Schudn±æ 20 - 30 kg - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-07-26, 19:18   #2821
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
pochwala sie dorobi³am sie rowerku stacjinarnego i tak jak ammidale bede mia³a swoje centrumm dowodzenia:ju pi:
Oo super, zazdroszczê .
A droga taka impreza? Ja nie mam miejsca u siebie .

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ

By³am dzisiaj biegaæ
Jestem z siebie dumna

Muszê kupiæ sobie dobre buty do biegania
dobre buty to podstawa!
Ja nie biegam, ale do æwiczeñ mam nike free run i s± cudowne . S± takie leciutkie, ¿e nie mog³am uwierzyæ, jak je pierwszy raz wziê³am do rêki . Chocia¿ ostatnio na jakim¶ fitblogu wyczyta³am, ¿e one siê akurat nie nadaj± do biegania nie wiem czy to prawda, chyba najlepiej spytaæ kogo¶ z obs³ugi w sklepie sportowym, tylko i¶æ do takiego, w którym bêd± faktycznie wiedzieæ . Ale je¶li siê nadaj± do biegania to Ci je serdecznie polecam .


Cytat:
Kiedy¶ w klasie maturalnej mia³am problemy ze snem. Czêsto mia³am parali¿ senny. Gdy spotka³o mnie to pierwszy raz to by³am przera¿ona. My¶la³am, ¿e umieram. Odczucia by³y tak realne. Trwa³o to kilka sekund a mi wydawa³o siê, ¿e kilka minut. W g³owie mi hucza³o, w uszach dzwoni³o, serce mi wali³o i nie mog³am siê ruszyæ. Próbowa³am kogo¶ zawo³aæ, ale nie mog³am mówiæ. Z ka¿dym kolejnym razem by³o lepiej, bo wiedzia³am co mam robiæ by to przesz³o. Trzeba sobie u¶wiadomiæ, ¿e to tylko takie wra¿enia i nie dzieje siê naprawdê. Chodzi mi o szybsze bicie serca, dzwonienie w uszach, ¶ciskanie g³owy. To tylko odczucia, które nie s± komfortowe. Czasami mia³am kilka razy parali¿ jednej nocy. To by³o przera¿aj±ce.
Hmm, dzia³o mi siê co¶ podobnego, ale nie w czasie snu, a w dzieñ po kompletnym niewyspaniu (mniej ni¿ godzina snu). Ciekawe, czy to ma ze sob± co¶ wspólnego. Nawet zd±¿y³am ju¿ o tym zapomnieæ, a na pocz±tku siê tak ba³am, ¿e to siê powtórzy
Cytat:
Dosta³am od lekarza tabletki Relamax B6. Bierze siê je godzinê przed snem. Zaczê³am wietrzyæ przed snem pokój, pi³am mleko i próbowa³am siê nie stresowaæ. Na szczê¶cie po jakim¶ czasie parali¿ senny da³ mi spokój.

Ja zawsze staram siê spaæ 8 godzin, bo to moje minimum by byæ wyspan±
No tak, dla mnie te¿ 8h to minimum, ¿ebym by³a wyspana, po 7h jako¶ prze¿yjê, ale ka¿da mniejsza ilo¶æ to dramat. Z drugiej strony jak siê za d³ugo to te¿ nie jest dobrze. Wszêdzie te z³ote ¶rodki, no!

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê te¿ nad zakupem rolek
Chcê nauczyæ siê je¼dziæ na rolkach


Ja mam du¿± motywacjê
Chcê schudn±æ i schudnê
Ja w³a¶nie dosta³am rolki i bêdê siê uczyæ .

za podej¶cie!
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-26, 19:30   #2822
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Poka¿ wiadomo¶æ
Przebieg³am 3 km, wiem ¿e to ma³o
Bieg³am pó³ na pó³ z marszem.
Mój T¿ jest bardzo zadowolony, a jaki dumny ze mnie
ja przebieg³am bez przystanku (przetruchta³am) 1,5km a kolejne 1,5km przesz³am
ma³ymi krokami do celu

a co do butów to z tañszych to teraz bêd± w Lidlu albo ju¿ s±
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-26, 20:10   #2823
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Poka¿ wiadomo¶æ
Przebieg³am 3 km, wiem ¿e to ma³o
Bieg³am pó³ na pó³ z marszem.
Mój T¿ jest bardzo zadowolony, a jaki dumny ze mnie



Ja bardzo lubiê je¼dziæ na rowerze
Korzystam, bo za jaki¶ czas przyjdzie zima

Regulamin to rzecz ¶wiêta na wiza¿u
Tylko szkoda, ¿e dali Ci punkty za tak± g³upotê.


Fajne buty, ale nie mam 300 z³ by wydaæ
Mam w chwili obecnej przeznaczone 150 z³.

My¶lê te¿ nad zakupem rolek
Chcê nauczyæ siê je¼dziæ na rolkach

Udanego grillowania Ci ¿yczê

Ja mam du¿± motywacjê
Chcê schudn±æ i schudnê
kochana z nami schudniesz na bank ! dzieki grillowanie udane i sie rozkreca popatrz zatem na rebbok easy tone ok 140z³ w promo za 99z³ na all tez sa extra

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Oo super, zazdroszczê .
A droga taka impreza? Ja nie mam miejsca u siebie .

