Czerwone włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-20, 11:05   #1
Meridian
Raczkowanie
 
Avatar Meridian
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 78

Czerwone włosy


Komu takie pasują? Ja ostatnio zasatanawiam się nad intensywną czerwienią włosów... tylko nie wiem czy mi będzie pasować, jestem typem lato, chociaż niedokońca...
wklejajcie też tutaj zdjęcia z takimi włoskami....
Meridian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 11:20   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czerwone włosy

Ja farbuję na różne odcienie czerwieni. Mam kręcone włosy, jasną, a zimą wręcz bladą twarz, jestem wesoła i energiczna. W czerwieniach świetnie się czuję. Dodają mi energii. Myślę, że kolor włosów to coś więcej, niż zewnętrzna sprawa. Ty masz się w nim po prostu dobrze czuć. Jak miałam na głowie blond, czerń czy brąz to znajomi mówili, że bardzo mi pasuje (jak byłam brunetką to kilka osób nawet myślało, że to mój naturalny odcień włosów - a jestem jasną szatynką) i świetnie wygląda, ale ja się w tych kolorach po prostu źle czułam.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 14:40   #3
astka
Przyczajenie
 
Avatar astka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: radom
Wiadomości: 25
Dot.: Czerwone włosy

ja mam bardzo jasna skore, balda zielone oczy wlosy naturalne rudo-blond a farbuje na rubin ;]
astka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 15:22   #4
Meridian
Raczkowanie
 
Avatar Meridian
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 78
Dot.: Czerwone włosy

No pewnie, najważniejsze to się dobrze czuć, a nie co najlepiej pasuje...
Myślę, ze będa mi pasować, skoro mam jasną, wręcz porcelanową cerę i zielono-niebieskie oczy.
Tylko jest jeden, a duży problem... jaką kupić farbę(firma), żeby szybko się nie zmywała i zbyt wielkich szkód nie narobiła (wypadanie włosów)....
Meridian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 19:43   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czerwone włosy

Jeśli chodzi o zmywanie to nikt tu gwarancji Ci nie da - zależy od tego jak często myjesz włosy i jakie są podatne. Ja osobiście cenię L'Oreal - Ferię i inne. Nie niszczy mi wcale włosów, a wręcz mam czasem wrażenie, że po farbowaniu są lepsze. Tylko w przypadku farbowania na czerwień robi się coś takiego w rodzaju uzależnienia - ja już po 2,5 tygodniu bym chętnie znowu farbowała, bo wydaje mi się, że kolor jest już mało wyrazisty, ale wszyscy wokół mówią, że wydaje mi się to, bo nadal mam mocny kolor . Po prostu zaraz po farbowaniu jest najmocniejszy i z każdym tygodniem mnie wydaje się być mniej wyrazisty, ale ktoś, kto na mnie patrzy z boku widzi, że mam mocno rude, czy czerwone włosy. Ostatnio jak opanowują mnie wątpliwości, co do intensywności koloru robię sobie zdjęcie - dopiero na nim widzę, że mam nadal bardzo czerwone włosy. Obiecałam sobie, że następne farbowanie dopiero ok. 10 czerwca.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.