Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-25, 10:19   #1
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258

Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie


Witam Wszystkie Wizanaki

Moj problem dotyczy mojego ciała, mam 160-162 wzrostu moja waga się zmienia ale nie przekracza 51kg, wage niby mam dobrą ale sama nie czuję sie najlepiej chcialabym zgubic pare cm tu i ówdzie no ale niestety, jakos moje skutki nie przynoszą efektów. !
cwicze na hh, robie brzuszki, cwicze na steperze, nie jem slodyczy może i mało cwicze bo teraz nie mam czasu i odpowiedniej motywacji, wszyscy mówia ze oo po co chcesz schudnac wygladasz dobrze nie musisz, ale ja chce się sobie podobać, pozniej mojemu chłopakowi choć on sam mowi ze cudownie wyglądam wiadomo, nikt nie powie ale Ty gruba zeby nie sprawić mi przykrośći. zdjęcia dodaje nie są najlepszej jakośći no ale tak mniej więcej zebyscie wiedziały o co mi chodzi, mam nadzieje ze zrozumiecie i może dacie mi jakies rady zebym zgubiła pare cm na udzie, biodrach, brzuchu ;/


Proszę o rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG002.jpg (29,0 KB, 872 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG003.jpg (27,4 KB, 756 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG006.jpg (28,4 KB, 679 załadowań)
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 10:24   #2
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Bo nie jestes gruba, na prawdę jak już to wystarczą ćwiczenia do wymodelowania. Może skakanka? poprawia kondycję i dobrze wplywa na brzuch, uda, rece...
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 10:28   #3
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

ja bym chciała miec bardziej płaski brzuch bo mam taką oponke i to wygląda czasem jakbym była w ciązy ;//
trochę uda i te boczki .. ;/

chce ćwiczenia robić z przyjemnosci a nie z przymusu, a wiem ze cięzko mi robic brzuszki bo moj kręgosłup wysiada.
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 10:55   #4
trucizna007
Zakorzenienie
 
Avatar trucizna007
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 239
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

a nie chciałabyś się podłączyć do jednych z grup na "wspólnym
odchudzaniu" ?
__________________
otwórz oczy.

Wade <3

https://si0.twimg.com/profile_images...fdc260aea.jpeg
trucizna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:27   #5
antek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Boże, jak patrze na takie chude dziewczyny, które mówią, że są grube i muszą schudnąć, to wtedy chcę się zabić. Bo skoro są niby grube, to co dopiero ja ! jestem jak świnia, wszędzie się wylewa sadło.. a ty jesteś chuda ! ja mam o wiele grubsze uda i biodra !
antek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 12:15   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Ty żeś chyba nigdy oponki nie widziała. Ale takiej prawdziwej, a nie wymyślonej...

Nie chudniesz bo nie masz z czego chudnąć. Jesteś szczupła.

Jeśli tego nie widzisz, to chyba nigdy nie osiągniesz tego co chcesz, czyli "zadowolenia z siebie" - zawsze będzie coś do poprawienia.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 13:24   #7
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Cytat:
Napisane przez trucizna007 Pokaż wiadomość
a nie chciałabyś się podłączyć do jednych z grup na "wspólnym
odchudzaniu" ?

jakis czas temu sie nawet przypisałam no ale cwiczylam kilka razy w tygodniu a i tak jakos nie pisalam z zadna wizazanka na forum czy coś, i czulam sie jakas taka wiesz. ;// :P

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ty żeś chyba nigdy oponki nie widziała. Ale takiej prawdziwej, a nie wymyślonej...

Nie chudniesz bo nie masz z czego chudnąć. Jesteś szczupła.

Jeśli tego nie widzisz, to chyba nigdy nie osiągniesz tego co chcesz, czyli "zadowolenia z siebie" - zawsze będzie coś do poprawienia.

no własnie ze gdybym zgubila troche cm to bym sie sobie bardziej podobała,
a proboje cos zgubic a jakos nie widze efektu .. ;/
moze tez dlatego tak mysle o sobie bo mam okrągla twarz, i jakos sie sobie nie podobam bo czuje sie jak jakis prosiak ..
moze nie mam jakies tam nadwagi czy cos moze nawet ok wyglądam, no ale wlasnie przez too jakos sie czuje nieładna .. ;/ ze jakas taka nieproporcjonalna.. ;/

