Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-19, 22:55   #121
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Miszka cudowne ale to brzmi
Masełko do mycia twarzy.


Juka, Kama - co to za urządzenie? Jakoś nie załapałam...
Porządną kawitację robi?
Mówisz i masz https://www.douglas.pl/productbrand_...6945899.000000

Ja jestem zadowolona i chyba nie widzę różnicy z tą gabinetową.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 04:45   #122
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Witam,

Kasztanka, spora kolekcja pielęgnacji
Uważaj na swoje konto, bowiem tutaj na wątku rozmowa na temat kosmetyków kończy się znacznym uszczupleniem zasobów finansowych
jednym zdaniem masz zagwarantowany na szeroką skalę wydatek ba, nawet pokuszę się o słowo: częste wydatki

Khiel's jest dobrą marką ale... dla cer 40+ to jednak ciut za mało dobroci w składzie. Ukoi, nawilzy, natłuści
Do ciała dobry balsam, czy toniki, oczywiście zapachy mi odpowiadają ale kto kocha wszelkiej maści nuty kwiatowe, morskie i inne, które ładują do kosmetyków, to może się rozczarować. Mocno. fakt, jedne ich kosmetyki pachną zbyt intensywnie, inne prawie wcale

Z Sukin kupiłam kiedyś jakiś zestaw pielegnacyjny, bo któraś z dziewczyn polecała na wątku. Niestety może zapach jeszcze bym udźwignęła bo skojarzenia miałam z balsamem do ciała z Sisleya, to nawilżanie i konsystencja w ogóle nie dla mnie. szkoda.

Peelingów do ust nie używam, nie mam takiej potrzeby. A Tisane jest REWELACYJNY ale... czy któraś maziała usta po kwasie hialuronowym?
MASAKRA czyli wrażenie tłuste, smoliste taki nieoddychający plaster. I tak przez czas działania kwasu.
Fakt, że poza tym 'incydentem' Tisane to cud, miód i...oliwa z oliwek ( bo nie ma w składzie ani orzeszków, ani malinek...).
Moim glownym zrodlem pokus jest instagram i newsletter Mecca

Ja jestem swiezo upieczona trzydziestolatka, wiec jeszcze mam dekade do bycia 40+, pielegnacje stosuje wieloetapowa, sera, oleje, kremy, maski, kosmetyki Kiehl's to tylko niewielka czesc mojej codziennej rutyny
Bardzo lubie koreanskie i japonskie kosmetyki, ale wspomagam sie tez naturalnymi i tymi z troszke wyzszej polki.

Nigdy nie umialam zrozumiec fenomenu Tisane, u mnie sie w ogole nie sprawdza, wole Lanolips i Carmex.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 08:25   #123
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Jukasiadaj na swoim zgrabnym dupsku i zostań na dłużej..tym razem
Co to urządzenie robi
Mizia,zdziera,szoruje:con fused:
Ile ma funkcji?
Jestem niesystematyczna i boję się ,że jak kolejne ,po paru użyciach rzucę w kąt.

Kawa dziewczyny!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 08:30   #124
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry

O to to wlasnie....niesystematycz na dobre okreslenie i dla mnie... mialam cwiczyc- az tydzien cwiczylam....codziennie mialam psa ciagac na spacery- chodzilam tydzien, potem sil i czasu braklo...i tak ze wszystkim... wstyd normalnie przed sama soba... ale jak wracam po 10h z pracy to nie mam sil na nic, tak najnormalniej na swiecie... doba jest dla mnie za krotka

Kawa jak najbardziej
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 08:36   #125
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Moim glownym zrodlem pokus jest instagram i newsletter Mecca

Ja jestem swiezo upieczona trzydziestolatka, wiec jeszcze mam dekade do bycia 40+, pielegnacje stosuje wieloetapowa, sera, oleje, kremy, maski, kosmetyki Kiehl's to tylko niewielka czesc mojej codziennej rutyny
Bardzo lubie koreanskie i japonskie kosmetyki, ale wspomagam sie tez naturalnymi i tymi z troszke wyzszej polki.

