Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-07, 16:05   #2281
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: ..Cieliste usta..

Mam ta pomadke z Inglota. Sztyft jest cielisty, po maznieciu reki kolor tez fajny...niestety na moich ustach wyglada cos blado. Wyglada jak jasniutki roz. Takze nie jestem zadowolona. Pomimo ze dobrze sie ja naklada na usta to pozniej je lekko wysusza.

Wczoraj bylam obejrzec w Drogerii Natura ta nowa pomadke z Manhattanu 29N. Sztyft z wygladu ciekawy, niestety po tescie na rece jej nie kupilam. Kolor byl za zolto-pomaranczowy. Obawialam sie, ze taki kolor pomadki pozolci mi moje biale zabki Inne kolory z tej serii wpadaly w roz, jak ja to nazywa jasny brudny roz.

Nadal szukam idealu...na razie trzymam sie znanego wam Bourjois'a nr 13
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:40   #2282
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Jasne
U mnie na pewno jest, bo "u mnie" to ta sama Natura, co u Anjali83

A jeszcze mi się przypomniało moje wczorajsze odkrycie - nowości Sephory --> klik
Są śliczne cieliste odcienie z tej wersji satynowej i z nabłyszczającej Pomaziałam się testerami po ręce i już miałam dylemat, którą tu wybrać, bo obie śliczne. Ale życie za mnie ten dylemat rozwiązało - okazało się, że żadnej nie było! Buuuuu.
Przyznać no się, która to wykupiła
osz Ty! i kusisz kusisz kusisz! przez Ciebie to czlowiek by grzeszyl prawie jak ewa i adam w raju u mnie nie ma Sephory ale jak dorwe sie jak bd w Krk to im zrobie niezly szum!

a ja nadal nie wiem o jakiego Bourjois 13 dokladnie chodzi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 17:31   #2283
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a ja nadal nie wiem o jakiego Bourjois 13 dokladnie chodzi
jakbyś przeczytała choć połowę tego wątku to byś wiedziała
Chodzi o pomadkę Comme Par Magie nr 13, wycofaną już ze sprzedaży, można było do niedawna kupić ją na allegro, teraz już jej nie widać (przynajmniej odcienia nr 13) moje fotki tej pomadki są w poście http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1416
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 18:00   #2284
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
jakbyś przeczytała choć połowę tego wątku to byś wiedziała
Chodzi o pomadkę Comme Par Magie nr 13, wycofaną już ze sprzedaży, można było do niedawna kupić ją na allegro, teraz już jej nie widać (przynajmniej odcienia nr 13) moje fotki tej pomadki są w poście http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1416
oj przepraszam bardzo ale ja w tym watku juz dawno siedze i bylo o bourjois 13 ale nikt nie napisal dokladnie o ktory chodzi jak pytalam a pozniej juz sie tak nie pojawial no ja je wypatrzylam na allegro ale nie pamietam czy ten byl czy nie bo to juz jakis czas temu a tak wogole to ja te szminki znam od hoho moja siostra p;rzywiozla sobie pare z USa jeszcze jak do podstawowki chodzilam na Twoich ustach bardzo fajnie wyszedl les nudes 33 ja spr 34 ale tak nijak wygladal u mnie i ani drobinek ani blyszczenia taki nijaki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 18:24   #2285
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

