Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-) - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-19, 08:17   #841
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Dzastin kciuki zaciśnięte

Dziewczyny farbujecie teraz włosy? jeśli tak to czym? Bo ja to tak jakby muszę niestety, ale boję się trochę
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 08:19   #842
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Witam się rano.. z pracy . Jestem tu może od 40 minut a już mi się nie chce :/

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Super wiadomości ale w sumie zdziwiłaś mnie że zrobił Ci już USG przez brzuch, ja byłam na ostatnim USG w 8 tyg i robił mi dowcipne i ogólnie powiedział że jeszcze trochę będzie robił dowcipne bo lepiej widać. Ale może Twój lekarz ma jakiś super sprzęcior??
Mnie też to zdziwiło, mój gin powiedział, że jak chcę mieć dokładne pomiary itd to na początku lepiej wykonywać dowcipnie. I tak też robił mi już drugi raz I powiedział, ze następne też tak zrobi bo nie mógł zmierzyć główki dzidziolka.. A ja mam wizytę 8 kwietnia .. czyli jak będę w 12 tyg.
Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Wróciłam z wizyty- mamy śliczne serduszko, 7 tyg. i 4 dni i całe 1,22 cm
Termin 29 z okresu, a 31 z usg października.
Mi tez mówił, ze na początku to tylko dowcipnie

Ryba jak wstawiłaś tego linka w podpisie, bo też mam zrobiony ten Babystology, ale nie umiem znaleźć linka do skopiowania i mam tylko na swoim iGoogle, a chciałabym też dac w podpisie
Gratuluje!!
a tego linka .. to jak masz to pole i pod nim dwie opcje do zaznaczenia to ja zaznaczyłam : HTML Short Code czy jakoś tak i wtedy wyjdzie Ci coś takiego : <embed src="TU JEST TEN LINK " type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
I TAM GDZIE JEST TEN LINK to go tylko kopiujesz i wsio



Dziewczyny mam takie pytanie, wiem głupie ale przeczytałam na necie i mnie zaniepokoiło . Jeżeli mój tż na 90% odziedziczył chorobę nowotworową to jak najwcześniej można wykryć czy dzidziuś też odziedziczyl? dopiero jak będzie dorosłym człowiekiem ?
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 08:23   #843
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Witam się rano.. z pracy . Jestem tu może od 40 minut a już mi się nie chce :/


Mnie też to zdziwiło, mój gin powiedział, że jak chcę mieć dokładne pomiary itd to na początku lepiej wykonywać dowcipnie. I tak też robił mi już drugi raz I powiedział, ze następne też tak zrobi bo nie mógł zmierzyć główki dzidziolka.. A ja mam wizytę 8 kwietnia .. czyli jak będę w 12 tyg.


Gratuluje!!
a tego linka .. to jak masz to pole i pod nim dwie opcje do zaznaczenia to ja zaznaczyłam : HTML Short Code czy jakoś tak i wtedy wyjdzie Ci coś takiego : <embed src="TU JEST TEN LINK " type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
I TAM GDZIE JEST TEN LINK to go tylko kopiujesz i wsio



Dziewczyny mam takie pytanie, wiem głupie ale przeczytałam na necie i mnie zaniepokoiło . Jeżeli mój tż na 90% odziedziczył chorobę nowotworową to jak najwcześniej można wykryć czy dzidziuś też odziedziczyl? dopiero jak będzie dorosłym człowiekiem ?
Dzięki za radę, będę próbować jakoś skopiować. A co do Twojego pyt. to nie mam pojęcia, może gina podpytaj
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 08:45   #844
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
Nawet przy Igg dodatnim?
nie pamietam jakie miałam ale chyba ujemne....no to najwyżej nie rób tego a później jak ginek każe zrobic to zrobisz w tedy dopiero...


Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
hej laseczki my też dziś po wizycie ale bez usg niestety było bo u tego gina trzeba się oddzielnie umawiać ale co tam, kazał przyjść w przyszłym tygodniu więc wytrzymam jakoś po wizycie minęła mi ta niecierpliwość zbadał mnie i powiedział, że według niego to w ciąży jestem ale on nie może oficjalnie tego oświadczyć bez potwierdzenia usg. Wylukał też nadżerkę i zapalenie (którego ja o dziwo nie czuję) na które dostałam lek i normalnie na zapalenie lek kosztuje kilka zł a za ten zapłaciłam prawie 40zł bo jet dozwolony w czasie ciąży. No nic, czekam cierpliwie do przyszłego czwartku powiedział, że wtedy na pewno usłyszymy już serduszko
czyli jest wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Najważniejsze że jesteś spokojniejsza To Ty też masz wizytę 028???
Tak rojku Ciebie też policzyłam, kogoś pominęłam??? Jeżeli motylek też no to w sumie 4
a mnie tez liczyłaś?? ja też mam 28


Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
A ja dziś poproszę o kciuki na 15:30 mam wizytę
no to już mocno zaciskam

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, a mi dzisiaj TŻ rano zrobił śniadanie. Normalnie byłam w szoku jak wstałam i zobaczyłam musli ze świeżymi jagodami i malinami, i karteczkę na jogurcie, że śniadanko dla jego serduszek.

Wczoraj wybraliśmy też wózek i leżaczek jaki chcemy kupić i TŻ zamówił mi sukienkę.
ale cudowny Tż

matko już?? boshe ja to będe wybierać na sam koniec ciąży jeśli będzie wszystko dobrze!!
Pokaż sukienke
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 08:49   #845
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Dzastin kciuki zaciśnięte

Dziewczyny farbujecie teraz włosy? jeśli tak to czym? Bo ja to tak jakby muszę niestety, ale boję się trochę
No ja właśnie też się zastanawiam .. bo miałam farbować na walentynki ale zeszło mi jakoś tak i nie miałam kiedy a potem już fasolka była więc się bałam.. a na głowie mam coś strasznego .. mój czerwony kolor się spłukał i wygląda masakrycznie!! ale mówią że niby farbą bez amoniaku można... co sądzicie? ;>
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 08:51   #846
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Linka do sukienki wrzuciłam na poprzedniej stronie.

Teraz wybieramy, bo musimy się zdecydować czy kupujemy tutaj czy w PL, poza tym ja mniej więcej do połowy sierpnia te cięższe rzeczy musze mieć kupione, bo TŻ ma od połowy sierpnia do końca października sajgon w pracy i nie będzie mógł ze mną jeździć, mama też nie. Wtedy sobie będę jeździć po lekkie rzeczy.

Cieszy mnie to tutaj, że od momentu wejścia do szpitala do wypisania z dzieciątkiem, mam swój pokój i TŻ może być ze mną 24h/dobę.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 08:52   #847
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

http://www.ciazowy.pl/artykul,farbow...zy,2138,1.html

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Linka do sukienki wrzuciłam na poprzedniej stronie.

Teraz wybieramy, bo musimy się zdecydować czy kupujemy tutaj czy w PL, poza tym ja mniej więcej do połowy sierpnia te cięższe rzeczy musze mieć kupione, bo TŻ ma od połowy sierpnia do końca października sajgon w pracy i nie będzie mógł ze mną jeździć, mama też nie. Wtedy sobie będę jeździć po lekkie rzeczy.

Cieszy mnie to tutaj, że od momentu wejścia do szpitala do wypisania z dzieciątkiem, mam swój pokój i TŻ może być ze mną 24h/dobę.
Sukienka śliczna
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 08:58   #848
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Wózek chcemy ten, bardzo mi się podoba ten w kolorze z szarym.

http://allegro.pl/navington-4w1-cade...112462002.html

a leżaczek na sto procent ten, bo nawet jak pojedziemy w grudniu do PL, to żeby małe miało gdzie spać, a nie że w wózku.

http://allegro.pl/lezaczek-tiny-love...082730799.html

Jeszcze Wam pokaże jaką TŻ mi sukienkę zamówił

http://www.smyk.com/9-fashion-sukien...t-niemowlaka-p strasznie mi się spodobała.
Bardzo ładne
Ja wózka będę szukać w troszkę mniejszym przedziale cenowym.

