Najlepsze Prostownice PART II - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 12:07   #3931
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez mia:) Pokaż wiadomość

Witam! Jakie miałaś obawy co do Chi? Czy ta prostownica jest lepsza niż GHD? (jeśli tak, to w czym)? Jaki miałaś model GHD? Czy masz porównanie z prostownicami Ga.ma i Tondeo?

Mam jeszcze kilka pytań dotyczących tej prostownicy
ŻELAZKO CERAMICZNE CHI - kolor niebieski
CHI CERAMIC FLAT HAIRSTYLING IRON1.

http://www.**********.pl/index.php?a...826a7f6cea4eb0

Jakie ona ma dokładne parametry? Ile pobiera mocy? Jak długo się nagrzewa? Czy ma regulację temperatury (jeśli tak to od ilu do ilu stopni)? Z czego są zrobione jej płytki? Czy są do niej dołączone w komplecie jakieś dodatkowe akcesoria? Czy wymaga specjalnego traktowania przed i po użyciu? Czy niszczy włosy? Czy używasz jeszcze jakichś środków do prostowania?

Jeżeli o czymś ważnym zapomniałam, to proszę napiszcie
mia niestety nie wchodzi mi strona,ktorej adres podalas,ale na dole postu zalacze zdjecie z aukcji prostownicy,ktora ja posiadam-mam wrazenie,po opisie,ze to ta sama...
Prostownica ta nie ma regulacji temepratury- nagrzewa sie do okolo 190-195stopni<tak mi powiedziala spzedawczyni>, nagrzewa sie doslownie w kilka sekund. Plytki w prostownicach Farouka sa ceramiczne,nie maja dodatkow turmalin itd, itp., w mojej sa idealnie gladziutkie,dobrze sie stykaja<na co narzekaly niektore dziewczyny poisadajace Tondeo>idealnie suna po wlosach.
W komplecie nie ma dolaczonych do nie zadnych akcesoriow, a co do traktowania to wymaga takiego samego jak inne prostownice ceramiczne. Czyli uwazamy,by przechowywac ja w taki sposob,by plytki nie ulegly porysowaniu,nie stosujemy detergentow czyszczac prostownice<co oczywiscie robimy raz na jakis czas tylko>,zanim ja schowamy najlepiej odczekac chwile,az ostygnie.
No i kabel-prostownica tam a dlugi kabel obrotowy,bardzo pomocny w uzytkowaniu,ktorego nie nalezy zwijac/okrecac wokol prostownicy. Ale to akurat norma w przypadku kabli,jesli chcemy by nam dlugo posluzyly...

Aha,ja dokupilam do prostownicy pokrowiec termiczny Efalocka za okolo16zl i w nim ja przechowuje,dzieki temu nie obawiam sie o porysowania, moge ja wkladac do niego jeszcze ciepla i w tym pokrowcu ja przechowuje i przewoze co ja dodatkowo zabezpiecza-moim zdaniem te kilkanascie zlotych wydane na pokrowiec to dobra inwestycja

A co do GHD (mialam model oryginal)-coz,uwazam,ze prostownice te sa na dosc zblizonym poziomie. Podobno GHD ma wbudowany dodatkowo mikroprocesor,ktory kontroluje temeprature i dostosowuje ja do wlosa,ale czy faktycznie tak jest-nie potrafilam sprawdzic. Obie maja te sama szerokosc plytk,czyli 1 cal=2,5cm i obie maja plytki ceramiczne.CHI napewno ma hmm bardziej sliskie plytki,ktore idealnie przesuwaja sie po wlosach.no i nagrzewa sie odrobine szybciej niz GHD. No i Chi emituje wilgotne cieplo. Za to GHD miala wbudowana kontrolke,ktora chronila przed przegrzaniem prostownicy i zdaje sie po godzinie automatycznie sie wylaczala-czy Farouk ma taki bajer nie wiem,nigdzie nie znalazlam nic na ten temat.