jakby dziewczyny dokładniej czytały ten wątek to by się pojawiło połowę mniej pytań o pomadki/błyszczyki, które były już wcześniej komentowane, no ale nie każdemu chce się zadać trochę trudu żeby chociażby zajrzeć do wyszukiwarki która tu po to przecież jest Polecam lekturę całego wątku bo jest mnóstwo postów ze zdjęciami i opisami. pozdrawiam wszystkie fanki cielistych ust, ja jutro idę oblukać Manhattana i Inglota, choć wrażenia Zani trochę mnie zmartwiły, bo mamy podobne upodobania i chyba podobny kolor ust
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:14   #2286
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam obejrzec w Drogerii Natura ta nowa pomadke z Manhattanu 29N. Sztyft z wygladu ciekawy, niestety po tescie na rece jej nie kupilam. Kolor byl za zolto-pomaranczowy. Obawialam sie, ze taki kolor pomadki pozolci mi moje biale zabki Inne kolory z tej serii wpadaly w roz, jak ja to nazywa jasny brudny roz.
Ha! Co do 29N, to miałam dokładnie te same uczucia Plus jeszcze i to, że jest to kolor jednak stosunkowo ciemny, może u kogoś z opaloną karnacją mógłby robić za cielisty, ale nie u takiego bledziocha jak ja. Więc se darowałam.
Ale...
Spodobała mi się pomadka z tych drugich, znaczy się niemineralnych - 53G. Kolor nie jest stricte cielisty, przynajmniej nie dla mnie, ale jednak bardzo przyjemny - jasny beżo-róż, pięknie rozjaśnia usta i odcień ma o wiele ładniejszy i bardziej naturalny niż Gosh 134 wersja różowa. Wydaje mi się też, że te pomadki są jakby tłuściejsze od tych dla alergików. Jestem zadowolona z tego zakupu

Zaniu, powinnaś koniecznie obejrzeć sobie te pomadki z Sephory, o których pisałam troszkę wyżej. Mnie się ich kolory podobały ogromnie, a zauważyłam już kiedyś, że mamy podobną definicję cielistości

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
osz Ty! i kusisz kusisz kusisz! przez Ciebie to czlowiek by grzeszyl prawie jak ewa i adam w raju u mnie nie ma Sephory ale jak dorwe sie jak bd w Krk to im zrobie niezly szum!
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:19   #2287
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
jakby dziewczyny dokładniej czytały ten wątek to by się pojawiło połowę mniej pytań o pomadki/błyszczyki, które były już wcześniej komentowane, no ale nie każdemu chce się zadać trochę trudu żeby chociażby zajrzeć do wyszukiwarki która tu po to przecież jest Polecam lekturę całego wątku bo jest mnóstwo postów ze zdjęciami i opisami. pozdrawiam wszystkie fanki cielistych ust, ja jutro idę oblukać Manhattana i Inglota, choć wrażenia Zani trochę mnie zmartwiły, bo mamy podobne upodobania i chyba podobny kolor ust
no akurat czesto tu jestem i widzialam pelno zdjec a w wyszukiwarce nawet jak sie cos wpisuje to wyskakuja tylko watki a nie dokladnie strony a jest ich tyle ze latwo cos przeoczyc. Zreszta wizaz jest od tego zeby pytac