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez antek Pokaż wiadomość
Boże, jak patrze na takie chude dziewczyny, które mówią, że są grube i muszą schudnąć, to wtedy chcę się zabić. Bo skoro są niby grube, to co dopiero ja ! jestem jak świnia, wszędzie się wylewa sadło.. a ty jesteś chuda ! ja mam o wiele grubsze uda i biodra !

kazdy w sobie chyba chcialby coś zmienic, ja wiem ze bylam w tamtym roku chudsza a teraz sie ''zapuścilam'' i nie chce tak wyglądac, mogłabyś zrozumiec ze nie kazdy czuje sie dobrze w swoim ciele i gdy moze to chce cos poprawić.. heh
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 14:07   #8
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

ja Cie doskonale rozumiem waze ok 48-49kg przy wzroscie 161 ale straaasznie przeszkadzaja mi moje uda i brzuch.. ja zaczelam skakac na skakance, zakupie sobie tez hula hop i hulac bede mam nadzieje ze zgubie pare cm z tych partii...
deyminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 14:21   #9
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Cytat:
Napisane przez antek Pokaż wiadomość
Boże, jak patrze na takie chude dziewczyny, które mówią, że są grube i muszą schudnąć, to wtedy chcę się zabić. Bo skoro są niby grube, to co dopiero ja ! jestem jak świnia, wszędzie się wylewa sadło.. a ty jesteś chuda ! ja mam o wiele grubsze uda i biodra !
A niech sobie każdy mówi co chce. A jeśli komus przeszkadza to, jak wygląda, to trzeba się zastanowić nad celem i zacząć stosować dietę i ćwiczyć, zamiast sie wściekać na innych.

Cytat:
Napisane przez Anonimowa90o Pokaż wiadomość

no własnie ze gdybym zgubila troche cm to bym sie sobie bardziej podobała,
a proboje cos zgubic a jakos nie widze efektu .. ;/
moze tez dlatego tak mysle o sobie bo mam okrągla twarz, i jakos sie sobie nie podobam bo czuje sie jak jakis prosiak ..
moze nie mam jakies tam nadwagi czy cos moze nawet ok wyglądam, no ale wlasnie przez too jakos sie czuje nieładna .. ;/ ze jakas taka nieproporcjonalna.. ;/
To ćwicz ćwicz ćwicz - ujędrniz ciało i wymodelujesz sylwetkę. Wybierz sie na zajecia fitness i pogadaj z trenerem na siłowni

To, że czujesz się jak prosiak, nie oznacza, ze tak wyglądasz, bo tak nie jest.
Zacznij ćwiczyć serio - to poprawia humor, bedziesz miec świadomość, ze cos dla siebie robic i od razu poczujesz sie atrakcyjniej

Cytat:
Napisane przez Anonimowa90o Pokaż wiadomość
kazdy w sobie chyba chcialby coś zmienic, ja wiem ze bylam w tamtym roku chudsza a teraz sie ''zapuścilam'' i nie chce tak wyglądac, mogłabyś zrozumiec ze nie kazdy czuje sie dobrze w swoim ciele i gdy moze to chce cos poprawić.. heh
No i zamiast wzdychać nad utracona sylwetką, zacznij dązyc do jej poprawy

Najważniejsza jest akceptacja siebie.

Cytat:
Napisane przez deyminka Pokaż wiadomość
ja Cie doskonale rozumiem waze ok 48-49kg przy wzroscie 161 ale straaasznie przeszkadzaja mi moje uda i brzuch.. ja zaczelam skakac na skakance, zakupie sobie tez hula hop i hulac bede mam nadzieje ze zgubie pare cm z tych partii...
I jeszcze twister i może spróbuj 8 minute abs, legs i buns - duzo dziewczyn zachwala - na forum fitnes jest wątek
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 14:48   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Anonimowa90o Pokaż wiadomość
no własnie ze gdybym zgubila troche cm to bym sie sobie bardziej podobała,
a proboje cos zgubic a jakos nie widze efektu .. ;/
moze tez dlatego tak mysle o sobie bo mam okrągla twarz, i jakos sie sobie nie podobam bo czuje sie jak jakis prosiak ..
moze nie mam jakies tam nadwagi czy cos moze nawet ok wyglądam, no ale wlasnie przez too jakos sie czuje nieładna .. ;/ ze jakas taka nieproporcjonalna.. ;/
No widzisz. Sama pokazujesz, że problem leży w tym, że siebie nie akceptujesz, a nie w tym jak wyglądasz. Już znalazłaś sobie kolejny "problem" - okrągłą twarz. Piszesz, że się sobie nie podobasz. Nie neguję Twoich uczuć, ale to że się tak czujesz nie znaczy jeszcze, że tak jest faktycznie. Wręcz widać na pierwszy rzut oka po tych zdjęciach, że Twoje odczucia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Jeśli nie potrafisz siebie zaakceptować to naprawdę centymetry wiele tu nie zmienią, nawet gdybyś je zrzuciła, to znajdziesz kolejną rzecz, którą "trzeba" poprawić wg Ciebie.

