Mam już dość - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-09, 20:40   #811
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Mam już dość

Serio poszłybyście na spotkanie na opis i rezultat którego czekałaby niemała część wizażu? Bo ja chyba nie.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:41   #812
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Mam już dość

Dziewczyny, bez kłótni, ani lisnov to nie pomoże ani Wam, ciotka starsza Wam to mówi❤️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Serio poszłybyście na spotkanie na opis i rezultat którego czekałaby niemała część wizażu? Bo ja chyba nie.


Ja na bank nie!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:44   #813
Motylineczka
Raczkowanie
 
Avatar Motylineczka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 159
Dot.: Mam już dość

Ok, jeśli za ostro, to przepraszam.
Korespondowałam z Lisnov kilka razy.
Pisałam z nią i osobami, które przede mną zdążyły zadzwonić na pogotowie, kiedy prosiła o pomoc kiedy się cięła i rodzice nie chcieli jej pomóc.
Pomogłam w temacie CV - dostałam kilka jej cv, poprosiłam o pomoc koleżankę z pracuj.pl - żeby się wypowiedziała, coś doradziła.
Oferowałam pomoc w temacie diety.
Dlatego pozwoliłam sobie na bezpośredni tekst o daniu dupy - bo pisałam Lisnov co uważam na temat takiego spotkania i że to dobry krok, itp.
Jestem po jej stronie i jej kibicuję i jestem zła, że znów nie wyszło jakieś spotkanie, a to kolejna wizażanka, która chciała się spotkać z Lisnov.
Motylineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:45   #814
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Serio poszłybyście na spotkanie na opis i rezultat którego czekałaby niemała część wizażu? Bo ja chyba nie.
ja bym nie poszła.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:46   #815
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Motylineczka Pokaż wiadomość
Lisnov, ale dajesz dupy!

Wizażanki wiedzą jakie masz problemy - co z Twoim zdrowiem, rodziną, wyglądem, itp.
Miałaś szansę wreszcie wyjść z domu, pogadać z kimś kto Ci chce pomóc - albo po prostu się zakolegować.
Nigdy nie ruszysz do przodu, skoro nie potrafisz nawet spotkać się z ludźmi, którzy dużo o Tobie wiedzą, a i tak mają ochotę się z Tobą spotkać.
Proszę o powstrzymanie się o takich wypowiedzi.
Będą one traktowane jako atak na autorkę i polecą za to kartki.
Więc proszę o pohamowanie się.

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8204403 1]Myslisz, ze takie cos jej pomoze? Co nsjwyzej poczuje sie jeszcze gorzej gdy bedzie sie jej udowadnialo ze zawiodla. Do takich ludzi trzeba podvhodzic z duza doza cierpliwosci i zrozumienia, a nie od razu ich obrzucac blotem. W takich zaburzeniach to co my sami chcemy, a co faktycznie dajemy rade zrobic, to dwie osobne kwestie.
I przede wszystkim nie zywajmy zdan typu "nigdy nie ruszysz do przodu bo..." - nie wpedzajmy jej dodatkowo w poczucie winy. I tak ma juz ciezko....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dokładnie
Wątek nie powstał po to by dobijać Lisnov, jeśli ktoś chce to robić to lepiej niech się powstrzyma, bo nic dobrego z tego nie wyniknie.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:46   #816
Motylineczka
Raczkowanie
 
Avatar Motylineczka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 159
Dot.: Mam już dość

trzyrazypięć, jeśli ktoś napisałby tu dokładny opis spotkania i lisnov, to byłoby to słabe.

Ja mam jej dane, dużo o niej wiem i nie wywlekam.
Myślę, że wizażanki, które chciały się z nią spotkać, robią to z dobrego serca, a nie dla sensacji na kurniku i możliwości zweryfikowania wielu rzeczy.
Motylineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:47   #817
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Serio poszłybyście na spotkanie na opis i rezultat którego czekałaby niemała część wizażu? Bo ja chyba nie.
Nie mam takich problemow jak lisnov, a tez balabym sie pojsc. Balabym sie oceny i wysmiania mnie na forum.

I naprawde Wizaz raz nie mogl sobie oszczedzic ''a nie mowilem'', ''dalas ciala'' itd.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-09, 20:49   #818
Motylineczka
Raczkowanie
 
Avatar Motylineczka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 159
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Dorotti666 Pokaż wiadomość
Proszę o powstrzymanie się o takich wypowiedzi.
Będą one traktowane jako atak na autorkę i polecą za to kartki.
Więc proszę o pohamowanie się.



