Fryzjer Szczecin - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 18:58   #361
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez limonka119 Pokaż wiadomość
Co sadzicie o Imperium Wizazu?
wybieram sie tam w pszyszlym tygodniu i mam mieszane uczucia czy to dobry wybor
Ja mam złe doświadczenie. Byłam tam raz i więcej tam nie pójdę. Zapłaciłam 50 zł za samo ścięcie. Pani która mi ścinała włosy (pani Teresa) była baardzo niemiła. Prawda - ładie ścięła ale włosy mi tylko zmoczyła, nie umyła. Za takie ścięcie zapłaciłabym w innym salonie mniej.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 10:19   #362
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez limonka119 Pokaż wiadomość
Co sadzicie o Imperium Wizazu?
wybieram sie tam w pszyszlym tygodniu i mam mieszane uczucia czy to dobry wybor
dobry salon, pracuja profesjonalisci ktorym naprawde zalezy na tym zeby kazdy klient wyszedl zadowolony, maja indywidualne podejscie do klienta.
ostatnio bylam u pani marty czy magdy;p jakos tak miala na imie;] i jestem zadowolona, mam zamiar w przyszlosci tez do niej sie wybrac;]

niestety zaden z chlopakow o ktorym dziewczyny pisaly we wczesniejszych postach juz tam nie pracuje.
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 19:01   #363
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez MAJKAmajka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ja chodzę do salonu JOSEPHA Odważyłam się na zmianę! Bardzo fajnie,że dobrze dobierze kolor i fryzure-trzyma się ona dłużej niż po wyjściu z salonu! a to podstawa Bardzo miła atmosfera-podoba mi się to, że traktuje klienta indywidualnie, piłam pyszną kawe i rozmawiałam o mojej fryzurze,a w szczecińskich salonach to rzadkość...Mogę polecić salon Josepha ze względu na estetykę i przede wszystkim jego umiejętności!
dane salonu z wizytówki to:
Hair Factory
ul.Staromłyńska8
tel.0-91 887-74-27
Nie mają strony internetowej? Ile płaciłaś i za co?
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 12:46   #364
anka.misieek
Raczkowanie
 
Avatar anka.misieek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 57
Dot.: Fryzjer Szczecin

Kochane Wizażanki,
Byłam u Sebastiana którego tak strasznie polecałyście.

Byłam, wróciłam, minęło kilka dni i piszę...

Mam mieszane uczucia.
Zaczynając od początku...
Sebastian..... stwierdzam ze jest to fryzjer nie dla mnie i nie dla moich włosów. Odniosłam wrażenie ze Sebastian jest osobą która ma jakąś manię wyższości, zachowuje się jak totalny artysta, nie rozmawiał ze mną prawie w ogóle, szarpał włosy i artystycznie je rzucał dookoła mojej twarzy- co sprawiało ból- po wyjściu od niego bolała mnie każda cebulka włosa na mojej głowie.

Mycie.. głowe myła mi jakaś stażystka... w uszach miałam pełno piany, mokrą koszulkę a i następnego dnia łupież, z którym wałczę do dzisiaj. Nie mam pojęcia jakich specyfików uzywa się w tym salonie.

Salon... Na fotelu dostałam alergii... na psa... pięknego złotego labradora który biegał sobie po salonie. Więc nie obyło się od łez i tony chusteczek.

i najważniejsze ścięcie vs cena
chciałam żeby moje włosy były wycieniowane w taka jednolita kaskadę.... i mam kaskadę... schodków... patrząc na moje włosy ma się wrażenie ze są pocięte przypadkowo... grzywka dużo za krótka... "Znany Stylista" nic mi od siebie nie zaproponował. Tuż po wyściu z salonu było ok. Jednak z dnia na dzien jest coraz gorzej nie mogę ułozyc włosów zupełnie.
Cena 100zł za ścięcie z modelowaniem czyli dużo.
Jakość usługi Sebastiana porównywalna, a nawet moim zdaniem mniejsza niż w Salonie Lor przy spa baltica. w Lor maja przynajmniej masujacy fotel i o połowę mniejszą cenę a włosy po wizycie w tym salonie układały mi się duzo dużo lepiej.