Z tondeo i ga.ma nie mialam stycznosci. Wczensij uzywalam wlasnie GHD,a jeszcze wczensiej optimum i stahlmanna. W miedzy czasie mialam krotka stycznosc z prostownica WahlCutek,ktora wydala mi sie calkiem porzadna, no i uwazam,ze jest profesjonalnym sprzetem za niezbyt duze pieniazki,ale na wlasnosc nigdy jej nie posiadalam.

KOsmetykow ochronnych oczywiscie uzywam,ale glownie po to by zabezpieczyc wlosy przed wysoka temperatura-jakos wierze w ich dzialanie. Sama uzywam roznych-np. spray'u Mark Hill, Babyliss, John Frieda,Kadusa,ale to juz trzeba dobrac sobie indywidualnie.

Jakie sa dokladne parametry prostownicy Chi podam wieczorem,bo teraz wychodze,a na aukcji nie znalazlam,wiec nie moge od rauz przekleic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farouk.jpg (7,2 KB, 13 załadowań)
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/

Edytowane przez aniser
Czas edycji: 2008-03-26 o 12:15 Powód: dopisek
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:05   #3932
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

aniser nie pamiętam, ale chyba wkoncu nie powiedziałas czy lepsza GHD czy faurok
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 13:25   #3933
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

czy ktos moze ma porownanie: tondeo eco cerion lub active cerion do CHI farouk CHI - kolor niebieski (CHI CERAMIC FLAT HAIRSTYLING IRON1) ta ktora ma aniser ?

Bede wdzieczna za odpowiedzi
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:37   #3934
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

pilnie poszukuje nowej prostownicy. przeczytalam watki na forum i chyba zdecyduje sie na chwalona tondeo. nie moge jednak nadal dociec jaka wlasciwie jest roznica pomiedzy modelami cerion active i eco cerion? czy tylko taka,ze eco cerion ma regulacje temperatury? ktora waszym zdaniem jest lepsza? dodaje fotke moich bujnych lokow,ktore mam zamiar ta prostownica meczyc...myslicie,ze da rade? bede wdzieczna za wszelkie sugestie

http://img147.imageshack.us/img147/3484/p1050865ok0.jpg
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 16:10   #3935
xxwerka17xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

HEJ WSZYSTKIM CO SADZICIE O TYCH PROSTOWNICACH?? CHODZI MI O EFEKT. PANI Z TICS MI JE POLECILA DO PRZETLUSZCZAJACYCH, ZNISZCZONYCH WLOSOW I DO CZESTEGO UZYCIA. POZDRWAIAM http://www.tics.pl/product_info.php?...roducts_id=167
http://www.tics.pl/product_info.php?...&products_id=6
http://www.tics.pl/product_info.php?...products_id=64
xxwerka17xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 17:27   #3936
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez xxwerka17xx Pokaż wiadomość
HEJ WSZYSTKIM CO SADZICIE O TYCH PROSTOWNICACH?? CHODZI MI O EFEKT. PANI Z TICS MI JE POLECILA DO PRZETLUSZCZAJACYCH, ZNISZCZONYCH WLOSOW I DO CZESTEGO UZYCIA. POZDRWAIAM http://www.tics.pl/product_info.php?...roducts_id=167
http://www.tics.pl/product_info.php?...&products_id=6
http://www.tics.pl/product_info.php?...products_id=64
ta
http://www.tics.pl/product_info.php?...products_id=64
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:03   #3937
zona7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam, też bym poleciła tą trzecią. Sama mam Tondeo od ponad roku i uważam ją za mój najlepszy zakup fryzjerski A odnośnie regulacji temperatury to podobno ma ona znaczenie przy włosach mocno kręconych. Do włosów falowanych w zupełności wystarcza bez regulacji.
zona7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 19:11   #3938
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Ja już chyba z 10 prostownic wypróbowałam, były i tańsze i droższe... I NIC!! Włosy proste przez godzinę i zaczynały się falowac. Dodam, że moje włosy są straszne, sterczą na wszystkie strony po umyciu, kręcą się niemiłosiernie Parę miesięcy temu koleżanka poleciła najzwyklejszą polską prostownicę Firmy Łucznik.( Nie wiem czy któraś z Was już o niej pisała, ale wątek jest za długi i nie chce mi się czytac). Kupiłam ją w Auchan za głupie 25 zł. Jestem bardzo zadowolona. Np. wyprostuję włosy rano i jak wstaję z łóżka następnego dnia to jeszcze są proste.... Super rzecz... w życiu nie pomyślałam, że tak tania prostownica podziała na te moje uparte włosy... Bardzo polecam. Jak się sama przekonałam nie tylko to co drogie jest dobre
__________________


