Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-03, 19:00   #931
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny a nie boicie sie, że na tych blondach te brązy to wyjda rude?? fakt kolory farbek śliczne, ale na włosach szczególnie rozjasnianych rozjaśniaczem czytałam że farby nawet ciemne maja problemy, żeby chwycic Ja zostaje przy blond, bo jednak to odmiana, jak do tej pory wiekszośc zycia bylam brunetką he he A ktos robił garniere 100 % xl 1, bo w przyszłym tygodniu zamierzam robic, tylko juz sama nie wiem czy ponownie wellaton czy jednak cos nieco słabszego...
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 19:30   #932
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

pamiętam jak jak farbowałam na brąz (Brillance świetlisty blond 854) to kolor wychodził inny niż na opakowaniu, taki sprany....i w ogóle szybko się spłukiwał, po dwóch tygodniach (a myję włosy codziennie) zostawał mi tylko ślad po brązie...tak dziwny blond...
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 07:21   #933
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez alicja84m Pokaż wiadomość
pokornie wracam do L'oreala Preference, koloru Hollywood - tam nie było mowy o takich niespodziankach.
Alicja mam do ciebie pytanie.. czy ten Loreal Preferece zawsze wychodził Ci tak jak na opakowaniu? Miałam już ze 2 odcienie z tej serii ale brązy. A
teraz potrzebuję jasnego blondu i to chłodnego który złapie na jasno-rudo-blond!



Jednocześnie przestrzegam dziewczyny przed nową farbą Loreala tą w 10 minut. Kupiłam odcień Bardzo jasny lodowy blond i na rozjaśnionych włosach złapał zamiast na chłodno to na jasno-rudo ...
A nie trzymałam tych 10 min. a tylko z 7-8 ...

I teraz troszkę jestem w kropce
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 10:13   #934
Kamila2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczynki, a czy polecacie mi jakis rozjaśniacz bo odrost nadal ciemny rudy ??? znam pare ale może któraś zna jakiś taki najmniej niszczący...choć nie wiem czy tai jest i ponawiam pyt. , czy to oznacza, że już zawsze muszę robić rozjaśniaczem skoro po rozjaśniaczu farba nie chwyta
Kamila2023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 15:44   #935
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kasinka886 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie boicie sie, że na tych blondach te brązy to wyjda rude?? fakt kolory farbek śliczne, ale na włosach szczególnie rozjasnianych rozjaśniaczem czytałam że farby nawet ciemne maja problemy, żeby chwycic Ja zostaje przy blond, bo jednak to odmiana, jak do tej pory wiekszośc zycia bylam brunetką he he A ktos robił garniere 100 % xl 1, bo w przyszłym tygodniu zamierzam robic, tylko juz sama nie wiem czy ponownie wellaton czy jednak cos nieco słabszego...
Ale ja nie mam rozjasniaczem robione wlosy tylko farba blond i wyszly mi zolte wiec musze cos z nimi zrobic ale nie wiem co:

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez agent_25 Pokaż wiadomość
nie znam sie sama mam w planach w te wakacje wrocic do brazu, ale obawiam sie ze przy tych farbach moga wlosy na blondzie wyjsc nawet w kolerze "ala czarny" bo chyba na blondzie lapie bardziej kolor, i ponoc zawsze ciemniejszy niz na opakowaniu )

/ pozatym śliczne brązy
No wlasnie ja tez chce bo mi wyszly zolte nie wiem co robic musze na braz .Daj znac jak zrobisz a jaki koklorek chcesz mi sie jeszcze podoba MIEDZIANY BRAZ Z LONDY sliczny jest kolorek
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 15:51   #936
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja kiedys zrobilam sobie ciemny blond na moich rozjasnianych od wielu lat wlosach i kolor mi wyszedł troche ciemniejszy niz na opakowaniu ale bez zanych rudosci,pozniej sie troche wyplukal od mycia i byl jak na pudelku farby,jednak sie sie czulam w ciemnniejszych wlosach i po okolo 2 tygodniach wrocilam do jasnych
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 17:16   #937
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Alicja mam do ciebie pytanie.. czy ten Loreal Preferece zawsze wychodził Ci tak jak na opakowaniu? Miałam już ze 2 odcienie z tej serii ale brązy. A
teraz potrzebuję jasnego blondu i to chłodnego który złapie na jasno-rudo-blond!



