Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-16, 16:19   #3271
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Poziomko - macie już testery?
Obsługiwałaś mnie w niedzielę
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 16:26   #3272
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Buuu, chce golda

No ciekawe czy faktycznie dla bladziochów ale jak taki mocno kryjący to nie dla mnie, ja nie przepadam, ale pomacać to pomacam
Oj faktycznie dla bladziochow Ja jestem mega blada, a na mnie ten podklad byl bialy Naprawde, jestem w szoku Chyba nawet 110 Colorstaya nie jest tak jasny

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja nie dostałam takiego maila a golda mam czy to dla każdego golda jest czy tylko dla wybranych?
wiesz może Poziomeczko do kiedy to promo i czy w każdej S mozna boxa odebrać czy tylko w wybranych?
Kochanie musisz przyjsc z karteczka lub miec to info w systemie Nie ogarniam za bardzo czy to dla wszystkich czy nie, dzisiaj wszyscy goldzi mieli ta oferte, wiec mam nadzieje, ze Ty tez ja masz. Mozesz zadzwonic na infolinie i sie dowiedziec Niestety nie wiem do kiedy to, pewnie do wyczerpania zapasow Mozna odebrac chyba tylko w wybranych Sephorach, ale nie wiem w ktorych dokladnie niestety

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No no to chyba będzie podkład dla mnie bo ja szpachlę lubię .
Przetestuj koniecznie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
A który to podkład
Kurde nie pamietam nazwy, taki z aplikatorem jakby pipeta Najnowszy

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Czyli dla mnie! Muszę koniecznie opadać. Dzięki za info

Teraz żałuję, że nie mam Golda.
Obadaj, zobaczysz, to inny poziom krycia

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Poziomko - macie już testery?
Obsługiwałaś mnie w niedzielę
Mamy juz testery Zaraz Ci smaruje PW bo nie ogarniam, czemu mi nie powiedzialas?!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 16:37   #3273
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

To wrzucam fotki zniżek z Twojego Stylu. Mam nadzieję, żey wszystko będzie widać Jeszcze sama nie przejrzałam, co tam mają ciekawego, bo jak tylko weszłam do domku, to chwyciłam za aparat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (184,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (176,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3a.jpg (171,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a.jpg (180,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5a.jpg (174,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6a.jpg (175,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7a.jpg (182,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8a.jpg (178,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9a.jpg (184,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10a.jpg (180,5 KB, 21 załadowań)
nate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 16:41   #3274
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Poziomko a jaka jest dokładna nazwa tego podkładu, pamiętasz może?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 16:43   #3275
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Poziomko a jaka jest dokładna nazwa tego podkładu, pamiętasz może?
Proszzzzzzz http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...dklad/P2270003
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 16:44   #3276
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochanie musisz przyjsc z karteczka lub miec to info w systemie Nie ogarniam za bardzo czy to dla wszystkich czy nie, dzisiaj wszyscy goldzi mieli ta oferte, wiec mam nadzieje, ze Ty tez ja masz. Mozesz zadzwonic na infolinie i sie dowiedziec Niestety nie wiem do kiedy to, pewnie do wyczerpania zapasow Mozna odebrac chyba tylko w wybranych Sephorach, ale nie wiem w ktorych dokladnie niestety
Ja dostałam karteczkę pocztą, obowiązuje w wybranych perfumeriach do 24.09 lub wyczerpania zapasów. Poziomko te boxy są wszystkie takie same? bo na ilustracji mam inny niż Ty opisałaś Dużo macie ich na stanie? bo nie mam perfumerii w okolicy, tylko kawał drogi i zdenerwuję się jak pojadę a już ich nie będzie..
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 16:47   #3277
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ja dostałam karteczkę pocztą, obowiązuje w wybranych perfumeriach do 24.09 lub wyczerpania zapasów. Poziomko te boxy są wszystkie takie same? bo na ilustracji mam inny niż Ty opisałaś Dużo macie ich na stanie? bo nie mam perfumerii w okolicy, tylko kawał drogi i zdenerwuję się jak pojadę a już ich nie będzie..
Hmmm wszystkie takie same A co masz na ilustracji? Bo to moze one sa rozne w zaleznosci od regionu? Hmmm no do nas przyszlo pewnie z 50 sztuk.. Duzo