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Dzastin kciuki zaciśnięte

Dziewczyny farbujecie teraz włosy? jeśli tak to czym? Bo ja to tak jakby muszę niestety, ale boję się trochę
Dziś mam zamiar o to zapytać ginkę...
Miałam zamiar w kwietniu się farbnąć... mam bląd na głowie więc odrost jest widoczny...
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 09:10   #849
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, a mi dzisiaj TŻ rano zrobił śniadanie. Normalnie byłam w szoku jak wstałam i zobaczyłam musli ze świeżymi jagodami i malinami, i karteczkę na jogurcie, że śniadanko dla jego serduszek.
Ale to słodkie. Biorąc po uwagę moją burzę hormonalną pewnie bym się poryczała
Chyba podsunę tego posta mężowi

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Dziewczyny farbujecie teraz włosy? jeśli tak to czym? Bo ja to tak jakby muszę niestety, ale boję się trochę
Wszystkie moje koleżanki normalnie farbowały włosy. Tymi samymi farbami co wcześniej. Takich specjalnych, ciążowych to chyba nie ma Choć te bez amoniaku wydają mi się bezpieczniejsze.
Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam takie pytanie, wiem głupie ale przeczytałam na necie i mnie zaniepokoiło . Jeżeli mój tż na 90% odziedziczył chorobę nowotworową to jak najwcześniej można wykryć czy dzidziuś też odziedziczyl? dopiero jak będzie dorosłym człowiekiem ?
Ale skąd wiesz, że Twój Tż odziedziczył?



Dziewczyny pomóżcie. Tak mnie bolą piersi, że nie wyrabiam. Najmniejszy dotyk mnie boli. Moja psinka chciała się do mnie przytulić dzisiaj to, aż zawyłam jak przycisnął mi pierś. W ogóle nie mogłam spać przez to. Czuję się jakbym tam miała jakiś stan zapalny. Są gorące i cholernie bolą. Jakie macie sposoby żeby sobie pomóc??
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 09:17   #850
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Ale to słodkie. Biorąc po uwagę moją burzę hormonalną pewnie bym się poryczała
Chyba podsunę tego posta mężowi


Wszystkie moje koleżanki normalnie farbowały włosy. Tymi samymi farbami co wcześniej. Takich specjalnych, ciążowych to chyba nie ma Choć te bez amoniaku wydają mi się bezpieczniejsze.

Ale skąd wiesz, że Twój Tż odziedziczył?



Dziewczyny pomóżcie. Tak mnie bolą piersi, że nie wyrabiam. Najmniejszy dotyk mnie boli. Moja psinka chciała się do mnie przytulić dzisiaj to, aż zawyłam jak przycisnął mi pierś. W ogóle nie mogłam spać przez to. Czuję się jakbym tam miała jakiś stan zapalny. Są gorące i cholernie bolą. Jakie macie sposoby żeby sobie pomóc??
Wiem przez co przechodzisz... jedynie mogę Cię pocieszyć że to niedługo minie
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 09:28   #851
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

hej laski


A ja dziś prawie pierwsze koty za płoty zaliczyłam czyli pierwsze rzyganko zaliczone.......

rojku mnie też spanie strasznie męczy na szczęście Mikołaj śpi popołudniu to zawsze z nim sie kimne z dwie godzinki.........
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 10:22   #852
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Misia - jak zamowilas ta sukienke ze smyka ? Wysla Ci tak daleko ? Co do wozkow mamy podobne gusta widze ja aktualnie choruje na Quinny 3 ale jego cena tez jest chora ) Ja wlosow jeszcze nie farbowalam ale planuje w najbpizszym czasie , I kupilam farbe bez amoniaku , choc mam tutaj kolezanke fryzjerke I ona sie sporo na ten temat dowiadywala bedac w ciazy , no bo taki zawod no I nie ma udowodniony h przypadkow kiedy farbowanie wlosow zle wplynelo na plod )
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:31   #853
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Ale skąd wiesz, że Twój Tż odziedziczył?



Dziewczyny pomóżcie. Tak mnie bolą piersi, że nie wyrabiam. Najmniejszy dotyk mnie boli. Moja psinka chciała się do mnie przytulić dzisiaj to, aż zawyłam jak przycisnął mi pierś. W ogóle nie mogłam spać przez to. Czuję się jakbym tam miała jakiś stan zapalny. Są gorące i cholernie bolą. Jakie macie sposoby żeby sobie pomóc??
nigdy nie ma się 100% pewności, ale na badaniach genetycznych jego brat i dwie siostry dostali wyniki że nie dziedziczą natomiast on że badania koniecznę są do powtórzenia co 2 lata bodajże.. więc tak tylko przypuszczamy..


