Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-20, 10:59   #1711
Historia O
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 143
Dot.: Włosy cienkie

Cytat:
Napisane przez Zbyt_Szalona Pokaż wiadomość
A masz tylko serum czy szamponu też używasz?? Gdzieś po drodze czytałam o zmianie fryzury, ja mam włosy krótkie czyli teoretycznie powinny wyglądać grubo i puszyście a tu guzik. Ja chyba jestem bardziej ku odpowiednim kosmetykom, jak się ma włosy oklapnięte i nie wyraźne to fryzura mało zmieni.
Może po prostu masz źle wycieniowane? Odpowiednie cieniowanie dodaje objętości. Co do szamponu - ja jestem zadowolona, z odżywki też.
Historia O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 12:41   #1712
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez berryshock Pokaż wiadomość
Sama mam cienkie włosy, wiadome że pogrubić tych już wyrośniętych się nie da, ale czytałam że skrzypokrzywa sprawia że nowe włosy wyrastają grubsze i mocniejsze - czekam więc, czy faktycznie będzie taki efekt
zawsze wszyscy twierdzą że przy cienkich włosach to tylko ściąć maksymalnie do ramion i jeszcze mocno wycieniować - a moje włosy na przekór lepiej wyglądają jak są zupełnie niewycieniowane
Od suplementacji rosną też grubsze i mocniejsze włoski... gdzie indziej

Taa, też tego słucham od dzieciństwa
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 16:05   #1713
berryshock
Przyczajenie
 
Avatar berryshock
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 21
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Co do odżywek, jak dla mnie najlepsza była Schauma Supersoft Volume Boost - dorwałam ją w Anglii za funta, wiadomo że nie nada jakieś przeogromnej objętości, ale zadziałała u mnie zdecydowanie lepiej niż inne. tylko tutaj ciężko ją dorwać, znalazłam ostatnio w jednym jedynym sklepie Schaumę Push Up Volume, wygląda na to że to to samo tylko nazwa trochę inna
__________________
http://omaly-wlos.blogspot.com
berryshock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 01:07   #1714
Ewelajna140
Zadomowienie
 
Avatar Ewelajna140
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 445
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

dla moich cienkich włosów totalnym must-have jest Kemon Tonic Cream 33 kosztuje około 60zł, ale jest mega wydajny i działa niesamowicie. Pogrubia włosy, odbija u nasady i na prawdę wyglądają na gęste, grube i zdrowe
__________________
Instagram
Ewelajna140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 10:24   #1715
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Ja po pokrzywie odnotowałam wzmożony porost na twarzy
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-21, 17:52   #1716
kratka95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 115
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

ja kiedyś na plecach odstawiłam więc szybciutko
teraz ratuję się tylko kosmetykami, jestem zadowolona z ich działania, więc już nie kombinuję więcej
kratka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 08:43   #1717
wyjatkowozimnymaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 40
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

A ja ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy kondycja moich włosow nie jest spowodowana jakimiś schorzeniami skóry głowy. Jak byłam w gimnazjum miałam łupież i bardzo swedziała mnie skóra głowy, w dodatku wypadały mi włosy, ale zlekceważyłam to (taa.. głupia nastolatka . Jak byłam mała, mama mówi że też miała problemy z moją skóra głowy - miałam właśnie ciemieniuchę (czy jak to się pisze). Mam tez przetłuszczającą się cerę i kiedy dermatolog mi powiedział, że mam twarz łojotokową, zastanowiłam się czy przypadkiem nie mam też tego na włosach, bo zawssze koszmarnie się przetłuszczały, czesto bolała mnie skóra głowy i miałam tam krostki. Znalazłam ostatnio bloga dziewczyny, która ma ŁZS i polecała kilka produktów, które też podobno dobrze wpływają na obkjętosc swiezość, a konkretnie jeden apteczny bez recepty, a resztę na receptę. Jak pójdę na wizytę kontrolną odnośnie cery, na pewno też zapytam się dermatologa o włosy.
Jest szansa, że może mam zatkane mieszki włosowe i moich włosów z natury nie powinno być tak mało...ostatio znalazłam u siebie kilka o wiele grubszych włosów - zaskoczyłam się. Kilka włosów naprawdę jest grubszych. Kurcze, może to wina tego łoju?;/
A no i napiszę Wam, że stan mojej cery (a może i włosów) pogarsza się znacznie od spożywania nabiału. Szukałam przyczyny ostatniego pogrszenia, w kwietniu - maju cieszyłam się bardo dobrym sampoczuciem i stanem organizmu i przypomniałam sobie, że wtedy nie tykałam nabiału... Dieta to jednak podstawa. To by się nawet zgadzało, bo przy ŁZS jak czytam nabiał szkodzi.