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-09-16 o 16:48
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-16, 16:50   #3278
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hmmm wszystkie takie same A co masz na ilustracji? Bo to moze one sa rozne w zaleznosci od regionu? Hmmm no do nas przyszlo pewnie z 50 sztuk.. Duzo
Mam na obrazku m.in. Givenchy ange ou demon, mascara noir couture, smashbox baza, lakier sephora, a u Was co dokładnie? ten box dla mnie mało ciekawy

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2015-09-16 o 16:53
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 16:58   #3279
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Dziewczyny, trzymajcie mnie. Otworzyłam przed chwilą moją paczkę od Sephory a tam 8 produktów - brakuje tuszu UD i serum dr Brandt, nosz !@#$%^&*
Zadzwoniłam na infolinię, kazali mi wysłać zdjęcie - świetny dowód na cokolwiek. Konsultant stwierdził, że boxów już nie ma więc na pewno nie ma też produktów i że przekaże sprawę dalej.
No chyba padnę.
A w sobotę wylatuję :/
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 17:02   #3280
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No to jutro czeka mnie wycieczka do syforki . Ciekawe tylko czy u mnie już są .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 17:37   #3281
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Dziewczyny, czy któraś z Was była na Fuercie i może mi napisać jak wygląda sprawa cen w perfumeriach? Są atrakcyjne? No i jakie tam są perfumerie (wiem że na Fuercie nie ma Sephory, jest Douglas, ale jakieś inne może znacie?). A jak z duty free tam na lotnisku? Warto w ogóle oglądać czy ceny wujowe?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-16, 17:52   #3282
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość


Kochanie musisz przyjsc z karteczka lub miec to info w systemie Nie ogarniam za bardzo czy to dla wszystkich czy nie, dzisiaj wszyscy goldzi mieli ta oferte, wiec mam nadzieje, ze Ty tez ja masz. Mozesz zadzwonic na infolinie i sie dowiedziec Niestety nie wiem do kiedy to, pewnie do wyczerpania zapasow Mozna odebrac chyba tylko w wybranych Sephorach, ale nie wiem w ktorych dokladnie niestety
dziękuję Ci za odpowiedź dzwoniłam na infolinię a tam nawet nie wiedzą że jest taka promocja twierdzą że nic o niej nie wiedzą no nic czekam na pocztę w takim razie może jeszcze przyjdzie bo jak to nie obejmuje wszystkich goldów tylko wybrane to się zdenerwuję
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 17:54   #3283
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Mam na obrazku m.in. Givenchy ange ou demon, mascara noir couture, smashbox baza, lakier sephora, a u Was co dokładnie? ten box dla mnie mało ciekawy
Hmmm, no to box rzeczywiscie inny.. W naszym boxie byla maskara They real, nowe serum New Dimension Estee Lauder, miniatura Le Rouge zapachu Estee, zel do mycia buzi Sephora rozgrzewajacy, lakier i jeszcze cos co nie jestem w stanie sobie przypomniec..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 17:56   #3284
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
muszę się wybrać po próbkę potrzebuje czegoś ekstra kryjacego czasami a ciężko znaleźć
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 17:58   #3285
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ja dostałam karteczkę pocztą, obowiązuje w wybranych perfumeriach do 24.09 lub wyczerpania zapasów. Poziomko te boxy są wszystkie takie same? bo na ilustracji mam inny niż Ty opisałaś Dużo macie ich na stanie? bo nie mam perfumerii w okolicy, tylko kawał drogi i zdenerwuję się jak pojadę a już ich nie będzie..
a mogę zapytac kiedy dotarła do Ciebie ta kartka? bo u mnie listonosz czasem mi dostarca pocztę ze sporym opóźnieniem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 17:58   #3286
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
muszę się wybrać po próbkę potrzebuje czegoś ekstra kryjacego czasami a ciężko znaleźć
No to ten jest ekstra ekstra ekstra kryjacy Czegos takiego nie widzialam jeszcze
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 18:00   #3287
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymajcie mnie. Otworzyłam przed chwilą moją paczkę od Sephory a tam 8 produktów - brakuje tuszu UD i serum dr Brandt, nosz !@#$%^&*
Zadzwoniłam na infolinię, kazali mi wysłać zdjęcie - świetny dowód na cokolwiek. Konsultant stwierdził, że boxów już nie ma więc na pewno nie ma też produktów i że przekaże sprawę dalej.
No chyba padnę.
A w sobotę wylatuję :/
oj współczuję mam nadzieję że się to wyjaśni i dostaniesz całość. Moje boxy przyszły w komplecie na szczęście
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 18:10   #3288
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymajcie mnie. Otworzyłam przed chwilą moją paczkę od Sephory a tam 8 produktów - brakuje tuszu UD i serum dr Brandt, nosz !@#$%^&*
Zadzwoniłam na infolinię, kazali mi wysłać zdjęcie - świetny dowód na cokolwiek. Konsultant stwierdził, że boxów już nie ma więc na pewno nie ma też produktów i że przekaże sprawę dalej.
No chyba padnę.
A w sobotę wylatuję :/
Dziwnym trafem zginęły najfajniejsze produkty z boxa
Poza tym jak to udowodnić?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 18:12   #3289
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a mogę zapytac kiedy dotarła do Ciebie ta kartka? bo u mnie listonosz czasem mi dostarca pocztę ze sporym opóźnieniem
Wczoraj
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-16, 18:18   #3290
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
oj współczuję mam nadzieję że się to wyjaśni i dostaniesz całość. Moje boxy przyszły w komplecie na szczęście
Dziękuję Ci