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------


dobre buty to podstawa!
Ja nie biegam, ale do æwiczeñ mam nike free run i s± cudowne . S± takie leciutkie, ¿e nie mog³am uwierzyæ, jak je pierwszy raz wziê³am do rêki . Chocia¿ ostatnio na jakim¶ fitblogu wyczyta³am, ¿e one siê akurat nie nadaj± do biegania nie wiem czy to prawda, chyba najlepiej spytaæ kogo¶ z obs³ugi w sklepie sportowym, tylko i¶æ do takiego, w którym bêd± faktycznie wiedzieæ . Ale je¶li siê nadaj± do biegania to Ci je serdecznie polecam .



Hmm, dzia³o mi siê co¶ podobnego, ale nie w czasie snu, a w dzieñ po kompletnym niewyspaniu (mniej ni¿ godzina snu). Ciekawe, czy to ma ze sob± co¶ wspólnego. Nawet zd±¿y³am ju¿ o tym zapomnieæ, a na pocz±tku siê tak ba³am, ¿e to siê powtórzy

No tak, dla mnie te¿ 8h to minimum, ¿ebym by³a wyspana, po 7h jako¶ prze¿yjê, ale ka¿da mniejsza ilo¶æ to dramat. Z drugiej strony jak siê za d³ugo to te¿ nie jest dobrze. Wszêdzie te z³ote ¶rodki, no!

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------



Ja w³a¶nie dosta³am rolki i bêdê siê uczyæ .

za podej¶cie!
zapraszam do mnie do koñca sierpnia jestem w domu wiec zapraszam do bydgoszczy namiot pod pache i zapraszam
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-26, 22:21   #2824
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Dziewczyny ale Wy zasuwacie, ledwo nad±¿am czytaæ.
Nie by³o mnie 24 godziny a naprodukowa³y¶cie 3 strony.
Ale przeczytane.
Ja te¿ jestem ¶piochem, ale ostatnio maksymalnie musi mi wystarczyæ ok 6 godz snu, na wiêcej nie mam czasu.
Na tygodniu wstajê pomiêdzy 5:30-6:30 chodzê spaæ do 1 w nocy - bynajmniej staram siê.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Zauwa¿y³am, ¿e moja motywacja gdzie¶ odp³ywa.
Zaczê³am du¿o podjadaæ i je¶æ obfite posi³ki.
Jestem najedzona, a jem bo mi bardzo smakuje. Mo¿ecie mnie opierniczyæ ???

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Mój T¯ jest bardzo zadowolony ze zmian w moim wygl±dzie i to chyba mi przeszkadza w dalszym "rozwoju planu dietowego".
Przecie¿ nie chudnê dla niego a dla siebie dla swojego zdrowia.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Jutro wielkie grillowanie. Miêska ju¿ siê marynuj±.
Bêdzie pier¶ z kurczaka, szyneczka i ¿eberka dla chudzin. Ka¿de w innej marynacie. Zobaczymy jak wyjdzie.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-26, 23:02   #2825
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
kochana z nami schudniesz na bank ! dzieki grillowanie udane i sie rozkreca popatrz zatem na rebbok easy tone ok 140z³ w promo za 99z³ na all tez sa extra

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------



zapraszam do mnie do koñca sierpnia jestem w domu wiec zapraszam do bydgoszczy namiot pod pache i zapraszam
W tym roku nie da rady . Ale mo¿e za rok w wakacje zrobimy zlot i ka¿da siê bêdzie mog³a pochwaliæ, ¿e schud³a 20-30kg? To by by³o co¶!

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ale Wy zasuwacie, ledwo nad±¿am czytaæ.
Nie by³o mnie 24 godziny a naprodukowa³y¶cie 3 strony.
Ale przeczytane.
Ja te¿ jestem ¶piochem, ale ostatnio maksymalnie musi mi wystarczyæ ok 6 godz snu, na wiêcej nie mam czasu.
Na tygodniu wstajê pomiêdzy 5:30-6:30 chodzê spaæ do 1 w nocy - bynajmniej staram siê.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Zauwa¿y³am, ¿e moja motywacja gdzie¶ odp³ywa.
Zaczê³am du¿o podjadaæ i je¶æ obfite posi³ki.
Jestem najedzona, a jem bo mi bardzo smakuje. Mo¿ecie mnie opierniczyæ ???

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Mój T¯ jest bardzo zadowolony ze zmian w moim wygl±dzie i to chyba mi przeszkadza w dalszym "rozwoju planu dietowego".
Przecie¿ nie chudnê dla niego a dla siebie dla swojego zdrowia.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Jutro wielkie grillowanie. Miêska ju¿ siê marynuj±.
Bêdzie pier¶ z kurczaka, szyneczka i ¿eberka dla chudzin. Ka¿de w innej marynacie. Zobaczymy jak wyjdzie.


No ale skoro zadowolony to chyba dobrze? Gorzej, jakby chcia³, ¿eby¶ zosta³a taka, jaka jeste¶. Dobrze, ¿e to robisz dla siebie, ale skoro jako efekt uboczny bêdzie Jego zadowolenie to nic tylko siê cieszyæ i staraæ dalej!

Mmmm grilowane cycki z kurczaka . Przyda³aby mi siê taka impreza . Najchêtniej we w³asnym ogrodzie, którego oczywi¶cie nie mam .
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 06:00   #2826
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ

No ale skoro zadowolony to chyba dobrze? Gorzej, jakby chcia³, ¿eby¶ zosta³a taka, jaka jeste¶. Dobrze, ¿e to robisz dla siebie, ale skoro jako efekt uboczny bêdzie Jego zadowolenie to nic tylko siê cieszyæ i staraæ dalej!