Edytowane przez Sweetheart86
Czas edycji: 2008-03-26 o 19:14 Powód: literówki
Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 20:07   #3939
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Sweetheart86 Pokaż wiadomość
Ja już chyba z 10 prostownic wypróbowałam, były i tańsze i droższe... I NIC!! Włosy proste przez godzinę i zaczynały się falowac. Dodam, że moje włosy są straszne, sterczą na wszystkie strony po umyciu, kręcą się niemiłosiernie Parę miesięcy temu koleżanka poleciła najzwyklejszą polską prostownicę Firmy Łucznik.( Nie wiem czy któraś z Was już o niej pisała, ale wątek jest za długi i nie chce mi się czytac). Kupiłam ją w Auchan za głupie 25 zł. Jestem bardzo zadowolona. Np. wyprostuję włosy rano i jak wstaję z łóżka następnego dnia to jeszcze są proste.... Super rzecz... w życiu nie pomyślałam, że tak tania prostownica podziała na te moje uparte włosy... Bardzo polecam. Jak się sama przekonałam nie tylko to co drogie jest dobre
mam tą prostownice łaucznika!!
pisze ze płytki nsą ceramiczne, ale to wielka głupota
łucznik to najgorsza prostownica jaką w życiu miałam w ręce!!
i jak włosy niszczy!!
nigdy nikomu nie poleciłabym tej prostownicy, kupiłam ją bo moja sie zepsuła i po kilku dniach poszłąm kupic nową
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 21:58   #3940
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
mam tą prostownice łaucznika!!
pisze ze płytki nsą ceramiczne, ale to wielka głupota
łucznik to najgorsza prostownica jaką w życiu miałam w ręce!!
i jak włosy niszczy!!
nigdy nikomu nie poleciłabym tej prostownicy, kupiłam ją bo moja sie zepsuła i po kilku dniach poszłąm kupic nową
Ja jestem zadowolona. Mi włosów nie poniszczyła. Używam już jej ponad pól roku i włosy mam ciągle błyszczące. Nie wiem czemu u Ciebie tak się działo , widocznie od czegoś to zależy... Różnie to bywa
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 22:27   #3941
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
aniser nie pamiętam, ale chyba wkoncu nie powiedziałas czy lepsza GHD czy faurok
hmm poniekad napisalam,ale szczerze powiedziawszy nie jestem jeszcze do konca pewna,ktora z nich jest lepsza.
CHI napewno szybciej sie nagrzewa i lepiej sunie po wlosach,ktore po prostowaniu sa bardziej miekkie niz po GHD. Tak naprawde jednak przekonam sie za jakis miesiac pewnie,kiedy ocenie stan moich wlosow. niedawno obcielam wlosy i prostuje je o wiele czesciej, wiec po takim okresie bedzie mozna zauwazyc jakie zniszczenia poczynila i o ile wieksze/mniejsze niz GHD...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 09:12   #3942
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

kupilam wahl cutek
dobrze prostuje,wystarczy jedno pociagniecie
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 11:48   #3943
Aiszaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

HejWlasnie się zalogowałam bo zawsze tylko czytam i czytam a teraz musze sie Was PORADZICTyle jest tych postów że nie można ogarnać a jak troszke to sie uda to i tak metlik w glowie zostaje..Przechodzac do rzeczy,chodza mi po glowie 2 prostownice:
1 Babyliss Pro 35mm
2 Tondeo Eco Cerion(z reg temp)
Poradzcie mi ktora wybrac do moich wloskowA sa one za ramiona,raczej cienkie ale z natury dosc proste.Zawsze prostowalam je tylko przy twarzy bo tam jak pocieniuje to kazdy wlos w swoja strone pomyka.
Dlatego zastanawiam sie czy wybrac ta tondeo(drozsza)skoro moje wlosy nie wymagaja az takiego zachodu zeby je wyprostowac. PROSZE PORADZCIE!!!!!
Aiszaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 13:47   #3944
Madziq001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Red face Dot.: Philips HP 4669 SalonStraight Pro i inne prostownice ;)