No jestem niesamowicie zła !! Zwłaszcza, że to jedne z fajniejszych elementów, nad lakierem czy kremem 70+ bym nie rozpaczała chociaż dla porządku również bym zadzwoniła do BOKu. Na tusz się mega cieszyłam . Pudełko normalnie zaklejone naklejką i ta folia nałożona. Zamówienie złożyłam wczoraj, nie wierzę że produkty się skończyły - to co dostaną ci co zamówili dzisiaj ?
No nie wiem co mam robić, będę dzwoniła i jutro i w piątek do S żeby przyśpieszyć to wszystko, nie wiem co robić z pędzlem, oddawać czy co, jeszcze ten wyjazd, mam 2 dni na ogarnięcie wszystkiego a tu taka klapa.
No wrrrrrr !!

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dziwnym trafem zginęły najfajniejsze produkty z boxa
Poza tym jak to udowodnić?
Dokładnie Konsultant powiedział regułkę żeby wysłać maila i zdjęcie, potem się zawahał (no tak, brak czegoś na zdjęciu - 100% wiarygodności ), przekaże sprawę dalej czyli właściwie będzie pchnięte niech ktoś inny się tym zajmuje.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 18:24   #3291
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymajcie mnie. Otworzyłam przed chwilą moją paczkę od Sephory a tam 8 produktów - brakuje tuszu UD i serum dr Brandt, nosz !@#$%^&*
Zadzwoniłam na infolinię, kazali mi wysłać zdjęcie - świetny dowód na cokolwiek. Konsultant stwierdził, że boxów już nie ma więc na pewno nie ma też produktów i że przekaże sprawę dalej.
No chyba padnę.
A w sobotę wylatuję :/
A to dziady
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 18:28   #3292
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci

No jestem niesamowicie zła !! Zwłaszcza, że to jedne z fajniejszych elementów, nad lakierem czy kremem 70+ bym nie rozpaczała chociaż dla porządku również bym zadzwoniła do BOKu. Na tusz się mega cieszyłam . Pudełko normalnie zaklejone naklejką i ta folia nałożona. Zamówienie złożyłam wczoraj, nie wierzę że produkty się skończyły - to co dostaną ci co zamówili dzisiaj ?
No nie wiem co mam robić, będę dzwoniła i jutro i w piątek do S żeby przyśpieszyć to wszystko, nie wiem co robić z pędzlem, oddawać czy co, jeszcze ten wyjazd, mam 2 dni na ogarnięcie wszystkiego a tu taka klapa.
No wrrrrrr !!