Mmmm grilowane cycki z kurczaka . Przyda³aby mi siê taka impreza . Najchêtniej we w³asnym ogrodzie, którego oczywi¶cie nie mam .
moj t¿ e¿ jest zadowolony ale z drugiej strony wiem jak bardzo mu siê podoba jak dziewczyny maj± widoczne te ko¶ci biodrowe

dzieñ dobry
ja zaraz znowu idê pobiegaæ
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 07:11   #2827
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

[QUOTE=LadyDagaMilon;47465 980]pochwala sie dorobi³am sie rowerku stacjinarnego i tak jak ammidale bede mia³a swoje centrumm dowodzenia:ju pi:

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

[QUOTE=aamidale;47463727]
Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ

u nas tez sauna siedzimy na dworze grill a nie nie nagada³am ,naucy³am siê juz bo to surowo karane na wizazu
Nooo to super, przyjemniej siê æwiczy w ten sposób

Fakt, ale ja to bardzo lubiê w tym forum, ludzie nad sob± panuj± i jest kulturalnie, a np na takiej kafeterii..szkoda gadaæ
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 07:17   #2828
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ

By³am dzisiaj biegaæ
Jestem z siebie dumna

Muszê kupiæ sobie dobre buty do biegania




Ja bym siê ba³a pracowaæ w kantorze lub w lombardzie

Ok, jak obejrzê film to dam tutaj swoj± krótk± recenzjê czy warto ogl±daæ




To za to te¿ daj± punkty?
My¶la³am tylko, ¿e punkty dostaje siê g³ównie za awantury na wiza¿u



Kiedy¶ w klasie maturalnej mia³am problemy ze snem. Czêsto mia³am parali¿ senny. Gdy spotka³o mnie to pierwszy raz to by³am przera¿ona. My¶la³am, ¿e umieram. Odczucia by³y tak realne. Trwa³o to kilka sekund a mi wydawa³o siê, ¿e kilka minut. W g³owie mi hucza³o, w uszach dzwoni³o, serce mi wali³o i nie mog³am siê ruszyæ. Próbowa³am kogo¶ zawo³aæ, ale nie mog³am mówiæ. Z ka¿dym kolejnym razem by³o lepiej, bo wiedzia³am co mam robiæ by to przesz³o. Trzeba sobie u¶wiadomiæ, ¿e to tylko takie wra¿enia i nie dzieje siê naprawdê. Chodzi mi o szybsze bicie serca, dzwonienie w uszach, ¶ciskanie g³owy. To tylko odczucia, które nie s± komfortowe. Czasami mia³am kilka razy parali¿ jednej nocy. To by³o przera¿aj±ce.

Dosta³am od lekarza tabletki Relamax B6. Bierze siê je godzinê przed snem. Zaczê³am wietrzyæ przed snem pokój, pi³am mleko i próbowa³am siê nie stresowaæ. Na szczê¶cie po jakim¶ czasie parali¿ senny da³ mi spokój.

Ja zawsze staram siê spaæ 8 godzin, bo to moje minimum by byæ wyspan±



Niestety tak



Super

Mia³am kiedy¶ rowerek stacjonarny, ale wolê normalny. Lubiê je¼dziæ rowerem i patrzeæ na otoczenie. W domu mi siê nudzi³o gdy je¼dzi³am na rowerku stacjonarnym
Te¿ bym ju¿ chcia³a móc biegaæ. Po nocach mi siê ¶ni

Ja ze snem mam inne problemy. Je¶li siê nie zmêczê, to czasem mój mózg prze³±cza siê w tak± fazê ¿e podsuwa mi jakie¶ makabryczne obrazy i generalnie rzeczy, które powoduj± u mnie strach. To czê¶æ sk³±dowa depresji i odk±d du¿o siê ruszam nie do¶wiadczam ju¿ tego.

to ja jeszcze raz zamieszczê zdjêcie mojego centrum dowodzenia dla Ciebie truskawko
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg row1.jpg (101,5 KB, 14 za³adowañ)
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 07:19   #2829
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ bym ju¿ chcia³a móc biegaæ. Po nocach mi siê ¶ni
a mo¿e mog³aby¶ ju¿ spróbowaæ biegaæ? minuta truchtu i minuta marszu i tak na zmiane? tylko zaopatrz siê najpierw w dobry stanik

Edytowane przez nurek119
Czas edycji: 2014-07-27 o 07:21
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 07:32   #2830
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
Ja kocham jazde na rowerze ciesze sie jak dziecko i tak codzieñ ok 10km latam na normalnym a wieczorkiem od dzi¶ w domku

punkty dostajesz za ³amanie zasad powszechnie przyjetych na wizazu na poczatku oberwa³am kilka razy za niewyparzony pysk ale teraz ok , wiesz jak komus co¶ przeszkadza to cie zg³osi i tyle no có¿ doczyta³am regulamin ze nie wolno zamieszczaæ podobnych watków z ta sama nazw± miesiaca w tytule ;( ot to gdzies zamiesci³am link do allegro i afera no ale regulamin to regulamin nie wolno go ³amaæ

buty do biegania polecam nike shoxy ! jkupi³am jestem zadowolona polecam, dzis daje sobie upust grill i piwko a co tam

ciesze sie ze watas trochê ruszy³ ze wróci³o kilka naszych dziewczyn ! pretygirl zdjecia do klubu po wakacjach poproszê
cieszê siê z obecnosci nowych nabytków! mam nadzieje ze macie wiêkszy zapa³ niz te co sie wykruszy³y
Ja mam podobnie niewyparzon± buziê, ale niestety na ¿ywo, w necie jestem miêtka bo nigdy nie wiem do kogo siê zwracam i czy moje s³owa nie zaszkodz± komu¶ w realu jestem bardziej z³o¶liwa, bo umiem kogos obraziæ czy objechac tylko patrz±c w oczy ;p dziwne, wiem, z regu³y jest odwrotnie.
Te¿ sobie wczoraj pofolgowa³am najad³am siê popcornu, ale takiego domowego. bêdzie co spalaæ