Moim zdaniem wyglądasz ładnie ale skupiasz się za bardzo na "udoskonalaniu" zamiast cieszyć się życiem i nie przejmować i dlatego źle się czujesz sama ze sobą.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 14:54   #11
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Anonimowa90o Pokaż wiadomość

no własnie ze gdybym zgubila troche cm to bym sie sobie bardziej podobała,
a proboje cos zgubic a jakos nie widze efektu .. ;/
moze tez dlatego tak mysle o sobie bo mam okrągla twarz, i jakos sie sobie nie podobam bo czuje sie jak jakis prosiak ..
moze nie mam jakies tam nadwagi czy cos moze nawet ok wyglądam, no ale wlasnie przez too jakos sie czuje nieładna .. ;/ ze jakas taka nieproporcjonalna..

Te kilka cm mogą nie pomóc, bo tu nie chodzi właśnie o nie tylko o psychike
. Zleci troche kg, a Ty stewierdzisz, że i tak źle wygladasz i bedziesz chciala jeszcze i jeszcze... To siedzi gdzies tam gleboko w nas, postaraj sie podniesc swoja samoocene. Uwierz, ze jesli chlopak, rodzina, znajomi mowia Cie, że dobrze wygladasz, jestes szczupla to jest prawda! Nie mowia tylko po to, żeby Cie oklamac, niee. Mowia to, bo takie sa fakty!
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 14:56   #12
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

paranoja....

dziewczyno! masz boskie cialo!!
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 15:03   #13
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

A ta okrągła twarz to ta z avatara?
Dziewczyno nie przesadzaj
Ćwiczenia na ujędrnienie ciała-ok, ale jakieś rygorystyczne i diety-po co? Żeby Ci żebra można było wzrokiem policzyć?
I pamiętaj,że bardzo łatwo przegiąć w tą stronę,miej to na uwadze
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 15:45   #14
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

oj zgadzam sie...bardzo latwo a wychodzi sie z tego baaardzo trudno...
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 16:46   #15
Pani Elektryk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie...:)
Wiadomości: 151
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

moim zdaniem to tylko kolejna czysta prowokacja bo inaczej nie mozna tego nazwac...
__________________
Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłaś.
Ludzie inteligentni zrozumieją cię od razu...
Ci, którzy nie chcą zrozumieć, nie zrozumieją,
choćbyś tłumaczył im to samo pięć tysięcy razy...
Pani Elektryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 17:39   #16
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

mozliwe...ale wiem z doswiadczenia ze duzo nastolatek dazy do idealu... a wczoraj widzialam chyba anorektyczke:ee k: niedobrze mis ie zrobilo na jej widok...;/ taka prawda.... noge miala grubosci mojej reki.... nie moglam w to uwierzyc....
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:05   #17
Pani Elektryk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie...:)
Wiadomości: 151
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
mozliwe...ale wiem z doswiadczenia ze duzo nastolatek dazy do idealu... a wczoraj widzialam chyba anorektyczke:ee k: niedobrze mis ie zrobilo na jej widok...;/ taka prawda.... noge miala grubosci mojej reki.... nie moglam w to uwierzyc....
No wlasnie :/ i nikt mi nie wmowi ze takie cos ladnie wyglada... a wg takich Pan jest to zapewne idealna figura ja tam wole zeby chlopak mial za co zlapac niz same kosci pozatym wiele z nich mysli ze beda bardziej atrakcyjne... a niestety prawda jest calkiem inna.. bo mezczyzni tez wola kobiety ktore maja troszke cialka a nie same kosci
__________________
Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłaś.
Ludzie inteligentni zrozumieją cię od razu...
Ci, którzy nie chcą zrozumieć, nie zrozumieją,
choćbyś tłumaczył im to samo pięć tysięcy razy...
Pani Elektryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:23   #18
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
A niech sobie każdy mówi co chce. A jeśli komus przeszkadza to, jak wygląda, to trzeba się zastanowić nad celem i zacząć stosować dietę i ćwiczyć, zamiast sie wściekać na innych.



