Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-02, 21:03   #1
lindenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 37

Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie


Powszechnie wiadomo, że mężczyźni we własnym towarzystwie oceniają dziewczyny, komentują ich wygląd i się z nich śmieją. Ostatnio jednak bardzo mnie to przytłoczyło. Kiedyś bardzo podobał mi się chłopak, wiedzialam, że ja jemu nie, jednak pod wpływem zauroczenia wmawiałam sobie, że jest inaczej. Przez pół roku, myślałam prawie tylko o nim, na jednej imprezie całowaliśmy się. Jakiś miesiąc temu dowiedziałam się, że uznał, iż jestem "łatwa". Bardzo mnie to zabolało.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego niektóre dziewczyny, które są wyzywające, całują się na imprezach, są lubiane i oceniane jako "fajne", natomiast inne od razu wyzywane od łatwych czy dziwek.
Wiem też, że oceniają ich walory w skali od 1-10, używają określeń typu "wyruchałbym" itp.
Najgorsze jest to, że nie jest to tylko domena nastolatków, robią tak także dorośli mężczyźni, a z wiekiem komentarze stają się coraz bardziej obleśne.
Przeraża mnie fakt braku poszanowania dla kobiet przez mężczyzn, wydaje mi się, że takie ocenianie jest okropne.
Bardzo przejmuje się opinią innych, wpływa to na mnie i od razu mam gorsze samopoczucie.
Czy wszyscy mężczyźni się tak zachowują? A może po prostu jest to prawda? Co o tym myślicie ...

Edytowane przez lindenn
Czas edycji: 2016-07-02 o 21:05
lindenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 21:16   #2
Sheev
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 269
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Nie potrafię zrozumieć dlaczego niektóre dziewczyny, które są wyzywające, całują się na imprezach, są lubiane i oceniane jako "fajne", natomiast inne od razu wyzywane od łatwych czy dziwek.
Dzieje się tak, ponieważ świat składa się z całkiem sporej jak na ludzką rachubę elementów składowych. Mnogość przypadków i ludzi ich dotykających sprawia, że jedna zdawałoby się podobna sytuacja może mieć miliony wersji.


Cytat:
Wiem też, że oceniają ich walory w skali od 1-10, używają określeń typu "wyruchałbym" itp.
Nie inaczej. Ludzie używają matematyki do opisywania świata, każdy we własnym zakresie. Podobnie jak trybu przypuszczającego - jest to typowo ludzkie zachowanie wymyślać hipotetyczne lub nawet fantazyjne ścieżki przyszłości i umieszczać tam siebie w roli głównej. Marzenia, plany...
Cytat:
Najgorsze jest to, że nie jest to tylko domena nastolatków, robią tak także dorośli mężczyźni, a z wiekiem komentarze stają się coraz bardziej obleśne.
Złych doświadczeń przybywa, to się odbija. Bo ludzie to ogólnie nieprzyjemni są, niesympatyczni. Dlatego potrzeba dokonywać selekcji.
Cytat:
Przeraża mnie fakt braku poszanowania dla kobiet przez mężczyzn, wydaje mi się, że takie ocenianie jest okropne.
Masz rację. Dopóki kobiety nie zaczną mówić w swoim gronie na facetów per "fiuty" (lub inny ekwiwalent, analogia do "dupa"), można tutaj mówić o jednostronnym chamstwie.
Cytat:
Czy wszyscy mężczyźni się tak zachowują? A może po prostu jest to prawda?
Wszyscy, choć słyszałem, że gdzieś nad Bajkałem żyje facet, który taki nie jest. Mówił mi o tym Rosjanin po 0,7, więc mógł trochę konfabulować, ale myślę, że to jednak wartościowy trop. I naprawdę piękne miejsce. Owocnych poszukiwań.

Cytat:
Bardzo przejmuje się opinią innych, wpływa to na mnie i od razu mam gorsze samopoczucie.
Ojoj... w takim razie ja już się zmywam, bo jeszcze przykrości narobię. Źle trafiłem, nie ten adres. Va faill!

Edytowane przez Sheev
Czas edycji: 2016-07-02 o 21:21
Sheev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 21:25   #3
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez Sheev Pokaż wiadomość
Masz rację. Dopóki kobiety nie zaczną mówić w swoim gronie na facetów per "fiuty" (lub inny ekwiwalent, analogia do "dupa"), można tutaj mówić o jednostronnym chamstwie.
Ja tam z kolezankami mówimy czasem na facetów per "dupy" . Więc proponuję jako oficjalny odpowiednik (a właściwie nie odpowiednik, a rozszerzenie definicji) ;p.