Jesli chodzi o bloga, nie wiem czy tu mogę wkleić linka, ale jest bardzo rzeczowy Jak ktoś chce mogę podesłać adres na PW.

A tak btw. ostatnio czytałam, że są jakieś badania, które mogą potwierdzić, że można pobudzić skórę głowy do tworzenia nowych mieszków włosowych! Dziewczyny, jeśli to prawda, to jest szansa

Edytowane przez wyjatkowozimnymaj
Czas edycji: 2014-11-22 o 09:10
wyjatkowozimnymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 10:05   #1718
Wisien_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Polin9 Pokaż wiadomość
Ja tez mam cienkie włosinki, które przyklejają się do głowy i wyglądam, jakby mnie krowa liznęła. Same w sobie nie mają struktury czy kształtu, bo są cienkie o.O Nawet jeden fryzjer mi powiedział, że mam takie wlosy, że jak ich nie ułożę, to 'nie wyglądają'. Nie był złosliwy, taka jest prawda I tez odradzam cieniowanie. To fatalne wyjście dla kogos, kto ma mało włosów. Fryzjerzy namiętnie polecaja je przy marnych włosach, ale moim zdaniem to błąd - ja po takim cięciu wyglądam jak zmokła kura, której zostały 3 pióra. Co do oleju arganowego - przekonalam się do niego przypadkiem. Kupiłam szampon Marca Anthony'ego, bo był w promo, a chciałam cos odżywiającego wlosy (normalnie mam przetłuszczające się i myję je codziennie). Kupiłam bez przekonania szamp. zniebieskiej serii, wlasnie z olejem arganowym i keratyną. I jest ekstra! Może nie mam fryzury XXL (ale w koncu nie jest to zadanie owej linii), ale czuję, że włosy są jakby nieco grubsze, mają więcej struktury i przez to fryz ma nieco inny ksztalt. Kupilam ostatnio odzywkę z brązowej serii - Macadamia Oil z bambusem. Uzyłam jej na razie ze 3-4 razy, więc cięzko jednoznacznie ocenic, ale d... nie urywa, choc włosy są miłe i gładsze. I chyba kupię dla porównania odzywkę Argan Oil, tym bardziej, że obie linie są w promo w Rossmannie teraz Na plus jest tez to, że szampon nie pachnie intensywnie, jest b. neutralny. I polecam tez pić pokrzywę - dobrze robi na włosy, cerę plus - podobno - oczyszcza krew
Aha! Ostatnio nad czołem rosnie mi cos a'la baby hair - nie wiem, czy od tego szamponu, ale zauwazylam takie zjawisko

A czy używałaś może szamponów z aminoderminem? Działa w ten sposób, że odżywia skórę głowy, a przez to włosy też są mocniejsze. Dodatkowo zapobiega przetłuszczaniu się włosów (co w przypadku cienkich włosów jest bardzo in plus! ) i powstawaniu łupieżu.
Wisien_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 11:00   #1719
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Wisien_ka Pokaż wiadomość
A czy używałaś może szamponów z aminoderminem? Działa w ten sposób, że odżywia skórę głowy, a przez to włosy też są mocniejsze. Dodatkowo zapobiega przetłuszczaniu się włosów (co w przypadku cienkich włosów jest bardzo in plus! ) i powstawaniu łupieżu.
Możesz podać przykłady takich szamponów z aminoderminem?
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 14:13   #1720
Polin9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 27
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Wiesien-ko, łupieżu nigdy nie miałam,ale na przetłuszczające się, słabe włosy bardzo chętnie spróbuję. Poszukam w necie szamponów z tym składnikiem
Polin9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 14:35   #1721
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Na szybko przetluszczajacw sie wlosy w sytuacjach awaryjny polecam batiste

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Tez mam cienkie wlosy a ze olejuje to odstawilam szampony olejowe te z jakas tam zawartoscia oleju typu garnier AiK bo bardzo obciazaja mi wlosy
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-24, 19:34   #1722
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Wisien_ka Pokaż wiadomość
A czy używałaś może szamponów z aminoderminem? Działa w ten sposób, że odżywia skórę głowy, a przez to włosy też są mocniejsze. Dodatkowo zapobiega przetłuszczaniu się włosów (co w przypadku cienkich włosów jest bardzo in plus! ) i powstawaniu łupieżu.
Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Możesz podać przykłady takich szamponów z aminoderminem?
Dołączam się do pytania
maddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 23:53   #1723
f13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 42
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Ja nie kupuję już kosmetyków, które miałyby dodać objętości włosom. Po prostu suszę je z głową w dole, to już trochę pomaga, ale później fryzurę układam za pomocą Volumizera Volum'24 z Rowenty. Fajnie dodaje objętości, nie niszczy włosów a fryzura utrzymuje się długo.
Dużo daje też cięcie, szczególnie przez fryzjera, który się na tym zna. Mnie też to trochę uratowało
f13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-25, 09:56   #1724
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez f13 Pokaż wiadomość
Ja nie kupuję już kosmetyków, które miałyby dodać objętości włosom. Po prostu suszę je z głową w dole, to już trochę pomaga, ale później fryzurę układam za pomocą Volumizera Volum'24 z Rowenty. Fajnie dodaje objętości, nie niszczy włosów a fryzura utrzymuje się długo.
Dużo daje też cięcie, szczególnie przez fryzjera, który się na tym zna. Mnie też to trochę uratowało
A czy volumizer się używa podobnie jak prostownicy? Napisz o nim coś więcej, bo mnie zaciekawiłaś tym sprzętem
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:33   #1725
Kawaii_GRL
Przyczajenie
 
