Mało uczuciowy facet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-22, 18:21   #1
meviare
Raczkowanie
 
Avatar meviare
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 186

Mało uczuciowy facet


Witajcie

Mam taki problem. Otóż od niedawna spotykam się z pewnym facetem. Jest zabawny, inteligentny, pracowity, odpowiada mi w zupełności. Tylko jeden problem.. mało mówi o swoich uczuciach, mało mnie komplementuje. Właściwie to jedyny raz kiedy powiedział, że mnie kocha to było wyznanie, że chce ze mną spróbować. Więcej od niego "Kocham Cię" nie usłyszałam, odpowiadał jedynie na moje. Słodzenie typu "misiu, kochanie" też ja muszę zaczynać, bo on nigdy nie zacznie.. Komplementy typu "jesteś śliczna" chociażby nigdy nie usłyszałam.... Z drugiej strony jak się spotykamy to trzymamy się za ręce, on mnie długo i namiętnie całuje, głaszcze. Ale nie mówi i mnie to trochę irytuje, o co może chodzić Miałyście kiedyś podobny przypadek? Może to jest taki typ, że woli pokazywać niż mówić? Sama już nie wiem..
__________________
Enjoy your life!
meviare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 18:47   #2
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mało uczuciowy facet

Po prostu to taki facet Gdyby mój TŻ ciągle chciał abym mówiła do niego "kochanie, pszczółko, skarbie itp" to prędzej zaczęłabym się śmiać. Niektórzy po prostu tego nie lubią My na szczęście z TŻ mamy swoje osobiste ksywki i to one jedyne dwie są naszymi czułościami A co do "Kocham Cię" i kompletowania nie wiem co powiedzieć, może nie czuje potrzeby mówienia tego? Jemu może wystarczyć samo okazywanie
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 18:52   #3
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Mało uczuciowy facet

Mam taki egzemolarz w domu nawet mnie zaobraczkowal Porada jest tylko jedna - zastanow sie czy jestes to w stanie zaakceptowac bo na 99,7 on sie nie zmieni.
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 19:08   #4
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Mało uczuciowy facet

Moze to za wczesnie dla niego? Moze potrzebuje najpierw zaufac partnerce?
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 19:17   #5
Bniewie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 284
Dot.: Mało uczuciowy facet

No cóż. Ja z takim egzemplarzem rozstałam się parę dni temu... Generalnie nie było kochanie, nie było jesteś śliczna.... Na spotkaniach było głaskanie, przytulanie mizianie.w końcu dopytałam czemu tak jest i się dowiedziałam że on nic nie czuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bniewie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 19:22   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mało uczuciowy facet

Cytat:
Napisane przez meviare Pokaż wiadomość
Witajcie

Mam taki problem. Otóż od niedawna spotykam się z pewnym facetem. Jest zabawny, inteligentny, pracowity, odpowiada mi w zupełności. Tylko jeden problem.. mało mówi o swoich uczuciach, mało mnie komplementuje. Właściwie to jedyny raz kiedy powiedział, że mnie kocha to było wyznanie, że chce ze mną spróbować. Więcej od niego "Kocham Cię" nie usłyszałam, odpowiadał jedynie na moje. Słodzenie typu "misiu, kochanie" też ja muszę zaczynać, bo on nigdy nie zacznie.. Komplementy typu "jesteś śliczna" chociażby nigdy nie usłyszałam.... Z drugiej strony jak się spotykamy to trzymamy się za ręce, on mnie długo i namiętnie całuje, głaszcze. Ale nie mówi i mnie to trochę irytuje, o co może chodzić Miałyście kiedyś podobny przypadek? Może to jest taki typ, że woli pokazywać niż mówić? Sama już nie wiem..
Od niedawna się z nim spotykasz, mało uczuciowy, a powiedział, że kocha? Ja bym uznała, że raczej nie do końca rozumie, co znaczy miłość i chyba myli ją z namiętnością, zauroczeniem. Ty sama też pewnie nie jesteś w nim jeszcze szczerze zakochana, a jedynie (albo aż) zauroczona. Poza tym sorry, jeżeli pojawia się jakieś majaczenie o miłości, kochaniu, to może wypadałoby go zapytać WPROST o to wszystko i powiedzieć czego się oczekuje.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 19:24   #7
wizazystka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 14
Dot.: Mało uczuciowy facet

