam gdzie wydaje sie niemozliwe...

Pomysl z zapuszczaniem wlosow na nogach spoko, czarny wyszczupla :P

Kamila, tez o tym myslalam, ze po swietach wszyscy sie upasą i nie beda chcieli chodzic na fitness ale namowilam sasiadke i razem ruszymy 😊

Malwi, piątka, ja tez z porzadkami jestem do tylu 😊 a co gorsza, w czwartek wyjezdzamy na swieta do moich rodzicow wiec juz w ogole nie mam motywacji by cokolwiek ogarnac 😒

My juz po spacerze i malym szopingu 😊 maly dostal komplet body, koszulka spodenki, rampers i chustka pod szyje, a mezowi kupilam koszule choc chyba bedzie troche ciasnawa ale moze ruszy zeby troche sadla zbic 😎

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 14:12   #3407
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ja tez nie robie porządków świątecznych. Poprostu słońce przyświeca na okna i mnie to drażni. Mam wszędzie żaluzje wiec niestety za firanka się nie ukryje a z zasłoniętymi żaluzjami ile można siedzieć^^

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 14:24   #3408
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ewusia, ale sloneczko tak cudnie wpada przez czyste okno
My po swietach ruszamy na slask, juz mi sie nie chce :-/

Co do spaceru, bylismy 40 minut, kupa przerwala nam spacerowe wojaze, pozniej cyc i cyc jest co 15 minut. Wisielec mu sie wlaczyl
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 14:31   #3409
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Jakie posluszne dziecko

Spacer zaliczony nawet udało mi się z czytnikiem usiąść na ławce, fajnie tak nie mogę się doczekać jak będzie jeszcze cieplej
Jechalabym nawet gdyby plakal. O 21 w lesie się nie zatrzymam sama

Ja też się tego nie mogę doczekać co prawda będzie myśl że w tym czasie mogłabym posprzątać w domu ale nie ważne


Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Magda 😡 rozstepy sa podstepne i wylaza tam gdzie wydaje sie niemozliwe...

Pomysl z zapuszczaniem wlosow na nogach spoko, czarny wyszczupla :P

My juz po spacerze i malym szopingu 😊 maly dostal komplet body, koszulka spodenki, rampers i chustka pod szyje, a mezowi kupilam koszule choc chyba bedzie troche ciasnawa ale moze ruszy zeby troche sadla zbic 😎

Wyslane z Lumia920.
Ah ah ja chciałam tylko dzidziusia.. A nie
Tylko lato idzie i obawiam się że we włosach trochę gorąco będzie

Ooo pokaż
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-17, 14:42   #3410
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
My po swietach ruszamy na slask, juz mi sie nie chce :-/
My w sobotę i już mam wku.wa Wracamy dopiero we wtorek świąteczny. Boże daj mi siły bym to psychicznie zniosła.

magda
dotka najlepszego!

Moje dziecie ma dziś dzień wielkiej marudy. Nie wiem kto pierwszy padnie, ale obawiam się, że ja. W dodatku mąż jak na złość dziś będzie dopiero późnym wieczorem.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 14:50   #3411
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Magda, a pewnie ze pokaze 😉



Wyslane z Lumia920.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Czarnula my jedziemy do moich rodzicow w czwartek i wracamy we wtorek... Dramat i tez nie wiem jak to przezyjemy



Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 14:52   #3412
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Casaa super zwłaszcza ta koszulka ze spodenkami
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 14:54   #3413
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Casa to łączę się w bólach. Świetne zakupy!
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 15:06   #3414
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
My w sobotę i już mam wku.wa Wracamy dopiero we wtorek świąteczny. Boże daj mi siły bym to psychicznie zniosła.

magda
dotka najlepszego!

Moje dziecie ma dziś dzień wielkiej marudy. Nie wiem kto pierwszy padnie, ale obawiam się, że ja. W dodatku mąż jak na złość dziś będzie dopiero późnym wieczorem.
Dasz rade^^) i Ty Casaa tez, ładne zakupy a co do męża i jego koszuli-mój zawsze powtarza ze dobry gospodarz trzyma konia pod dachem:p

Mój też marudzi ale brzuch daje mu popalić...od wtorkowej kupy czekamy na następną i stad chyba to wszystko.


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 15:08   #3415
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Widze, ze na swieta w dobrych humorach pojedziemy 😉

No za te zakupy 29zl 😊

Wyslane z Lumia920.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Ale to sie zmienia... Kupy co chwila zaraz brak przez kilka dni... Masakra 😩

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 15:08   #3416
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Pytałam o to czy pępek się zmniejsza (ja mam duży i okropny ) i u niej tylko trochę i dalej niefajny. I generalnie nie jest z wielkości brzucha zadowolona, ona jest szczupła a brzuszek ma i mówi że to taka skóra obwisła głównie.
Hmm no z jednej strony to w sumie nie ma co patrzeć na innych bo to jednak geny sporo robią niestety nie pomogę z pępkiem bo u mnie jest w zasadzie normalny już za do nadal ma ta linię nie wiem kiedy to cholerstwo znika...
Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
moja też tak robi i jak tu karmić poza domem.....
mam nadzieje ze jej to przejdzie do lata bo planowałam w koncu dłuższe spacery uskuteczniać bo to karmienie nas strasznie ogranicza

też się nabrałam kilka dni temu a wczoraj mi pół kanapy zarzygała, dobrze ze to nie jest nasza docelowa kanapa tylko stara od znajomych
i postanowilismy ostatnio zainwestować w kanapę skórzaną tak na wszelki wypadek jakby mi sie drugiego rzygulca zachciało
Też planuje dłuższe spacery latem, bo na razie godzina to u nas max i potem ryk że głodna wiec u nas ta kwestia ogranicza bo jednak trochę za zimno żeby karmić na dworzu, chociaz latem może (mam nadzieję) będzie rzadziej chcieć jeść...

Skórzana kanapa to jakiś plan tylko ze z czasem sie cholerstwo przeciera....
Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
Dotka najlepszego
Magda wspolczuje paskow dziwne ze az tam powychodzily.

Pogoda piekna wiec zaliczylismy spacerek 3godzinny ale przy okazji bylismy w przychodni i szczepienie mamy 24. w czwartek
Zazdraszczam takiego długiego spaceru u na dziś godzinny spacer zaliczony, pogoda piękna, 10 stopni jest na zewnątrz
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 15:08   #3417
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

I mój też dziś do oporu na firmie siedzi wiec zaje ... na spacer nie wyjdę bo łeb mam mokry bo suszarka na gwarancji poszła ehh

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 15:10   #3418
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ciasto sie piecze. Fuck spalil mi sie mikser te nowe sprzety jakies wadliwe sa. Mikser wprawdzie ma troche, ale na palcach jednej reki moge policzyc ile razy go uzywalam.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 15:11   #3419
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ciasto sie piecze. Fuck spalil mi sie mikser te nowe sprzety jakies wadliwe sa. Mikser wprawdzie ma troche, ale na palcach jednej reki moge policzyc ile razy go uzywalam.
Co pieczesz?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-17, 15:11   #3420
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Mój też marudzi ale brzuch daje mu popalić...od wtorkowej kupy czekamy na następną i stad chyba to wszystko.
Biedny Dorianek. Moja żeby mi dzień umilić jeszcze ob.rała się po pachy i dalej jojczy.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 14:19:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.