Jak dbać o cere;/... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-29, 18:57   #1
Moniak19
Raczkowanie
 
Avatar Moniak19
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 203

Jak dbać o cere;/...


Czy 20 latka moze urzywac kremow przeciwzmarszczkowych..cz ytałam już wiele rzeczy na ten temat ...na wizażu też. Pewnie powiecie że powinno się stosować kremy do potrzeb własnej skóry...zanem poradzcie mi coś. Mam cere tłustą ostatnio b. wysuszoną. pojawily mi sie lekkie zmarszki na czole ( do tego rozszerzone pory i naczynka)...moze to od wysuszenia ale nie jestem pewna;/..miedzy oczami tez sa. Stosuje na dzien krem antybakteryjny z AA young+ krem koloryzujący z Biodermy, wieczorem zmywam to wszystko Biodermą Sensibio H2O nastepnie myje twarz żelem Topialyse nakładam krem Physiogel lub Perfecta na naczynka...kupiłam effaclar k ale narazie nie stosuje ponieważ nie umiem sobie dobrać filtra wszystko mnie zapycha. Może któras z miłych pań poradzi mi co moge jeszcze wprowadzić do pielęgnacji...pozdrawia m...
__________________
Jeśli zapomnisz, że jestem. Pamiętaj że byłam.

Ty...to tylko cały mój Świat.
Moniak19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 21:11   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak dbać o cere;/...

Moniak doszla moja przesykla?chyba Tobie wysylalam kiedys probki kemow z filtre m ? mozesz uzywacjesli masz sprawdzony jakis ktory CIe nie zapycha to drogeryjny mozesz uzywac , zy jakis apteczny z witamina c , jesli zawiera jakis substancje aktywne bardzo np retinaldehyd to takie zawsze na z\wieczor i nadzien filtry , a probowalas bioderme 20 spray?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 14:55   #3
Moniak19
Raczkowanie
 
Avatar Moniak19
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 203
Dot.: Jak dbać o cere;/...

Witaj Emilko...tak doszły ale niestety Iwostin mi nie odpowiada (powiem ci że dosyć cieżko mam z tymi kremami)..<wstydniś> wiem że miałam ci wysłać ten peeling ale ja gdybym mogła to straciłabym głowe ( a teraz to nawet na poczte nie mam czasu się wybrać...wiesz sesja;/) jakoś się zrewanzuje. Co do tej Biodermy 20 to myślałam o tej 30 ale boje się kupować w ciemno...po wszystkich filtrach moja cera jest cala usiana czarnymi wagrami przyszczy nie ma ale te zanieczyszczenia...Pozdra wiam i jeszcze raz przepraszam za ten peeling musze się wziasc w garsc a nie wszystko zwalac na rostargnienie.
__________________
Jeśli zapomnisz, że jestem. Pamiętaj że byłam.

Ty...to tylko cały mój Świat.
Moniak19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 15:01   #4
Moniak19
Raczkowanie
 
Avatar Moniak19
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 203
Dot.: Jak dbać o cere;/...

Masz może jakis sprawdzony krem przeciwzmarszczkowy chocby taki profilaktyczny...ale ty masz troche innych rodzaj cery...twoja lubi te o bogatej konsystencji...ajjj...
__________________
Jeśli zapomnisz, że jestem. Pamiętaj że byłam.

Ty...to tylko cały mój Świat.
Moniak19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 18:53   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak dbać o cere;/...

nie ma sprawy jak kiedys bedziesz miala czas wtedy wyslij nie spieszy mi sie w ogole

krem pod oczy dobre ma np avene soin apaisant , dermika z serii lipid, iwostin krem pod oczy, farmona fitoodnowa, zel arnikowy flosleku, czy ze swietlikiem i herbatą, active c poid oczy, tołpa pod oczy huminea, la roche posay hydraphase yeux, pod oczy z filtrem ma bioderma...



dodatkowo polecam zrobic kuracje na witaminę c !

porpoonowalabym tez kuracje na ystheal czy ystheal.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 14:13   #6
Moniak19
Raczkowanie
 
Avatar Moniak19
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 203
Dot.: Jak dbać o cere;/...

Dzieki za dobre rady...w najbliższym czasie wybieram się na poczte (zmobilizowałam się i zamówiłam hydrolaty) mysle że w końcu uda mi się wysłać ten nieszczęsny peeling. Pozdrawiam.
__________________
Jeśli zapomnisz, że jestem. Pamiętaj że byłam.

Ty...to tylko cały mój Świat.
Moniak19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.