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ale Wy zasuwacie, ledwo nad±¿am czytaæ.
Nie by³o mnie 24 godziny a naprodukowa³y¶cie 3 strony.
Ale przeczytane.
Ja te¿ jestem ¶piochem, ale ostatnio maksymalnie musi mi wystarczyæ ok 6 godz snu, na wiêcej nie mam czasu.
Na tygodniu wstajê pomiêdzy 5:30-6:30 chodzê spaæ do 1 w nocy - bynajmniej staram siê.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Zauwa¿y³am, ¿e moja motywacja gdzie¶ odp³ywa.
Zaczê³am du¿o podjadaæ i je¶æ obfite posi³ki.
Jestem najedzona, a jem bo mi bardzo smakuje. Mo¿ecie mnie opierniczyæ ???

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Mój T¯ jest bardzo zadowolony ze zmian w moim wygl±dzie i to chyba mi przeszkadza w dalszym "rozwoju planu dietowego".
Przecie¿ nie chudnê dla niego a dla siebie dla swojego zdrowia.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Jutro wielkie grillowanie. Miêska ju¿ siê marynuj±.
Bêdzie pier¶ z kurczaka, szyneczka i ¿eberka dla chudzin. Ka¿de w innej marynacie. Zobaczymy jak wyjdzie.
NIe wci±gaj tyle bo szkoda zmarnowaæ postêpy. Daj spokój. Jak masz taki apetyt to funduj sobie wielkie surówki do posi³ków

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
moj t¿ e¿ jest zadowolony ale z drugiej strony wiem jak bardzo mu siê podoba jak dziewczyny maj± widoczne te ko¶ci biodrowe

dzieñ dobry
ja zaraz znowu idê pobiegaæ
Mój lubi du¿e kobiety, mówi mi ci±gle ¿e fajnie ¿e siê odchudzam dla zdrowia ale jego zdaniem nigdy nie musia³am Przyjemne

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
a mo¿e mog³aby¶ ju¿ spróbowaæ biegaæ? minuta truchtu i minuta marszu i tak na zmiane? tylko zaopatrz siê najpierw w dobry stanik
No w³a¶nie, nie chcê kupowaæ drogiego stanika dopóki mi waga tak szybko leci bo za miesi±c ju¿ nie bêdzie dobrym stanikiem - bez sensu, muszê poczekaæ a¿ bêdzie bardziej stabilnie
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 07:43   #2831
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ


No w³a¶nie, nie chcê kupowaæ drogiego stanika dopóki mi waga tak szybko leci bo za miesi±c ju¿ nie bêdzie dobrym stanikiem - bez sensu, muszê poczekaæ a¿ bêdzie bardziej stabilnie
niby tak ale z drugiej strony mo¿na tak czekaæ w nieskoñczono¶æ bo zawsze siê bêdzie chcia³o wa¿yæ trochê mniej
ja ju¿ wróci³am z dzisjejszego biegania
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 07:46   #2832
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Na dobry dzieñ za³±czam jeszcze zdjêcie mojego kota, któremu najwyra¼niej futro ju¿ nie wystarcza wiêc nale¿y upolowaæ jaki¶ sweter...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kotsweter.jpg (96,5 KB, 9 za³adowañ)
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 07:47   #2833
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
niby tak ale z drugiej strony mo¿na tak czekaæ w nieskoñczono¶æ bo zawsze siê bêdzie chcia³o wa¿yæ trochê mniej
ja ju¿ wróci³am z dzisjejszego biegania
Fakt, ale ja ju¿ zaznaczy³am wcze¶niej - przy 80 kg tak czy inaczej zaczynam
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 08:32   #2834
Zaczarowana_Truskawka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczarowana_Truskawka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cze¶æ

Wsta³am, biega³am, zjad³am ¶niadanie i zaraz jadê na cmentarz.

Dzisiaj fajnie mi siê biega³o, na dworze jeszcze nie jest tak gor±co.

Wyspa³y¶cie siê?


