Majówki 2016 - część czwarta - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-21, 07:57   #721
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Kciuki za wizyty
Manu, spokojnej i bezpiecznej podróży
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 08:09   #722
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez monika2736 Pokaż wiadomość
Noce dalej mamy bardzo ciężkie, ząbki wyszły a noce się nie poprawiły:-(
Ostrzegałyśmy

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
O jejku oglądam zdjęcia Waszych maluchów na fb i wszystkie tak pięknie prosto siedzą, a moja Zuzia posadzona przechyla się po chwili do przodu i składa jak scyzoryk. Wasze maluchy odrazu takie wyprostowane siedziały od początku?
Mój jak Go posadzę na kanapie z oparciem to jeszcze chwilę temu leciał do przodu lub na boki. W krzesełku do karmienia natomiast się trzyma prosto. Aż w sumie byłam zdziwiona, bo jeszcze w zeszłym tygodniu karmiliśmy Go w bujaczku. Odkąd przeszedł na krzesełko nie ma jakiegoś mega wiercenia, kręcenia. Jedynie jak już nie ma ochoty na jedzenie to odwraca buzię, natomiast na bujaczku ostatnio była już masakra. Teraz wrzucam Go tam jak chcę mu dać wody, bo łatwiej mu się odchylić do wypicia

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Kolejny na liście jest fajny sorter i kostka edukacyjna - liczę na promo po świętach lub używki. Właśnie dziewczyny co myślicie o używanych zabawkach? Bo w sumie sama nie jestem przekonana z drugiej strony taka drewniana kostkę edukacyjna mogę kupić za połowę ceny.
Mia, my odkupowaliśmy używki. Tyle, że nasze były odkupione po kuzynach, więc ze sprawdzonego źródła. Od obcej osoby raczej bym nie odkupiła, no chyba, że już na późniejszym etapie takie rzeczy jak sanki itp. (coś co nie wkłada dziecko do buzi).

Cytat:
Napisane przez gosiaczekbtm Pokaż wiadomość
Fab to było do przewidzenia, nie ma osoby, która oparła by się pajączkowi
Za każdym razem jak wspominacie o pajączku to mam ochotę odpalić naszego, ale szkoda mi bo tak pięknie zapakowany jako prezent pod choinkę

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Tak mamy kolejny gryzak o fikuśnym kształcie. Czasem udaje jej się z niego napic przez przypadek Nie skreslam bidonu bo wiem, ze w końcu się nam przyda. Jeśli piję coś to że zwykłej filiżanki. Zastanawiam sie teraz nad kubkiem 360, choć nie wiem czy zakuma, że trzeba zassac by się napic �� przydałby się jeden taki zeby mogła sama obsłużyć, coby nie kapał bo bidon niestety kapie. Nie kapalby gdyby go nie przechylala, ale nie potrafię jej tego wytłumaczyć
U nas ten 360 służył jako gryzak. Ogólnie nie wiedział jak zaciągnąć. Aktualnie mamy taką butelkę coś na wzór kubka treningowego. Jak ściśnie ustnik, to leci woda. Oczywiście po pojeniu część wody jest na nim, ale jednak coś tam udaje mu się wypić. Tyle że mój uparty, do niedawna nie pozwalał sobie nawet podtrzymać butelki jak pił, żeby mu łatwiej było

Cytat:
Napisane przez czekooladki Pokaż wiadomość
U nas choinka ubrana, generalnie jednak wielkich przygotowań do świąt nie uskuteczniam, bo właściwie całe święta będziemy poza domem. W pierwszy dzień świąt jedziemy do kuzynki męża, która będzie majówką 2017. Będzie spęd całej rodzinki, w tym pięcioro dzieciaków w wieku od roku do pięciu lat, więc będzie gwarno. Nie wiem jak to odbije się na psychice mojej Ali bo jeszcze całkiem niedawno przeżyła traumę jak doszło do niej, że nie jest jedynym dzidziusiem na świecie, po wizycie sąsiadki 10 miesięcznej. Włączyła wtedy taki alarm, że nie dało się jej uspokoić, wiec będzie się działo.
Czeko, jesteś boska z tymi barwnymi opisami
Pamiętam jak nasz mając 4,5 miesiąca był na urodzinach kuzyna. Dzieciaki tak w pewnym momencie dały czadu, że wpadł w szał i nie dało się Go uspokoić przez dobre pół godziny. Urodziny drugiego kuzyna już zniósł lepiej.