Ja właśnie wczoraj zamówiłam Philips 4669 i czekam.Jak wypróbuje to napisze
Madziq001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 15:20   #3945
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Sweetheart86 Pokaż wiadomość
Ja jestem zadowolona. Mi włosów nie poniszczyła. Używam już jej ponad pól roku i włosy mam ciągle błyszczące. Nie wiem czemu u Ciebie tak się działo , widocznie od czegoś to zależy... Różnie to bywa
niestety po kupnie prostwnicy dałam ją domownikom, jednak nikt jej nie chciał, więc oddałam koleżance u której ona lezy beczynnie
a z jakimi prostownicami miałas doczynienia?
moze prostownica jest dobra dla osób początkujących, których włosy z natury są dość proste, bo po używnaiu tej prostownicy do dzis nie moge odbudowac włosów



Cytat:
HejWlasnie się zalogowałam bo zawsze tylko czytam i czytam a teraz musze sie Was PORADZICTyle jest tych postów że nie można ogarnać a jak troszke to sie uda to i tak metlik w glowie zostaje..Przechodzac do rzeczy,chodza mi po glowie 2 prostownice:
1 Babyliss Pro 35mm
2 Tondeo Eco Cerion(z reg temp)
Poradzcie mi ktora wybrac do moich wloskowA sa one za ramiona,raczej cienkie ale z natury dosc proste.Zawsze prostowalam je tylko przy twarzy bo tam jak pocieniuje to kazdy wlos w swoja strone pomyka.
Dlatego zastanawiam sie czy wybrac ta tondeo(drozsza)skoro moje wlosy nie wymagaja az takiego zachodu zeby je wyprostowac. PROSZE PORADZCIE!!!!!
jak czytasz wątek, to wiesz ze babyliss pro są awaryjne i bez 2 zdań tondeo i do twoich włosów z reg. temp.


Cytat:
hmm poniekad napisalam,ale szczerze powiedziawszy nie jestem jeszcze do konca pewna,ktora z nich jest lepsza.
CHI napewno szybciej sie nagrzewa i lepiej sunie po wlosach,ktore po prostowaniu sa bardziej miekkie niz po GHD. Tak naprawde jednak przekonam sie za jakis miesiac pewnie,kiedy ocenie stan moich wlosow. niedawno obcielam wlosy i prostuje je o wiele czesciej, wiec po takim okresie bedzie mozna zauwazyc jakie zniszczenia poczynila i o ile wieksze/mniejsze niz GHD...
to jak juz się przekonasz która lepsza to napisz
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:21   #3946
Aiszaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Dzieki Mirelkaaa za podpowiedźPiszesz,że "jak czytasz wątek, to wiesz ze babyliss pro są awaryjne i bez 2 zdań tondeo i do twoich włosów z reg. temp." No ok..Biorac pod uwage,ze babyliss odpada wpadlam na inna polecana przez Ciebie prostownice http://www.tics.pl/product_info.php?...products_id=64 to ga ma.Myslisz ze moge zastapic nia tondeo eco cerion,jaka jest miedzy nimi roznica??Ta ga ma jest tansza
Aiszaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 23:39   #3947
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
niestety po kupnie prostwnicy dałam ją domownikom, jednak nikt jej nie chciał, więc oddałam koleżance u której ona lezy beczynnie
a z jakimi prostownicami miałas doczynienia?
moze prostownica jest dobra dla osób początkujących, których włosy z natury są dość proste, bo po używnaiu tej prostownicy do dzis nie moge odbudowac włosów
Nie pamiętam już nawet za bardzo nazw. Kilka miałam z niemieckich firm, bo to kuzynka mi przysyłała, ale badziewne były. Przed Łucznikem miałam Phillipsa, ponad 200 zł dałam i nic.... Włosy prostuję już od wielu lat... a z natury są naprawdę kręcone masakrycznie. Nie wiem dlaczego tak Cie się stało po niej z włosami. Ja wielu koleżankom prostuję włosy właśnie tą prostownicą i wszystko jest ok. Włosy po niej nadal ładnie i zdrowo wyglądają...
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 12:29   #3948
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Sweetheart86 Pokaż wiadomość
Nie pamiętam już nawet za bardzo nazw. Kilka miałam z niemieckich firm, bo to kuzynka mi przysyłała, ale badziewne były. Przed Łucznikem miałam Phillipsa, ponad 200 zł dałam i nic.... Włosy prostuję już od wielu lat... a z natury są naprawdę kręcone masakrycznie. Nie wiem dlaczego tak Cie się stało po niej z włosami. Ja wielu koleżankom prostuję włosy właśnie tą prostownicą i wszystko jest ok. Włosy po niej nadal ładnie i zdrowo wyglądają...
nie dziwie się, bo prostownice philipsa są beznadziejne...;/