Nigdy nie umialam zrozumiec fenomenu Tisane, u mnie sie w ogole nie sprawdza, wole Lanolips i Carmex.
a ten nowy limonkowy próbowałaś ?
jest cudny cudny cudny ! i z lekkim połyskiem, stosuję jako pomadkę
a Tisane uwielbiam od lat, stosuje na usta przed nałożeniem podkładu, świetnie zmiękcza usta, wszystko dłużej się trzyma na ustach, chroni przed wysuszeniem- polecam, to trik makijazystek

u mnie pada śnieg
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 08:42   #126
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

O wlasnie...ja tez lubie tisane ale to sloiczkowe bo kiedys kupilam w szyfcie i bylo takie sobie... carmexa nie lubie ale za to lubie blistexa a moja ostatnia milosc to neutrogena z malina nordycka
I w ogole nie rozumiem fenomenu eosa... corka zachwycona, dla mnie smarowidelko bez efektu...
Ostatnio weszlam do S. bo chcialam kupic pomadke nudziaka....wyszlam z niczym bo albo byl kolor trupi albo wpadal w chamski roz albo zgaszony roz (ktory moglby byc nawet) ale za ciemny... no i nic nie kupilam... moze i dobrze

Anyzku podeslij troche sniegu...u nas -3 i mowia ze nie ma mowy o opadach...
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 09:16   #127
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Sova chcesz to błoto z chodników ?
w pierwszy dzień astronomicznej wiosny ?
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-20, 09:19   #128
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
a ten nowy limonkowy próbowałaś ?
jest cudny cudny cudny ! i z lekkim połyskiem, stosuję jako pomadkę
a Tisane uwielbiam od lat, stosuje na usta przed nałożeniem podkładu, świetnie zmiękcza usta, wszystko dłużej się trzyma na ustach, chroni przed wysuszeniem- polecam, to trik makijazystek

u mnie pada śnieg
Nieee, nie przepadam za cytrusami, moje ulubione wersje to gruszka i brzoskwinia
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 09:24   #129
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Anyzku ale brud przykryje
Wlasnie mowili w radiu ze na weekend na plusie i to nawet dwucyfrowo....
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 10:15   #130
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kawa, kawa, kawa

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Juka - tak, coś mi świta... nie ma różnicy z gabinetową, hmmm... brzmi ciekawie. Wypróbowałabym

A opis: Natychmiastowy efekt medestetyczny

Edytowane przez caffeine
Czas edycji: 2018-03-20 o 14:00
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 10:15   #131
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Ja mam Yasumi do peelingu kawitacyjnego... wsadzilam w dziure w domu i zapomnialam o tym urządzeniu.. dzisiaj wyciągnęłam. Laduje sie teraz.
Poużywam i powiem jak sie to urządzenie sprawdza. Ale chyba działa podobnie jak to z Waszego linku.

A co do cwiczen.. wczoraj szalalam po domu, nie bylo kiey pocwiczyc... ale jak cwicze to jestem w stanie zrobic 50 powtórzeń z hantelkami bez problemu. Dzis w planie cwiczenia
zastanawiam sie jeszcze czy nie wymasowac tych pelikanow na platformie wibracyjnej- bo mi stoi ona w kącie bezczynnie...
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-20, 10:17   #132
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

U mnie też właśnie śnieg zaczął padać Super, bo temp na plusie. Będzie chlapa, że hoho

Sova- taki mokry śnieg brudu nie przykryje. Błoto zrobi i tyle.

Dziewczyny spinajmy poślady bo wiosna, a za chwilę czas bikini Hantle w dłoń, rowery pomiędzy nogi i takie tam
Lato będzie nasze, a pelikanom precz
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 10:18   #133
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kasztanka ta limonka to taka umowna
liczy się ten delikatny połysk

Sova to ja czekam na weekend
na czas kiedy nie będę nosić skarpetek, rajstop
chcę botki na gołe stopy

kupiłam dziś pomidory polskie malinowe
kg po 25 zł
ale są pyszne
soczyste, skórka do pogryzienia i mają smak pomidorów
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 11:04   #134
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Sova, NYX ma ładne kolory nude. Próbowałaś?

Wczoraj widziałam pomadki i błyszczyki NYX na przecenie za 10pln. Nie kupiłam. I oczywiście już dziś myślę, czy może nie wrócić, może to fajny prezent dla kuzynek, siostry?

Buttergloss sympatyczny jest...

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Aussie - tak!!! Dobrze mówisz. Z własnego doświadczenia wiem: lepiej po prostu wstać i zacząć ćwiczyć.
Zbędne gadanie i odwieczne planowanie nie daje żadnego efektu

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Dziewczyny, á propos nude i naturalnych kolorów...
Poszukuję:

1. Ładnego beżowego cienia na powieki. Takiego, który da efekt świeżości, będzie dobrą bazą itp

2. Dobre lakiery do French manicure. Transparentne, eleganckie
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 11:37   #135
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

O nyxa nie probowalam... musze sie rozejrzec i popatrzec....

