Testy (?) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-04, 20:41   #31
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Testy (?)

Cytat:
Napisane przez mama_matusia Pokaż wiadomość
Mam kilka pytań, bo też chciałabym testować, ale to, co czytam po prostu mnie przeraża.

1. Czy ponosi się jakieś koszty? - bo płacić za niekompletny i uszkodzony zestaw
2. W jaki sposób odbiera się te produkty? Trzeba coś wydrukować ze strony (tak jak kupony rabatowe)? Na paczce jest tylko nik, czy dane osobowe?
3. Czy te produkty potem się zwraca, czy można sobie zostawić?
4. W jaki sposób się to testuje? Coś w rodzaju dziennika czy tylko jedna opinia? Zakłada się do tego specjalny wątek czy jest jeden ogólny?
5. Czy któraś z pań miała uczulenia, odparzenia, wysypki itp. po którymś z produktów? Kosmetyki lubią mnie uczulać, a fakt braku daty ważności troszkę mnie niepokoi.

Pozdrawiam
Niestety to nie jest tak, że jak się chce testować to się będzie testować, bo do testów wybierana jest tylko pewna grupa osób. A jeśli chodzi Ci o testowanie produktów Synergen to wcześniej była ankieta do wypełnienia i redakcja wizaz.pl wybrała testerki na podstawie tej ankiety. A teraz już jest po testach...

1. Nie ponosi się żadnych kosztów.
2. Produkty odbiera się po okazaniu dowodu osobistego.
3. Nie trzeba zwracać produktów (bo w sumie po co komu otwarte i używane kosmetyki? )
4. Na forum testować można co jakiś czas różne kosmetyki, a także urządzenia (np. suszarki itp.) jednak za każdym razem efekty testowania testerki przedstawiają w inny sposób (w przypadku produktów Synergen było to w formie osobnych wątków).
5. Co do tego pytania to jest to bardzo indywidualne, ponieważ każda z nas jest inna i różnie działają na nas różne kosmetyki. Mi np. trochę zaszkodziła maseczka którą testowałam(piekła mnie skóra twarzy cały wieczór), ale z tego co wiem większość testerek była z niej niezadowolona... Brakiem daty ważności bym się w tym przypadku nie przejmowała, bo podobno na żadnym z produktów tej firmy jej nie ma(nawet na tych dostępnych do kupienia w Rossmannie)...
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.