Oto moje zdanie.
Pozdrawiam was
__________________

Edytowane przez anka.misieek
Czas edycji: 2010-04-09 o 12:48
anka.misieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 16:11   #365
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Fryzjer Szczecin

100 zł to strasznie dużo ;/ ja z trzęsącym się portfelem wydałam 50 zł za ścięcie i modelowanie w IW.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 12:22   #366
Swaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez klijentka Pokaż wiadomość
posłuchajcie rzadko sie zdarza że fryzjer robi wszystko dobrze..albo jest dobry w strzyżeniu albo lepiej modeluje niż strzyże i tak naprawde nie ma kogos takiego co wszystko robi super dobrze, ja mieszkam w Szczecinie od urodzenie a że lubie próbowac wciąż czegoś nowego i zmieniam fryzjerów tak jak fryzury,byłam w wielu salonach i mogę polecic fryzjera od strzyżenia krótkich fryzur damskich dziewczyne z wieloletnim starzem która super strzyże dobiera fryzury i robi ekstra metamorfozy,jest młoda kreatywna i zawsze pełna pomysłów pracowała wcześniej na ul.malczewskiego przez 6 lat tam do niej przychodziłam, taraz pracuje w centrum handlowym FALA,pomimo że zapuściłyśmy teraz włosy jestem wciąz jej stałą klijentka bo robi najładniejsze pasemka w Szczecinie, blisko głowy bez żadnych odrostów i naprawde widac że to są pasemka.POLECAM ma na imię MONIKA
chciałam przyciąć moje w miarę już krótkie włosy i postanowiłam skorzystać z Twojej rady - Pani Monika super mnie ostrzygła dzięki za info

Edytowane przez Swaq
Czas edycji: 2010-04-13 o 09:04 Powód: brak cytatu
Swaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 12:54   #367
anadiomene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Szczecin

witam dziewczęta poszukuję fryzjera, który ładnie farbuje na blond.nie chcę szarego, stalowego blondu, ale ładnego, o ciepłym odcieniu) intensywnie szukałam namiaru na p. Marka Marosza, który pracował w imperium wizazu, teraz pracuje "gdzieś" na śląskiej. Czy któraś z Was może mi pomóc i zna namiar na tegoż Pana?pozdrawiam
anadiomene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 13:17   #368
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez anadiomene Pokaż wiadomość
witam dziewczęta poszukuję fryzjera, który ładnie farbuje na blond.nie chcę szarego, stalowego blondu, ale ładnego, o ciepłym odcieniu) intensywnie szukałam namiaru na p. Marka marosza, który pracował w imperium wizazu, teraz pracuje "gdzieś" na śląskiej. Czy któraś z was może mi pomóc i zna namiar na tegoż pana?pozdrawiam
608 156 520
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:14   #369
anadiomene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer Szczecin

bossy-dziękuję za nr możesz podzielić się opinią, kto (p. Marek czy p.Ewa z okey)mógłby zrobić ładny blond?czytałam opisy o każdym, Ty byłas u obu.Wiem, że odp. moze byc subiektywna, ale nic tampozdrawiam
anadiomene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:31   #370
coco palm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 269
Dot.: Fryzjer Szczecin

Jak chcecie dobrze miec zrobione pasemka,
polecam Mirka albo Ewelinę.
Ale Mirek to mistrz, mówie o fryzjerze który pracowal kiedys
w Amberze.
Ale uwaga nie jest tani.
Tu numer do Eweliny 508950055.
Wlosy modeluje tak ze na drugi albo trzeci dzień wygladaja jak w
pierwszy, wyciągniete, podniesione od skóry.
coco palm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:59   #371
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez anadiomene Pokaż wiadomość
bossy-dziękuję za nr możesz podzielić się opinią, kto (p. Marek czy p.Ewa z okey)mógłby zrobić ładny blond?czytałam opisy o każdym, Ty byłas u obu.Wiem, że odp. moze byc subiektywna, ale nic tampozdrawiam
Marek robi ładne blondy, ale ostatnie 2 razy jakie u niego byłam zrobił mi tak, że mi się nie podobały, potem poszłam do Sebastiana i byłam zadowolona, potem znów do Marka i byłam niezadowolona i moja koleżanka, która też chodzi do Marka zauważyła "Nie masz już takiego blondu jak kiedyś!". Więc to nie był mój wymysł. Poszłam do Ewy a koleżanka potem "Znów masz swoje włosy, swój kolor" .
Ta koleżanka chodzi do Marka mniej więcej tyle czasu co ja chodziłam (ok 1,5roku) i dopiero teraz zrobił jej taki ładny, nie żółty blond. Taki jaki chciała. Ale następnym razem wiem, że idzie do Ewy.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 08:31   #372
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