Melonade fajne te buty, które masz do æwiczeñ
W tygodniu pójdê do sklepu sportowego i rozejrzê siê za butami

Napisz jak Ci idzie nauka jazdy na rolkach
Ja kupiê sobie te¿ ochraniacz, bo pewnie zaliczê kilka razy upadek

nurek gratulujê biegania
Wiem, ¿e za jaki¶ czas bêdzie lepiej. Najwa¿niejsze, ¿e zrobi³am ten pierwszy krok
Widzia³am te buty w lidlu i zastanawiam siê czy s± dobre.
By³am te¿ dzisiaj rano kawa³ek siê przebiec. By³o przyjemnie, bo nie jest tak gor±co z rana

LadyDagaMilon dziêkujê
Zobaczê te buty na all
Jestem pewna, ¿e z Wami uda mi siê schudn±æ
Moj± motywacj± s± te¿ Wasze wyniki. Wszystkie chudniecie, wiêc wstyd siedzieæ w domu z ty³kiem na kanapie. Trzeba zabraæ siê za siebie porz±dnie

Malinka
nie pojadaj, bo bêd± baty !
Nie poddawaj siê, jeszcze trochê i osi±gniesz swój cel. Szkoda je¶li teraz siê poddasz. Zobacz jak dobrze Ci idzie. Schud³a¶ 13 kg. Nie poddawaj siê i walcz dalej, dla siebie i swojego zdrowia. Pomy¶l o tym, ¿e jak schudniesz to bêdziesz dumna z siebie. Jeszcze trochê i bêdziesz ju¿ na mecie Ka¿dy z nas ma kryzys, ale najwa¿niejsze to nie poddawaæ siê i wyci±gn±æ wnioski z b³êdów. To chyba dobrze, ¿e t¿ jest zadowolony? To powinno dodawaæ Ci motywacji
Je¶li jeste¶ bardzo g³odna miêdzy posi³kami to zjedz warzywa lub owoc. Ja zawsze do obiadu dodajê du¿o surówki, jest zdrowa i dobrze zapycha

Udanego grillowania

aamidale, dobrze ¿e ju¿ lepiej siê czujesz i nie masz takich makabrycznych obrazów przed oczami. Sny potrafi± byæ bardzo realistyczne. Kiedy¶ mi siê ¶ni³o, ¿e mój brat zmar³ i ja strasznie rozpacza³am. Le¿a³ w trumnie, a ja p³aka³am i p³aka³am. Nie chcia³am go pu¶ciæ. Obudzi³am siê w nocy i mia³am ca³e policzki mokre od p³aczu. Od razu posz³am zobaczyæ do brata czy oddycha. Nie lubiê takich snów, potrafi± nie¼le cz³owieka wystraszyæ.

¦wietne centrum dowodzenia Widzê, ¿e wszystko masz zawsze pod kontrol±
Deska na myszkê jest ekstra

Fajny kot
Nie przepadam za kotami, wiêc ja i kot omijamy siê z daleka Ja kocham psy
__________________
Nie musisz nic mówiæ...
Wystarczy mi Twój u¶miech..

01.05.2014
Zaczarowana_Truskawka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 08:56   #2835
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ

Wsta³am, biega³am, zjad³am ¶niadanie i zaraz jadê na cmentarz.

Dzisiaj fajnie mi siê biega³o, na dworze jeszcze nie jest tak gor±co.

Wyspa³y¶cie siê?


Melonade fajne te buty, które masz do æwiczeñ
W tygodniu pójdê do sklepu sportowego i rozejrzê siê za butami

Napisz jak Ci idzie nauka jazdy na rolkach
Ja kupiê sobie te¿ ochraniacz, bo pewnie zaliczê kilka razy upadek

nurek gratulujê biegania
Wiem, ¿e za jaki¶ czas bêdzie lepiej. Najwa¿niejsze, ¿e zrobi³am ten pierwszy krok
Widzia³am te buty w lidlu i zastanawiam siê czy s± dobre.
By³am te¿ dzisiaj rano kawa³ek siê przebiec. By³o przyjemnie, bo nie jest tak gor±co z rana

LadyDagaMilon dziêkujê
Zobaczê te buty na all
Jestem pewna, ¿e z Wami uda mi siê schudn±æ
Moj± motywacj± s± te¿ Wasze wyniki. Wszystkie chudniecie, wiêc wstyd siedzieæ w domu z ty³kiem na kanapie. Trzeba zabraæ siê za siebie porz±dnie

Malinka
nie pojadaj, bo bêd± baty !
Nie poddawaj siê, jeszcze trochê i osi±gniesz swój cel. Szkoda je¶li teraz siê poddasz. Zobacz jak dobrze Ci idzie. Schud³a¶ 13 kg. Nie poddawaj siê i walcz dalej, dla siebie i swojego zdrowia. Pomy¶l o tym, ¿e jak schudniesz to bêdziesz dumna z siebie. Jeszcze trochê i bêdziesz ju¿ na mecie Ka¿dy z nas ma kryzys, ale najwa¿niejsze to nie poddawaæ siê i wyci±gn±æ wnioski z b³êdów. To chyba dobrze, ¿e t¿ jest zadowolony? To powinno dodawaæ Ci motywacji
Je¶li jeste¶ bardzo g³odna miêdzy posi³kami to zjedz warzywa lub owoc. Ja zawsze do obiadu dodajê du¿o surówki, jest zdrowa i dobrze zapycha

Udanego grillowania

aamidale, dobrze ¿e ju¿ lepiej siê czujesz i nie masz takich makabrycznych obrazów przed oczami. Sny potrafi± byæ bardzo realistyczne. Kiedy¶ mi siê ¶ni³o, ¿e mój brat zmar³ i ja strasznie rozpacza³am. Le¿a³ w trumnie, a ja p³aka³am i p³aka³am. Nie chcia³am go pu¶ciæ. Obudzi³am siê w nocy i mia³am ca³e policzki mokre od p³aczu. Od razu posz³am zobaczyæ do brata czy oddycha. Nie lubiê takich snów, potrafi± nie¼le cz³owieka wystraszyæ.