To ćwicz ćwicz ćwicz - ujędrniz ciało i wymodelujesz sylwetkę. Wybierz sie na zajecia fitness i pogadaj z trenerem na siłowni

To, że czujesz się jak prosiak, nie oznacza, ze tak wyglądasz, bo tak nie jest.
Zacznij ćwiczyć serio - to poprawia humor, bedziesz miec świadomość, ze cos dla siebie robic i od razu poczujesz sie atrakcyjniej



No i zamiast wzdychać nad utracona sylwetką, zacznij dązyc do jej poprawy

Najważniejsza jest akceptacja siebie.



I jeszcze twister i może spróbuj 8 minute abs, legs i buns - duzo dziewczyn zachwala - na forum fitnes jest wątek

no tak tylko wlasnie jakie ciwczenia bo jakos za abrdzo nie wiem czy będe miala czas zeby pojsc na silownie czy fitness, po durgie u mnie w mieście too masakra, rzadko sie słyszy chcialam sie zapisac na tance tez moze bym cos zrzuciła znow zaczac tanczyc..

ale jakies cwiczenia wlasnie na biodra,uda ? boczki wiesz moze jakie
bo jak pisalam ze hh mi nie pomoglo za bardzo
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:24   #19
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

dokladnie facet nie pies-na kosci nie poleci
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 20:26   #20
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
No widzisz. Sama pokazujesz, że problem leży w tym, że siebie nie akceptujesz, a nie w tym jak wyglądasz. Już znalazłaś sobie kolejny "problem" - okrągłą twarz. Piszesz, że się sobie nie podobasz. Nie neguję Twoich uczuć, ale to że się tak czujesz nie znaczy jeszcze, że tak jest faktycznie. Wręcz widać na pierwszy rzut oka po tych zdjęciach, że Twoje odczucia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Jeśli nie potrafisz siebie zaakceptować to naprawdę centymetry wiele tu nie zmienią, nawet gdybyś je zrzuciła, to znajdziesz kolejną rzecz, którą "trzeba" poprawić wg Ciebie.

Moim zdaniem wyglądasz ładnie ale skupiasz się za bardzo na "udoskonalaniu" zamiast cieszyć się życiem i nie przejmować i dlatego źle się czujesz sama ze sobą.

no wiem ze mam niskosamoocene no niestety, ale to nie wiem heh moze tez patrze na siostre ze starsza a wchodzi w ta sama pare spodni itp, i ze ona schudla w tym wieku co ja to ja tez bym chciala bo wiadomo czlowiek sie czuje lepiej gdy schudnie, i odrazu humor sie poprawia ;/ a ja niestety wsciekam sie i często sie kloce z chlopakiem na temat wyglądu..

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A ta okrągła twarz to ta z avatara?
Dziewczyno nie przesadzaj
Ćwiczenia na ujędrnienie ciała-ok, ale jakieś rygorystyczne i diety-po co? Żeby Ci żebra można było wzrokiem policzyć?
I pamiętaj,że bardzo łatwo przegiąć w tą stronę,miej to na uwadze

noo nie to nie moja twarz ja mam bardziej okrągla, choc reszta podobna ale to nieistotne.. moze dieta nie ale jakies cwiczenia.? no wlasnie ale nie wiem co moze pomoc..? i co z doswiadczenia same Wy wiecie jakie sa efekty.. o to tez mi chodzi..
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:31   #21
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

napisala kolezanka wyzej o osmiominutowkach... na uda dobre jest 8minut buns na brzuch abs... do koloru do wyboru
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:32   #22
Pani Elektryk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie...:)
Wiadomości: 151
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
dokladnie facet nie pies-na kosci nie poleci
piekne podsumowanie ale "hasło" mi sie spodobalo i to bardzo
pozdrawiam
__________________
Kontynuuj to, co robisz i nie zatrzymuj się na chwile, by ponownie udowodnić to, co już udowodniłaś.
Ludzie inteligentni zrozumieją cię od razu...
Ci, którzy nie chcą zrozumieć, nie zrozumieją,
choćbyś tłumaczył im to samo pięć tysięcy razy...
Pani Elektryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:34   #23
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

hehe wiem wiem dobre jest:P
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 22:17   #24
blackswan
Raczkowanie
 
