Psychiczne katusze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-18, 18:10   #1
poziomeczka08
poziomeczka08
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 12
Unhappy

Psychiczne katusze


Witajcie. Mam na imię Joanna. Mam 18 lat. To mój pierwszy wątek. Dziś dopiero założyłam konto

Chciałabym was prosić o pomoc bo to co się teraz ze mną dzieje .. jest straszne..
Od około 5 lat choruję na anoreksję która zabrała mi chyba wszystko...
- chęć do życia , cele, zainteresowania chłopakami.. Nie wychodzę z domu. Nie mam zbyt wielu znajomych a co dopiero przyjaciół!!! Ale najgorsze są moje lęki.. boje się wychodzić z domu wieczorami. Co się dzieje w mojej głowie gdy wychodzę choćby nakarmić psa wieczorem gdy jest zimno... Usiadłabym i zaczęła płakać.. Czuję w środku rozpacz, przerażenie..

Rok temu w wakacje chciałam zarobić. Stałam w budce z granitami nad morzem. Wiało straaasznie! Trzęsłam się z zimna i nie mogłam się powstrzymać. Kucałam między szafkami by schronić się przed wiatrem. Rozpłakałam się. Dzwoniłam do mamy i błagałam żebby po mnie przyjechała!! Czasami gdy wracam ze sklepu do domu i jest wieczór, chłodno.. do domu mam tylko pare metrów. Wiem że będę zaraz w domu ale w środku czuję że zaraz się rozpłaczę, że .. nie potrafię opisać tego uczucia... Nie wiem co robić. Chce mi się płakać. Wiem że jestem osobą słabą...

Proszę nie krzyczcie jeśli w złym miejscu umieściłam ten wątek ale nie wiedziałam gdzie to zrobić.. W końcu na ED jestem chora ale tu bardziej chodzi o ten lęk, strach, rozpacz...
poziomeczka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 20:04   #2
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Psychiczne katusze

Skoro masz stany lękowe, to zgłoś się do psychiatry.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 08:59   #3
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Psychiczne katusze

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;5758061 6]Skoro masz stany lękowe, to zgłoś się do psychiatry.[/QUOTE]

Dokładnie znajdź polecanego z dobrą opinią, zaufaj mu a wierz mi po wyjściu się czuje jak by się wypiło espresso podwójne(takie podbudowanie psychiczne jest)
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 21:48   #4
poziomeczka08
poziomeczka08
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 12
Dot.: Psychiczne katusze

Czas oczywiście jest dobrą wymówką ale jest jeszcze kwestia zaufania... kiedyś psychoterapeutka nie wierzyła w to że jem wiec kazała mi założyć zeszyt i liczyć kalorie... i tak je skrupulatnie licze już od paru lat... każdy kęs...
poziomeczka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-19 22:48:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.