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------



Dokładnie Konsultant powiedział regułkę żeby wysłać maila i zdjęcie, potem się zawahał (no tak, brak czegoś na zdjęciu - 100% wiarygodności ), przekaże sprawę dalej czyli właściwie będzie pchnięte niech ktoś inny się tym zajmuje.
Miałam podobną 'przygodę' z zeszłorocznym boxem wydanym w okolicach Gwiazdki. Też mi brakowało bodajże dwóch produktów.
Napisałam do nich i gadali to co Tobie - że nic nie doślą, bo boxy się skończyły. W zamian zaproponowano mi zniżkę na oszałamiające 5 % na kolejne zakupy. Wykpiłam to, to dostałam jakiś przeprosinowy gift. Generalnie lipa i mega wkurz, współczuję.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 18:33   #3293
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dziwnym trafem zginęły najfajniejsze produkty z boxa
Poza tym jak to udowodnić?
no właśnie najgorsze jest to, że ciężko to udowodnić że nie próbujesz wyłudzić dodatkowych 2 produktów. Chyba jedyny sposób aby być pewnym że nie będą mieć takiego argumentu to otworzyć paczkę przy kurierze i spisać zawartość. no ale bez jaj - nikt tak nie będzie robił.
też bym się mega wkurzyła skoda że polityka firm w polsce jest taka że w założeniu nie wierzą klientowi
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 18:47   #3294
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Wspolczuje tej sytuacji z boxem Walcz kochana, walcz, bo to masakra

Moj TZ jest walniety Przegladam sobie strone YES i wyprzedaze (lubie sie tak czasami pogapic jak sroka) i pokazuje mojemu ten naszyjnik, ze mi sie mega podoba, ze brazowe oczko i w ogole (braz to jeden z moichulubionych kolorow) http://yes.pl/47710-yes-princess-s-d...00-kwa-dwak010 No i tak sobie pogadalam i poszlam do lazienki na siku A tu nagle TZ otwiera mi drzwi, pokazuje laptopa i mowi: "Ten naszyjnik Ci sie spodobal?", a ja mowie, ze tak A on na to "No to Ci go wlasnie kliknalem" No masakra, przekochany jest
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 18:52   #3295
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wspolczuje tej sytuacji z boxem Walcz kochana, walcz, bo to masakra

Moj TZ jest walniety Przegladam sobie strone YES i wyprzedaze (lubie sie tak czasami pogapic jak sroka) i pokazuje mojemu ten naszyjnik, ze mi sie mega podoba, ze brazowe oczko i w ogole (braz to jeden z moichulubionych kolorow) http://yes.pl/47710-yes-princess-s-d...00-kwa-dwak010 No i tak sobie pogadalam i poszlam do lazienki na siku A tu nagle TZ otwiera mi drzwi, pokazuje laptopa i mowi: "Ten naszyjnik Ci sie spodobal?", a ja mowie, ze tak A on na to "No to Ci go wlasnie kliknalem" No masakra, przekochany jest