Słyszałam o tym p.Mirku, mojej koleżanki mama chodzi do niego, ona jest malarką i Mirek zawsze robi jej kolorowe pasemka i taką ekstrawagancką fryzurę. Bardzo mi się podoba. Słyszałam, że kiedyś przyjmował tylko w Amberze i czesały się u niego same gwiazdy telewizji i różne aktorki. Tylko nie wiem gdzie on ma swój salon. Ja póki co, chodzę do Dawida i jestem zadowolona robi ładny blond, ale kusi mnie wizyta u p.Ewy, albo właśnie u tego Mirka słynnego. Pozdrawiam.
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 13:59   #373
Czika20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

HEj dziewczyny tak czytam i czytam te wasze wypowiedzi i mam taki metlik ze szok....ale tez zaryzykuje jak niektore z Was i pojde do pani Ewy.. chcialabym zeby z takich rudawych wlosow zrobila mi taki sloneczny blond, myslicie ze jakos bede wygladac? mam nadzieje ze przez moje takie czeste farbowanki nie dostane gniazda na glowie hehe. pozdrawiam
Czika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 21:07   #374
mazak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Czika20 Pokaż wiadomość
HEj dziewczyny tak czytam i czytam te wasze wypowiedzi i mam taki metlik ze szok....ale tez zaryzykuje jak niektore z Was i pojde do pani Ewy.. chcialabym zeby z takich rudawych wlosow zrobila mi taki sloneczny blond, myslicie ze jakos bede wygladac? mam nadzieje ze przez moje takie czeste farbowanki nie dostane gniazda na glowie hehe. pozdrawiam
Czika20 jak już sie wybierzesz do pani Ewy to prosze napisz o swoich wrażeniach. Mi chodzi dokładnie o to samo: przefarbowanie rudych na blond. Bede bardzo wdzieczna za wypowiedz. Powodzenia!!
mazak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 21:48   #375
katarika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

ja osobiscie od wielu lat chodzę do Grzesia z Okey`a i polecam wszystkim w 100%. Jest rewelacyjny, przechdzilam u niego prawie wszystkie kolory nie zamienilabym go na zadnego innego)) Pozdrawiam Cie Grzesiu, ostatni blond jest boski!!!
Kasia
katarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 22:17   #376
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witajcie dziewczyny

Kochane szukam dobrego fryzjera w Szczecinie, najlepiej w centrum, który ładnie robi brązy, a dodatkowo potrafi zrobić fryzurkę wzorując się na zdjęciu.
Będę wdzięczna za info. Pozdrawiam
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 11:39   #377
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez katarika Pokaż wiadomość
ja osobiscie od wielu lat chodzę do Grzesia z Okey`a i polecam wszystkim w 100%. Jest rewelacyjny, przechdzilam u niego prawie wszystkie kolory nie zamienilabym go na zadnego innego)) Pozdrawiam Cie Grzesiu, ostatni blond jest boski!!!
Kasia
mogłabyś podać tel. do niego?
dzwoniłam do Dawida ale ma terminy dopiero koniec maja!
widziałam w tym salonie jeszcze jednego pana i to chyba właśnie Grześ ;>
a ja koniecznie musze iść podciąć włosy...szybko! a nie pod koniec maja xD
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:57   #378
unigreg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cześć dziewczynyJa osobiście polecam Imperium Wizażu.Bylam tydzien temu na wizycie.Mialam czarne sredniej dlugosci wlosy.Chcialam uzyskac jasny miedziany blond i mi sie udalo i to za pierwszym razemZa cala usluge razem z dekoloryzacja,strzyzeniem i modelowaniem zaplacilam 230 zł.Obsluga bardzo sympatyczna i jeszcze dostalam w prezencie szczotke do wlosow.Czulam sie wyjatkowo...a do tego kawka,herbatka i ciasteczka
unigreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 19:13   #379
LaraKraft
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