Jednocześnie przestrzegam dziewczyny przed nową farbą Loreala tą w 10 minut. Kupiłam odcień Bardzo jasny lodowy blond i na rozjaśnionych włosach złapał zamiast na chłodno to na jasno-rudo ...
A nie trzymałam tych 10 min. a tylko z 7-8 ...

I teraz troszkę jestem w kropce
Tak, ta farba nigdy mnie nie zawiodła jeszcze, kolor zawsze ładny wychodzi, nawet na rozjaśnianych wcześniej włosach z tych 10 minutowych też robiłam jakiś beżowy blond, i wyszły szare
Sweet_Jelly, nie wiem tylko czy ta farba złapie Ci te rudości, nie jest to farba rozjaśniająca, ja zawsze najpierw rozjaśniam odrosty, i w sumie wychodzą mi takie kurczakowate, a ta farba tak w 70% je pokrywa.
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-04, 18:44   #938
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Marttyna, po prostu wydaje mi sie, że to zamknięte koło... blond robi sie zólty, potem brąz, żeby zregenerowac włosy a potem od nowa rozjasnianie w wielu przypadkach... troche mi szkoda Twoich włosów, no i nie każdemu jednak brąz pasuje, zreszta tak samo je z blondem...a moze lepiej zejśc na troche ciemniejszy blond?? co nie zmienia faktu, że te brązy byly super, ale to juz od Ciebie zalezy jaki kolorek Ci bardziej podchodzi pod gust
Ja robiłam wczesniej rozjasniaczem u fryzjerki, ale strasznie mi zniszczyła wlosy wiec wzięłam sprawy w swoje łapki... na początku nie do końca wychodzily oki, ale teraz juz poznałam swoje wlosy na tyle, że kolor wychodzi ok, ale to chyba zalezy czy sie trafi na odpowiednia dla swoich włosów farbe

Edytowane przez kasinka886
Czas edycji: 2009-07-04 o 18:48
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 11:50   #939
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

kasinka886 : Wiem nie chce juz niszczyc tych wlosow ale jak bede miala blond bede je bardziej niszczyc bo zeby utrzymac ladny blond na wlosach trzeba duzo je niszczyc bo farba po jakims czasie zolknie i wydaje mi sie ze to by bylo najlepsze rozwiazanie nigdy nie mialam ciemniejszych wiec tez nie wiem jak bede wygladac (moze warto sprobowac) hehe ale nie wiem czy mi wyjdzie taki jak na opakowaniu .

Edytowane przez marttyna15
Czas edycji: 2009-07-05 o 11:55
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 16:00   #940
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Najlepsze farby BLOND

cześć
wiecie jaką farbą profesjonalną mogłabym uzyskać taki kolor?
Mam już blond dosyć jasny, ale ciemniejszy od tego o 1-2 tony.
Do tej pory robiłam pasemka, bo schodziłam z brązu, ale teraz chcę całe włosy potraktować 1 kolorem pomoooocy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lions.jpg (37,7 KB, 318 załadowań)
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 16:36   #941
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Marttyna, w każdym razie 3mam kciukasy ja jednak ciągle przy blondzie ale jak piewrszy raz przefarbowałam swoje czarne na blond to malo nie zemdlałam jak sie zobaczylam z biała niemal głowa
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 13:48   #942
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
Ja polecam Schwarzkopf Natural & Easy, odcień 522. UZywam go bardzo długo już, ok 2 lata.
Farbuję na zmianę, raz sama w domu, a raz u fryzjera. Kiedy farbuję sama, nakładam tylko na odrosty i trzymam trochę dłużej niż mówi producent, potem rozprowadzam na całe włosy, ale tylko na 5 minut (także łączny czas trzymania farby jest podobny do tego jaki zalecają w instrukcji). Nie robi mi żółtych włosów (mój naturalny to średni-mysi blond).