Eh Poziomko zazdroszczę TŻta . Ja to zawsze trafiam na jakiś zdziadziałych co im ciężko nawet za bilet w kinie zapłacić, a co dopiero coś kupić bez okazji. Materialistką nie jestem no ale bez jaj czasami coś kupić kobiecie i sprawić jej przyjemność to chyba nie problem? Wokół mnie kręcą się tylko same nieroby i sknery. Boże gdzie Ci prawdziwi faceci są? .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 18:52   #3296
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
A to dziady
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5279072 5]Miałam podobną 'przygodę' z zeszłorocznym boxem wydanym w okolicach Gwiazdki. Też mi brakowało bodajże dwóch produktów.
Napisałam do nich i gadali to co Tobie - że nic nie doślą, bo boxy się skończyły. W zamian zaproponowano mi zniżkę na oszałamiające 5 % na kolejne zakupy. Wykpiłam to, to dostałam jakiś przeprosinowy gift. Generalnie lipa i mega wkurz, współczuję.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no właśnie najgorsze jest to, że ciężko to udowodnić że nie próbujesz wyłudzić dodatkowych 2 produktów. Chyba jedyny sposób aby być pewnym że nie będą mieć takiego argumentu to otworzyć paczkę przy kurierze i spisać zawartość. no ale bez jaj - nikt tak nie będzie robił.
też bym się mega wkurzyła skoda że polityka firm w polsce jest taka że w założeniu nie wierzą klientowi
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wspolczuje tej sytuacji z boxem Walcz kochana, walcz, bo to masakra
Zrobię co mogę, bo albo była to pomyłka, albo mają na magazynie cwanych złodziei - tak czy tak poszkodowana jestem wyłącznie ja. Będę informować jak się przedstawia sytuacja no bo nie mogę :/ Jeszcze żebym była handlarą czy jakiekolwiek przekręty planowała, a tu jeden malutki boxik
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 19:09   #3297
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was była na Fuercie i może mi napisać jak wygląda sprawa cen w perfumeriach? Są atrakcyjne? No i jakie tam są perfumerie (wiem że na Fuercie nie ma Sephory, jest Douglas, ale jakieś inne może znacie?). A jak z duty free tam na lotnisku? Warto w ogóle oglądać czy ceny wujowe?
Ja byłam miesiąc temu
Perfumerii jest od groma i ze względu na fajną politykę podatkową ceny tam są naprawdę znośne. Ja kupiłam tam Cavalliego i płaciłam tyle ile u nas kosztował wtedy na Allegro, więc warto.
No i można się targować
Jest Douglas ale jakoś inaczej wygląda

Duty Free średnie, przynajmniej ja nic dla siebie nie znalazłam.
Zazdroszczę Ci wyjazdu, ja za dwa, trzy miesiące lecę znów

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

TUTAJ jedna z perfumerii,do których chodziłam
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 19:13   #3298
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Nie mam klasyka Soft and Gentle i jak zawsze był mi obojętny, niezbyt mi się podobał to teraz czuje się w obowiązku go posiadać

Faktycznie próg 250 skutecznie by mnie ostudził w tamtym roku chyba był jakiś makijaż w gratisie i też nie grzało .. ale pomadka, pomadka to już inna temperatura
Polecam Lightscapade. Jest tak piękny, że mam 2 Chyba czas na założenie wątku wymiankowego.

250zł to byłoby stanowczo za dużo Gratisowy makijaż? Pfff A szmineczka to już inna rozmowa
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziolszki co maja karte gold w Sephora i dostaly wiadomosc/maila/poczte o odebraniu Gold Boxa - idzcie i odbierajcie bo mega fajna sprawa Jesli gold kupi jakies rzeczy za min. 50 zl to dostanie boxa z 6 miniaturami, w tym perfumy Estee Lauder, serum Estee, tusz Benefita.. bla bla i wiele innych Fajny ten box Wiec Goldowki przybywajcie do S. !