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
My dziś mamy szczepienie więc sprawdzimy też osiągi wagowe mojej kluni
Mam też nadzieję dostać skierowanie do chirurga dla Nineczki w związku z "groszkiem" na czole.

Dzień dobry!
pochwal się osiągami

Dagg, dla Was również

Edytowane przez Anika1986
Czas edycji: 2016-12-21 o 08:11
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 08:29   #723
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
My dziś mamy szczepienie więc sprawdzimy też osiągi wagowe mojej kluni
Mam też nadzieję dostać skierowanie do chirurga dla Nineczki w związku z "groszkiem" na czole.

Dzień dobry!
Kciukasy!
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Powodzenia zatem

My z kolei z Haneczką na echo serca - mam nadzieję, że to będzie już ostatnia kontrola (ostatnia była daaawno temu, ale tak płakała, że nie dało się przeprowadzić badania i musieliśmy poczekać aż zrobi się bardziej kumata )
Oby wszystko poszło po waszej myśli

U nas noc fatalna, a dziś zapowiada się powtórka z wczoraj czyli Noś mnie matko noś inaczej będę płakał. Nie płakałal, przepraszam, będę darł się wnieboglosy jakbyś zamiast do toalety wyszła z domu na zawsze.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 08:32   #724
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
My dziś mamy szczepienie więc sprawdzimy też osiągi wagowe mojej kluni
Mam też nadzieję dostać skierowanie do chirurga dla Nineczki w związku z "groszkiem" na czole.

Dzień dobry!




Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Powodzenia zatem

My z kolei z Haneczką na echo serca - mam nadzieję, że to będzie już ostatnia kontrola (ostatnia była daaawno temu, ale tak płakała, że nie dało się przeprowadzić badania i musieliśmy poczekać aż zrobi się bardziej kumata )
Powodzenia za wizyty dziewczyny
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 08:36   #725
gosiaczekbtm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 533
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Manu, Dagg, Mona kciuki!
gosiaczekbtm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 08:47   #726
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Dziewczyny kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 09:30   #727
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
Ostrzegałyśmy



Mój jak Go posadzę na kanapie z oparciem to jeszcze chwilę temu leciał do przodu lub na boki. W krzesełku do karmienia natomiast się trzyma prosto. Aż w sumie byłam zdziwiona, bo jeszcze w zeszłym tygodniu karmiliśmy Go w bujaczku. Odkąd przeszedł na krzesełko nie ma jakiegoś mega wiercenia, kręcenia. Jedynie jak już nie ma ochoty na jedzenie to odwraca buzię, natomiast na bujaczku ostatnio była już masakra. Teraz wrzucam Go tam jak chcę mu dać wody, bo łatwiej mu się odchylić do wypicia



Mia, my odkupowaliśmy używki. Tyle, że nasze były odkupione po kuzynach, więc ze sprawdzonego źródła. Od obcej osoby raczej bym nie odkupiła, no chyba, że już na późniejszym etapie takie rzeczy jak sanki itp. (coś co nie wkłada dziecko do buzi).



Za każdym razem jak wspominacie o pajączku to mam ochotę odpalić naszego, ale szkoda mi bo tak pięknie zapakowany jako prezent pod choinkę



U nas ten 360 służył jako gryzak. Ogólnie nie wiedział jak zaciągnąć. Aktualnie mamy taką butelkę coś na wzór kubka treningowego. Jak ściśnie ustnik, to leci woda. Oczywiście po pojeniu część wody jest na nim, ale jednak coś tam udaje mu się wypić. Tyle że mój uparty, do niedawna nie pozwalał sobie nawet podtrzymać butelki jak pił, żeby mu łatwiej było



Czeko, jesteś boska z tymi barwnymi opisami
Pamiętam jak nasz mając 4,5 miesiąca był na urodzinach kuzyna. Dzieciaki tak w pewnym momencie dały czadu, że wpadł w szał i nie dało się Go uspokoić przez dobre pół godziny. Urodziny drugiego kuzyna już zniósł lepiej.