Dokładnie
Wątek nie powstał po to by dobijać Lisnov, jeśli ktoś chce to robić to lepiej niech się powstrzyma, bo nic dobrego z tego nie wyniknie.
Przeczytaj mój kolejny post i zapytaj Lisnov czy chciałam jej dokopać. Już trochę przeginacie w tym wątku. O ile byłam za tym, żeby usunąć stąd osoby, które są chamskie dla Lisnov, to nie
rozumiem tego, że z każdym słowem trzeba się tu pilnować :/
Motylineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:49   #819
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Motylineczka Pokaż wiadomość
trzyrazypięć, jeśli ktoś napisałby tu dokładny opis spotkania i lisnov, to byłoby to słabe.





Ja mam jej dane, dużo o niej wiem i nie wywlekam.


Myślę, że wizażanki, które chciały się z nią spotkać, robią to z dobrego serca, a nie dla sensacji na kurniku i możliwości zweryfikowania wielu rzeczy.

To czemu emanuelle pisze, ze "miała informować"? Po kiego grzyba.

I z tego, co pamiętam, to właśnie emanuelle podzieliła się tutaj informacją, że się widzą. Nie wiadomo, czy lisnov chciała, żeby wszyscy wiedzieli. Przecież to dodatkowa presja. Ja bym na pewno nie chciała.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:49   #820
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Motylineczka Pokaż wiadomość
Ok, jeśli za ostro, to przepraszam.
Korespondowałam z Lisnov kilka razy.
Pisałam z nią i osobami, które przede mną zdążyły zadzwonić na pogotowie, kiedy prosiła o pomoc kiedy się cięła i rodzice nie chcieli jej pomóc.
Pomogłam w temacie CV - dostałam kilka jej cv, poprosiłam o pomoc koleżankę z pracuj.pl - żeby się wypowiedziała, coś doradziła.
Oferowałam pomoc w temacie diety.
Dlatego pozwoliłam sobie na bezpośredni tekst o daniu dupy - bo pisałam Lisnov co uważam na temat takiego spotkania i że to dobry krok, itp.
Jestem po jej stronie i jej kibicuję i jestem zła, że znów nie wyszło jakieś spotkanie, a to kolejna wizażanka, która chciała się spotkać z Lisnov.
Jeśli nie masz siły zmagać się z cudzymi problemami, które mają charakter przewlekły to nie bierz ich na swoje barki. Bo jak masz dobre chęci, ale mało cierpliwości to kończy się na tym, że "dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane".
Ludzie tacy jak Lisnov chorują po 20-30 lat, w tym czasie mają statystycznie rzecz biorąc za sobą z 7 dłuższych pobytów w szpitalach. Spontaniczne dobre chęci i metody zachęcające zdrowych ludzi do działania nie działają na takich ludzi.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:50   #821
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
No błagam, kilkanaście (co najmniej?) osób czeka na relacje i informacje ze spotkania, widownia dość pokaźna, presja jeszcze większa, a Ty się dziwisz, czy żalisz, czy nie wiem co? I jeszcze od razu komentujesz, że "wymówka".



Nie mam takich problemów, jak lisnov, a nie wiem, czy też bym się nie przeraziła w takiej sytuacji, przy takiej ciekawości i oczekiwaniach. Toż to już prawie relacja live.



Ludzie drodzy.
też tak myślę. że każdy mam tutaj jakieś oczekiwania wobec tego spotkania i presja zrobiła się za duża.
sama czułabym się źle, gdyby potem grupa wizażanek miała "oceniać" i komentować.
no przykro mi że lisnov odwołała spotkanie - może faktycznie to nie była wymówka tylko realny powód. ale wierzę, że jeszcze sie zbierze na odwagę. to nie jest koniec świata.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-09, 20:50   #822
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Mam już dość

Dziewczyny spokojnie niech linsov się wypowie dlaczego odwołała spotkanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:52   #823
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Dziewczyny spokojnie niech linsov się wypowie dlaczego odwołała spotkanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma takiego obowiązku. Sama nie wiem czy bym napisała, bo serio zrobił się z tego jakiś chory big brother.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:55   #824
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Dziewczyny spokojnie niech linsov się wypowie dlaczego odwołała spotkanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie ma powodu, by się tłumaczyła na forum.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:56   #825
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Mam już dość

Nie odbiera, dajmy jej spokój, serio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:57   #826
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
To czemu emanuelle pisze, ze "miała informować"? Po kiego grzyba.