Różne osoby mają różne charaktery, różny stopień wrażliwości, różne wychowanie, to zależy od wielu, wielu różnych czynników. Mój co chwilę wyznaje mi miłość, wydaje mi się nawet, że to zdecydowanie za często (ba! już po miesiącu zaczął tak paplać, lata lecą, a on nie przestaje ) ale np. kwiatka nigdy od niego nie dostałam i pewnie nie dostanę, bo jak twierdzi nie jest nauczony i u niego w rodzinie takich rzeczy nigdy się nie robiło. Naprawdę bardzo wiele się wynosi z domu, w moim nigdy nie było mowy o żadnych uczuciach... no i ja mam teraz też ten problem, ciężko mi przychodzą takie słowa. Nie każdy jest taki sam, to dotyczy też kobiet, nie tylko facetów. Pozostaje zaakceptować lub jeśli to nie jest możliwe- dać sobie spokój

Edytowane przez wizazystka_88
Czas edycji: 2017-05-22 o 19:26
wizazystka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-22, 20:25   #8
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Mało uczuciowy facet

Wydaje mi się, że to taki typ faceta. Albo to zaakceptujesz albo rozstanie.
Mój mąż taki jest i idealnie dobrał się do mnie, bo ja też tego nie lubię. Poza mówieniem od czasu do czasu "kocham Cię" albo "fajnie wyglądasz" nie ma słodzenia sobie. W towarzystwie nie okazujemy sobie uczuć w postaci całowania się, namiętnego przytulania czy siadania na kolanach.
__________________
2016
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 20:33   #9
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mało uczuciowy facet

Cytat:
Napisane przez KrwawaMary86 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to taki typ faceta. Albo to zaakceptujesz albo rozstanie.
Mój mąż taki jest i idealnie dobrał się do mnie, bo ja też tego nie lubię. Poza mówieniem od czasu do czasu "kocham Cię" albo "fajnie wyglądasz" nie ma słodzenia sobie. W towarzystwie nie okazujemy sobie uczuć w postaci całowania się, namiętnego przytulania czy siadania na kolanach.
O to to, dokładnie to
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 20:34   #10
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Mało uczuciowy facet

Przerabiałam takiego faceta. Wprost mu nawet kiedyś powiedziałam "no powiedz że jestem ładna czy cokolwiek". Nie i koniec, nie zmienisz typa. I to nie tak, że ja żyć nie mogę bez komplementów, nie oczekuję ich na co dzień. Ale jeśli np idziemy na wesele, kupuję sukienkę, żakiet, buty na obcasie w których każda kobieta wygląda jak gwiazda, robię fryzurę, makijaż... i ani słowa? No to nie no dzięki. Nie za bardzo motywuje mnie idea strojenia się dla samej siebie. Dla samej siebie dbam o siebie, ale wbijać się często w niewygodne ciuchy i nie usłyszeć nic? To samo tyczy się np. ugotowania dobrego obiadu, nad którym siedzę 2h. Jeśli starasz się, a ktoś tego nie docenia, to podcina Ci skrzydła. Większość ludzi lubi uznanie, komplementy. Z obecnym TŻ-tem mam wszystko czego zawsze chciałam i to z nawiązką

Edytowane przez 201706081317
Czas edycji: 2017-05-22 o 20:37
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 02:34   #11
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Mało uczuciowy facet

moj chlopak tez taki byl - ciezko mu sie mowilo o uczuciach, byl zamkniety, nieszczegolnie uczuciowy itd. Wszystko zmienilo sie po jakims czasie, gdy upewnil sie, ze nasz zwiazek i uczucie sa prawdziwe i wtedy baardzo sie otworzyl i teraz "bejbuje" mi co drugie zdanie, przytula i komplementuje.
Ale on od poczatku przejawial jakies sygnaly, ze cos w nim siedzi i raz na jakis czas mowil za duzo, niz chcialby, zebym uslyszala
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 04:54   #12
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Mało uczuciowy facet