¦wietne centrum dowodzenia Widzê, ¿e wszystko masz zawsze pod kontrol±
Deska na myszkê jest ekstra

Fajny kot
Nie przepadam za kotami, wiêc ja i kot omijamy siê z daleka Ja kocham psy
Ja siê piesów bojê - to jest kwestia chyba zwierzaka z którym siê wychowujemy

Ja swoje wizje mia³am przez depresjê, jeste¶ nowa to powiem w skrócie - jako m³oda osoba straci³am ojca i mamê, potem paru znajomych a ostatnio babciê, miewa³am obsesyjne lêki po prostu. Odchudzanie, zmiana stylu ¿ycia to mój sposób na dobre samopoczucie. Wiem ¿e siê powtarzam, ale mo¿e kto¶ bêdzie w podobnej sytuacji ii to przeczyta Ruch jest moim ¶wietnym sposobem na depresjê i lêki, wszystko siê odsuwa.
Swoich snów ja siê nie bojê, ja praktycznie ca³e ¿ycie jestem na granicy ¶wiadomego ¶nienia nic nie trenowa³am, tak ju¿ mam od dziecka, sny mam tak bajkowe i rozbudowane ¿e mogê ¶mia³o pisaæ opowiadania na ich podstawie a sama jeszcze czêsto nimi sterujê

Taak, pod kontrol± jest wszystko ciêzko siê pisze tylko. Jeszcze z boku mam wentylatorek
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 10:03   #2836
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 2 241
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Witam ! Moim celem by³o - 19 kg, ale obawiam siê, ¿e z efektu nie bêdê zadowolona, wiêc stawiam na -25 kg, czyli 62 kg. Jestem ju¿ prawie na pó³metku, jednak robiê to bardzo powoli, od lutego schud³am 12 kg (pocz±tkowo dieta na 100%; teraz ci±gle dieta, ale ró¿nie to bywa, plus nie mam regularno¶ci w chodzeniu na si³owniê). Chcê unikn±æ efektu jojo, dlatego wszystko tak powoli. By³am w PL na Wielkanoc, na 3 tygodnie, jad³am normalne jedzenie i nic nie przyty³am, dlatego chcê kontynuowaæ taki tryb odchudzania. Mam nadziejê, ¿e wytrwam w postanowieniu i uda mi siê zrealizowaæ mój ostatni cel. Pozdrawiam !
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczê:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 10:06   #2837
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez ojp Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ! Moim celem by³o - 19 kg, ale obawiam siê, ¿e z efektu nie bêdê zadowolona, wiêc stawiam na -25 kg, czyli 62 kg. Jestem ju¿ prawie na pó³metku, jednak robiê to bardzo powoli, od lutego schud³am 12 kg (pocz±tkowo dieta na 100%; teraz ci±gle dieta, ale ró¿nie to bywa, plus nie mam regularno¶ci w chodzeniu na si³owniê). Chcê unikn±æ efektu jojo, dlatego wszystko tak powoli. By³am w PL na Wielkanoc, na 3 tygodnie, jad³am normalne jedzenie i nic nie przyty³am, dlatego chcê kontynuowaæ taki tryb odchudzania. Mam nadziejê, ¿e wytrwam w postanowieniu i uda mi siê zrealizowaæ mój ostatni cel. Pozdrawiam !
Witam i gratulujê dotychczasowego spadku
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 11:28   #2838
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Fakt, ale ja ju¿ zaznaczy³am wcze¶niej - przy 80 kg tak czy inaczej zaczynam
trzymam Ciê za s³owo

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ

Wsta³am, biega³am, zjad³am ¶niadanie i zaraz jadê na cmentarz.

Dzisiaj fajnie mi siê biega³o, na dworze jeszcze nie jest tak gor±co.

Wyspa³y¶cie siê?

nurek gratulujê biegania
Wiem, ¿e za jaki¶ czas bêdzie lepiej. Najwa¿niejsze, ¿e zrobi³am ten pierwszy krok
Widzia³am te buty w lidlu i zastanawiam siê czy s± dobre.
By³am te¿ dzisiaj rano kawa³ek siê przebiec. By³o przyjemnie, bo nie jest tak gor±co z rana
moja kolezanka ma te z Lidla i jest zadowolona
mnie te¿ siê rano ca³kiem nie¼le biega³o ale by³am o 7.30 i ju¿ robi³o siê ca³kiem ciep³o. Niestety nie mam mo¿liwo¶ci biegania rano na tyg wiêc w ci±gu tyg bêdzie rower albo bieganie wieczorem
Cytat:
Napisane przez ojp Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ! Moim celem by³o - 19 kg, ale obawiam siê, ¿e z efektu nie bêdê zadowolona, wiêc stawiam na -25 kg, czyli 62 kg. Jestem ju¿ prawie na pó³metku, jednak robiê to bardzo powoli, od lutego schud³am 12 kg (pocz±tkowo dieta na 100%; teraz ci±gle dieta, ale ró¿nie to bywa, plus nie mam regularno¶ci w chodzeniu na si³owniê). Chcê unikn±æ efektu jojo, dlatego wszystko tak powoli. By³am w PL na Wielkanoc, na 3 tygodnie, jad³am normalne jedzenie i nic nie przyty³am, dlatego chcê kontynuowaæ taki tryb odchudzania. Mam nadziejê, ¿e wytrwam w postanowieniu i uda mi siê zrealizowaæ mój ostatni cel. Pozdrawiam !
czesc
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 11:34   #2839
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
trzymam Ciê za s³owo


