Bardzo Bardzo Tłusta Buzia:(pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-08, 15:42   #1
elfka1986
Przyczajenie
 
Avatar elfka1986
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
GG do elfka1986
Cool

Bardzo Bardzo Tłusta Buzia:(pomocy


dziewczyny kochane co polecacie do BAAARDZO tłustej buzia? bo ja czuje ze ni nic juz nie pomoze najczesciej te kosmetyki do tłustej buzi albo baardzo mi ją przesuszają albo skóra jeszcze bardziej sie przetłuszcza. Prosze was o propozycje ksmetyków i własnych sprawdzonych mikstur które zmiejszą sebum lub pomogą przeciwdziałac...błyskowi
elfka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 17:04   #2
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Bardzo Bardzo Tłusta Buzia:(pomocy

Ja mam ten problem od dawna. Pomaga mi tylko skrobia zamiast pudru. Skóra mniej się błyszczy ale zlikwidować tego problemu nie potrafie. Co gorsza kiedy umyję twarz to mam znów suchą. Idę do dermatologa za niedługo i chyba zapytam się czy jest na to jakaś rada.
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 20:05   #3
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Bardzo Bardzo Tłusta Buzia:(pomocy

Cytat:
Napisane przez elfka1986
dziewczyny kochane co polecacie do BAAARDZO tłustej buzia? bo ja czuje ze ni nic juz nie pomoze najczesciej te kosmetyki do tłustej buzi albo baardzo mi ją przesuszają albo skóra jeszcze bardziej sie przetłuszcza. Prosze was o propozycje ksmetyków i własnych sprawdzonych mikstur które zmiejszą sebum lub pomogą przeciwdziałac...błyskowi


ja mam ten problem i nic na to nie poradzisz. uzywalam kremow tych za 10 i tych za 100 i nic nie pomagaly, zdne pilingi ani maseczki tez
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 21:10   #4
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Bardzo Bardzo Tłusta Buzia:(pomocy

znam to niestety ....
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 08:46   #5
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Bardzo Bardzo Tłusta Buzia:(pomocy

Ja też nie tak dawno zawsze mialam tłustą twarz, bardzo tłustą...Żadne tam cuda po 100 zl ani te tańsze mi nie pomogly, a czego ja nie wypróbowałam... Jedyną skuteczną rzeczą okazało sie mydło siarkowe, polecam firmy Barwa-sa oceny na KWC, kosztuje w każdej drogerii ok. 3 (tak!) zł. Mam teraz od kilku miesiecy spokój, jestem w wielkim szoku, a mydełko wypróbowałam dzieki Wizażowi oczywiście. Mydło trochę wysusza, ale nie aż tak, jak te wszystkie inne odtłuszczające kosmetyki. Myj twarz rano i wieczorem mydłem siarkowym, ale jednocześnie nawilżaj mocno twarz: krem nawilżający, a nie żaden matujący, bo po ich użyciu wysuszona skóra produkuje jeszcze więcej łoju. Ze dwa razy w tygodniu, a jeśli musisz to i częściej nakładaj maseczkę nawilżajacą, polecam z Sorai. Wytrzymaj kilka tygodni- ja poczulam róznicę już po dwóch, ale to nie reguła. Mówię Ci, szkoda pieniedzy na te nieskuteczne kosmetyki, a jak się okazuje to najzwyklejsze mydełko siarkowe może bardzo pomóc. Mnie pomogło i moja twarz już sie nie świeci jak zarówka... a makijaż ładnie i długo się trzyma. Wypróbuj i wytrzymaj ten przejsciowy okres zanim praca gruczołów się ureguluje, zapach nie jest piękny, nawet brzydki, ale da się wytrzymać, a dla takich efektów warto. Pozdrawiam serdecznie
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 08:56   #6
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Bardzo Bardzo Tłusta Buzia:(pomocy

ja mam nadal ten problem ale jest on juz mniejszy dzięki kosmetykom które odkryłam na wizażu
1. mydełko Barwy rzeczywiście
2 maseczka własnej roboty z drożdzy i z łyżeczką mleka
3 skrobia ziemniaczana
4 w tej chwili odstawiłam wszystkie matujące kremy i z rana używam Soraya Care and Control(nawilżający i redukujący blizny potrądzikowe)
polecam też maseczke w saszetce kolastyny oczyszcająca ale ostatnio dość cięzko ją znaleść
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 09:25   #7
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Bardzo Bardzo Tłusta Buzia:(pomocy

Ooo, jednak to "barwowe" mydło to jest to!
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-12, 09:37   #8
nuitarii
Raczkowanie
 
Avatar nuitarii
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
Dot.: Bardzo Bardzo Tłusta Buzia:(pomocy

A ja polecam serię Oriflame do cery tłustej Swedish Care

Seria nie daje efektu natychmiastowego, tylko stopniowo zwalcza nadmiar sebum. Po jakimś czasie cera jest "normalna"
Naprawdę działa, nie wysusza. Gorąco polecam. Szczególnie maseczkę!
nuitarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 11:44   #9
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Bardzo Bardzo Tłusta Buzia:(pomocy

Cytat:
Napisane przez arbuz
Ja też nie tak dawno zawsze mialam tłustą twarz, bardzo tłustą...Żadne tam cuda po 100 zl ani te tańsze mi nie pomogly, a czego ja nie wypróbowałam... Jedyną skuteczną rzeczą okazało sie mydło siarkowe, polecam firmy Barwa-sa oceny na KWC, kosztuje w każdej drogerii ok. 3 (tak!) zł. Mam teraz od kilku miesiecy spokój, jestem w wielkim szoku, a mydełko wypróbowałam dzieki Wizażowi oczywiście. Mydło trochę wysusza, ale nie aż tak, jak te wszystkie inne odtłuszczające kosmetyki. Myj twarz rano i wieczorem mydłem siarkowym, ale jednocześnie nawilżaj mocno twarz: krem nawilżający, a nie żaden matujący, bo po ich użyciu wysuszona skóra produkuje jeszcze więcej łoju. Ze dwa razy w tygodniu, a jeśli musisz to i częściej nakładaj maseczkę nawilżajacą, polecam z Sorai. Wytrzymaj kilka tygodni- ja poczulam róznicę już po dwóch, ale to nie reguła. Mówię Ci, szkoda pieniedzy na te nieskuteczne kosmetyki, a jak się okazuje to najzwyklejsze mydełko siarkowe może bardzo pomóc. Mnie pomogło i moja twarz już sie nie świeci jak zarówka... a makijaż ładnie i długo się trzyma. Wypróbuj i wytrzymaj ten przejsciowy okres zanim praca gruczołów się ureguluje, zapach nie jest piękny, nawet brzydki, ale da się wytrzymać, a dla takich efektów warto. Pozdrawiam serdecznie
No to na pewno wypróbuję
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 12:00   #10
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Bardzo Bardzo Tłusta Buzia:(pomocy

Musze wyprobowac to mydelko poza tym zmienie tez krem jak tylko skonczy mi sie ten ktorego teraz uzywam,matujacy garniera,ktory matuje na chwile,a potem skora "odbija sobie"i produkuje jeszcze wiecej sebum.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.