Edytowane przez 201712242137
Czas edycji: 2016-07-02 o 21:28
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 21:54   #4
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez lindenn Pokaż wiadomość
Powszechnie wiadomo, że mężczyźni we własnym towarzystwie oceniają dziewczyny, komentują ich wygląd i się z nich śmieją. Ostatnio jednak bardzo mnie to przytłoczyło. Kiedyś bardzo podobał mi się chłopak, wiedzialam, że ja jemu nie, jednak pod wpływem zauroczenia wmawiałam sobie, że jest inaczej. Przez pół roku, myślałam prawie tylko o nim, na jednej imprezie całowaliśmy się. Jakiś miesiąc temu dowiedziałam się, że uznał, iż jestem "łatwa". Bardzo mnie to zabolało.
Nie potrafię zrozumieć dlaczego niektóre dziewczyny, które są wyzywające, całują się na imprezach, są lubiane i oceniane jako "fajne", natomiast inne od razu wyzywane od łatwych czy dziwek.
Wiem też, że oceniają ich walory w skali od 1-10, używają określeń typu "wyruchałbym" itp.
Najgorsze jest to, że nie jest to tylko domena nastolatków, robią tak także dorośli mężczyźni, a z wiekiem komentarze stają się coraz bardziej obleśne.
Przeraża mnie fakt braku poszanowania dla kobiet przez mężczyzn, wydaje mi się, że takie ocenianie jest okropne.
Bardzo przejmuje się opinią innych, wpływa to na mnie i od razu mam gorsze samopoczucie.
Czy wszyscy mężczyźni się tak zachowują? A może po prostu jest to prawda? Co o tym myślicie ...
No coz, polecam Ci serwis wykop.pl jesli chcesz dogłębniej zbadac opisywane przez Ciebie zjawisko.

Faceci roznia sie od kobiet i tyle. Ale i jedni i drudzy miedzy sobia rozmawiaja o plci przeciwnej, oceniaja wyglad. Przykro mi, ze kiepsko potraktowal Cie facet ktory Ci sie podobal, ale tez troche mi się wydaje ze masz kij w 4 literach :p
A facetem sie nie przejmuj, nie chcialabys sie chyba umawiac z kims kto sie tak zachowuje
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 22:04   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Ja tam odnosze wrazenie, ze oce ianie ocenianiem, ale jak sie zakocha, to calkiem inna sprawa .

Mysle, ze Cie to boli, bo oceniasz to wszystko przez pryzmat swojej sytuacji.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 22:09   #6
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez Istielig Pokaż wiadomość
Faceci roznia sie od kobiet i tyle. Ale i jedni i drudzy miedzy sobia rozmawiaja o plci przeciwnej, oceniaja wyglad. Przykro mi, ze kiepsko potraktowal Cie facet ktory Ci sie podobal, ale tez troche mi się wydaje ze masz kij w 4 literach :p
Ma kij w dupie, bo chce być traktowana z szacunkiem? O wow. Na wieść o tym, że jest "łatwa" pewnie powinna się zalotnie uśmiechnąć?

Autorko. Nie wszyscy faceci są tacy, jak opisujesz. Trafił Ci się jakiś przygłup. Dojrzali, fajni faceci tak nie mówią.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 22:31   #7
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Ma kij w dupie, bo chce być traktowana z szacunkiem? O wow. Na wieść o tym, że jest "łatwa" pewnie powinna się zalotnie uśmiechnąć?

Autorko. Nie wszyscy faceci są tacy, jak opisujesz. Trafił Ci się jakiś przygłup. Dojrzali, fajni faceci tak nie mówią.
Okurat napisalam, ze facet brzydko postapil i chyba nie chcialaby byc z kims takim.
Ale ona dramatyzuje o to, ze gdzies widziała/przeczytala/ktos jej powiedzial ze faceci spotykają sie w swoim meskim gronie i jezusie oceniaja dziewczyny od 1 do 10 xD i jakie to nieuprzejme i okrutne
To jest przewrazliwienie, branie wszystkiego do siebie i juz sobie wyobraza jaka to ocenke dostanie i dlaczego taka niska
Jak juz ktos wyzej napisal gadanie gadaniem a jak sie zakochaja to im kazda o kilka punktow w skali podskakuje.
Bo to kobiety nie spotykaja sie we wlasnym gronie, nie plotkuja na temat facetow, nie mowia o tym kto i dlaczego im sie podoba, ze ten ma fajna klate a tamten tylek a ze z tamtym to nigdy w zyciu by do lozka nie poszla bo costam?
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 22:56   #8
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez Istielig Pokaż wiadomość
No coz, polecam Ci serwis wykop.pl jesli chcesz dogłębniej zbadac opisywane przez Ciebie zjawisko.