pochwal się osiągami

Dagg, dla Was również
My też większość zabawek mamy od mojego rodzeństwa po dzieciach. Tutaj nie mam obaw. Tylko w sumie nie mamy nic takiego rozwojowego bo zabawki typu klocki czy kostka jest w użyciu do kilku lat.
Przekonałyście mnie, że jednak używki w tym wieku są bez sensu.
Pod choinkę Iga dostanie klocki, a później będziemy odkładać na kolejne dobroci

Dobrze że piszesz, o tym kubku bo ja myślałam że to łatwiejsze niż bidon
Chyba zostaniemy przy filizance, a później kupię zwykły kubek z Ikei.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Powodzenia zatem

My z kolei z Haneczką na echo serca - mam nadzieję, że to będzie już ostatnia kontrola (ostatnia była daaawno temu, ale tak płakała, że nie dało się przeprowadzić badania i musieliśmy poczekać aż zrobi się bardziej kumata )
Kciuki za Hanie !
Iga też nam ostatnio płakała, ciężko było zbadać ten szmer na wizycie. Przed nami wizyta u kardiologa pewnie będzie jeszcze gorszy płacz bo będzie bardziej swiadoma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
To dobry moment na napicie sie winka. Ojjjj napilabym sie....

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------


Tyz tak robie. Wykladam caly bufet a mloda sie co chwila przelacza z jednego poidla na drugie
Wino grzane śni mi się po nocach 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-21, 09:45   #728
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Dziewczyny zgrzeszylam.Zrobilam sobie wieczorem grzanca z bezalkoholowego żywca,z pomarańczą,miodem,sokiem malinowym,cynamonem, goździkami,imbirem.Taki Combos ;-) Ale mi się po tym spało ;-))) czuję szczęście a już nie wierzyłam że tej zimy coś takiego mi będzie pisane ;-) co prawda nie klepie ale jakie pycha ;-) polecam dla tych co mogą.

Igoras witaj ;-)

Część AsiaPo zaglądaj do nas częściej.

Ps. Chcę kupić Emilce parę ciuszkow na wiosnę lato na allie i nie mam pojęcia 10-12 czy 13-18miesiecy? Chyba 13-18?Jak myślicie alliemaniaczki?

Robię jej pompony do pokoju żeby zakryć rury które mnie do szału doprowadzają jak skończę to Wam wrzucę focisze ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 09:45   #729
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
My też większość zabawek mamy od mojego rodzeństwa po dzieciach. Tutaj nie mam obaw. Tylko w sumie nie mamy nic takiego rozwojowego bo zabawki typu klocki czy kostka jest w użyciu do kilku lat.
Przekonałyście mnie, że jednak używki w tym wieku są bez sensu.
Pod choinkę Iga dostanie klocki, a później będziemy odkładać na kolejne dobroci

Dobrze że piszesz, o tym kubku bo ja myślałam że to łatwiejsze niż bidon
Chyba zostaniemy przy filizance, a później kupię zwykły kubek z Ikei.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------


Kciuki za Hanie !
Iga też nam ostatnio płakała, ciężko było zbadać ten szmer na wizycie. Przed nami wizyta u kardiologa pewnie będzie jeszcze gorszy płacz bo będzie bardziej swiadoma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------


Wino grzane śni mi się po nocach 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli chodzi o klocki to mamy już 2 zestawy duplo (w tym jeden taki duży), po 1 z cobi i lego oraz kolejkę drewnianą i od moich rodziców pod choinkę dostanie pudełko z drewnianymi klockami. Wiem, że trochę nas poniosło ale kolejka i duplo były w okazyjnych cenach, a cobi i lego to gratisy

