Jakich tatusiów mają Wasze dzieci? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 15:48   #1
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947

Jakich tatusiów mają Wasze dzieci? :)


Na tym forum wypowiadają się głównie mamusie, tatusiów tu nie za wielu, więc chciałam spytać Was - jakich tatusiów mają Wasze dzieci? Ja mam tatę wspaniałego po prostu, który trochę rozpieszczał, ale też nie dawał sobie wejść na głowę, ogólnie to jesteśmy z siostrą jego malutkimi córeczkami i chyba będziemy już zawsze Chciałabym, żeby ojciec mojego przyszłego dziecka był właśnie takim ojcem dla niego, jakim jest dla mnie mój tata. A Wasi TŻ-ci jacy są wobec Waszych pociech?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:16   #2
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Jakich tatusiów mają Wasze dzieci? :)

Mojego męża, ojca naszej córeczki najlepiej charakteryzuje to: http://demotywatory.pl/1771201/Kazdy...-oczekuje-syna
Tż bardzo chciał mieć syna, ale z córeczki też się ucieszył. A od kiedy się urodziła, z miejsca się w niej zakochał
Od początku bardzo mi pomaga, nie bał się jej ubierać, przewijać. To jemu najlepiej wychodzi usypianie małej Myślę, że moje dziecko nie mogło sobie wymarzyć lepszego ojca
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:40   #3
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Jakich tatusiów mają Wasze dzieci? :)

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Mojego męża, ojca naszej córeczki najlepiej charakteryzuje to: http://demotywatory.pl/1771201/Kazdy...-oczekuje-syna
Tż bardzo chciał mieć syna, ale z córeczki też się ucieszył. A od kiedy się urodziła, z miejsca się w niej zakochał
Od początku bardzo mi pomaga, nie bał się jej ubierać, przewijać. To jemu najlepiej wychodzi usypianie małej Myślę, że moje dziecko nie mogło sobie wymarzyć lepszego ojca

cudny ten demotywator

Mój zawsze chciał mieć córkę, i się mu udało
Dopiero 2 miesiące jest w nowej roli,
ale już widać że stracił dla niej głowę,
i mała owinie go sobie wokół palca
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 20:52   #4
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Jakich tatusiów mają Wasze dzieci? :)

Będę bardzo zdziwiona, jeśli w wątku pojawi się stwierdzenie "moje dziecko ma beznadziejnego ojca"


Ojciec mojej córeczki jest po prostu ojcem. Nie pomaga mi, on zajmuje się dzieckiem. Karmi, przewija, bawi się, spaceruje.. Robi po prostu wszystko.
A jakim jest ojcem, oceni nasza córka, kiedy sama już będzie wiedziała co to znaczy być rodzicem
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 09:45   #5
szcesliwa_mamuskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 52
Dot.: Jakich tatusiów mają Wasze dzieci? :)

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
cudny ten demotywator

Mój zawsze chciał mieć córkę, i się mu udało
Dopiero 2 miesiące jest w nowej roli,
ale już widać że stracił dla niej głowę,
i mała owinie go sobie wokół palca
U nas mała ma już prawie dwa lata, ale tata też od początku stracił dla niej głowę. Niestety czasem przez to idzie na mocne ustępstwa, bo czemu jego skarb ma być niezadowolony. No ale pomału zaczyna się też uczyć pewnej dyscypliny w stosunku do dziecka. Ale generalnie to obustronna miłość i uwielbienie
__________________
poczuj-zmysly.pl - żyj pełnią życia
szcesliwa_mamuskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 10:50   #6
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Jakich tatusiów mają Wasze dzieci? :)

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Mojego męża, ojca naszej córeczki najlepiej charakteryzuje to: http://demotywatory.pl/1771201/Kazdy...-oczekuje-syna
Tż bardzo chciał mieć syna, ale z córeczki też się ucieszył. A od kiedy się urodziła, z miejsca się w niej zakochał
Od początku bardzo mi pomaga, nie bał się jej ubierać, przewijać. To jemu najlepiej wychodzi usypianie małej Myślę, że moje dziecko nie mogło sobie wymarzyć lepszego ojca
U nas było odwrotnie A w Brunku zakochany na zabój. Na poczatku bał się Go przebierać bo taki drobniutki, ale odkąd skończył miesiąc (nabrał ciała) to już wszystko przy Nim zrobi, szkoda, że jeszcze cyca nie ma
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 11:21   #7
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Jakich tatusiów mają Wasze dzieci? :)

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
Będę bardzo zdziwiona, jeśli w wątku pojawi się stwierdzenie "moje dziecko ma beznadziejnego ojca"
Bo ci, którzy chcieliby to napisać, wolą milczeć.

Demot świetny.

Ja bym chciała, żeby mój syn miał takiego... http://demotywatory.pl/2774342/Ojcostwo Niestety nie ma.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 11:42   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jakich tatusiów mają Wasze dzieci? :)

Mój chciał córkę i ma nawet nie pamiętam czy wspomniał kiedykolwiek o posiadaniu syna.

Ojciec jak najbardziej normalny i normalnie reagujący na opiekę i wychowanie dziecka na które sie zdecydował.
Od początku zaangażowany w sprawy techniczne i emocjonalne ,zdroworozsądkowo podchodzący do dziecka jako człowieka ,nie pieszczący się i nie przebierający swojej córki za królewnę ,opiekuńczy ,sprawiedliwy i mega cierpliwy ,tak cierpliwy ,że mnie to to denerwuje

Nadal nie rozumiem zachwytów nad facetem z wózkiem w parku,moze zamiast ich gloryfikowac pozwólmy w pełni wychowywać dzieci .