Tez mam podobnie jak Twoj facet ale ja jestem DDA i na szczescie ucze sie patrzac na tż. Jemu chyba to nie przeszkadza. Staram sie okazywac i idziem mi coraz lepiej. Ja mam tak ze "czaje sie " z okazywaniem Napisanie łatwiej przychodzi wiec czesto okazuje mu slowami pisanymi.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 07:16   #13
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Mało uczuciowy facet

Ile czasu się z nim spotykasz?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 08:48   #14
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Mało uczuciowy facet

Mój mąż jest podobny, ale kiedy ktoś chce mi zrobić krzywdę to go nie poznaje broni mnie za wszelką cenę. Ja się po prostu do tego przyzwyczaiłam.
Na pytanie czy smakował mu obiad odpowiada''jadliwe'' czyli b. dobre w jego języku xD.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2017-05-23 o 08:57
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 09:45   #15
meviare
Raczkowanie
 
Avatar meviare
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 186
Dot.: Mało uczuciowy facet

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Ile czasu się z nim spotykasz?
Zaledwie nie cały miesiąc
__________________
Enjoy your life!
meviare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 09:50   #16
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Mało uczuciowy facet

Nie wyobrażam sobie powiedzieć "kocham" po miesiącu znajomości. Szczerze kocham.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 09:50   #17
meviare
Raczkowanie
 
Avatar meviare
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 186
Dot.: Mało uczuciowy facet

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Od niedawna się z nim spotykasz, mało uczuciowy, a powiedział, że kocha? Ja bym uznała, że raczej nie do końca rozumie, co znaczy miłość i chyba myli ją z namiętnością, zauroczeniem. Ty sama też pewnie nie jesteś w nim jeszcze szczerze zakochana, a jedynie (albo aż) zauroczona. Poza tym sorry, jeżeli pojawia się jakieś majaczenie o miłości, kochaniu, to może wypadałoby go zapytać WPROST o to wszystko i powiedzieć czego się oczekuje.
Masz rację Na pewno żadne z nas nie jest jeszcze tak "prawdziwie" zakochany, bo to początki. Jest na pewno silne zauroczenie. Ja mam taką definicję prawdziwej miłości, że ludzie po jakimś tam dłuższym czasie są ze sobą związani, wspierają się i mają zaufanie. A na początku to na pewno taka faza wchodzenia dopiero w to Pytałam, powiedział mi, że chciałby ze mną stworzyć długi szczęśliwy związek. Właściwie to nie pytałam, ale sam mi to powiedział. Jednak no ja mimo, że mam wysoką samoocenę to lubie takie czułostki, ale jeśli on taki jest to postaram się to zaakceptować, bo pod innymi względami jest super
__________________
Enjoy your life!
meviare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 09:56   #18
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Mało uczuciowy facet

Cytat:
Napisane przez meviare Pokaż wiadomość
Zaledwie nie cały miesiąc
Jakby mi facet po niecalym miesiacu wyskoczyl z wyznawaniem milosci, to chyba bym sie przestraszyla i zwiewala
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 10:00   #19
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Mało uczuciowy facet

Mój mąż sieje komplementami na prawo i lewo, jak jakiś głupi, ale mam za sobą epizod z facetem, który zadzwonił do mnie i mówi:
"Chciałbym się z tobą umówić".
Ja: Ale dlaczego?
On: Bo chciałbym.

Przez 7 miesięcy naszych spotkań czekałam nadaremno na jakikolwiek przejaw oczarowania, a umówić chciał się desperacko, więc chyba mu się spodobałam. Przeważnie chodzę odpicowana, a nie zasłużyłam sobie nawet na jakieś "ładnie wyglądasz".
Po latach natknęłam się na niego w sklepie i oczywiście nie było żadnego "cieszę się, że cię widzę", tylko żądanie "dałabyś swój numer telefonu, to na kawę byśmy wyskoczyli".
Beznadziejny przypadek.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 10:51   #20
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Mało uczuciowy facet

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Mój mąż sieje komplementami na prawo i lewo, jak jakiś głupi, ale mam za sobą epizod z facetem, który zadzwonił do mnie i mówi:
"Chciałbym się z tobą umówić".
Ja: Ale dlaczego?
On: Bo chciałbym.