P.S. Ja ostatnio robiłam sobie grzane piwo bezalkoholowe
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 09:49   #730
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
urrrrrrwaaaaa drugą noc z rzędu pobudki co 1,5h a od 3 impreza - jeść nie, przytulić nie, zostawić nie, najlepiej bujać na rękach ale nie po to, żeby spać - bujać bo bujać! Jak mąż spytał, czy może pielucha to już na niego ryknęłam że nie wiem, chce to niech sprawdzi. Zmienił, nie pomogło. Znowu bujam - oczka otwarte ale chociaż jest cicho. ten sam numer z tatą - przytulony i śpi. Całe 10 minut i znowu o coś foch. Skok, kurna? Chyba będę sobie na noc wiadro kawy parzyć.
Jesli to cie pocieszy to u nas tak wyglada niemal kazda noc...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 09:50   #731
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Dziś w moim szpitalu otwierają Budzik dla dorosłych i od rana myślę o tym jaka to piękna inicjatywa...
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-21, 09:50   #732
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

I my prosimy i kciuki. O 13 wizyta i juz mi serce staje co pokaże waga... i cały czas się zastanawiam nad pneumokokami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 09:52   #733
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Jesli to cie pocieszy to u nas tak wyglada niemal kazda noc...
I tu i tu

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Kciukasy dla wszystkich!

Martunia, my dziś mamy drugą dawkę
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 09:53   #734
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Moja Miśka sztywno nie siedzi, z tyłubyła trochę trzymana, ale Pani fotograf wszystko sprytnie wyciela, w sensie moją rękę 😊







W jakiej ksiazeczce? Bo ja odkupilam szczeniaczka uczniaczka odpowiedz koleżanki, sądząc, że się niczym nie różni, a tu się okazuje, że nie dość, że nie ma ustawiania tych poziomów,to jeszcze jakiejś kozackiej piosenki brak...buuu






Kurcze współczuję...ciężka noc...może w dzień lepiej pospi?

Rose i Emi dobrze przespała noc?

U nas bunt - mleko jest fuuu. Miśka nie chce jeść, spac...ma jakiegoś dąsa...
Dzis bylo nie najgorzej. Pobudki co 2h i tylko o 4 bylo pol godz ryku. Pospala do 9 wiec luksus nad luksusy. Wyspalam sie.

Szczeniaczek jest w nowej wersji, w internetach byla wyprzedaz starych po 60zl kiedystan

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
My dziś mamy szczepienie więc sprawdzimy też osiągi wagowe mojej kluni
Mam też nadzieję dostać skierowanie do chirurga dla Nineczki w związku z "groszkiem" na czole.

Dzień dobry!


---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Powodzenia zatem

My z kolei z Haneczką na echo serca - mam nadzieję, że to będzie już ostatnia kontrola (ostatnia była daaawno temu, ale tak płakała, że nie dało się przeprowadzić badania i musieliśmy poczekać aż zrobi się bardziej kumata )
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 09:58   #735
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Dziewczyny kciuki za wizyty, a manu za podróż

U nas też koszmary dzienne i nocne. Nie wiem czy nie męczy Matiego brzuszek po brokule.

Mój syn nie lubi słodkich rzeczy. Mamy syrop przeciwhistaminowy, strasznie słodki, aż mały się nim dławi. Dzisiaj spróbował gruszki i reakcja była taka sama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Wy tak ciągle o jedzeniu i piciu, a ja nie mogę ani jednego. Będę płakać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 09:59   #736
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Ja karmie koło 20 a później mimo ze są pobudki to Ok 23 najwcześniej to wypiłam sobie pół lampki wina, czułam się jak bym wypiła butelkę
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 10:00   #737
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o klocki to mamy już 2 zestawy duplo (w tym jeden taki duży), po 1 z cobi i lego oraz kolejkę drewnianą i od moich rodziców pod choinkę dostanie pudełko z drewnianymi klockami. Wiem, że trochę nas poniosło ale kolejka i duplo były w okazyjnych cenach, a cobi i lego to gratisy

P.S. Ja ostatnio robiłam sobie grzane piwo bezalkoholowe
Ja wybralam na początek zestaw z b.toys klocki są miękkie także nie bedzie bolało jak będzie się po nich czołgac

Kolejne będą pewnie drewniane bo są piekne

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
I my prosimy i kciuki. O 13 wizyta i juz mi serce staje co pokaże waga... i cały czas się zastanawiam nad pneumokokami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prezesowa moc kciuków !!! Oby Tymek podwoił wagę. Może nawet z zapasem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Narobilyscie mi ochoty na tego grzanca bezalkoholowego. Muszę tż. wysłać listę zakupów