Cytat:
Napisane przez Lilac Pokaż wiadomość
Sprawidzlyscie juz jakas fryzjerke? Mozecie kogos polecic?
Sama stoje przed wyborem fryzjerki i fryzury. Z dotychczasowego fryzjera nie jestem zadowolona.
Pozdrawiam
Polecam Pana Dareczka z Loreny. To prawdziwa perła w tym fachu ,i powiem wam wszystkim ze byłam już nie raz u niego i ciągle jestem w szoku ze jestem tak Piękną Kobietą ,jak na moje spore latka
LaraKraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 20:22   #380
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 133
Dot.: Fryzjer Szczecin

Niestety troszkę zepsuję opinię p.Ewie, która była moją wielką nadzieją, a skończyło się małym zawodem. Ogólnie jest to osoba bardzo miła, niestety jednak nie zrozumiałyśmy się do końca co do tego co chciałabym zrobić z włosami. Cięcie takie sobie, bez rewelacji, chociaż p. Ewa sprawiała wrażenie, że wie o co mi chodzi (a okazało się, że to tylko moje odczucia...). Z salonu wyszłam z całą masą produktów do stylizacji na włosach, które wyglądały jak słoma, były suche, posklejane i ogólnie byle jakie - pierwszy raz zdarzyło mi się to po wizycie u fryzjera, bo zazwyczaj nie mogłam się nacieszyć gładkimi, miękkimi włosami. Ogólnie miało być naturalnie, w wyszło niesamowicie sztucznie i krótko mówiąc - brzydko. Obok mnie siedziała dziewczyna, która miała robione (ale przez jakiegoś faceta) podobne "cudo" na włosach i po jej minie stwierdzam, że też jej się średni podobało Plusem jest to, że p.Ewa nie szaleje z długością - poprosiłam o jak najmniejsze zejście z długości i tak też było.

Średnio podobała mi się też sama atmosfera w salonie - parę razy myślałam, że pracownicy popękają z samozachwytu na sobą...
tallq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 13:55   #381
mazak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez unigreg Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynyJa osobiście polecam Imperium Wizażu.Bylam tydzien temu na wizycie.Mialam czarne sredniej dlugosci wlosy.Chcialam uzyskac jasny miedziany blond i mi sie udalo i to za pierwszym razemZa cala usluge razem z dekoloryzacja,strzyzeniem i modelowaniem zaplacilam 230 zł.Obsluga bardzo sympatyczna i jeszcze dostalam w prezencie szczotke do wlosow.Czulam sie wyjatkowo...a do tego kawka,herbatka i ciasteczka
Unigreg, czy mozesz napisać u kogo bylas w imperium wizazu, to znaczy jaki fryzjer/fryzjerka robil/a Ci dekoloryzacje i farbowanie? bede bardzo wdzieczna, pozdrowienia
mazak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 18:33   #382
arcobaleno84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez tallq Pokaż wiadomość
Szkoda ze z moimi lekko kręcącymi się włosami wcale sobie nie poradziła moze trafiłam na spadek formy
Popieram w 100%
Dziwi mnie ten zachwyt, znam calkiem sporo niezadowolonych osób. Ostatnio na imprezie pracowniczej weszłyśmy z dziewczynami na temat akurat tego studia fryzjerskiego. Dziewczyny korzystajace z usług Dawida OK są zadowolone i wracają do niego, ale ja sama byłam u Pani Ewy zdecydowanie odradzam dekoloryzacje u tej Pani, kompletnie się na tym nie zna. Wyszłam z plackiem na czubku głowy, poza jasniejszym plackiem reszta włosów jaśniejsza już nie była (dekoloryzacje robiłam 2 lata wcześniej u kogoś innego i uwierzcie mi udało się) ścięcie takie sobie również. Inne dziewczyny korzystały z usług Ani i Grzegorza były zadowolone za pierwszym razem mówiły że później było już tylko gorzej. Nie słuchają klientów, kładą co chcą na głowe zapewnijąc, że będzie fajnie. Kolezankę widziałam. Zdecydowanie nie było fajnie. Poza tym ktoś wspomniał o arogancji?? O tak! Tu Pan Grzegorz pasuje.