Mnie piersi też tak bolaly, najbardziej jak gdzieś biegłam czy coś i się "ruszały" albo jak ściągałam stanik to tak bolały..... myslałam ze umre. Ale czytałam że nie można ich masować bo to prowadzi do skurczy macicy..
Sposób na ten ból.. hmm.. kilka razy robilam okłady z kapuchy i niby coś tam mniej bolało a tak to mogę Ci powiedzieć tyle że mnie od początku do 8
tygodnia mega mocno bolały a teraz już lekko ustępują. I tak jak napisalam te okłady mi troche pomogły
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:48   #854
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

dzastin napisz potem co gin na farbowanie powiedział, ok? ale też chyba wybiorę farbę bez amoniaku i zakryję wstrętny odrost
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 10:56   #855
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Ktoś pytał o fotografowanie brzuszków Ja będę robiła teraz pod koniec tygodnia zrobię i potem raz na miesiąc
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:06   #856
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Misia - jak zamowilas ta sukienke ze smyka ? Wysla Ci tak daleko ? Co do wozkow mamy podobne gusta widze ja aktualnie choruje na Quinny 3 ale jego cena tez jest chora ) Ja wlosow jeszcze nie farbowalam ale planuje w najbpizszym czasie , I kupilam farbe bez amoniaku , choc mam tutaj kolezanke fryzjerke I ona sie sporo na ten temat dowiadywala bedac w ciazy , no bo taki zawod no I nie ma udowodniony h przypadkow kiedy farbowanie wlosow zle wplynelo na plod )
Zamówiłam do PL, do TŻ siostry i tak jedziemy za miesiąc to wezmę. Ja ogólnie to choruję na wózek stokke, ale jego cena to 4 tyś, TŻ powiedział kategoryczne NIE.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:11   #857
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Zamówiłam do PL, do TŻ siostry i tak jedziemy za miesiąc to wezmę. Ja ogólnie to choruję na wózek stokke, ale jego cena to 4 tyś, TŻ powiedział kategoryczne NIE.
też nie kupiłabym wózka za 4 tysiące! Ja będę się starać taki maks do tysiąca kupić..
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:13   #858
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Ja też za pierwszym razem chorowałam na różne drogie wózki, itd. Ale dziewczyny nie warto przesadzać, no chyba że ktoś już faktycznie ma tyle kasy, że nie wie co z nią robić. Wiadomo, ze nie warto brać najtańszych rzeczy, jesli można sobie pozwolić na takie ze sredniej chociaż półki, ale ten wózek za 4 tyś. to czym się jeszcze może różnić od takiego za 2? Turborakietę ma wbudowaną? nie warto płącić za firmę, przynajmniej wg mnie. każdy zrobi jak uważa, ale te rzeczy służą stosunkowo krótko, więc lepiej zostawić pieniążki na jakieś inne wydatki, np. wymianę ubranek, które co chwila są za małe
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:26   #859
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Ja też za pierwszym razem chorowałam na różne drogie wózki, itd. Ale dziewczyny nie warto przesadzać, no chyba że ktoś już faktycznie ma tyle kasy, że nie wie co z nią robić. Wiadomo, ze nie warto brać najtańszych rzeczy, jesli można sobie pozwolić na takie ze sredniej chociaż półki, ale ten wózek za 4 tyś. to czym się jeszcze może różnić od takiego za 2? Turborakietę ma wbudowaną? nie warto płącić za firmę, przynajmniej wg mnie. każdy zrobi jak uważa, ale te rzeczy służą stosunkowo krótko, więc lepiej zostawić pieniążki na jakieś inne wydatki, np. wymianę ubranek, które co chwila są za małe
Dziewczyny nie o to chodzi, że ja ten wózek chce, podoba mi się po prostu, ale też bym go w życiu nie kupiła. Wózek chce maks do 2 tyś, tutaj wybór jest mały, a i tak średnia cena to 700 euro. Więc wolę zamówić ten na allegro.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 11:28   #860
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez anulka2205 Pokaż wiadomość
Ja też za pierwszym razem chorowałam na różne drogie wózki, itd. Ale dziewczyny nie warto przesadzać, no chyba że ktoś już faktycznie ma tyle kasy, że nie wie co z nią robić. Wiadomo, ze nie warto brać najtańszych rzeczy, jesli można sobie pozwolić na takie ze sredniej chociaż półki, ale ten wózek za 4 tyś. to czym się jeszcze może różnić od takiego za 2? Turborakietę ma wbudowaną? nie warto płącić za firmę, przynajmniej wg mnie. każdy zrobi jak uważa, ale te rzeczy służą stosunkowo krótko, więc lepiej zostawić pieniążki na jakieś inne wydatki, np. wymianę ubranek, które co chwila są za małe
Ja planuję podobnie jak Ryba do 1000 zł... ale możliwe ze rodzice Nam sprezentują... zobaczymy.
Ciuszkom to ja się oprzeć nie mogę...
Dam znać co z tą farbą.
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 11:54   #861
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Tak mnie bolą piersi, że nie wyrabiam. Najmniejszy dotyk mnie boli. Moja psinka chciała się do mnie przytulić dzisiaj to, aż zawyłam jak przycisnął mi pierś. W ogóle nie mogłam spać przez to. Czuję się jakbym tam miała jakiś stan zapalny. Są gorące i cholernie bolą. Jakie macie sposoby żeby sobie pomóc??
Niestety muszę Ci powiedzieć, że ja też miałam taki etap, przez jakiś tydzień miałam tak strasznie obolałe piersi że budziłam się w nocy przy przewracaniu z boku na bok, wszystko mnie drażniło. Ale potem stopniowo przechodziło, a teraz już jest ok. Piersi są pełniejsze i łądniejsze ale nie bolą