Faceci roznia sie od kobiet i tyle. Ale i jedni i drudzy miedzy sobia rozmawiaja o plci przeciwnej, oceniaja wyglad. Przykro mi, ze kiepsko potraktowal Cie facet ktory Ci sie podobal, ale tez troche mi się wydaje ze masz kij w 4 literach :p
A facetem sie nie przejmuj, nie chcialabys sie chyba umawiac z kims kto sie tak zachowuje
Autorka wydaje się młodą osobą do tej pory zyjącą na gruncie damsko-meskim wyobrażeniami o wielkiej romantycznej miłości. A prawda jest taka, że tak faceci jak najbardziej oceniają w w skali czy robią jakieś tam rankingi, dla dobicia powiem, że nie jest to domena tylko Polaków. Ale czy kobiety te starsze od autorki nie robią tego samego, nie komentują wyglądu i zachowania facetów??
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 23:17   #9
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Autorko. Nie wszyscy faceci są tacy, jak opisujesz. Trafił Ci się jakiś przygłup. Dojrzali, fajni faceci tak nie mówią.
Zdziwiłabyś się. Serio.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 23:19   #10
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Zdziwiłabyś się. Serio.
Napisała wyraźnie: dojrzali.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 23:38   #11
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Napisała wyraźnie: dojrzali.
To zdecydowanie niewielu dojrzałych poznałem. W każdym przedziale wiekowym.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 00:34   #12
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Ja ostatnio czytalam na forum o podrywaniu jak facet pisal że czul sie lepszy od jakiegos faceta ktory spojrzal na jego dziiewczyne bo to on " wyruch.a jà dzis wieczorem". Niesmaczne. Takie teksty w sypialni jeszcze ujdą ale by myslec tak o seksie ze swoja dziewczyna.....
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 00:43   #13
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez lindenn Pokaż wiadomość
Powszechnie wiadomo, że mężczyźni we własnym towarzystwie oceniają dziewczyny, komentują ich wygląd i się z nich śmieją. Ostatnio jednak bardzo mnie to przytłoczyło. Kiedyś bardzo podobał mi się chłopak, wiedzialam, że ja jemu nie, jednak pod wpływem zauroczenia wmawiałam sobie, że jest inaczej. Przez pół roku, myślałam prawie tylko o nim, na jednej imprezie całowaliśmy się. Jakiś miesiąc temu dowiedziałam się, że uznał, iż jestem "łatwa". Bardzo mnie to zabolało.
A zauważyłaś, że on w tej sytuacji był dokładnie tak samo "łatwy"?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 08:00   #14
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Swiat sie kreci wokol cycek i tyłka. Nie zalezy to od dojrzałosci.

Edytowane przez _Supernova_
Czas edycji: 2016-07-03 o 08:01
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 08:20   #15
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez Istielig Pokaż wiadomość
Okurat napisalam, ze facet brzydko postapil i chyba nie chcialaby byc z kims takim.
Ale ona dramatyzuje o to, ze gdzies widziała/przeczytala/ktos jej powiedzial ze faceci spotykają sie w swoim meskim gronie i jezusie oceniaja dziewczyny od 1 do 10 xD i jakie to nieuprzejme i okrutne
To jest przewrazliwienie, branie wszystkiego do siebie i juz sobie wyobraza jaka to ocenke dostanie i dlaczego taka niska
Jak juz ktos wyzej napisal gadanie gadaniem a jak sie zakochaja to im kazda o kilka punktow w skali podskakuje.
Bo to kobiety nie spotykaja sie we wlasnym gronie, nie plotkuja na temat facetow, nie mowia o tym kto i dlaczego im sie podoba, ze ten ma fajna klate a tamten tylek a ze z tamtym to nigdy w zyciu by do lozka nie poszla bo costam?
Ocenianie kobiet w skali 1-10 to jakaś gównarzeria i trakatowanie kobiet jak konia na targu. I jest to nieuprzejme i okrutne. Niezależnie od tego, jaką ocenę kto komu wystawia.
Powiedzenie o kimś, że ma fajna klatę to komplement. Powiedzenie o kimś "dzieciątka, chapałbym jak reksio szynkę" to nie jest komplement, to seksizm.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 08:56   #16
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Ocenianie kobiet w skali 1-10 to jakaś gównarzeria i trakatowanie kobiet jak konia na targu. I jest to nieuprzejme i okrutne. Niezależnie od tego, jaką ocenę kto komu wystawia.
Powiedzenie o kimś, że ma fajna klatę to komplement. Powiedzenie o kimś "dzieciątka, chapałbym jak reksio szynkę" to nie jest komplement, to seksizm.
w takim razie jestem `seksistowska` w stosunku do facetów, bo też oceniam i też używam wulgarnych zwrotów