Az musialam się zalogować bo nie wytrzymałam
Pozdrawiam
arcobaleno84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 22:04   #383
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez arcobaleno84 Pokaż wiadomość
Poza tym ktoś wspomniał o arogancji?? O tak! Tu Pan Grzegorz pasuje.

ojej.. a ja się zapisałam do Grzegorza. przez tel wydał mi się bardzo sympatyczny zawsze chodziłam do Dawida ale za długo bym musiała czekać, a już sobie nie radze z włosami teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam..

co do pani Ewy to niestety ale zgadzam się z wami..ja u niej nie byłam ale ostatnio czekałam na mame jak Dawid robił jej balejaż. trochę to trwało, a Ewa ma stanowisko obok niego i widziałam jak obcieła 2 klientki...szczerze? ich fryzura nie różniła się od tej z jaką przyszły, a modelowała i układała najdłużej. co jeszcze zauważyłam to bardzo dużo mówi. chwali włosy klientki, jakie to one piękne i grube, jeszcze takich nie widziała..ok bardzo to miłe ale następnej osobie powiedziała to samo więc to zwykłe podlizywanie, już śmiać mi sie chciało jak słyszałam to drugi raz :P
jest taka "przesadnie sympatyczna, aż mdli:P" - jak to moja mama powiedziała :P
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3

Edytowane przez aaniolekk
Czas edycji: 2010-04-23 o 22:07
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 18:16   #384
m0niek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez arcobaleno84 Pokaż wiadomość
Popieram w 100%
Dziwi mnie ten zachwyt, znam calkiem sporo niezadowolonych osób. Ostatnio na imprezie pracowniczej weszłyśmy z dziewczynami na temat akurat tego studia fryzjerskiego. Dziewczyny korzystajace z usług Dawida OK są zadowolone i wracają do niego, ale ja sama byłam u Pani Ewy zdecydowanie odradzam dekoloryzacje u tej Pani, kompletnie się na tym nie zna. Wyszłam z plackiem na czubku głowy, poza jasniejszym plackiem reszta włosów jaśniejsza już nie była (dekoloryzacje robiłam 2 lata wcześniej u kogoś innego i uwierzcie mi udało się) ścięcie takie sobie również. Inne dziewczyny korzystały z usług Ani i Grzegorza były zadowolone za pierwszym razem mówiły że później było już tylko gorzej. Nie słuchają klientów, kładą co chcą na głowe zapewnijąc, że będzie fajnie. Kolezankę widziałam. Zdecydowanie nie było fajnie. Poza tym ktoś wspomniał o arogancji?? O tak! Tu Pan Grzegorz pasuje.

Az musialam się zalogować bo nie wytrzymałam
Pozdrawiam
Dla mnie ta opinia jest mało wiarygodna i wygląda jak robota konkurencji całego ,całkiem fajnego studia Okey do którego chodzę od około dwóch lat.
Dziwne jest to ze wszystkie koleżanki chodzą do tego studia i zgadały sie o tym dopiero na imprezie pracowniczej . Jeśli kobieta ma ładnie lub źle zrobione włosy to od razu się plotkuje na ten temat między sobą . Jestem zadowoloną klientką Pani Ewy, która jest przemiłą osobą i ja traktuje jej miły sposób bycia jako zaletę a nie wadę w dobie panującego chamstwa. Gdyby była fryzjerem nie znającym sie na rzeczy nie miałaby tylu klientek i nie musiałabym tyle do niej czekać!. W ciągu dwóch lat robiłyśmy już blondy, rudości, czernie, dekoloryzację i zawsze było świetnie. A jeśli miałam jakieś "dodatkowe ale" bez problemu dokonywałyśmy kolejnych zmian na moich włosach (nawet czasem otwierając dla mnie wcześniej salon). Byłam już u wielu naburmuszonych fryzjerów nie potrafiących nawiązać rozmowy i tylko skoncentrowanych na sobie. Babeczka jest na poziomie.
Nie bardzo tez wierze w ten placek na głowie... Przecież można zwrócić uwagę że coś jest nie tak... Więc chyba było wszystko ok.
Szczytem nie powiem czego jest przypisywanie tak fajnemu fryzjerowi jak Pan Grześ rzekomej arogancji - tym bardziej jeśli nie doświadczyła Pani tego osobiście u niego. Wstyd i bardzo brzydko tak kogoś oczerniać!!! Najwyraźniej myli Pani naturalne rozchichranie i przemiły sposób bycia z ponuractwem i wiecznym niezadowoleniem niektórych zdewociałych klientek.
A w ogóle w salonie pracowały dwie Panie Ewy i nie ma żadnej Ani
bardzo brzydko!!!
m0niek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 10:16   #385
zabeczka07
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
ojej.. a ja się zapisałam do Grzegorza. przez tel wydał mi się bardzo sympatyczny zawsze chodziłam do Dawida ale za długo bym musiała czekać, a już sobie nie radze z włosami teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam..

