petrole, seboradin........ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-02, 21:36   #1
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483

petrole, seboradin........


dziewczyny jak to jest z tymi szamponami i balsamami petrole? dzisiaj kupiłam cały zestaw szampon, balsam, lation petrole z chlorofilem i po pierwszym użyciu włoski są ok-miekkie, błyszczące, ale czytałam na KWC, że podłużyszym stosowaniu powodują te kosmetyki siano na glowie więc zwątpiłam i nie wiem czy warto je dłużej stosować- co sądzicie, może macie jakieś doświadczenia z tymi kosmetykami i mam jeszcze jedno pytanie czy przy dłuższym stosowaniu seboradin też wyszusza wlosy bo to przecież ta sama firma, więc co jest lepsze seboradin czy petrole?
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 09:32   #2
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: petrole, seboradin........

Ja używam seboradin i po nim moje włosy są mocniejsze.Nie wiem jak będzie przy dłuższym stosowaniu bo to dopiero miesiąc.
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 15:44   #3
xxkasia
Raczkowanie
 
Avatar xxkasia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: komputer
Wiadomości: 56
Dot.: petrole, seboradin........

wlasnie, bardzo dobre pytanie. Ja nie mam przetluszczajacych sie wlosow tzn. myje je co 2 dni, czy w takim razie moge uzywac seboradin niger czy mi zabardzo wysuszy wlosy??
xxkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 18:33   #4
annulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7
Dot.: petrole, seboradin........

uzywam lotionu seboradin od przynajmniej 1,5 miesiaca i musze powiedziec ze chyba jest cos w tym ze wysusza wlosy przy dluzszym stosowaniu, bo chociaz rosna szybciej (ZDECYDOWANIE!!) to po umyciu sa jakies takie wysuszone splatane... trudno je rozczesac..
annulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 07:45   #5
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: petrole, seboradin........

Dziewczyny uwaga na seboradin!!!!!! Moja znajoma go uzywała i gdy wyszła na słońce(a troche tej mikstury chlapło jej na twarz) zrobiły się jej jasne plamy, które po dzis dzień zejść nie mogą, a poza tym zauważyła, że jakby włosy się jej wyjasniły...Więc uważajcie
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 10:24   #6
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: petrole, seboradin........

Mnie bardzo włoski się przetłuszczały , używam Seboradinu ( najpierw żeńszeń a teraz niger-chodzi o szampony) od ok 3 miesięcy ( myje dwa razy , bo za pierwszym słabo się pieni) problem przetłuszczania bardzo sie zmniejszył, ostatnio mooge powiedzieć , że problem mam z głowy , natomiast rzeczywiście włosy lubią byc po nim suche. Załatwiłam to odpowiednią odzywką ( w moim wypadku wax raz na tydzień,częściej nie potzrebuję bo używam od kilku lat , a po kazdym myciu Jedwab -teraz ulepszony ;Bad Azz)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 22:07   #7
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: petrole, seboradin........

tez używam szamponu seboradin i faktycznie wysusza włosy, ale do tego stosuje odżywke i jest ok. Włosy szybko po nim rosną przynajmniej w moim przypadku
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 08:51   #8
klaudiales
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: petrole, seboradin........

Cytat:
Napisane przez vivian Pokaż wiadomość
Dziewczyny uwaga na seboradin!!!!!! Moja znajoma go uzywała i gdy wyszła na słońce(a troche tej mikstury chlapło jej na twarz) zrobiły się jej jasne plamy, które po dzis dzień zejść nie mogą, a poza tym zauważyła, że jakby włosy się jej wyjasniły...Więc uważajcie
Przy stosowaniu seboradinu należy unikać ekspozycji na promieniowanie UV, ze względu na zawartość wyciągów z dziurawca, który w połączeniu z promieniowaniem słonecznym może powodować foto uczulenia.Na ulotkach wiekszości szamponów leczniczych jest takie ostrzezenie.Ja uzywam takich szamponów,ale staram sie chronić włosy przed nadmiernym słońcem i wszystko jest wporzadku.
klaudiales jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 18:23   #9
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: petrole, seboradin........

ja aktualnie używam seboradinu (strasznie wypadają mi włosy) i już widzę poprawę Jak narazie nic złego powiedzieć nie mogę, ale trochę mnie wystraszyłaś.
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 19:26   #10
scholastyka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 38
Dot.: petrole, seboradin........

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
ja aktualnie używam seboradinu (strasznie wypadają mi włosy) i już widzę poprawę Jak narazie nic złego powiedzieć nie mogę, ale trochę mnie wystraszyłaś.


a jakiego seboradinu uzywasz? bo tez starsznie mi włosy lecą i chce sobie jutro go kupic w aptece tylko nie wiem jaki?, i po jakim czasie zauwazyłas zmniejszenie wypadania włosów
scholastyka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 21:07   #11
Carrie85
Raczkowanie
 
Avatar Carrie85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 417
GG do Carrie85
Dot.: petrole, seboradin........

dziewczyny, czy ktoras z Was jak uzywala petrole z chlorofilem to czula szczypanie na glowie? :/
Carrie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 15:25   #12
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 135
GG do Scully
Dot.: petrole, seboradin........

ja po miesięcznym używaniu Petrole (ale z azulenem) poczułam delikatne szczypanie, na wszelki wypadek odstawiłam, ale kiedy wróciłam było w porządku.
__________________
21st century schizoid woman
Scully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 20:07   #13
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: petrole, seboradin........

czy mozecie podac skład balsamu petrole?
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 09:09   #14
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: petrole, seboradin........

Inter Fragrances, Petrole, Balsam z naftą kosmetyczną i chlorofilem do włosów ciemnych: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Succus Urticae (sok z pokrzywy - bardzo dobrze!), Collagen, Limonen, Pinus Oil (olejek sosnowy - tylko nie wyjaśniono, z jakiej sosny, bo np. nasza to Pinus sylvestris, a bardzo dobra kosmetycznie i terapeutycznie sosna alepska to Pinus halepensis), Chitosan Glycolate, C11-C12 Isoparaffin, Polysorbate 20, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Panthenol, Citric Acid, Lemon Oil Terpenless, CI 75810, CI 19140, CI, CI 44045.

Edytowane przez Zingiber
Czas edycji: 2011-04-12 o 09:16 Powód: .
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.