I z tego, co pamiętam, to właśnie emanuelle podzieliła się tutaj informacją, że się widzą. Nie wiadomo, czy lisnov chciała, żeby wszyscy wiedzieli. Przecież to dodatkowa presja. Ja bym na pewno nie chciała.
wierzę, że emanuelle miała dobre chęci - na pewno miała skoro dążyła do spotkania się. ale tak patrząc z perspktywy czasu, to faktycznie należałoby poczekać aż lisnov sama się pochwali umówionym spotkaniem. nie wieszałabym pasów na emanuelle, ale też nie dziwię się jakoś szczególnie lisnov
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:57   #827
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Motylineczka Pokaż wiadomość
Przeczytaj mój kolejny post i zapytaj Lisnov czy chciałam jej dokopać. Już trochę przeginacie w tym wątku. O ile byłam za tym, żeby usunąć stąd osoby, które są chamskie dla Lisnov, to nie
rozumiem tego, że z każdym słowem trzeba się tu pilnować :/
Sama zauważyłaś, że zareagowałaś trochę zbyt ostro.
Więc razem z innymi modkami prosimy tylko o powstrzymanie się od aż tak ostrych postów w kierunku autorki. Pewne treści nie będą akceptowane i prosiłabym o dostosowanie się do tego.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:57   #828
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Mam już dość

To już jest mocno creepy. Chore. Chleba i igrzysk, po prostu.



Na miejscu lisnov już bym tu nigdy nie napisała i to jej radzę. Z ludźmi którzy naprawdę chcieliby jej pomóc może korespondować na privie.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:57   #829
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Mam już dość

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;8204444 1]Nie ma takiego obowiązku. Sama nie wiem czy bym napisała, bo serio zrobił się z tego jakiś chory big brother.[/QUOTE]
Oczywiście że nie ma obowiązku informować. Poprostu martwię się o nią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-09, 20:57   #830
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Nie odbiera, dajmy jej spokój, serio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
uważam, że raczej nie powinnaś do niej wydzwaniać...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 20:57   #831
Motylineczka
Raczkowanie
 
Avatar Motylineczka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 159
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz siły zmagać się z cudzymi problemami, które mają charakter przewlekły to nie bierz ich na swoje barki. Bo jak masz dobre chęci, ale mało cierpliwości to kończy się na tym, że "dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane".
Ludzie tacy jak Lisnov chorują po 20-30 lat, w tym czasie mają statystycznie rzecz biorąc za sobą z 7 dłuższych pobytów w szpitalach. Spontaniczne dobre chęci i metody zachęcające zdrowych ludzi do działania nie działają na takich ludzi.
Przeprosiłam, bo może za szybko napisałam odpowiedź i nie przemyślałam tego "dania dupy", więc po co drążysz temat?

Jeśli uważasz, że nie powinnam w ogóle korespondować z nią, pomagać w temacie pracy czy diety, to masz prawo, ja dałam sobie prawo napisać do niej normalnie, a nie obchodzić się jak z jajkiem, bo wiem, że nie popłacze się z tego powodu.

Tak jak ona zaraz napisze, że się wstydziła, bała, itp. i jest zawsze szczera i otwarta, mimo że to wkurza wiele wizażanek i może lepiej byłoby dla Lisnov, żeby podkoloryzowała, tak ja napisałam że się trochę zawiodłam, bo liczyłam, że coś ruszy w temacie wyjścia do ludzi.
Tyle.
Motylineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 21:01   #832
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
uważam, że raczej nie powinnaś do niej wydzwaniać...


Dlaczego? Martwię się, kilka dni temu rozmawiałyśmy ponad godzinę i jest osobą bardzo ciepłą, mądrą, i nie taką jak się kreuje na wizażu, doszłam do wniosku ze jest chyba normalniejsza ode mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 21:02   #833
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Mam już dość

lisnov jeśli tutaj jeszcze kiedyś zawitasz.. zazwyczaj jestem dostępna na PW, jeśli będziesz mieć ochotę to w wiadomosci prywatnej dam Ci namiar na mojego facebooka. wydaje mi się (chociaż nie znam się na tym totalnie) że na forum można zakładać jakieś prywatne kluby i prowadzić rozmowy tylko z zaproszonymi osobami. jeśli czułabyś potrzebę to nie krępuj się
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 21:02   #834
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Motylineczka Pokaż wiadomość

Tak jak ona zaraz napisze, że się wstydziła, bała, itp. i jest zawsze szczera i otwarta, mimo że to wkurza wiele wizażanek i może lepiej byłoby dla Lisnov, żeby podkoloryzowała, tak ja napisałam że się trochę zawiodłam, bo liczyłam, że coś ruszy w temacie wyjścia do ludzi.
Tyle.
Czyjaś choroba jest dla Ciebie powodem do Twojego zawodu? Naprawdę trzeba mieć dużo złej woli, żeby wypisywać takie rzeczy.

lisnov nie istnieje po to i nie założyła tego wątku żeby nas uszczęśliwiać i spełniać nasze "oczekiwania" wobec niej i "nadzieje" w niej pokładane.