Przez 7 miesięcy naszych spotkań czekałam nadaremno na jakikolwiek przejaw oczarowania, a umówić chciał się desperacko, więc chyba mu się spodobałam. Przeważnie chodzę odpicowana, a nie zasłużyłam sobie nawet na jakieś "ładnie wyglądasz".
Po latach natknęłam się na niego w sklepie i oczywiście nie było żadnego "cieszę się, że cię widzę", tylko żądanie "dałabyś swój numer telefonu, to na kawę byśmy wyskoczyli".
Beznadziejny przypadek.
Dobre xd

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2017-05-23 o 10:52
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 06:24   #21
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Mało uczuciowy facet

Autorko,

Wyluzuj trochę. Dopiero poznałaś faceta.
Na razie poza tym,że się sobie podobacie, nie wiadomo nic.
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 07:11   #22
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mało uczuciowy facet

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
(...)jeżeli pojawia się jakieś majaczenie o miłości, kochaniu, to może wypadałoby go zapytać WPROST o to wszystko i powiedzieć czego się oczekuje.
ja bym tak zrobiła. Ale ja bym nie chciała być z "takim typem" faceta, dlatego chciałabym wiedzieć jak najwcześniej czy "on tak ma", czy po prostu potrzebuje czasu na otworzenie, rozkręcenie się.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 07:28   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mało uczuciowy facet

Cytat:
Napisane przez meviare Pokaż wiadomość
Masz rację Na pewno żadne z nas nie jest jeszcze tak "prawdziwie" zakochany, bo to początki. Jest na pewno silne zauroczenie. Ja mam taką definicję prawdziwej miłości, że ludzie po jakimś tam dłuższym czasie są ze sobą związani, wspierają się i mają zaufanie. A na początku to na pewno taka faza wchodzenia dopiero w to Pytałam, powiedział mi, że chciałby ze mną stworzyć długi szczęśliwy związek. Właściwie to nie pytałam, ale sam mi to powiedział. Jednak no ja mimo, że mam wysoką samoocenę to lubie takie czułostki, ale jeśli on taki jest to postaram się to zaakceptować, bo pod innymi względami jest super
No i serio Twoim zmartwieniem jest to, że tylko raz powiedział "kocham", skoro wiesz, że to wcale szczere do końca nie jest? Niedojrzale to brzmi. Będzie co ma być, za 2-3 miesiące oceń, czy warto w to dalej brnąć, czy nadajecie na tych samych falach.

Z tego, co piszesz, to facet jest na Ciebie na razie głównie "napalony". Jeżeli chcesz się przekonać, czy chodzi o coś więcej, ogranicz spotkania sprzyjające macankom, a postaw więcej na takie, gdzie macie szansę porozmawiać. Ale nie marzyć na jawie i obiecywać sobie złote góry, a poznawać się, wymieniać poglądy, przekonać się, czy macie podobne zapatrywanie na rzeczywistość. Jeżeli nie słyszysz żadnych komplementów, to powiedz facetowi, że ich potrzebujesz. Ale i sama się zastanów, czy jakiś od Ciebie usłyszał.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2017-05-24 o 07:31
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 08:23   #24
anitka142
padawan
 
Avatar anitka142
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 47
Dot.: Mało uczuciowy facet

Większość facetów nie jest zbyt wylewna. To jeszcze nic nie oznacza. Gesty są ważniejsze. Gdybyś codziennie słyszała jak pięknie wyglądasz to po prostu by Ci się to znudziło. Sama zawsze wybierałam typowych facetów, którzy nie potrafili bawić się w romantyczność.
anitka142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 08:29   #25
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mało uczuciowy facet

Cytat:
Napisane przez anitka142 Pokaż wiadomość
Sama zawsze wybierałam typowych facetów, którzy nie potrafili bawić się w romantyczność.
Widocznie tej romantyczności nie potrzebujesz
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 09:06   #26
Agus8794
Raczkowanie
 