Jak robię u fryzjerki to daje mi do tej farby mocniejszą wodę i chyba jakąś domieszkę popielatego blondu, więc są bardziej białe i w ogóle nie są żółte tylko super zimny blond.

Jak się ma dobrą fryzjerkę, która zna nasze włosy to naprawdę razem można wszystko zdziałać
Bardzo fajny kolor masz na drugim zdjęciu.I mówisz że takie wychodzą po palette? Ja mam taki sam kolor tylko że mi robi fryzjerka rozjaśniaczem z wodą 12 % co bardzo niszczy włosy i chciałabym się przerzucić na farbę ale boję się że będę żółta
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:59   #943
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny kolor masz na drugim zdjęciu.I mówisz że takie wychodzą po palette? Ja mam taki sam kolor tylko że mi robi fryzjerka rozjaśniaczem z wodą 12 % co bardzo niszczy włosy i chciałabym się przerzucić na farbę ale boję się że będę żółta
ooo ja mam podobny efekt po wellatonie 12/1 bardzo jasny popielaty blond... z tym, że moje są jeszcze jaśniejsze i "mroźniejsze"
ale ja farbuję już tym kolorem kupę lat.

nie ma co się oszukiwać - za pierwszym razem przy farbowaniu z ciemniejszego odcienia na taki jasny zwykle wychodzi kurczak na głowie (zależy to od różnych czynników - m.in. czas trzymania farby - ja zawsze wydłużam o parę minut, ale tylko jeśli chodzi o odrost!), ale później jest już tylko lepiej

niemiło wspominam zabawy z garnierem 100 % color 101 , odcień ten sam co wellaton. włosy po nim były naprawdę nieładne.
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 09:26   #944
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja na początku mojej kariery z farbowaniem a właściwie rozjaśnianiem włosów używałam Garnier Color Naturals ten najjaśniejszy popielaty. Kolor wychodził na początku bardziej złocisty niż popielaty ale po 3 farbowaniach i dłuższym przetrzymywaniu był już całkiem jaśniutki. Potem chciałam mieć jeszcze jaśniejsze i przeszłam na rozjaśniacz najmocniejszy 12 %. A teraz znowu chce przejść na farbę ale nie wiem jak żeby kolor był równy
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 18:01   #945
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Racibórz.
Wiadomości: 242
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witajcie dziewczyny Szukam farby w odcieniach jasnego złotego blondu.Moje włosy miały kładzione trzy razy pasemka,dwa razy toner-a potem tylko pryskałam odrosty rozjaśniaczem z Joanny.Mam włosy kręcone,więc bardzo boję sie,że jak rzuce farbę to mi sie zniszczą...Szukam też bardzo naturalnego odcienia Moje naturalne włosy to taki średni blond.
moje włosy mają nierównomierny kolor,ale podoba mi się to,wszyscy mi mówią,że mam tak zostawić więc jak rzucę farbę,to chyba tak mi pozostanie,tylko te odcienie będa trochę jasniejsze,prawda?Nie będą miały chyba takiego samego koloru,czy może się mylę...

Prosze o pomoc,bo już sama nie wiem co mam na tej głowie zrobić i jak farbować...
__________________

xTomsxSweetxPussycatx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 18:44   #946
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez xTomsxSweetxPussycatx Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny Szukam farby w odcieniach jasnego złotego blondu.Moje włosy miały kładzione trzy razy pasemka,dwa razy toner-a potem tylko pryskałam odrosty rozjaśniaczem z Joanny.Mam włosy kręcone,więc bardzo boję sie,że jak rzuce farbę to mi sie zniszczą...Szukam też bardzo naturalnego odcienia Moje naturalne włosy to taki średni blond.
moje włosy mają nierównomierny kolor,ale podoba mi się to,wszyscy mi mówią,że mam tak zostawić więc jak rzucę farbę,to chyba tak mi pozostanie,tylko te odcienie będa trochę jasniejsze,prawda?Nie będą miały chyba takiego samego koloru,czy może się mylę...