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Misia - jak zamowilas ta sukienke ze smyka ? Wysla Ci tak daleko ? Co do wozkow mamy podobne gusta widze ja aktualnie choruje na Quinny 3 ale jego cena tez jest chora ) Ja wlosow jeszcze nie farbowalam ale planuje w najbpizszym czasie , I kupilam farbe bez amoniaku , choc mam tutaj kolezanke fryzjerke I ona sie sporo na ten temat dowiadywala bedac w ciazy , no bo taki zawod no I nie ma udowodniony h przypadkow kiedy farbowanie wlosow zle wplynelo na plod )
Dzisiaj czytałam w gazecie że nie ma udowodnionego złego wpływu farb do włosów na płód, ogólnie nie ma żadnych nowych badań na ten temat, ja tez się zastanawiałam nad farbowaniem, ale na szczęście mam ciemne włosy i też na takie podobne farbowałam więc nie widać bardzo odrostów. W maju idziemy na wesele więc wtedy napewno będę chciała zafarbować i wyglądać jak sexi mamusia

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o fotografowanie brzuszków Ja będę robiła teraz pod koniec tygodnia zrobię i potem raz na miesiąc
Ja też będę chciała sobie robić zdjęcia brzuszka i zrobić później np jakiś albumik. Zastanawiam się tylko kiedy zrobić sobie pierwszą fotkę, teraz niby coś widać brzuszek, najbardziej wieczorem.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
a mnie tez liczyłaś?? ja też mam 28
Ciebie tez liczyłam

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
też nie kupiłabym wózka za 4 tysiące! Ja będę się starać taki maks do tysiąca kupić..
My wózek będziemy mieli od szwagierki, w sumie podoba mi się, a jakoś nie śpimy na pieniądzach więc jeżeli możemy zaoszczędzić nie wydając tyle kasy na wózek to jesteśmy zadowoleni, bo naprawdę ceny wózków są tragiczne.
Taki wózeczek dostaniemy : http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...23&tx=89&ty=65
__________________
Nasze małe cudo




Edytowane przez maomami
Czas edycji: 2013-03-19 o 11:56
maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:12   #862
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

A co powiecie o takiej wanience http://thumbs3.ebaystatic.com/d/l225...XMOvZGGE-Q.jpg ?? Dla mnie dobra opcja , bo ja mam tak nie praktyczne mieszkanie ze juz zastanawiam sie gdzie ja bede to wszystko trzymac , a ta wanienke mozna na plasko zlozyc