Chciałam powstrzymać się od udzielania się w tym wątku i zostać z lisnov na PW, ale nie mogę nie reagować na takie teksty.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 21:03   #835
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
To Ty dajesz dupy.



Wszyscy, którzy teraz będziecie ja krytykować, a wcześniej niby wspieraliście i chcieliście pomóc - moim zdaniem oficjalnie DAJECIE DUPY.
O co Ci chodzi ? Zylas z osoba z zaburzeniami ? Ja tak , 4 lata. Moj maz 25... mam kolezanke Borderline /DDD.
Jaki masz cel w tak bezkrytycznym podejsciu do tego tematu ?
Mialam nadzieje ,ze do spotkania dojdzie ,bo sa ludzie ,ktorzy zyja w miare normalnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 21:04   #836
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
O co Ci chodzi ? Zylas z osoba z zaburzeniami ? Ja tak , 4 lata. Moj maz 25... mam kolezanke Borderline /DDD.
Jaki masz cel w tak bezkrytycznym podejsciu do tego tematu ?
Mialam nadzieje ,ze do spotkania dojdzie ,bo sa ludzie ,ktorzy zyja w miare normalnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie mam żadnego celu. Piszę co sądzę.



I nie muszę Ci się tłumaczyć, z jakimi osobami mam/mialam kontakt, żeby móc się wypowiadać

Edytowane przez trzyrazypiec
Czas edycji: 2018-03-09 o 21:05
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 21:05   #837
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Dlaczego? Martwię się, kilka dni temu rozmawiałyśmy ponad godzinę i jest osobą bardzo ciepłą, mądrą, i nie taką jak się kreuje na wizażu, doszłam do wniosku ze jest chyba normalniejsza ode mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
nie żebym czuła pozwolenie do pouczania Cię, ale miałam wrażenie, że chciałaś zadzwonić żeby wypytać o odwołane spotkanie. a tego moim zdaniem zdecydowanie nie powinnaś. zadzwonić, tak po prostu, bez ukrytego celu, jak najbardziej można. jeśli źle odebrałam Twoją wypowiedź to przepraszam
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 21:06   #838
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Mam już dość

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8204426 1]Nie mam takich problemow jak lisnov, a tez balabym sie pojsc. Balabym sie oceny i wysmiania mnie na forum.

I naprawde Wizaz raz nie mogl sobie oszczedzic ''a nie mowilem'', ''dalas ciala'' itd.[/QUOTE]
Ok ,dziewczyny chcialy pomoc wiec po co sie zgadzala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 21:07   #839
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
O co Ci chodzi ? Zylas z osoba z zaburzeniami ? Ja tak , 4 lata. Moj maz 25... mam kolezanke Borderline /DDD.
Jaki masz cel w tak bezkrytycznym podejsciu do tego tematu ?
Mialam nadzieje ,ze do spotkania dojdzie ,bo sa ludzie ,ktorzy zyja w miare normalnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A Ty, ani nikt z nas, nie jest psychiatrą, żeby diagnozować stopień jej zaburzeń i oceniać czy jest bardzo chora czy trochę chora i co w związku z tym powinno albo nie powinno się dziać.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Ok ,dziewczyny chcialy pomoc wiec po co sie zgadzala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo mogła mieć nadzieję, że nie przerodzi się to w ukrytą kamerę.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 21:07   #840
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Mam już dość

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
nie żebym czuła pozwolenie do pouczania Cię, ale miałam wrażenie, że chciałaś zadzwonić żeby wypytać o odwołane spotkanie. a tego moim zdaniem zdecydowanie nie powinnaś. zadzwonić, tak po prostu, bez ukrytego celu, jak najbardziej można. jeśli źle odebrałam Twoją wypowiedź to przepraszam


Bez ukrytego celu, spotkanie to nie moja baja, wczoraj, przedwczoraj gadała na pw ni sie martwię tak po ludzku❤️🤧


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-10 17:16:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.