Ja w sumie tez nie moge sie doczekac golych stop i balerinek...
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 11:45   #136
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Rowery miedzy nogi!!!, Aussie, to ile ci ich tam wejdzie??? Myslisz o takich cieniaskich kolarzowkach czy o takich tlustych downhill mountainbikach? Bo sie nie znam wcale, tak tylko pytam

Caffe: z moich informacji wynika, ze nie ma zadnej app na ipada (tez uzywam tylko w normalnej wersji), na smartphon jest chyba tylko ten lekko glupi Tapatalk (uzywam tylko sporadycznie); najwygodniej jednak na desktopowym komputerze
Ja najbardziej lubie lakiery OPI, maja olbrzymi wybor takze do frenczu, a to moj glowny temat. Dobra jakosc, super wytrzymalosc i latwosc w zmywaniu (np.nie farbuja w ogole plytki paznokcia, choc i tak zawsze z baza stosuje, w tej firmie nie potrzebuje jednak wcale topcoat).

U mnie w okolicy powstaje ostatnio pelno fitnessclubow, jeden lepszy od drugiego... no i nie moge sie zdecydowac, bo kazdy ma jakies wady i zalety, i tak chodze i testuje az mnie lato zastanie, a moje motylki sie tylko ciesza

Anyz, podziel sie tymi pomidorami!

A ja nie moge sie juz doczekac sandalkow i japonek! Gole, opalone stopy, nowy pedicure, fajne sandalki... eeech, aby do lata
__________________


Edytowane przez Black_Satin
Czas edycji: 2018-03-20 o 11:49
Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 11:56   #137
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wizaż zżarł mi mojego posta
Nie wiem, czy zachowałam...
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 11:57   #138
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Sati- hahaha z tymi rowerami to wiesz, wszystko zależy ile tych par nóg będzie, no i do kogo one będą należały dla każdego coś miłego

Zaplanowałam szparagi na święta. Najlepiej nasze, polskie grubaski białe i co?? jak dobrze pójdzie to uda mi się kupić jakieś z Cypru może... ale śniegu na te święta to ja już nie chcę

Anyż zazdroszczę tak dobrych pomidorów. Uwielbiam pomidory i to nie lada sztuka kupić jadalne, smakujące jak pomidory pomidory

Obejrzałam z Tż Kształt wody w niedzielę. Hmm... za co ten oskar?
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 11:59   #139
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Satin ja tapatalka wywalilam bo mnie draznil, co nie zmienia faktu ze tapatalk jakis pokrecony jest jak dla mnie... mam apke wizazowa ale ja mam androida...
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-20, 12:31   #140
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Sati, Opi ma półprzejrzyste do Frencha?
Szukam takich, które rozjaśnią optycznie płytkę, a nie zakryją całkowicie na biało.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

LaMary, napisz - czekam
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 12:56   #141
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam ponownie, mam nadzieję, że tego posta nie będę szukać

jestem zdrowa albo tylko mi się tak wydaje
Apetyt wrócił ale kilogramy jeszcze nie... schudłam.
Tyłek i uda wyglądaja znakomicie natomiast piersi... eeee...czas spojrzeć prawdzie w oczy, to nie są moje atuty
Twarz wizyta zaplanowana u Dr pod koniec marca i zastanawiam się nad porządna renowacją

Sova tyle godzin w pracy...
A z doborem koloru pomadek mam podobnie

Aussie, ja już z rodzina zaliczyłam w piękny, słoneczny weekend rowery. U nas już sezon się zaczął

Kama, powiadasz Wersal... czystością nie grzeszył ale innowacyjnością toalet owszem. Widziałam świetny film w TV o... historii sedesów na przestrzeni wieków

Black Satin, lampe trzeba kupić, należy
Poszukam lampę i dam linka, nad którą sie zastanawiam, no mam w planach, jest taka z przymrużeniem oka, pasująca do nowoczesnej jak i tradycyjnej aranżacji.
I ponawiam prośbę o piekne zdjęcia z eskapad na Bali
Że wspomnę jeszcze o fotkach toreb ( też kocham ), butów (też kocham), dodatków (też kocham) A ludzi sukcesu cenię i też kocham... Nie traktuję jak wrogów, cieszę się, ze się komuś udało

Zastrzezona, metamorfoza na wiosnę wskazana
Ubranie nas określa, czy chcemy czy nie. zółty modnym kolorem był już w zeszłym roku ale mało twarzowy i jak wspomniała Miszka wyjatkowo zmysłowy kolor dla wszelkiego robactwa
Na fali tego roku zawitał, na razie nieśmiało modniś-lila. Żle mi się kojarzy ten kolor...

