niemowlak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 19:53   #1
kwiatek84
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek84
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: tu i uwdzie:)
Wiadomości: 146
GG do kwiatek84

niemowlak


hej Chcialam was zapytac dziewczyny jak to jest z tym karmieniem piersia ,jak chce sie gdzies wyjsc np. na spacer bo to troche niezreczne np. na lawce karmic dziecko.Czy moge wczesniej odciagnac pokarm ? ile taki pokarm z piersi mozna przechowywac na swiezo bez zamrazani wiem ze to nic dziwnego ale mi w niektorych miejscach bedzie glupio karmic piersia dajcie jakies rady! bo za 3 tygodnie mam termin ale juz sie nad tym zastanawiam
kwiatek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:16   #2
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: niemowlak

możesz dziecko nakarmić przed spacerem, jak dziecko skończy miesiąc można mu już podawać herbatkę taka od 1 miesiąca i ją zabrać na spacer. Niby to takie naturalne i zachęcają do karmienia np. w parku na ławce ale dla mnie byłby to dyskomfort.
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:33   #3
kwiatek84
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek84
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: tu i uwdzie:)
Wiadomości: 146
GG do kwiatek84
Dot.: niemowlak

wlasnie bo ludzie sa tacy ze na wszystko sie gapia a nic mnie tak nie denrwoje jak wpatrywanie sie bez powodu, ja chce karmic tylko cyckiem oczywiscie jak bede miala wystarczajaco mleka bo jak nie to wiadomo ze z paczki
kwiatek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:43   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: niemowlak

zajrzyj tutaj :
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=79
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 09:34   #5
linka656
Raczkowanie
 
Avatar linka656
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 181
Dot.: niemowlak

Cytat:
Napisane przez maksikola Pokaż wiadomość
możesz dziecko nakarmić przed spacerem, jak dziecko skończy miesiąc można mu już podawać herbatkę taka od 1 miesiąca i ją zabrać na spacer. Niby to takie naturalne i zachęcają do karmienia np. w parku na ławce ale dla mnie byłby to dyskomfort.
Dziecka które jest karmione piersią nie trzeba niczym dopajać, jest mu to do niczego nie potrzebne ...a jeśli już to radzę wodą...a nie tymi słodkimi herbatkami
linka656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:23   #6
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: niemowlak

Cytat:
Napisane przez kwiatek84 Pokaż wiadomość
hej Chcialam was zapytac dziewczyny jak to jest z tym karmieniem piersia ,jak chce sie gdzies wyjsc np. na spacer bo to troche niezreczne np. na lawce karmic dziecko.Czy moge wczesniej odciagnac pokarm ? ile taki pokarm z piersi mozna przechowywac na swiezo bez zamrazani wiem ze to nic dziwnego ale mi w niektorych miejscach bedzie glupio karmic piersia dajcie jakies rady! bo za 3 tygodnie mam termin ale juz sie nad tym zastanawiam
Możesz jakiś czas przed spacerem po prostu odciągnąć pokarm i zabrać ze sobą na przechadzkę. Kwestia też, czy maluch więcej przesypia na spacerze, czy jest aktywny, bo może nawet nie będzie potrzebował jeść przed powrotem do domu.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.