Avatar blackswan
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bad Dürkheim/Wloclawek
Wiadomości: 398
GG do blackswan Send a message via Skype™ to blackswan
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Alez Ty masz piekne cialo...
Gdzie Ci niby cos wystaje ? Ile bym dala zeby tak wygladac...
Jedyne co moge polecic to A6W, na brzuszek jesli juz tak narzekasz...
Ale dziewczyny mowia tu prawde, masz idealna figure, nie potrzeba nic zmieniac...
I jedz normalnie, nie ma sensu sie zagladzac tylko po to zeby zrzucic pare cm z talii...
Te cwiczenia potrafia zdzialac wiele na brzuch, ja jestem teraz juz 6 dni na nich...
Mam nadzieje ze wytrzymam
No nic, pamietaj zeby sie zdorowo odzywiac !
__________________
Serdecznie zapraszam na moj watek 'Ambasadorka Garniera'...
Wasza Czyscioszka Pedantka...
How can I be lost,
If I've got nowhere to go?
Search for seas of gold
How come it's got so cold?

blackswan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 05:16   #25
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Pani Elektryk Pokaż wiadomość
No wlasnie :/ i nikt mi nie wmowi ze takie cos ladnie wyglada... a wg takich Pan jest to zapewne idealna figura ja tam wole zeby chlopak mial za co zlapac niz same kosci pozatym wiele z nich mysli ze beda bardziej atrakcyjne... a niestety prawda jest calkiem inna.. bo mezczyzni tez wola kobiety ktore maja troszke cialka a nie same kosci
Nie uogólniajmy ja nie znam faceta,ktory wolalby "troszke tluszczyku" od zgrabnej,chudej figury,z lekko wystajacymi kośćmi
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 06:30   #26
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Papillon Pokaż wiadomość
Nie uogólniajmy ja nie znam faceta,ktory wolalby "troszke tluszczyku" od zgrabnej,chudej figury,z lekko wystajacymi kośćmi
to znasz za malo facetow bo ja znam
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 08:10   #27
EVA12121985
Przyczajenie
 
Avatar EVA12121985
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Przy wzroście 167 i wadze 52 - 53 kg mam podobną figurke co Anonimowa90 moją zmorą jest brzuch najwięcej sadełka sie okłada chodziłam jakis czas temu na siłownie ale przestałam na ćwiczenia ciężko mi sie zmobilizować...

Bardziej przejmuje się moimi nogami sa takie jak na zdjęciach Anonimowej w kazdym razie podobne uważam że są za chude dlatego latem przechodze katusze że nie mogę ubrac krótkiej spódniczki czy spodenek jeśli juz to przed kolanko.... eee masakra przytyć nie moge bo szczerze wyglądam jak kluseczka wręcz mi to nie pasuje.....
EVA12121985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 08:26   #28
Anonimowa90o
Raczkowanie
 
Avatar Anonimowa90o
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 258
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
napisala kolezanka wyzej o osmiominutowkach... na uda dobre jest 8minut buns na brzuch abs... do koloru do wyboru

no to muszę sobie popatrzeć, i poćwiczyć mam nadzieje ze wytrwam w tych ćwiczeniach..

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez blackswan Pokaż wiadomość
Alez Ty masz piekne cialo...
Gdzie Ci niby cos wystaje ? Ile bym dala zeby tak wygladac...
Jedyne co moge polecic to A6W, na brzuszek jesli juz tak narzekasz...
Ale dziewczyny mowia tu prawde, masz idealna figure, nie potrzeba nic zmieniac...
I jedz normalnie, nie ma sensu sie zagladzac tylko po to zeby zrzucic pare cm z talii...
Te cwiczenia potrafia zdzialac wiele na brzuch, ja jestem teraz juz 6 dni na nich...
Mam nadzieje ze wytrzymam
No nic, pamietaj zeby sie zdorowo odzywiac !

próbowalam kiedyś wlasnie a6w i wytrzymalam kilka dni, ale teraz nie wiem ile wytrzymam boo. ? ;/ jak pisałam szybko mi kręgosłup wysiada, a widzisz juz jakies małe zmiany? przez cwiczenia

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez EVA12121985 Pokaż wiadomość
Przy wzroście 167 i wadze 52 - 53 kg mam podobną figurke co Anonimowa90 moją zmorą jest brzuch najwięcej sadełka sie okłada chodziłam jakis czas temu na siłownie ale przestałam na ćwiczenia ciężko mi sie zmobilizować...