Prosze o pomoc,bo już sama nie wiem co mam na tej głowie zrobić i jak farbować...
a jaki miałaś toner?
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 19:58   #947
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Racibórz.
Wiadomości: 242
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość
a jaki miałaś toner?
szczerze mówiąc nie mam pojęcia,był to kolor jasny blond,tylko tyle wiem,bardzo ładnie rozjaśniał i dawał fajne efekty,tylko szybko się zmywał i na moje kieszonkowe było to zbyt duże obciązenie.


Wiem tylko,że w tym zakładzie maja ogólnie produkty Welli,ale nie wiem czy to był akurat toner z tej firmy,czy w ogóle ta firma dysponuje tonerami (nie znam sie na tym).
__________________

xTomsxSweetxPussycatx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:49   #948
Agness1441
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej, miałam włosy koloru braz. Teraz farbowałam je farbą garniera na "naturalny blond" wyszedł mi rudy.
Jaką farbą waszym zdaniem powinnam teraz je pofarbować aby uzyskać naturalny blond.?

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Moim marzeniem jest taki kolor jak ma chyba Nicole w awatarze helen22
Agness1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:17   #949
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Na rudy to tylko rozjaśniacz pomoże...woda 6 lub 9%
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:13   #950
sexysoul
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: tu i tam ♥
Wiadomości: 3 027
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny, co mam zrobic z moimi wlosami? bede musiala uzywac rozjasniacza, czy jakas farba jednak wystarczy?? Zawsze bylam blondynka, potem zachcialam ciemnego koloru i aktualnie mam cos takiego - artyczny nielad. Pomocy : (

Sorki za jakość zdjęć, ale mam teraz tylko na stanie telefon. Dziwnie wyszedl ten kolor przy oknie no ale okej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00022.jpg (35,0 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00026.jpg (36,4 KB, 151 załadowań)

Edytowane przez sexysoul
Czas edycji: 2009-07-09 o 12:15
sexysoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 13:08   #951
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Powiem ci że dla mnie to źlenie wygląda. Jak balejaż alo refleksy. A co za farbę nałożylaś?
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 06:40   #952
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam tez mam pytanie, uzywala ktoras z Was loreal exellence 8.1 jasny popielaty blond na włosach rozjasnionych rozjasniaczem? Jestem ciekawa jaki wychodzi wtedy odcien..?Chcialabym mniej wiecej cos takiego jak na podelku tej farbki.Z gory dzieki za odp. Pozdrawiam
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 10:39   #953
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Na rozjaśniacz farba powinna przyjąć tak jak na pudełku. Ale w miejscach gdzie masz naturalny odrost wyjdą rude lub żółte . Chyba że masz świeżo zdekoloryzowane włosy rozjaśniaczem to będzie równy kolorek.
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 20:26   #954
jadorotka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja mam takie pytanko, chcialabym rozjasnic wlosy na jakis ladny blond, ktos moglby mi doradzic jakis fajny kolor tak zeby nie wyszedl rudy??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (18,9 KB, 90 załadowań)
jadorotka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 20:59   #955
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jadorotka22 - tylko rozjasniacz, zwykla farba nie zlapie, wiem co mowie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 19:09   #956
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wrzucam fote moich włosów po wellaton 12.1 - kolor wyszedł jak dla mnie oki, włoski nic jak na razie nie sa zniszczone, choc używałam tej farby juz drugi raz (wczesniej 12.0). Mialam ok. centymentowy odrost bardzo ciemny brąz, potem trzymałam tylko 5 min. na reszcie włosów i jak na razie jestem bardzo zadowolona z rezultatów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (11,3 KB, 358 załadowań)
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 09:22   #957
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby BLOND

kasnika ten Wellaton tak jasno i chlodno z tego co widze zlapal Ci na odroscie ciemny braz? Az trudno uwierzyc tak ladnie! Ile trzymalas?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 10:14   #958
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

wlasnie kasinka-czy ty najpierw nie nakladalas rozjasniacza a dopiero potem wellaton?
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 10:50   #959
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

kasinka no mnie tak ładnie ten wellaton nie wyszedł ; ) zazdroszczę ; )
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 11:36   #960
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jak ja kladlam wellaton na odrosty mysie to wyszedl mi zloty a trzymalam 50 min, chyba moje wlosy sa nie takie lub kasinki cudowne
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.