Przychodzi facet do kosmetyczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-08, 16:15   #1
ancient_mariner
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1

Przychodzi facet do kosmetyczki


Witam. Jestem facetem i przypadkowo trafiłem tutaj przez google'a robiąc research. Wiem, że wiele z użytkowniczek forum to właśnie kosmetyczki i chciałbym podzielić się kilkoma uwagami z drugiej strony.

1. Facet przychodząc do kosmetyczki nie przychodzi spowiadać się z sytuacji majątkowo-osobistej i innych tego typu rzeczy. Z drugiej strony, jeśli pani kosmetyczka milczy jak grób (często się zdarza u młodszych pań kosmetyczek), to stres się potęguje.
2. Tak jest, sam fakt przyjścia do kosmetyczki powoduje u faceta stres (chyba, że to taki facet inaczej)- prośba o wyrozumiałość.
3. Facet może i nie jest ekspertem od kosmetyków, ale jest na tyle bystry by wiedzieć, kiedy pani kosmetyczka nie przykłada się, mówiąc kolokwialnie. jeśli pani kosmetyczka zrobiła swoją pracę niestarannie, to facet to zauważy. a jeśli nie on to jego dziewczyna lub jego mama. i pani kosmetyczka będzie przedmiotem zbędnych negatywnych komentarzy.
4. Facet nie lubi być traktowany jak jeleń, któremu pani kosmetyczka próbuje opchnąć cudowny krem lub inne bzdury, które akurat tak się składa, że sama sprzedaje. rady pani kosmetyczki, jeśli mają być docenione, powinny wymieniać rodzaj jakiegoś kosmetyku i kilka firm, które coś takiego produkują. w innym przypadku pani kosmetyczka jest traktowana przez faceta jak normalny akwizytor.

Dziękuję uprzejmie za uwagę. Pozdrawiam wszystkie miłe Panie Kosmetyczki.
ancient_mariner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 12:02   #2
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Przychodzi facet do kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez ancient_mariner Pokaż wiadomość
Witam. Jestem facetem i przypadkowo trafiłem tutaj przez google'a robiąc research. Wiem, że wiele z użytkowniczek forum to właśnie kosmetyczki i chciałbym podzielić się kilkoma uwagami z drugiej strony.

1. Facet przychodząc do kosmetyczki nie przychodzi spowiadać się z sytuacji majątkowo-osobistej i innych tego typu rzeczy. Z drugiej strony, jeśli pani kosmetyczka milczy jak grób (często się zdarza u młodszych pań kosmetyczek), to stres się potęguje.
2. Tak jest, sam fakt przyjścia do kosmetyczki powoduje u faceta stres (chyba, że to taki facet inaczej)- prośba o wyrozumiałość.
3. Facet może i nie jest ekspertem od kosmetyków, ale jest na tyle bystry by wiedzieć, kiedy pani kosmetyczka nie przykłada się, mówiąc kolokwialnie. jeśli pani kosmetyczka zrobiła swoją pracę niestarannie, to facet to zauważy. a jeśli nie on to jego dziewczyna lub jego mama. i pani kosmetyczka będzie przedmiotem zbędnych negatywnych komentarzy.
4. Facet nie lubi być traktowany jak jeleń, któremu pani kosmetyczka próbuje opchnąć cudowny krem lub inne bzdury, które akurat tak się składa, że sama sprzedaje. rady pani kosmetyczki, jeśli mają być docenione, powinny wymieniać rodzaj jakiegoś kosmetyku i kilka firm, które coś takiego produkują. w innym przypadku pani kosmetyczka jest traktowana przez faceta jak normalny akwizytor.