Cytat:
Dzieki Mirelkaaa za podpowiedźPiszesz,że "jak czytasz wątek, to wiesz ze babyliss pro są awaryjne i bez 2 zdań tondeo i do twoich włosów z reg. temp." No ok..Biorac pod uwage,ze babyliss odpada wpadlam na inna polecana przez Ciebie prostownice http://www.tics.pl/
product_info.php?...produ cts_id=64 to ga ma.Myslisz ze moge zastapic nia tondeo eco cerion,jaka jest miedzy nimi roznica??Ta ga ma jest tansza
ja mam tą game, tyle ze ona nie ma reg
a mi nie jest potrzebna, bo mam grube włosy
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 17:21   #3949
Neti5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

CHI 1 - niebieska
tak jak obiecalam zdaje relacje po pierwszym zetknieciu z ta prostownica.
wyprostowalam i jestem bardzo zadowolona. nie ciagnie wlosow, prostuje za pierwszym pociagnieciem. zrobilam testy z chmurka wilgoci i sie nie skrecily.
warto bylo bo efekt oszalamiajacy.
od razu powiem, ze mam wlosy cienkie, krecone i niesforne.
ta prostownica sprostala moim wymaganiom.
Neti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 22:05   #3950
mia:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź aniser

Przed chwilą znalazłam to - http://www.**********.pl/index.php?a=opis&k=57&id=986
Jest to - FAROUK * Prostownica BioSilk TOURMALINE Ceramic Iron 1.

Czy któraś z Was słyszała kiedyś o tej prostownicy, używała albo chociaż czytała o niej? To dla mnie ważne, bo waham się pomiędzy Tondeo Eco- cerion z regulacją, GA.MĄ ceramic ion też z regulacją i Chi flat iron 1 (tą niebieską), ale ta prostownica mnie zaciekawiła i nie daje spokoju

Proszę o odpowiedzi

Znowu się link nie pokazał... Grrrr...
http://www.**********.pl/index.php?a=lista&k=57
http://www.tiffanysbeauty.com/fabitoceflir.html
http://www.target.com/Biosilk-Ergono.../dp/B000WN8GOW
http://albuquerque.craigslist.org/ele/609426235.html
http://www.farouk.com.pl/sklep/?p=pr...3d289d47d9ad38

Mam nadzieję, że któryś się pokaże w całości

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-03-29 o 11:12 Powód: post pod postem, korzystaj z opcji edytowania i multicytowania
mia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 11:03   #3951
Neti5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

o CHI 1 nieieskiej masz informacje w okienku wyzej. WARTO przynajmniej w moim przypadku.
Neti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 11:12   #3952
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez mia:) Pokaż wiadomość
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź aniser

Przed chwilą znalazłam to - http://www.**********.pl/index.php?a=opis&k=57&id=986
Jest to - FAROUK * Prostownica BioSilk TOURMALINE Ceramic Iron 1.