moja kolezanka ma te z Lidla i jest zadowolona
mnie te¿ siê rano ca³kiem nie¼le biega³o ale by³am o 7.30 i ju¿ robi³o siê ca³kiem ciep³o. Niestety nie mam mo¿liwo¶ci biegania rano na tyg wiêc w ci±gu tyg bêdzie rower albo bieganie wieczorem

czesc
Ja buty muszê mieæ te dro¿sze z dobr± wentylacj±, bo inaczej od razu mi stópki choruj±. Pomijaj±c fakt, ¿e po zdjêciu "tañszych" butów aromat jest taki ¿e najwytrawniejszy ze skunksów by siê zniesmaczy³ wolê zainwestowaæ te parê z³otych wiêcej i mieæ komfort.

kwejk mi wy¶wietla co jaki¶ czas co¶ na fejsie. Tym razem trafi³, u¶mia³am siê

http://kwejk.pl/obrazek/2097940/typowi-dietetycy.html
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012

Edytowane przez aamidale
Czas edycji: 2014-07-27 o 11:36
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 11:36   #2840
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Ja buty muszê mieæ te dro¿sze z dobr± wentylacj±, bo inaczej od razu mi stópki choruj±. Pomijaj±c fakt, ¿e po zdjêciu "tañszych" butów aromat jest taki ¿e najwytrawniejszy ze skunksów by siê zniesmaczy³ wolê zainwestowaæ te parê z³otych wiêcej i mieæ komfort.
ja te¿ jestem za najlepszymi butami na jakie nas staæ tylko która¶ z dziewczyn pyta³a o buty do 150z³
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 11:51   #2841
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 1 835
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

[QUOTE=aamidale;47463727][QUOTE=LadyDagaMilon;47462 888]
Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz to ju¿ nie LadyDaga tylko LadyD¿aga ¶wietnie![COLOR="Silver"]

jezu czy u was tez jest tak parno? wysz³am na dwór i mialam wra¿enie ze wstêpujê do sauny, zero ruchu powietrza i oblepiajaca wilgoc :/
U mnie co¶ okropnego, wczoraj wysz³am z synem przed blok dopiero o 19.30 i wrócili¶my o 21.30. Dzi¶ pewnie bêdzie powtórka.

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
a co do butów to z tañszych to teraz bêd± w Lidlu albo ju¿ s±
Mia³am te buty w rêku i faktycznie s± bardzo leciutkie.

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ


Zauwa¿y³am, ¿e moja motywacja gdzie¶ odp³ywa.
Zaczê³am du¿o podjadaæ i je¶æ obfite posi³ki.
Jestem najedzona, a jem bo mi bardzo smakuje. Mo¿ecie mnie opierniczyæ ???

Ja nie skrzyczê bo ka¿dy organizm jest inny a mój w³a¶nie pracuje jak jem normalnie a nawet du¿o. Jak siê za bardzo ograniczam to nie chudnê To znaczy bez przesady, nie ¿rê non stop ale muszê siê naje¶æ bo inaczej podjadam, a to dla mnie jest gorsze.

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Na dobry dzieñ za³±czam jeszcze zdjêcie mojego kota, któremu najwyra¼niej futro ju¿ nie wystarcza wiêc nale¿y upolowaæ jaki¶ sweter...
¦liczny
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 12:12   #2842
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ jestem za najlepszymi butami na jakie nas staæ tylko która¶ z dziewczyn pyta³a o buty do 150z³
Jaki¶ czas temu dosta³am buty nike za 100 z³ i to w normalnym sklepie
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 12:28   #2843
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki¶ czas temu dosta³am buty nike za 100 z³ i to w normalnym sklepie
to musia³a¶ mieæ super szczê¶cie bo na stronie nike nie ma ¿adnych poni¿ej 350z³
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 12:29   #2844
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Mmmm grilowane cycki z kurczaka . Przyda³aby mi siê taka impreza . Najchêtniej we w³asnym ogrodzie, którego oczywi¶cie nie mam .
Zapraszam, co prawda ogrodu nie mam - ale zawsze jaki¶ kawa³ek trawnika siê wygospodaruje na grilla. Tak jak dzi¶
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 12:33   #2845
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
to musia³a¶ mieæ super szczê¶cie bo na stronie nike nie ma ¿adnych poni¿ej 350z³
Przyznajê ¿e mo¿e chodziæ o rozmiar. 36 moze s³abo schodziæ. To by³o dwa i pó³ roku temu a mam je do dzi¶ i dobrze mi s³u¿±.
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 12:39   #2846
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
to musia³a¶ mieæ super szczê¶cie bo na stronie nike nie ma ¿adnych poni¿ej 350z³
Ja kupi³am nike za nieca³e 120 w sklepie firmowym w pasa¿u.
Kupowa³am w marcu, czyli nie w sezonie.
__________________




Edytowane przez Malinka_Malinka
Czas edycji: 2014-07-27 o 12:42
Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 14:00   #2847
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja kupi³am nike za nieca³e 120 w sklepie firmowym w pasa¿u.
Kupowa³am w marcu, czyli nie w sezonie.
Hmm to skad biora sie ceny na str internetowych? Ciekawe. Ja mam od dwoch lat buty firmy go run i poki co daja rade przeczytalam ze takie buty wytrzymuja okolo 800km