Kasztanka, a ja nie rozumiem zachwytu nad Carmexem

Ty, jak również Gosia, Zastrzezona jesteście pokoleniem Y czy Z czyli nasze wizażowe millenialsi
A ja - tak liczę- dzięki Waszemu świeżemu spojrzeniu na różne sprawy poszerzę swoje horyzonty ( piszę w 1.osobie
Dla mnie facebook, instagram, twitter, i... węzeł gordyjski czyli nie utożsamiam się z żadnym
Ale lat wam zwyczajnie zazdroszczę
Na szczęście nowinek przeróżnych, technicznych dzieci mnie uczą
No... jak te role szybko się odwracają to wspólczesne dzieciaki mają mają więcej do powiedzenia.
Jedyną pewną rzeczą w tym niestabilnym świecie to spotkania face to face

No i teraz ciekawa jestem czy post mi zeżre wizaż czy będzie dla mnie łaskawy

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

No łaskawy Wizaż

https://lafaktoria.pl/produkty/produ...podwojna/14805

O tej lampie Black Satin wspomniałam

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Sati, Opi ma półprzejrzyste do Frencha?
Szukam takich, które rozjaśnią optycznie płytkę, a nie zakryją całkowicie na biało.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

LaMary, napisz - czekam
Caffe, Opi ma świetne lakiery ale takiego lakieru ( bo domyślam się o jaki efekt Tobie chodzi ) Opi nie ma... niestety.
Tylko wizyta w gabinecie, do kosmetyczki czy też makijażystki

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Sova, NYX ma ładne kolory nude. Próbowałaś?

Wczoraj widziałam pomadki i błyszczyki NYX na przecenie za 10pln. Nie kupiłam. I oczywiście już dziś myślę, czy może nie wrócić, może to fajny prezent dla kuzynek, siostry?

Buttergloss sympatyczny jest...

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Aussie - tak!!! Dobrze mówisz. Z własnego doświadczenia wiem: lepiej po prostu wstać i zacząć ćwiczyć.
Zbędne gadanie i odwieczne planowanie nie daje żadnego efektu

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Dziewczyny, á propos nude i naturalnych kolorów...
Poszukuję:

1. Ładnego beżowego cienia na powieki. Takiego, który da efekt świeżości, będzie dobrą bazą itp

2. Dobre lakiery do French manicure. Transparentne, eleganckie
najładniejszy beżowy cień do powiek wg mnie ma Shiseido, pojedynczy cień. Fakt, te cienie ( satynowe ) są dosyć miękkie i przez to szybko giną z opakowania ale na powiece wygląda naprawdę obłędnie
nr BE 701. Wskazany test, bowiem na różnej powiece może wyglądać inaczej.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 13:01   #142
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kupujecie witaminę C na wiosnę?
Dużo ciekawych informacji, może nie we wszystkim się zgadzam, ale warto obejrzeć Panią Doktor: https://youtu.be/0P-GTmvauZg
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 13:46   #143
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzień dobry , przepraszam że się wtrące, ale podczytuje to forum i jeśli chodzi o topestetic to kupuję tam bardzo często, kod stały na 10 % to BLAD10, pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 14:07   #144
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary - dzięki za polecenie cienia. Zanotowałam

Najpiękniejszy french robiłam kiedyś lakierem ...Miss Sporty. Taniutki, a wyglądał jak z salonu. Ciągle słyszałam: jej, gdzie zrobiłaś paznokcie???
...i tu - uwaga - NIGDY nigdzie paznokci nie robiłam. Serio. Jestem control freak, nie mam zaufania Sama zrobię lepsze