Nadal zdarzają się rodziny gdzie mężczyzna się dziecka nie tyka bo nie umie, główke urwie albo piwem napoi ,niestety takie zachowania najczęściej prezentują starsze pokolenia gdzie chlop był od roboty i robienia dzieci .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 11:56   #9
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jakich tatusiów mają Wasze dzieci? :)

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała, żeby mój syn miał takiego... http://demotywatory.pl/2774342/Ojcostwo Niestety nie ma.
To mój nosi w mei tai, jak było zimno, to chował małą pod marynarką i tylko łepetynka wystawała

Mój tż jest takim tatą tradycyjnym. Ma świrka na punkcie swojej małej dziewczynki i sam przyznał, że został owinięty wokół palca bawi się z nią, pieści i ogólnie bobas za tatą też szaleje, ale nie jest specjalnie chętny do zmiany pieluchy, usypiania, karmienia czy wstawania w nocy jeśli wie, że ja jestem w stanie to zrobić (co innego jak byłam chora czy coś takiego, to wtedy zajmował się małą cały czas). No i kąpie się razem z małą z czego oboje mają uciechę

Swoją drogą pan ze zdjęcia całkiem całkiem
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2011-05-23 o 11:59
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 12:12   #10
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Jakich tatusiów mają Wasze dzieci? :)

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość

Swoją drogą pan ze zdjęcia całkiem całkiem
Ba
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 12:35   #11
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Jakich tatusiów mają Wasze dzieci? :)

moja córcia ma najlepszego tatusia na świecie pomaga mi z nią od zawsze, Jula jest jego oczkiem w głowie cieszę się, że tak mi się trafiło, bo mój tata nie był przeze mnie tak uwielbiany.
znasz_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 17:57   #12
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Jakich tatusiów mają Wasze dzieci? :)

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Mój chciał córkę i ma nawet nie pamiętam czy wspomniał kiedykolwiek o posiadaniu syna.

Ojciec jak najbardziej normalny i normalnie reagujący na opiekę i wychowanie dziecka na które sie zdecydował.
Od początku zaangażowany w sprawy techniczne i emocjonalne ,zdroworozsądkowo podchodzący do dziecka jako człowieka ,nie pieszczący się i nie przebierający swojej córki za królewnę ,opiekuńczy ,sprawiedliwy i mega cierpliwy ,tak cierpliwy ,że mnie to to denerwuje

Nadal nie rozumiem zachwytów nad facetem z wózkiem w parku,moze zamiast ich gloryfikowac pozwólmy w pełni wychowywać dzieci . Mamy takie samo podejscie do dzieci, wiec nie ma kłótni o wychowaywanie.

Nadal zdarzają się rodziny gdzie mężczyzna się dziecka nie tyka bo nie umie, główke urwie albo piwem napoi ,niestety takie zachowania najczęściej prezentują starsze pokolenia gdzie chlop był od roboty i robienia dzieci .
Mnie u taty moich dzieci denerwuje dokładnie to samo. Jest bardziej cierpliwy niż ja.

Razem wychowujemy dzieci, wiec obowiazki mamy te same, lub dzielimy sie i wymieniamy tymi, które lubimy, a których nie, wmiare mozliwosci.

mój maż daje dzieciom bardzo duzo swobody i wolnosci, jak to córka ostatnio okrkesliła"otworzył mi oczy na to, czym jest wolnosć";]. Nie chciałabym abu kto inny był ojcem moich dzieci.

W naszej kulturze juz tak jest, ze ojciec z dzieckiem i wózkiem to jednak rzadkośc, wiec zachwyty niby nad tym sa, choć dla mnie zaden zachwyt, zwykła rzecz.

Edytowane przez Jaatkaa85
Czas edycji: 2011-05-25 o 17:59
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 20:15   #13
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Jakich tatusiów mają Wasze dzieci? :)

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Bo ci, którzy chcieliby to napisać, wolą milczeć.

Demot świetny.

Ja bym chciała, żeby mój syn miał takiego... http://demotywatory.pl/2774342/Ojcostwo Niestety nie ma.


fajny

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
To mój nosi w mei tai, jak było zimno, to chował małą pod marynarką i tylko łepetynka wystawała

Mój tż jest takim tatą tradycyjnym. Ma świrka na punkcie swojej małej dziewczynki i sam przyznał, że został owinięty wokół palca bawi się z nią, pieści i ogólnie bobas za tatą też szaleje, ale nie jest specjalnie chętny do zmiany pieluchy, usypiania, karmienia czy wstawania w nocy jeśli wie, że ja jestem w stanie to zrobić (co innego jak byłam chora czy coś takiego, to wtedy zajmował się małą cały czas). No i kąpie się razem z małą z czego oboje mają uciechę

Swoją drogą pan ze zdjęcia całkiem całkiem
a mój robi wszystko przewija, karmi, usypia, wstaje w nocy

a to owinięcie wokół palca to ja się boję, że będzie w naszym przypadku przesadzone,
że rozpuści małą,
no i jest to duży kontrast do mojego postępowania,
bo ja raczej twarda i konsekwentna jestem


A tak na marginesie to jeszcze jeden demotywator, nie tylko o ojcostwie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1294087731_by_kalamburka1982_500.jpg (47,8 KB, 37 załadowań)
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.