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ale tu dzi¶ cisza od¶wie¿am co chwile a tu nic

Edytowane przez nurek119
Czas edycji: 2014-07-27 o 17:33
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 19:06   #2848
Zaczarowana_Truskawka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczarowana_Truskawka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Dobry wieczór

Spa³am i teraz mnie g³owa boli

aamidale
, bardzo mi przykro, ¿e straci³a¶ swoich najbli¿szych
Na pewno by³o Ci bardzo ciê¿ko, ja nawet sobie nie wyobra¿am co mog³a¶ czuæ. Nie mogê sobie wyobraziæ, ¿e moi rodzice i brat mnie zostawiaj± na zawsze. Nie wiem czy da³abym radê. Wiem, ¿e ponoæ po utracie najbli¿szych cz³owiek staje siê twardszy, ale ciê¿ko mi sobie wyobraziæ ¿ycie bez mojej rodziny. Nie zawsze jest ró¿owo, ale kocham moj± rodzinê. Jestem dumna z Ciebie, ¿e da³a¶ sobie radê i potrafisz siê u¶miechaæ. Mam nadziejê, ¿e teraz ju¿ Twoje ¿ycie bêdzie bajkowe i takie jak sobie je wyobra¿asz

¦wiadome sny równie¿ mia³am. Czêsto gdy osoba do¶wiadcza parali¿u sennego potrafi ¶wiadomie ¶niæ. Skoro masz takie bajkowe sny to mo¿e powinna¶ pisaæ opowiadania dla dzieci?

Wentylatorek? Widzê, ¿e u Ciebie jest luksusowo
Pewnie jeste¶ najwa¿niejsz± osob± na wiza¿u i musisz mieæ wszystko pod kontrol±
Przyznaj siê!

Jak napisa³am luksusowo to przypomnia³ mi siê cytat z Kogel Mogel 2
" Marian tutaj jest jakby luksusowo "


ojp
witaj
Gratulujê 12 straconych kg

nurek ja niestety te¿ nie mogê rano biegaæ, bo wcze¶nie wstajê do pracy. Szczerze? To nie wiem czy przed prac± chcia³oby mi siê biegaæ

Zobaczê te buty w lidlu je¶li bêd±
__________________
Nie musisz nic mówiæ...
Wystarczy mi Twój u¶miech..

01.05.2014
Zaczarowana_Truskawka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 19:11   #2849
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Zaczarowana_Truskawka Poka¿ wiadomo¶æ
Dobry wieczór

Spa³am i teraz mnie g³owa boli

aamidale
, bardzo mi przykro, ¿e straci³a¶ swoich najbli¿szych
Na pewno by³o Ci bardzo ciê¿ko, ja nawet sobie nie wyobra¿am co mog³a¶ czuæ. Nie mogê sobie wyobraziæ, ¿e moi rodzice i brat mnie zostawiaj± na zawsze. Nie wiem czy da³abym radê. Wiem, ¿e ponoæ po utracie najbli¿szych cz³owiek staje siê twardszy, ale ciê¿ko mi sobie wyobraziæ ¿ycie bez mojej rodziny. Nie zawsze jest ró¿owo, ale kocham moj± rodzinê. Jestem dumna z Ciebie, ¿e da³a¶ sobie radê i potrafisz siê u¶miechaæ. Mam nadziejê, ¿e teraz ju¿ Twoje ¿ycie bêdzie bajkowe i takie jak sobie je wyobra¿asz

¦wiadome sny równie¿ mia³am. Czêsto gdy osoba do¶wiadcza parali¿u sennego potrafi ¶wiadomie ¶niæ. Skoro masz takie bajkowe sny to mo¿e powinna¶ pisaæ opowiadania dla dzieci?

Wentylatorek? Widzê, ¿e u Ciebie jest luksusowo
Pewnie jeste¶ najwa¿niejsz± osob± na wiza¿u i musisz mieæ wszystko pod kontrol±
Przyznaj siê!

Jak napisa³am luksusowo to przypomnia³ mi siê cytat z Kogel Mogel 2
" Marian tutaj jest jakby luksusowo "


ojp
witaj
Gratulujê 12 straconych kg

nurek ja niestety te¿ nie mogê rano biegaæ, bo wcze¶nie wstajê do pracy. Szczerze? To nie wiem czy przed prac± chcia³oby mi siê biegaæ

Zobaczê te buty w lidlu je¶li bêd±
Ja jak by³am w gimnazjum to biega³am codziennie rano a do szko³y mia³am na 8 teraz musia³abym wstawaæ o 5? 4:45?
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-27, 19:17   #2850
Zaczarowana_Truskawka
Raczkowanie
 
Avatar Zaczarowana_Truskawka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jak by³am w gimnazjum to biega³am codziennie rano a do szko³y mia³am na 8 teraz musia³abym wstawaæ o 5? 4:45?
Podziwiam

Ja musia³abym wstawaæ po 4, bo o 5 wstajê i szykujê siê do pracy. To nie dla mnie Wolê ju¿ wieczorem biegaæ ni¿ rano przed prac±. Ja chyba jestem za leniwa, ¿eby wstaæ po 4. za³o¿yæ dres i i¶æ biegaæ

Jak Ci mija wieczór?
__________________
Nie musisz nic mówiæ...
Wystarczy mi Twój u¶miech..

01.05.2014
Zaczarowana_Truskawka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 11:39:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.