...no cóż, ten typ tak ma

Niestety ten lakier MissSporty lata temu wycofano. Kupuję kolejne frenche, ale jakoś na dobry nie trafiam.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 14:15   #145
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Dzień dobry , przepraszam że się wtrące, ale podczytuje to forum i jeśli chodzi o topestetic to kupuję tam bardzo często, kod stały na 10 % to BLAD10, pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki Angellika za informację, chociaż łatwo policzyć, że z ilości zebranych punktów w programie lojalnościowym... uzbiera się nam niezła sumka i voila mamy jakiś rabacik
Z tym że jak wspomniałaś cyt."kupuję tam bardzo często" czyli musiałabym ograniczyć się tylko do jednego sklepu internetowego A przecież bywa i tak, że brakuje produktu albo w ogóle nie ma, albo zwyczajnie nie ma promocji... ot, niepomyślny splot okoliczności powiedzmy
Fakt, że wierność się opłaca, w przypadku sklepu jak widać również
Pozdrawiam
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 14:26   #146
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Maski, archiwizacji ciąg dalszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 64F73AD2-DB04-480A-B7CB-E9804FA2DFDB.jpg (137,0 KB, 27 załadowań)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 14:27   #147
Black_Satin
Raczkowanie
 
Avatar Black_Satin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 454
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Na szczescie nic Ci nie wzarlo tym razem,LaMary Lampa bardzo fajna,tez by mi pasowala!

Fotek z Bali juz nie mam bo... bylam tam z R. o ktorym chcialam jak najszybciej zapomniec, ergo zniszczylam wszelkie dowody jego istnienia. Konsekwentna i impulsywna jestem :-P



Caffe, LaMary ma racje, OPI nie ma takich...ale bede o Tobie przy okazji pamietala,moze cos spostrzege...



A teraz musze natychmiast stad uciekac: z jednej strony lekcja klarnetu, z drugiej skrzypiec a ja miedzy nimi! (Jak mozna byc klarnecista?!?!)
__________________

Black_Satin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 16:18   #148
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe, a te glinki bioline fajne? Bardzo lubię tego typu maseczki.
Do mnie przyszły dwa produkty z Korei. I garść próbek.

img1521536540283.jpg
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 17:59   #149
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28951239_1343552685788463_8448842034403344384_n.jpg (34,6 KB, 33 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-20, 18:08   #150
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Ja mam Yasumi do peelingu kawitacyjnego... wsadzilam w dziure w domu i zapomnialam o tym urządzeniu.. dzisiaj wyciągnęłam. Laduje sie teraz.
Poużywam i powiem jak sie to urządzenie sprawdza. Ale chyba działa podobnie jak to z Waszego linku.

A co do cwiczen.. wczoraj szalalam po domu, nie bylo kiey pocwiczyc... ale jak cwicze to jestem w stanie zrobic 50 powtórzeń z hantelkami bez problemu. Dzis w planie cwiczenia
zastanawiam sie jeszcze czy nie wymasowac tych pelikanow na platformie wibracyjnej- bo mi stoi ona w kącie bezczynnie...
Gosia, Caffe, no no... kiedy Wy to zużyjecie Wiem, głupie pytanie
Z Bioline dostałam kiedys z apteki katalog produktów. Kupiłam wtedy serum jakieś anti aging... zerknę do katalogu... tak... to był elixir anti aging - kompozycja 3 olejków: marakuji, perilli i opuncji. Lubiłam I świecę zapachową miałam, chociaż WoodWicka lepsza

A ze zdjęcia Gosi to coś mi mówi ten kosmetyk z wielką literą M ale mam pustkę w głowie
A ten miś panda i banan to kosmetyki, które mozna dostać u nas w Sephorze
Nie miałam.

Marjolka, rozbawił mnie Twój wpis
Mojej wyobraźni naprawdę niewiele trzeba, żeby popłynęła na szerokie wody
Platforma wibracyjna powiadasz... Marjolka szamanka czy ' cóś'
A te pelikany niczym demony będziesz tańcem szamańskim ee... wibracjami próbowała teleportować w inny wymiar

No... i 50 powtórzeń z hantelkami... Marjolka chyba Tobie jeszcze tego nie mówiłam ale kocham Cię za twoją szczerość
Wiesz, wyobraziłam sobie, jak pisałam dziewczynom o moich hantlach ( o,5 - 1,5 kg) i przysiadach. Chyba miały ze mnie niezły ubaw
Ale świetnie, że ćwiczysz. To się liczy

Moje dzieci dziś po kangurze matematycznym, syn rozpacza, że coś poszło nie tak... córa zawsze zadowolona, chociaż pierwszy raz wzięła udział, wcześniej był to kangurek.
Miłości do przedmiotów ścisłych na pewno im nie przekazałam w genach tego akurat jestem pewna

Miszka, duża buźka dla Ciebie...za całokształt

Miłego wieczoru

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-03-20 o 18:10
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 09:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.