W ogole dzisiaj doznalam szoku. Myslalam, ze nie ma nic bardziej kryjacego od Estee Double Wear - to sie przeliczylam. Macalam dzisiaj najnowszy podklad Marca Jacobsa i padlam Nalozylam sobie na reke KROPELKE, malusienka i pokrylo mi cala reke, ale to tak mega mega mocno. Podklad jest przestrasznie kryjacy, trzeba z nim uwazac, zeby nie zrobic sobie machy. Od razu rozsmarowywac. Zastyga na buzi, daje takie semi-mat wykonczenie. Ciekawa jestem jego bardzo... Ale to jak sie zachowuje na skorze mnie rozwalilo Mysle, ze jakby go nakladac jajem to osoby oczekujace krycia beda mega zadowolone To taka jakby koncentracja pigmentu na najwyzszym poziomie I w ogole najjasniejszy odcien bedzie mega dla bladziochow, jest wrecz bialy! Wiec jesli ktos cierpi na to, ze nie moze znalezc sobie podkladu bo wszystkie za ciemne to ten bedzie na pewno dobry. Jak dla krolewny sniezki
No, wygaladam sie hahaha
Szkoda, że nie mam golda

Ciekawe kiedy w SCC będzie ten podkład. Jak byłam wczoraj, to nikt niczego nie wiedział a po takim opisie to chętnie bym go przygarnęła.

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
To wrzucam fotki zniżek z Twojego Stylu. Mam nadzieję, żey wszystko będzie widać Jeszcze sama nie przejrzałam, co tam mają ciekawego, bo jak tylko weszłam do domku, to chwyciłam za aparat
Też mam już TS
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Moj TZ jest walniety Przegladam sobie strone YES i wyprzedaze (lubie sie tak czasami pogapic jak sroka) i pokazuje mojemu ten naszyjnik, ze mi sie mega podoba, ze brazowe oczko i w ogole (braz to jeden z moichulubionych kolorow) http://yes.pl/47710-yes-princess-s-d...00-kwa-dwak010 No i tak sobie pogadalam i poszlam do lazienki na siku A tu nagle TZ otwiera mi drzwi, pokazuje laptopa i mowi: "Ten naszyjnik Ci sie spodobal?", a ja mowie, ze tak A on na to "No to Ci go wlasnie kliknalem" No masakra, przekochany jest
Jejj, taki TŻ to skarb
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 19:13   #3299
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Eh Poziomko zazdroszczę TŻta . Ja to zawsze trafiam na jakiś zdziadziałych co im ciężko nawet za bilet w kinie zapłacić, a co dopiero coś kupić bez okazji. Materialistką nie jestem no ale bez jaj czasami coś kupić kobiecie i sprawić jej przyjemność to chyba nie problem? Wokół mnie kręcą się tylko same nieroby i sknery. Boże gdzie Ci prawdziwi faceci są? .
Kochana sama sie mega ciesze, ze na mojego trafilam, bo wczesniej takich palantow mialam Tez sadze, ze od czasu do czasu dopiescic kobiete to nie wyczyn, a jak milo jest Ja tez lubie obdarowywac TZta i czasem bez okazji kupuje mu jakies rzeczy Ostatnio mnie rozwalil... Mialam w pracy jakies zmeczenie materialu i napisalam mu "Aaaa ratunku, wez mnie stad, uratuj mnie, chce juz do domu" A on mi po jakims czasie pisze "Czekamy" A ja o co kaman? Zrozumialam jak wyszlam z pracy a ten stoi z wielka torba prezentowa i macha mi wielgachnym bialym misiem Tak po prostu, bez powodu i okazji A teraz mis siedzi obok mnie

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-09-16 o 19:17
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 19:23   #3300
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Eh Poziomko zazdroszczę TŻta . Ja to zawsze trafiam na jakiś zdziadziałych co im ciężko nawet za bilet w kinie zapłacić, a co dopiero coś kupić bez okazji. Materialistką nie jestem no ale bez jaj czasami coś kupić kobiecie i sprawić jej przyjemność to chyba nie problem? Wokół mnie kręcą się tylko same nieroby i sknery. Boże gdzie Ci prawdziwi faceci są? .
Moja siostra ma takiego sknera. Kwiaty dostaje zawsze z klomba , ale ona zachwycona- trochę się nie szanuje dziewczyna
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 12:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.