Avatar Kawaii_GRL
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Zapytajcie w aptece o szampon z aminoderminem albo wpiszcie w wyszukiwarkę i kupcie online.
f13 - jasne, że dobre cięcie dużo daje, ale weź znajdź naprawdę dobrego fryzjera - w moim przypadku to nie takie proste Tzn. jeszcze na takiego nie trafiłam, a staram się
Kawaii_GRL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 11:17   #1726
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Poszperałam po google i znalazłam szampon z aminoderminem. Nazywa się Novoxidyl , tutaj więcej informacjihttp://www.novoxidyl.pl/szampon
jest też na allegro http://archiwum.allegro.pl/oferta/no...491400791.html
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 18:36   #1727
ilusionsite
Przyczajenie
 
Avatar ilusionsite
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 20
Włosy bardzo rzadkie

Witam,

Mam rzadkie włosy , przy głowie niby gęsciejsze, ale od karku robią się strączki, od zawsze tak było. Nie prostuje, nie farbuje, dbam jak mogę , a włosy jakby sie kruszyły. Co polecacie? nie mam już pojęcia co robić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uuuuuuuuuuu.jpg (159,7 KB, 74 załadowań)
ilusionsite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 20:30   #1728
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez ilusionsite Pokaż wiadomość
Witam,

Mam rzadkie włosy , przy głowie niby gęsciejsze, ale od karku robią się strączki, od zawsze tak było. Nie prostuje, nie farbuje, dbam jak mogę , a włosy jakby sie kruszyły. Co polecacie? nie mam już pojęcia co robić
Na tym zdjęciu Masz wyprostowane,czy one mają taki "przyklap"? Jak dla mnie sorry,ale te włosy nadają się tylko do skrócenia, fatalnie to wygląda.

wysłano z końca świata...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 20:33   #1729
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Akurat przyklapu to tutaj nie widać, bo to można sprawdzić oceniając włosy przy nasadzie.

Ja bym ścięła te przerzedzone końcówki i zaczęła wcierać różne cuda w skład oraz suplementować się biotyną, pić pokrzywę itp. Włosy z natury masz cienkie, ale gęstość wygląda na normalną, można to jednak poprawić, a włosy wzmocnić.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-09, 22:12   #1730
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Włosy bardzo rzadkie

Cytat:
Napisane przez ilusionsite Pokaż wiadomość
Witam,

Mam rzadkie włosy , przy głowie niby gęsciejsze, ale od karku robią się strączki, od zawsze tak było. Nie prostuje, nie farbuje, dbam jak mogę , a włosy jakby sie kruszyły. Co polecacie? nie mam już pojęcia co robić
Nie zobaczysz żadnych efektów zapuszczania, dopóki nie zetniesz całkiem sporo włosów - przynajmniej na wysokość tego krótszego lewego pasma.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 18:05   #1731
niezapominajka17
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka17
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Mi się całkiem nieźle sprawdził Biotabl. Zatrzymał nadmierne wypadanie włosów i je naprawdę wzmocnił. Teraz myślę o zabiegach nawilżających, przy tym upale przyda im się odrobina spa.
niezapominajka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-01, 21:14   #1732
ilusionsite
Przyczajenie
 
Avatar ilusionsite
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 20
Włosy przerzedzone na końcach, słabe

Witam,

Mam bardzo słebe włosy, sa jak puszek, przy głowie jest ich troche wiecej lecz juz przy szyi prześwity, nie wiem juz co robić, używałam przeróznych kosmetyków te z apteki, droższe tańsze, wcirki, jantary, loxony , calcium pantothenicum, szampony delikatne dzieciece, nizorale, waxy odżywki , witaminy itp. badania tez były robione. Nie prostyje, nie farbuje (naturalne) Czy jestem jeszcze w stanie coś zrobić? jakies leki na recepte dobre zna ktoś? Włosy mam mniej wiecej tak jak na ponizszym zdjeciu
ilusionsite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 16:30   #1733
ilusionsite
Przyczajenie
 
Avatar ilusionsite
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 20
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Akurat przyklapu to tutaj nie widać, bo to można sprawdzić oceniając włosy przy nasadzie.