co do pani Ewy to niestety ale zgadzam się z wami..ja u niej nie byłam ale ostatnio czekałam na mame jak Dawid robił jej balejaż. trochę to trwało, a Ewa ma stanowisko obok niego i widziałam jak obcieła 2 klientki...szczerze? ich fryzura nie różniła się od tej z jaką przyszły, a modelowała i układała najdłużej. co jeszcze zauważyłam to bardzo dużo mówi. chwali włosy klientki, jakie to one piękne i grube, jeszcze takich nie widziała..ok bardzo to miłe ale następnej osobie powiedziała to samo więc to zwykłe podlizywanie, już śmiać mi sie chciało jak słyszałam to drugi raz :P
jest taka "przesadnie sympatyczna, aż mdli:P" - jak to moja mama powiedziała :P
Dla mnie ta opinia to jakaś „masakra” Czegos tu nie rozumiem… hm… Jak można oceniac podciecie włosów u kogoś , bedąc osoba postronna i nie wiedząc czego sobie te klientki życzyły . A może przyszły tylko odświeżyć fryzurę czyli podciąć same koncówki tak jak ja to robie /zapuszczam włosy/Wiadomo ze wtedy wyjdzie się z taka fryzurką jaką się miało z tą różnicą że włoski sa zdrowsze
Najpierw czytalam opinie od zadowolonych klientek o zalecie, ze ta fryzjerka slucha i obcina 1 cm włosów a potem - ktos nie bedąc jej klientką ;-( krytykuje za to samo , ....Dla mnie to jakies wariactwo!

A to ze ktos robi moje wlosy długo swiadczy dla mnie o jego starannosci i o tym ze ten czas ma tylko dla mnie. I wtedy czuje sie dopieszczona a nie jak „kolejna kostka masla na tasmie produkcyjnej”

Slusznie tez ktos wyzej zauważył ze bycie milym to zaleta! Jak może mdlic od bycia milym!!! Lepiej gdyby była gburowata i milczaca ?/- to tez jest wyżej krytykowane-tak zle i tak nie dobrze/
Jeśli Pani mame mdli to, ze ktos jest miły, mogę podac adresy kilku salonow gdzie z pewnością potraktowana zostanie inaczej

Uważam tez, ze każdy fryzjer powinien ocenic stan włosów klientki .\czy sa ladne i zdrowe ,czy tez suche i poniszczone a w związku z tym polecic cos do ich regeneracji lub dać instrukcje jak z nimi postepować . W moim odczuciu fryzjerka ta jest profesjonalistką i….. zapisałam się do niej w przyszłym tygodniu .Sama ocenie jak to jest….i na pewno podziele się opinia
Pracuje w duzej firmie i u nas ludzie z takim podejściem do klienta to perelki..
zabeczka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 17:08   #386
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 133
Dot.: Fryzjer Szczecin

I w ogóle po powyższych wypowiedziach nie widać, że to ktoś z "okeya" próbuje ratować nieskazitelną jak dotąd opinię o salonie
tallq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 15:56   #387
Czika20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez zabeczka07 Pokaż wiadomość
Dla mnie ta opinia to jakaś „masakra” Czegos tu nie rozumiem… hm… Jak można oceniac podciecie włosów u kogoś , bedąc osoba postronna i nie wiedząc czego sobie te klientki życzyły . A może przyszły tylko odświeżyć fryzurę czyli podciąć same koncówki tak jak ja to robie /zapuszczam włosy/Wiadomo ze wtedy wyjdzie się z taka fryzurką jaką się miało z tą różnicą że włoski sa zdrowsze
Najpierw czytalam opinie od zadowolonych klientek o zalecie, ze ta fryzjerka slucha i obcina 1 cm włosów a potem - ktos nie bedąc jej klientką ;-( krytykuje za to samo , ....Dla mnie to jakies wariactwo!