Kurde , ja juz bym wszystko kupila - ale poki co to moja mama tak szaleje i podsyla mi coraz lepsze linki
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:17   #863
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
A co powiecie o takiej wanience http://thumbs3.ebaystatic.com/d/l225...XMOvZGGE-Q.jpg ?? Dla mnie dobra opcja , bo ja mam tak nie praktyczne mieszkanie ze juz zastanawiam sie gdzie ja bede to wszystko trzymac , a ta wanienke mozna na plasko zlozyc

Kurde , ja juz bym wszystko kupila - ale poki co to moja mama tak szaleje i podsyla mi coraz lepsze linki
Całkiem ciekawe rozwiązanie i wygląda na dość praktyczne. Ja już bym chciała iść coś kupić ale jeszcze się boję, może po wizycie 28 jak lekarz powie że wszystko w porządku to skusze się kupić jakiś mały drobiazg, niby czuję się super, naprawdę czasami słyszy się takie opowieści że aż szok, ale ten brak objawów te z jest stresujący ostatnio nawet próbowałam znaleźć jakieś informację do którego tygodnia ciąży jest największe prawdopodobieństwo poronienia ale nie znalazłam nic na ten temat
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:26   #864
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Dziękuję dziewczyny za odzew. No nic przeczekam ten ból i tyle

Trele super ta wanienka. Niby mamy spore mieszkanie, ale o wanience to nie pomyślałam jeszcze, gdzie ją trzymać. Takie rozwiązanie byłoby super. Ciekawe czy jest wygodna.

Umówiłam się w końcu na wizytę z usg - 3 kwietnia.
Nie wiem jak ja się doczekam
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:27   #865
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
A co powiecie o takiej wanience http://thumbs3.ebaystatic.com/d/l225...XMOvZGGE-Q.jpg ?? Dla mnie dobra opcja , bo ja mam tak nie praktyczne mieszkanie ze juz zastanawiam sie gdzie ja bede to wszystko trzymac , a ta wanienke mozna na plasko zlozyc

Kurde , ja juz bym wszystko kupila - ale poki co to moja mama tak szaleje i podsyla mi coraz lepsze linki
Podoba mi się-praktyczna przede wszystkim

Dziewczyny mnie już stres zżera przed wizytą....
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:28   #866
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Podobno po 12 tygodniu ryzyko spada o 90 % , choc dla mnie to sa tylko statystyki , ja chyba bede sie bala az nie urodze ! A no i podobno po 12 tygodniu wchodzac w 2 trymestr ciazy wszystkie nie przyjemne dolegliwosci ustepuja i zaczyna sie najlepszy etap ciazy ! U mnie jest chyba inaczej :sciana: Zaczynam sikac z podwojona sila , w nocy sie budze na siku , potem juz nie moge spac , do tego tak mnie bola czasem plecy ze nie wyobrazam sobie 6 miesiaca a juz wogole 9 ! Mdlosci ? Dotychczas nic ! Od zeslego tygodnia 4 przystanki busem to nie lada wyczyn , mdlosci z rana , mdlosci na dobranoc - zgaga kazdego poludnia . Napad spania po 19.30 gdzie pracowac trzeba do 22. No cuda nie widy To chyba dowod na to ze nie kazda ciaza jest ksiazkowa

Babku nie mam pojecia czy wygodna ale napewno praktyczna , skoro mozna ja zlozyc na placek . Ja mam w mieszkaniu tylko jedna szafe , zawalona z gory na dol moimi i Tzta ciuchami , nie wiem gdzie pomieszcze wanienki , jakies wymienne czesci wozka i inne szpargoly , chyba kupie taki jakis magazynek do ogrodu !

Dzastin - trzymam mocno kciuki , wiem co przezywasz . Ja jak weszlam do gabientu ostatnio zalana lzami , z rozmazanym okiem to pewnie sobie pomysleli , ale nie moglam sie powstrzymac , byam przerazona Wszystko bedzie dobrze , jeszcze bedziesz sie smiala.