Dziękuję uprzejmie za uwagę. Pozdrawiam wszystkie miłe Panie Kosmetyczki.
Następnym razem wybierz inny salon - mój brat dość często zagląda do salonu kosmetycznego i nigdy nie ma takich problemów
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 12:19   #3
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Przychodzi facet do kosmetyczki

Po pierwsze jest osobny dział "pytania do kosmetyczki" i tam chyba więcej kosmetyczek znajdziesz, a po drugie to brzmi jak jakieś orędzie do narodu mające na celu uświadamiać te nieszczęsne kosmetyczki jak mają faceta traktować jak już zdecyduje się przyjść na jakikolwiek zabieg.
Myślisz, że to coś zmieni, że wszystkie kosmetyczki tego świata wezmą to sobie głęboko o serca i świat się zmieni? Na prawdę uważasz, że kosmetyczka to takie wścibskie stworzenie, które nie ma nic ciekawszego do roboty, tylko urządzić Ci przesłuchanie, żeby wydębić jak najwięcej osobistych informacji? Po co jej to do szczęścia potrzebne?
Chyba raczej kosmetyczka ma głęboko gdzieś twoją sytuację majątkowo-osobistą i nie jest od tego, żeby z Tobą gadać, tylko żeby zrobić to za co płacisz i tyle...
A tak na marginesie jeżeli jesteś niezadowolony z usług konkretnej kosmetyczki, to może z nią pogadaj, a nie przypinaj metki wszystkim kosmetyczkom? Jeżeli zrobiła coś niestarannie to może powiedz od razu.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:19   #4
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Przychodzi facet do kosmetyczki

Bardzo Ci współczuje, że byłeś u takiej kosmetyczki.

Kazdego klienta trzeba traktować 'indywidualnie'. Sama miałam takie przypadki, że jedna lubi sobie pogadać o pierdołach .. a druga milczy jak grób - bo ona przyszła się tutaj zrelaksować.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:29   #5
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Przychodzi facet do kosmetyczki

Mój TŻ chodzi do kosmetyczki często i raz dostał ankietę o ciąży i miesiączce, no i co chwila pytania "Czy Pani"... mogłoby być kilka ankiet typowo dla facetów...

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Bardzo Ci współczuje, że byłeś u takiej kosmetyczki.

Kazdego klienta trzeba traktować 'indywidualnie'. Sama miałam takie przypadki, że jedna lubi sobie pogadać o pierdołach .. a druga milczy jak grób - bo ona przyszła się tutaj zrelaksować.
Ja bardzo nie lubię jak kosmetyczka mnie zagaduje Dosyć na co dzień się nagadam
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:31   #6
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Przychodzi facet do kosmetyczki

O współczuję takiej kosmetyczki,może lepiej popytaj o jakas spr przez Twoim znajomych?
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:36   #7
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Przychodzi facet do kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
Ja bardzo nie lubię jak kosmetyczka mnie zagaduje Dosyć na co dzień się nagadam
I bardzo dobrze - ja takich klientów wspominam właśnie najmilej.
Nie przyłażą żeby posłuchać plotek .. tylko spędzić miło czas a jak już się pojawia rozmowa to klient pyta raczej o procedure zabiegu i to jest fajne jak się interesuje a nie 'krytykować innych'.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 16:51   #8
_Wodnik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 19
Dot.: Przychodzi facet do kosmetyczki

Hej
Nie jestem kosmetyczką,ale dość często korzystam z zabiegów kosmetycznych i muszę przyznać,że dużo jest prawdy w tym co piszesz.Nie powiedziałabym,że tylko mężczyźni są narażeni na wymienione przez Ciebie sytuacje, wiele kobiet idąc do kosmetyczki pierwszy raz nie ma zielonego pojęcia na temat zabiegów, kosmetyków. Również mogą je spotkać niemiłe sytuacje. Poza tym jak w każdym zawodzie są osoby, które dobrze wykonują swoją pracę, z wyczuciem i odpowiednim podejściem do klienta jak również są osoby naciągające klientów i odwalające fuszerkę.I podobnie jak z np. dobrym lekarzem trzeba się dokładnie rozejrzeć , popytać ludzi i spróbować znaleźć osobę, która spełni nasze oczekiwania.
_Wodnik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 17:10   #9
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Przychodzi facet do kosmetyczki

Nie jestem kosmetyczką, ale czasem tam zaglądam Moja kosmetyczka jest bardzo sympatyczna, do każdego klienta podchodzi indywidualnie, może stąd ma też wielu klientów-facetów. Po prostu trzeba trafić na tą właściwą, mnie też to zajęło trochę czasu Pozdrawiam.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.