Edytowane przez mialavi
Czas edycji: 2016-12-21 o 10:02
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 10:04   #738
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Ja mam chyba właśnie starego szczeniaczka bo piosenka o pajączku jest trochę inna "pan pająk się wspinał po rynnie raz i dwa"
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 10:05   #739
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Ja wybralam na początek zestaw z b.toys klocki są miękkie także nie bedzie bolało jak będzie się po nich czołgac

Kolejne będą pewnie drewniane bo są piekne


Prezesowa moc kciuków !!! Oby Tymek podwoił wagę. Może nawet z zapasem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miękkie odkupiliśmy w formie używek, stąd teraz mierzyliśmy już krok dalej

Martunia, i od nas
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-21, 10:05   #740
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Grzańca raz piłam i to nie dla mnie Martunia kciuki
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 10:09   #741
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
I my prosimy i kciuki. O 13 wizyta i juz mi serce staje co pokaże waga... i cały czas się zastanawiam nad pneumokokami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciukasy

Rose mam w starej i raczej nie opłaca mi się kupować identycznego w nowej. Chodziłam mi o tą piosenkę o pajączku, bo w starej wersji chyba nie ma. Bona wspomniała o jakiejś książeczce e której jest i jestem ciekawa w której

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Ja mam chyba właśnie starego szczeniaczka bo piosenka o pajączku jest trochę inna "pan pająk się wspinał po rynnie raz i dwa"
A jak ją zapodać? Kurcze nie łapię się w tych zabawkach.

Rose gratki za noc
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 10:10   #742
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Dziewczyny zgrzeszylam.Zrobilam sobie wieczorem grzanca z bezalkoholowego żywca,z pomarańczą,miodem,sokiem malinowym,cynamonem, goździkami,imbirem.Taki Combos ;-) Ale mi się po tym spało ;-))) czuję szczęście a już nie wierzyłam że tej zimy coś takiego mi będzie pisane ;-) co prawda nie klepie ale jakie pycha ;-) polecam dla tych co mogą.
Ja sobie ostatnio sprezentowałam wino bezalkoholowe, czekałam na wieczór kiedy będę mogła sobie wypić duuużą lampkę, nawet sobie już przekąski do tego przygotowałam. A tu czar prysł jak spróbowałam tego kompotu. Trzeba sobie bardzo mocno wmawiać, że to wino. Nie umiem opisać jak mocne było moje rozczarowanie
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 10:11   #743
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Musisz na pomarańczowej stopce nacisnąć aż będzie pospiewajmy a potem klikać ucho
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 10:11   #744
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
Miękkie odkupiliśmy w formie używek, stąd teraz mierzyliśmy już krok dalej

Martunia, i od nas
Macie w taki razie piękne zaopatrzenie dla Pawelka
Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Kciukasy

Rose mam w starej i raczej nie opłaca mi się kupować identycznego w nowej. Chodziłam mi o tą piosenkę o pajączku, bo w starej wersji chyba nie ma. Bona wspomniała o jakiejś książeczce e której jest i jestem ciekawa w której
http://www.manfi.pl/product-pol-2646...IACZKA-PL.html

Tutaj chyba jest pajączek

Z tego co się orientuję to pajączek jest na 2lub 3poziomie może źle szukalas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mialavi
Czas edycji: 2016-12-21 o 10:13
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 10:18   #745
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
.