ps. zapoznaj z definicją seksizmu
Seksizm (z ang. sexism, sex – „płeć”) – pogląd, że kobiety i mężczyźni nie są sobie równi lub że nie powinni posiadać równych praw[1][2]. Zazwyczaj sprowadza się do „wiary w wyższość mężczyzn i wynikających z niej dyskryminujących zachowań wobec kobiet”[3].
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 09:23   #17
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
w takim razie jestem `seksistowska` w stosunku do facetów, bo też oceniam i też używam wulgarnych zwrotów

ps. zapoznaj z definicją seksizmu
Seksizm (z ang. sexism, sex – „płeć”) – pogląd, że kobiety i mężczyźni nie są sobie równi lub że nie powinni posiadać równych praw[1][2]. Zazwyczaj sprowadza się do „wiary w wyższość mężczyzn i wynikających z niej dyskryminujących zachowań wobec kobiet”[3].
Wiem co to seksizm. Traktowanie kobiety jak konia na targu i wystawianie numerków jest przejawem seksizmu.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:12   #18
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Wiem co to seksizm. Traktowanie kobiety jak konia na targu i wystawianie numerków jest przejawem seksizmu.
9/10 biorę.. oh wait, nie biorę, bo to jednak nie koń i nie targ
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:18   #19
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;62537756]A zauważyłaś, że on w tej sytuacji był dokładnie tak samo "łatwy"?[/QUOTE]

O tym samym pomyślałam.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-03, 11:13   #20
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Autorko, za bardzo przeglądasz się w oczach mężczyzn.

Jakoś nie wierzę, że zdrowi, dorośli faceci tak punktują. A jeśli już, to może dla żartów między sobą? W gimnazjum może tak jest, ale później
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 13:05   #21
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez karaba_la_sorciere Pokaż wiadomość
Ja tam z kolezankami mówimy czasem na facetów per "dupy" . Więc proponuję jako oficjalny odpowiednik (a właściwie nie odpowiednik, a rozszerzenie definicji) ;p.
Faceci to dupy, a dziewczyny - dupencje.


A propos słownictwa męskiego - ja przeżyłam mały bulwers, gdy pan, taki ą ę, na co dzień niezwykle szarmancki i układny, w rozmowie ze swoim kolegą użył zwrotu: Gdy ostatnio pier*** swoją żonę...
Że też moje uszy nie były wtedy w innym miejscu.
Świat już nie będzie taki sam.

Edytowane przez I am Rock
Czas edycji: 2016-07-03 o 13:06
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 14:08   #22
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Faceci to dupy, a dziewczyny - dupencje.


A propos słownictwa męskiego - ja przeżyłam mały bulwers, gdy pan, taki ą ę, na co dzień niezwykle szarmancki i układny, w rozmowie ze swoim kolegą użył zwrotu: Gdy ostatnio pier*** swoją żonę...
Że też moje uszy nie były wtedy w innym miejscu.
Świat już nie będzie taki sam.
Troche kontrast Jakos bardzo rzadko sie słyszy by kobieta tak mówiła kolezankce " pier***** swojego meża" Ciekawe czemu...Troche smutne...
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 14:15   #23
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 094
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Troche kontrast Jakos bardzo rzadko sie słyszy by kobieta tak mówiła kolezankce " pier***** swojego meża" Ciekawe czemu...Troche smutne...
Bo niewiele kobiet ma strap-ona.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 14:15   #24
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Troche kontrast Jakos bardzo rzadko sie słyszy by kobieta tak mówiła kolezankce " pier***** swojego meża" Ciekawe czemu...Troche smutne...
Trochę jak płonący klaun na unicyklu.

Trochę śmiesznie, trochę strasznie, trochę smutno.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 18:31   #25
201706051008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 176
Dot.: Ocenianie kobiet przez mężczyzn we własnym towarzystwie

.

Edytowane przez 201706051008
Czas edycji: 2016-12-24 o 20:30
201706051008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-09 19:31:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.