Swoja droga dlaczego ja sie jescze nie pochwalilam moja kruszynka ?
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI



Edytowane przez Trele_Morele
Czas edycji: 2013-03-19 o 12:33
Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:29   #867
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Całkiem ciekawe rozwiązanie i wygląda na dość praktyczne. Ja już bym chciała iść coś kupić ale jeszcze się boję, może po wizycie 28 jak lekarz powie że wszystko w porządku to skusze się kupić jakiś mały drobiazg, niby czuję się super, naprawdę czasami słyszy się takie opowieści że aż szok, ale ten brak objawów te z jest stresujący ostatnio nawet próbowałam znaleźć jakieś informację do którego tygodnia ciąży jest największe prawdopodobieństwo poronienia ale nie znalazłam nic na ten temat
Niestety największe zagrożenie poronieniem jest, aż do 12 tygodnia. Później można trochę odetchnąć. Biorąc pod uwagę, że jestem w 6 tyg to jeszcze połowa przede mną
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:30   #868
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Cytat:
Napisane przez Dzastin08 Pokaż wiadomość
Ja planuję podobnie jak Ryba do 1000 zł... ale możliwe ze rodzice Nam sprezentują... zobaczymy.
Ciuszkom to ja się oprzeć nie mogę...
Dam znać co z tą farbą.
No ja też liczę że mamuśka kupi nam wózek, na teściową nie licze... pewnie kupi jakieś ciuszki z lumpka i tyle. To samo zrobiła jak jej córka w grudniu rodziła.. kupiła wyprasowała i poskładała takie folie ze niby nowe..
Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Całkiem ciekawe rozwiązanie i wygląda na dość praktyczne. Ja już bym chciała iść coś kupić ale jeszcze się boję, może po wizycie 28 jak lekarz powie że wszystko w porządku to skusze się kupić jakiś mały drobiazg, niby czuję się super, naprawdę czasami słyszy się takie opowieści że aż szok, ale ten brak objawów te z jest stresujący ostatnio nawet próbowałam znaleźć jakieś informację do którego tygodnia ciąży jest największe prawdopodobieństwo poronienia ale nie znalazłam nic na ten temat
Ja też już bym coś chciała kupić, ale narazie powiedziałam NIE! noby do 16t są największe prawdopodobieństwo poronienia, ale podobno jak już jest po genetycznym czyli ok 14t to nie trzeba się aż tak martwić ( wyczytane na wrześniowo-październikowych mamuśkach )

Normalnie wózek i praktycznie cał zestaw dla dziewczynki i mniejsze uniwersalne ciuszki dostałabym od najstarszej siostry, ale niestety moja kuzynka, której szczerze nie trawię urodziła i 'nie miala kasy na ☠☠☠☠☠☠☠y dla dziecka... :/ ' więc moja siostra je 'pożyczyła' i powiedziała ze potem na oddać bo ona ma jeszcze 3 siostry i brata i zapewne któremuś się przyda. Niestety wszystkie rzeczy zostały doszczętnie zniszczone . A wózek szyła moja mama.. nawet sobie nie wyobrażacie jaką minę miała moja mama jak zobaczyła ten wózek .. aż łzy jej się w oku kręciły..
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:31   #869
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

dziękuję za doinformowanie mnie, musimy być dobrej myśli. Musi być dobrze i koniec
My mamy ten plus że rzeczy dla chłopca dostaniemy po moim chrześniaku, siostrzeńcu męża i synku kuzynki męża, a dla dziewczynki jest mniej do zaoferowania, ale tez kuzynka męża ma pracowała długo na lumpku i szczerze wybierała takie śliczne rzeczy, jak nowe, nie zniszczone, cudaśne po prostu.
__________________
Nasze małe cudo




Edytowane przez maomami
Czas edycji: 2013-03-19 o 12:34
maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:33   #870
24Kasiula24
Raczkowanie
 
Avatar 24Kasiula24
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 401
Dot.: Listopadowo-Grudniowe Mamusie 2013 :-)

Ja jestem fryzjerką z zawodu Nic Wam farba nie zaszkodzi! Tu bardziej chodzi o zapach, który może mdlić a co do wózka to my dla naszego Maleństwa kupimy ten : http://katalog.abczdrowie.pl/p/5732,...-gondola-cargo ))
24Kasiula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.