Avatar Agus8794
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 177
Dot.: Mało uczuciowy facet

Mój tata taki jest twierdzi że nie można tych słów nadużywać że słowa się nie liczą lecz czyny moja mama znów odwrotnie jest wylewna z uczuciami ale z tatą juz żyje 30 lat
Agus8794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 14:26   #27
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Mało uczuciowy facet

Cytat:
Napisane przez anitka142 Pokaż wiadomość
Większość facetów nie jest zbyt wylewna. To jeszcze nic nie oznacza. Gesty są ważniejsze. Gdybyś codziennie słyszała jak pięknie wyglądasz to po prostu by Ci się to znudziło. Sama zawsze wybierałam typowych facetów, którzy nie potrafili bawić się w romantyczność.
Interesujące.
Co to znaczy typowy facet?A także na czym "zabawa w romantyczność polega"?
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 14:47   #28
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Mało uczuciowy facet

To naprawdę ma dla Ciebie aż takie znaczenie? Jak to przemyślałam, to właściwie ja jestem taka sama - nie używam żadnych zdrobnień, pszczółek, dzióbków i innych pierdół, nie wiem dla mnie to jest jakieś takie niezręczne, głupie Że kocham mówię w jakichś fajnych, wyjątkowych momentach i myślę, że przez to nie traci to na wartości. W każdym razie mój chłopak nigdy nie narzekał, a sam to uwielbia mi słodzić na co dzień.
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 16:38   #29
meviare
Raczkowanie
 
Avatar meviare
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 186
Dot.: Mało uczuciowy facet

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No i serio Twoim zmartwieniem jest to, że tylko raz powiedział "kocham", skoro wiesz, że to wcale szczere do końca nie jest? Niedojrzale to brzmi. Będzie co ma być, za 2-3 miesiące oceń, czy warto w to dalej brnąć, czy nadajecie na tych samych falach.

Z tego, co piszesz, to facet jest na Ciebie na razie głównie "napalony". Jeżeli chcesz się przekonać, czy chodzi o coś więcej, ogranicz spotkania sprzyjające macankom, a postaw więcej na takie, gdzie macie szansę porozmawiać. Ale nie marzyć na jawie i obiecywać sobie złote góry, a poznawać się, wymieniać poglądy, przekonać się, czy macie podobne zapatrywanie na rzeczywistość. Jeżeli nie słyszysz żadnych komplementów, to powiedz facetowi, że ich potrzebujesz. Ale i sama się zastanów, czy jakiś od Ciebie usłyszał.
Hmm.. Bardziej mi chodziło,żeby mi jakoś słownie mówił, żenasza relacja idzie w dobrym kierunku i coraz bliżej do tego szczerego 'kocham Cię", bo tak to ja nie wiem zbytnio na czym stoje, czy mu się nie odmieniło coś. Po prostu potrzebuje potwierdzenia słownego, bo nie jestem dobra w interpretowaniu ludzkich zachowań:/

I chyba źle mnie zrozumiałaś, on "napalony" na mnie nie jest na pewno To jest takie zwykłe przytulanie się, jak to u nastolatków w większości niż ludziom w moim wieku czyliżadnych podtekstów czy coś, ja jestem zdania ze z seksem trzeba poczekać, on tez, wiec tu nie wchodzi w gre ze jest napalony
__________________
Enjoy your life!
meviare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 21:22   #30
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Mało uczuciowy facet

Cytat:
Napisane przez meviare Pokaż wiadomość
Hmm.. Bardziej mi chodziło,żeby mi jakoś słownie mówił, żenasza relacja idzie w dobrym kierunku i coraz bliżej do tego szczerego 'kocham Cię", bo tak to ja nie wiem zbytnio na czym stoje, czy mu się nie odmieniło coś. Po prostu potrzebuje potwierdzenia słownego, bo nie jestem dobra w interpretowaniu ludzkich zachowań:/
Po miesiącu znajomości? Wyluzuj
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-19 17:42:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.