Bardziej przejmuje się moimi nogami sa takie jak na zdjęciach Anonimowej w kazdym razie podobne uważam że są za chude dlatego latem przechodze katusze że nie mogę ubrac krótkiej spódniczki czy spodenek jeśli juz to przed kolanko.... eee masakra przytyć nie moge bo szczerze wyglądam jak kluseczka wręcz mi to nie pasuje.....

a przez ten czas co chodziłaś na siłownie to szybko widziałas efekty.? czy wlasnie przez to ze jakos za wolno to przestałas chodzic i jak pisalas mobilizowac sie?
no ja latem to mogę wyjsc w spodniczce, ale krotkie spodenki to gorzej bo wydawają sie ze bardziej podkreslaja uda i są masywniejsze, a po drugie mój chłopak jest szczuply i tez nie za fajnie to wygląda gdy laska ma.. wiecej tzn moim zdaniem, ale jak się kocha to nie powinno sie patrzec na to i nie przejmować opiniami innych, ale ja jakos nie umiem bo w sobie widzę najbrzydsza osobe. ;/
__________________
..

e comunque vada noi non ci perderemo.. x33

..
[ M ] 15.02.2009

...
Dukan
3.01 - 5.01 I FAZA
5.01 - 13.01 II FAZA
13.01 - 25.01 III FAZA
Anonimowa90o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 10:32   #29
Dominika2024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

ogladałam Twoje zdjęcia i wiesz co ?? masz śliczne ciało
dieta odpada to na pewno

dla mnie idealna była by taka figura jaką masz ty i nawet ćwiczeń bym nie potrzebowała , ale każdy ma inne spojrzenie na idealne ciało pozdrawiam
Dominika2024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:06   #30
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Moje zdjęcia - zmiana ,odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Anonimowa90o Pokaż wiadomość
no tak tylko wlasnie jakie ciwczenia bo jakos za abrdzo nie wiem czy będe miala czas zeby pojsc na silownie czy fitness, po durgie u mnie w mieście too masakra, rzadko sie słyszy chcialam sie zapisac na tance tez moze bym cos zrzuciła znow zaczac tanczyc..

ale jakies cwiczenia wlasnie na biodra,uda ? boczki wiesz moze jakie
bo jak pisalam ze hh mi nie pomoglo za bardzo
Wejdź na wątki Fitness - tam są specjalne watku dot. boczków, nówg, brzucha etc. Poza tym są podwieszone wątki z linkami do ćwiczeń

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
napisala kolezanka wyzej o osmiominutowkach... na uda dobre jest 8minut buns na brzuch abs... do koloru do wyboru
You Tube - poza tym też jest osobny wątek na fitnessie o tym

Cytat:
Napisane przez Anonimowa90o Pokaż wiadomość
no to muszę sobie popatrzeć, i poćwiczyć mam nadzieje ze wytrwam w tych ćwiczeniach..


próbowalam kiedyś wlasnie a6w i wytrzymalam kilka dni, ale teraz nie wiem ile wytrzymam boo. ? ;/ jak pisałam szybko mi kręgosłup wysiada, a widzisz juz jakies małe zmiany? przez cwiczenia

a przez ten czas co chodziłaś na siłownie to szybko widziałas efekty.? czy wlasnie przez to ze jakos za wolno to przestałas chodzic i jak pisalas mobilizowac sie?
no ja latem to mogę wyjsc w spodniczce, ale krotkie spodenki to gorzej bo wydawają sie ze bardziej podkreslaja uda i są masywniejsze, a po drugie mój chłopak jest szczuply i tez nie za fajnie to wygląda gdy laska ma.. wiecej tzn moim zdaniem, ale jak się kocha to nie powinno sie patrzec na to i nie przejmować opiniami innych, ale ja jakos nie umiem bo w sobie widzę najbrzydsza osobe. ;/
Masz złe podejcie - ćwiczenia/ sport powinnaś włączyć na stałe do swojego stylu życia - takie chodzenie na siłkę z doskoku a potem nic nic nic jest totalnie bez sensu, bo mięsnie zanikną, będziesz mniej spalać i znowu przytyjesz czy tak nie wiem 'sflaczejesz'

Taniec jest fajny, bo po pierwsze dobrze się bawisz (a to jest bardzo ważne) a po drugie ładnie spalasz co tam masz do spalenia i sylwetke modelujesz, wieć super

O zapał do ćwiczeń najtrudniej. Nad tym sie skup i nad podejsciem do ćwiczeń - to ma ci sprawiać przyjemność, a nie być elementem koniecznym w diecie. Wtedy sukces będzie.

Stop gadaniu i rozkmninianiu - ruch ruch ruch - teraz zima => narty/deska, łyżwy, ćwiczenia w domu/klubie
niedługo wiosna => rolki, rower, bieganie, marsze, wycieczki w góry etc etc...
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.