Czy któraś z Was słyszała kiedyś o tej prostownicy, używała albo chociaż czytała o niej? To dla mnie ważne, bo waham się pomiędzy Tondeo Eco- cerion z regulacją, GA.MĄ ceramic ion też z regulacją i Chi flat iron 1 (tą niebieską), ale ta prostownica mnie zaciekawiła i nie daje spokoju

Proszę o odpowiedzi

Znowu się link nie pokazał... Grrrr...
http://www.**********.pl/index.php?a=lista&k=57
http://www.tiffanysbeauty.com/fabitoceflir.html
http://www.target.com/Biosilk-Ergono.../dp/B000WN8GOW
http://albuquerque.craigslist.org/ele/609426235.html
http://www.farouk.com.pl/sklep/?p=pr...3d289d47d9ad38

Mam nadzieję, że któryś się pokaże w całości
wizaz.pl blokuje niektore adresy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 12:51   #3953
greenv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 30
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Witam,

Od dwóch lat używałam prostownicy z niższej półki. Niedawno podcięłam sobie włosy i postanowiłam przez jakiś czas nie prostować ich, a później kupić sobie lepszą prostownicę. Na razie nie prostuję włosów od miesiąca i można zauważyć poprawę kondycji moich włosów. I tutaj nasuwa się pytanie dotyczące wyboru nowej prostownicy... myślałam o Remington s1031. Czy to będzie dobry wybór?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
greenv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 13:56   #3954
natala999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cześc, mam taie pytanie... Własnie zastanawiam sie nad kupnem prostownicy, dokładneij firmy Remington S 1031 , warto ją kupic?? Mi sie podoba ta prostownica... A dodam jeszcze że włosy mam tak za ramiona i są dośc grube... Pozdrawiam
natala999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 14:23   #3955
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
wizaz.pl blokuje niektore adresy
a dlaczego??


dziewczyny modelu s1031 nie polecam...;/
warto dołożyć 50 zł na game
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 14:55   #3956
greenv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 30
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

A co jest źle z s1031?
greenv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 16:49   #3957
lila_24
Raczkowanie
 
Avatar lila_24
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 54
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Uffff... przeczytałam cały watek i o mało nie zwariowałam , ale już przynajmniej podjęłam decyzje co do rodzaju prostownicy .
Więc, zdecydowałam sie na ga.me i mam nadzieję że nie będę żałowała, a o efektach napiszę jak ją wypróbuję.

http://www.allegro.pl/item333175122_...ma_okazja.html
lila_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 17:04   #3958
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Czy ktos uzywal tej prostonicy :Prostownica CERAMICZNO-TYTANOWA BABYLISS PRO ?Z gory dziekuje za odpowiedz,oczywiscie interesuje mnie to czy jest dobra czy szybko prostuje wlosy...
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:43   #3959
natala999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

A ja wiele dobrych rzeczy na jej temat się nasluchałam... ale cóż.. jeszcze poczytam i zobacze.. a ja mam pytanie czy ta prostownica REMINGTON s1031 jest pelnoceramiczna czy nie... ??
natala999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 21:13   #3960
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez lila_24 Pokaż wiadomość
Uffff... przeczytałam cały watek i o mało nie zwariowałam , ale już przynajmniej podjęłam decyzje co do rodzaju prostownicy .
Więc, zdecydowałam sie na ga.me i mam nadzieję że nie będę żałowała, a o efektach napiszę jak ją wypróbuję.

http://www.allegro.pl/item333175122_...ma_okazja.html
dobry wybór

Cytat:
Czy ktos uzywal tej prostonicy :Prostownica CERAMICZNO-TYTANOWA BABYLISS PRO ?Z gory dziekuje za odpowiedz,oczywiscie interesuje mnie to czy jest dobra czy szybko prostuje wlosy...
awaryjne są za tą cene lepsza gama

Cytat:
A co jest źle z s1031?
Cytat:
A ja wiele dobrych rzeczy na jej temat się nasluchałam... ale cóż.. jeszcze poczytam i zobacze.. a ja mam pytanie czy ta prostownica REMINGTON s1031 jest pelnoceramiczna czy nie... ??
nie chodzi o to ze jest zła czy cos, tylko dziewczyny pisały ze schodzi powłoka
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.