Ps. Chcę kupić Emilce parę ciuszkow na wiosnę lato na allie i nie mam pojęcia 10-12 czy 13-18miesiecy? Chyba 13-18?Jak myślicie alliemaniaczki?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jestem fanka ciuszkow z ali. Kupuje tylko jakies fikusne do sesji. Czesto sa z kiepskiej bawelny i niewymiarowe. 90% ciuszkowych zakupow jakie zrobilam to niewypaly
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 10:24   #746
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

ROSE ja zachorowałam na rampersy ;-) no i nie wiem...Bo trochę w sumie się boję rozczarowania póki co EMI ma legginsy które są całkiem spoko ;-) no i masę opasek i tyle by było z ubrań na allie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Fab no wino bezalkoholowe to jest troszkę niewypał masz rację ale powiem Ci że piwo bezalkoholowe całkiem całkiem o ile lubisz piwo.I z tych free to najbliżej do normalnego piwa jest właśnie żywcowi.Lek free to niestety oszukanstwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 10:26   #747
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
ROSE ja zachorowałam na rampersy ;-) no i nie wiem...Bo trochę w sumie się boję rozczarowania póki co EMI ma legginsy które są całkiem spoko ;-) no i masę opasek i tyle by było z ubrań na allie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Fab no wino bezalkoholowe to jest troszkę niewypał masz rację ale powiem Ci że piwo bezalkoholowe całkiem całkiem o ile lubisz piwo.I z tych free to najbliżej do normalnego piwa jest właśnie żywcowi.Lek free to niestety oszukanstwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lecha free limonkowego często piłam latem, Żywca nie próbowałam
Kiedyś się skusiłam na Bavarię, która ma zupełnie 0%, a nie 0,5 jak te przemysłowe. Fuuuj, jakie to było paskudne
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 10:34   #748
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Bavaria 0% jest pycha
I wino bezalkoholowe lubię, może są różne? Białe/różowe musujące jest spoko, białe i czerwone może nie są szczytem marzeń, ale lepsze to niż nic, kiedy inni popijają winko (mam na myśli te z Piotra i Pawła). Te ze strony winabezalkoholowe.pl pewnie lepsze, ale ceny wysokie i jeszcze przesyłka

dla wszystkich potrzebujących!

Mona, Martunia, pochwalcie się wymiarami

Maria wczoraj urządziła sobie przerwę w spaniu od 23:30 do 1:30 w końcu musiałam ją nakarmić na rękach, uspokoiła się i zasnęła dzisiaj pospałyśmy do 10... czasem aż mi wstyd


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 10:38   #749
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
I my prosimy i kciuki. O 13 wizyta i juz mi serce staje co pokaże waga... i cały czas się zastanawiam nad pneumokokami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
I my prosimy i kciuki. O 13 wizyta i juz mi serce staje co pokaże waga... i cały czas się zastanawiam nad pneumokokami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A pneumo...my juz po 3 dawkach. Ostatnia, czwarta za rok

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ola0605 Pokaż wiadomość
Ja mam chyba właśnie starego szczeniaczka bo piosenka o pajączku jest trochę inna "pan pająk się wspinał po rynnie raz i dwa"
Buuuuu trzeba mu aktualizacje systemu strzelic
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-21, 10:41   #750
Anika1986
Zadomowienie
 
Avatar Anika1986
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 902
Dot.: Majówki 2016 - część czwarta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ja sobie ostatnio sprezentowałam wino bezalkoholowe, czekałam na wieczór kiedy będę mogła sobie wypić duuużą lampkę, nawet sobie już przekąski do tego przygotowałam. A tu czar prysł jak spróbowałam tego kompotu. Trzeba sobie bardzo mocno wmawiać, że to wino. Nie umiem opisać jak mocne było moje rozczarowanie
Ile razy jestem w piotrze i pawle to niestety po bezalkoholowym zostaje tylko cena, natomiast w carrefourze mają tylko szampana (taki dla dorosłych nie picolo).
Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
ROSE ja zachorowałam na rampersy ;-) no i nie wiem...Bo trochę w sumie się boję rozczarowania póki co EMI ma legginsy które są całkiem spoko ;-) no i masę opasek i tyle by było z ubrań na allie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Fab no wino bezalkoholowe to jest troszkę niewypał masz rację ale powiem Ci że piwo bezalkoholowe całkiem całkiem o ile lubisz piwo.I z tych free to najbliżej do normalnego piwa jest właśnie żywcowi.Lek free to niestety oszukanstwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie żywiec też jest nr 1. Często bywa w żabce na promocji 3 w cenie 7 zł Lech jest ok, ale tylko w wersji limonka-mięta.
Przy okazji dziekuję ślicznie za link
Anika1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-20 11:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.