Wiele fryzurowych problemów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-21, 18:18   #1
sroda
Rozeznanie
 
Avatar sroda
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 817

Wiele fryzurowych problemów


Jestem na etapie 5ego podejścia do zapuszczania włosów. Osiągnęły teraz długość do ramion + są pocieniowane (niestety).
Zapuszczam również grzywkę, z którą teraz zaczął dziać się cyrk- po prostu usilnie chce mi stworzyć przedziałek na samiutkim środku czoła. Zaczesywanie jej na drugą stronę nie zawsze pomaga- czyżbym musiała znowu ją ściąć, czy upinać misternie? jest jeszcze za krótka, żeby ją złapać spinką.
Moje włosy nie są ani kręcone, ani proste. Nie są też ładnie falowane. Nie mam dość cierpliwości by codziennie rano je prostować, szczególnie w taką pogodę- wilgoć sprawia że i tak zanim wrócę do domu z uczelni zdążą się 'zeszpecić' 3 razy.
W sumie jedynym rozwiązaniem jakie przychodzi mi do głowy, jest wytworzenie na głowie ładnych fal- tylko pytanie- JAK?
Chodzi mi o taki efekt, jaki ma choćby Marta Żmuda-Trzebiatowska. Jak to się robi? Błagam, pomocy, nie mogę na siebie patrzeć, ten przejściowy moment jest NAJGORSZY, a nie chcę znów ich ścinać bo 'nie wytrzymam już'.
__________________
nie mam podpisu :<
sroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 11:13   #2
finezja19
Raczkowanie
 
Avatar finezja19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 245
Dot.: Wiele fryzurowych problemów

Przyłączam sie do pytania a od siebie moge dodać, żeby używać kosmetyków przeznaconych do włosów kręconych i falowanych, ponoć dobra jest pianka nivea do fal i loków- przynajmniej puszenie będzie pod kontrolą a fale lekko podkreślone.
finezja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 21:56   #3
verochka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / Chełm
Wiadomości: 208
GG do verochka
Dot.: Wiele fryzurowych problemów

kochane dziewczynki,
wiem jaki to ból przejściowy okres jest najgorszy... grzywka sie rozdziela bo wraca do naturalnego kształtu przedziałka. wyjście: prostopwac sama grzywke na lakierze.

chcecie fale? wilgotne włosy skręcamy pasmami wokół własnej osi i upinamy wsuwkami w ślimaczki. rano rozplatujemy i sa fale. ugniatamy je w dloniach z pianką.
albo zostawiamy tak poupinane włosy, tez jest ok.
__________________
Gdybym była morzem, to byłabym Morzem Czarnym. Tak, w porównaniu z Atlantykiem to maleństwo, ale nawet w stawie można utonąć


verochka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.