A to ze ktos robi moje wlosy długo swiadczy dla mnie o jego starannosci i o tym ze ten czas ma tylko dla mnie. I wtedy czuje sie dopieszczona a nie jak „kolejna kostka masla na tasmie produkcyjnej”

Slusznie tez ktos wyzej zauważył ze bycie milym to zaleta! Jak może mdlic od bycia milym!!! Lepiej gdyby była gburowata i milczaca ?/- to tez jest wyżej krytykowane-tak zle i tak nie dobrze/
Jeśli Pani mame mdli to, ze ktos jest miły, mogę podac adresy kilku salonow gdzie z pewnością potraktowana zostanie inaczej

Uważam tez, ze każdy fryzjer powinien ocenic stan włosów klientki .\czy sa ladne i zdrowe ,czy tez suche i poniszczone a w związku z tym polecic cos do ich regeneracji lub dać instrukcje jak z nimi postepować . W moim odczuciu fryzjerka ta jest profesjonalistką i….. zapisałam się do niej w przyszłym tygodniu .Sama ocenie jak to jest….i na pewno podziele się opinia
Pracuje w duzej firmie i u nas ludzie z takim podejściem do klienta to perelki..
Hej zgadzam sie z Twoja opinia. Moje zdanie jest takie ze to rzecz gustu, jednemu sie podoba a innemu nie wiec nie ma co dyskutowac nie? ja tez czaje sie aby zapisac sie do Pani Ewy i czekam na Twoja opinie . Mam jedno pytanie czy moglabys napisac co robisz z wlosami? Z jakiego koloru na jaki kolor chcesz przejsc? z gory dzieki pozdrawiam
Czika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 00:43   #388
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez tallq Pokaż wiadomość
I w ogóle po powyższych wypowiedziach nie widać, że to ktoś z "okeya" próbuje ratować nieskazitelną jak dotąd opinię o salonie
w ogóle

Nikt tu pani Ewy nie obraża. Normalne opinie jak o każdym innym fryzjerze. Niektórzy są na TAK, inni na NIE. Nie rozumiem tego oburzenia... i nagłego rejestrowania się nowych osób żeby napisać pozytywną opinie (i tu pozdrawiam panią Ewe :P)
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 19:19   #389
Asia__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witajcie dziewczyny.
Chcę iść do fryzjera, ale tyle się tu naczytałam o różnych salonach, że nie mogę się zdecydować do kogo iść.
Nie wiem, co chciałabym zrobić z włosami, nie mam na nie żadnego pomysłu i chciałabym, żeby fryzjer stworzył coś sam. Coś, co będzie pasowało do mojego kształtu twarzy i urody. I przede wszystkim coś, co będzie wyglądało jakoś oryginalnie i "twórczo", a nie jak każda fryzura.
Chodzi jedynie o cięcie, bez żadnego farbowania itp, więc wystarczy, żeby potrafił "wyczarować" mi jakąś super fryzurę i zdolności do zmiany koloru włosów nie są ważne. kogo wybrać?


Zastanawiałam się nad "okeyem", ale szczerze przeczytaniu kilku ostatnich "reklamowych" postów zniechęciłam się do tego salonu. (Chociaż czytałam wcześniej w miarę dobre opinie.) Może nie są pewni siebie i wiedzą, że wiele klientek jest niezadowolonych z ich usług i próbują się ratować? Kto ich tam wie...
Asia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 16:53   #390
mnizka
Przyczajenie
 
Avatar mnizka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam
chcialam opisac swoje doswidczenia o slynnej panie Ewie z Okeya
Mnie rowniez dziwia wasze przychylne komentarze. Bylam juz u pani Ewy 2 razy i niestety oba nieudane. Myslalam ze pierwszy raz to byla jednorazowa wpadka ale gdy poszlam niedawno drugi raz to juz sie we mnie zagotowalo!
Z wlosow pani Ewa zrobila mi jakas masakre. Jestem obcieta na 2 warstwy i kolor przy skorze rozni sie o 2 tony z kolorem na koncowkach!
Mysle ze pani Ewa sama sobie wystawia te dobre opinie na wizazu (w salonie ma komputer z ktorego jak zauwazylam dosc czesto korzysta) bo innego wytlumaczenia nie widze.
To jest pseudo fryzjerka ktora sama reklamuje sie tutaj aby zdobyc jak najwiecej klientow ( nikt by sam z ulicy do niej tam nie trafil:P)
Jedyne plusy to niskie ceny i mila osluga (p. Ewa jest mila osoba ale umiejetnosci fryzjerskich niestety nie posiada)
zdecydowanie odradzam!
mnizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.