Ja bym ścięła te przerzedzone końcówki i zaczęła wcierać różne cuda w skład oraz suplementować się biotyną, pić pokrzywę itp. Włosy z natury masz cienkie, ale gęstość wygląda na normalną, można to jednak poprawić, a włosy wzmocnić.

Ale o to chodzi że ścinałam już kilka razy te cienkie , wyrównywałam żeby rosły wszystkie razem.. ale problem tkwi w tym że znów gdy robia sie do łopatek to rzadną. I tak jest cały czas
ilusionsite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 16:35   #1734
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

A używasz czegoś do zabezpieczenia końcówek?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 19:29   #1735
ilusionsite
Przyczajenie
 
Avatar ilusionsite
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 20
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A używasz czegoś do zabezpieczenia końcówek?
tak, serum l'biotica biovax A+E , i to nawet nie chodzi o to że wypadaja, dość gestawe sa do karku, a przy karku cienkie pasma (((
ilusionsite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 22:42   #1736
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez ilusionsite Pokaż wiadomość
tak, serum l'biotica biovax A+E , i to nawet nie chodzi o to że wypadaja, dość gestawe sa do karku, a przy karku cienkie pasma (((
Mam to samo, może masz zwyczajnie 'ponadprzeciętną' gęstość czupryny, ale za to bardzo cienkie włosy
Raz fryzjerka myślała, że skończy fryzurę z moimi włosami w 5 minut, a zdziwiła się, gdy zobaczyła, że one wcale takie rzadkie i beznadziejne nie są. Również mam gęste do karku, a na długości cieniutkie. Chyba taki urok po prostu.
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 13:53   #1737
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez ilusionsite Pokaż wiadomość
tak, serum l'biotica biovax A+E , i to nawet nie chodzi o to że wypadaja, dość gestawe sa do karku, a przy karku cienkie pasma (((
Mogą się bardziej niszczyć w tej strefie, bo dotykają ramion itp. A powiedz jakich odżywek używasz i jak często?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 15:07   #1738
ilusionsite
Przyczajenie
 
Avatar ilusionsite
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 20
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Mogą się bardziej niszczyć w tej strefie, bo dotykają ramion itp. A powiedz jakich odżywek używasz i jak często?
maske biowax dwa razy w tygodniu, odzywke garnier ultra duox - awokado i masło karite, maska creme al latte. I nie mieszam tylko uzywam dluzszy czas, nastpnie inne jak nie widze rezultatów. Kosmetyki do wlosów uzywalam prawie wszystkie dostepne w sklepie w aptece. Mycie włosów OMO. Olejowanie samych wlosów - do porowatych. Nic nie dziala, wlosy dalej straki od karku(((

Brałam kiedys retinoidy pół roku (4 lata temu) , i niektórzy mówia ze od tego czasu zaczely mi marniec wlosy. Może sa jakies leki na recepte na pobudzenie cebulek wlosowych?
ilusionsite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 17:28   #1739
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Moim zdaniem za mało protein w pielęgnacji, a to one budują włos. Czyli używałabym na Twoim miejscu raz w tygodniu maskę czy też odżywkę proteinową, najlepiej z kreatyną. Przytrzymaj do 20 minut na włosach. Jeśli puszą się po proteinach to po splukaniu nałóż na włosy coś z olejkami w składzie (i bez protein oraz nawilżaczy) na dosłownie dwie minuty, splucz, włosy powinny się ujarzmic. No i wg mnie powinnaś jednak mieszać odżywki, maski, stosować 2-3 różne produkty na zmianę.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 19:53   #1740
ilusionsite
Przyczajenie
 
Avatar ilusionsite
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 20
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Moim zdaniem za mało protein w pielęgnacji, a to one budują włos. Czyli używałabym na Twoim miejscu raz w tygodniu maskę czy też odżywkę proteinową, najlepiej z kreatyną. Przytrzymaj do 20 minut na włosach. Jeśli puszą się po proteinach to po splukaniu nałóż na włosy coś z olejkami w składzie (i bez protein oraz nawilżaczy) na dosłownie dwie minuty, splucz, włosy powinny się ujarzmic. No i wg mnie powinnaś jednak mieszać odżywki, maski, stosować 2-3 różne produkty na zmianę.
ok dzieki za rade , a co sadzisz o biotynie, która jest najlepsza i ma najwiecej mg ?
ilusionsite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.