gosik.s chcialabys jeszcze na cos pokusic? chyba zaczne sie Ciebie bac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 19:31   #2288
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no akurat czesto tu jestem i widzialam pelno zdjec a w wyszukiwarce nawet jak sie cos wpisuje to wyskakuja tylko watki a nie dokladnie strony a jest ich tyle ze latwo cos przeoczyc. Zreszta wizaz jest od tego zeby pytac
Akurat ten mój pouczający tekst nie był do Ciebie więc nie bierz tego do siebie, to było tak do ogółu żeby najpierw zobaczyć a potem spytać
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:38   #2289
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
gosik.s chcialabys jeszcze na cos pokusic? chyba zaczne sie Ciebie bac
Chwilowo nie musisz Na dzień dzisiejszy to były już wszystkie moje najnowsze cielakowe odkrycia. Ale nie ręczę za to, co będzie jutro
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:42   #2290
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Akurat ten mój pouczający tekst nie był do Ciebie więc nie bierz tego do siebie, to było tak do ogółu żeby najpierw zobaczyć a potem spytać
no wlasnie ja go wzielam do siebie chyba calkowicie troche mnie nerwy tluka po dzisiejszym wosie ale do jutra przejdzie
Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Chwilowo nie musisz Na dzień dzisiejszy to były już wszystkie moje najnowsze cielakowe odkrycia. Ale nie ręczę za to, co będzie jutro
no wlasnie! i to tak codziennie moze z Toba byc! trzeba uwazac albo na bank napasc Ty to pewnie znana juz jestes w wiekszosci sklepow!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:46   #2291
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wlasnie ja go wzielam do siebie chyba calkowicie troche mnie nerwy tluka po dzisiejszym wosie ale do jutra przejdzie
złość piękności szkodzi
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 19:50   #2292
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
złość piękności szkodzi
takiej cholerze jak ja to nic nie zaszkodzi (ale wiesz okres dostalam na maturze to jeszcze to mnie rozzloscilo bo ciagle brzuch boli) ja to prawie jak oaza spokoju jak woda wyschnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 20:05   #2293
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
takiej cholerze jak ja to nic nie zaszkodzi (ale wiesz okres dostalam na maturze to jeszcze to mnie rozzloscilo bo ciagle brzuch boli) ja to prawie jak oaza spokoju jak woda wyschnie
Ach to Ty maturzystka? ja maturę miałam tak dawno temu, że nie pamiętam tych nerwów w takim razie rozumiem Twoje rozdrażnienie i w sumie jak na Twoje dzisiejsze perypetie to i tak byłaś w miarę spokojna Na pewno wszystko zdasz celująco
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 20:28   #2294
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Ach to Ty maturzystka? ja maturę miałam tak dawno temu, że nie pamiętam tych nerwów w takim razie rozumiem Twoje rozdrażnienie i w sumie jak na Twoje dzisiejsze perypetie to i tak byłaś w miarę spokojna Na pewno wszystko zdasz celująco
no jak zobaczylam na r wosie mapy i pytania o polskie wojsko to zwatpilam okaze sie jak bedzie gdy beda wyniki narazie i tak stres mi nic nie da heh ale i tak najgorszy ustny jeszcze przed!
no bo ja wogole oaza spokoju
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 09:47   #2295
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Mnie zainteresowal tez ten blyszczyk - VIPERA Aphrodisiac. Szczegolnie kolor 411, 422. Ciekawe czy kryje choc troche.
Mam 421 i 422, tego 411 niestety nie pamiętam
421 nie kryje prawie wcale, jest lekko mleczny przy naprawdę grubej warstwie.
422 to już taka kawa z mlekiem, raczej chłodny odcień - dla porównania Diadem 15 jest bardziej w ciepłej tonacji
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:13   #2296
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Jest mi bardzo miło poinformować, że znalazłam prawie idealnego cielaczka Jest kryjąca, nawet ciemne usta, bez drobinek, matowa, lekko nawilżająca, moich ust nie wysusza. To cudo to wspomniany wyżej MANHATTAN Minerals Lipstick kolor 29N. Kupiłam go w Rossmannie za niecałe 15 zł, kolorek jest piękny beżowy, pięknie rozjaśnia usta, bez najmniejszego cienia różowego koloru, czysty beż.
Na fotkach nie jest do końca ukazany faktyczny kolor, no ale taki mam aparat. Dla fanek Bourjois 13 jest to bardzo dobra alternatywa, polecam! Dawno nie spotkałam pomadki kryjącej w kolorze prawdziwego beżu, a ta taka jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI0003.JPG (40,0 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI0007.JPG (39,8 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI0009.JPG (40,4 KB, 57 załadowań)
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:24   #2297
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Jest mi bardzo miło poinformować, że znalazłam prawie idealnego cielaczka Jest kryjąca, nawet ciemne usta, bez drobinek, matowa, lekko nawilżająca, moich ust nie wysusza. To cudo to wspomniany wyżej MANHATTAN Minerals Lipstick kolor 29N. Kupiłam go w Rossmannie za niecałe 15 zł, kolorek jest piękny beżowy, pięknie rozjaśnia usta, bez najmniejszego cienia różowego koloru, czysty beż.
Na fotkach nie jest do końca ukazany faktyczny kolor, no ale taki mam aparat. Dla fanek Bourjois 13 jest to bardzo dobra alternatywa, polecam! Dawno nie spotkałam pomadki kryjącej w kolorze prawdziwego beżu, a ta taka jest
Wow, super wygląda! W którym Rossmanie jest Manhattan, bo już zapomniałam?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:32   #2298
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Chodzi o pomadkę Comme Par Magie nr 13, wycofaną już ze sprzedaży, można było do niedawna kupić ją na allegro, teraz już jej nie widać (przynajmniej odcienia nr 13)
Wlasnie patrzylam na allegro i rzeczywiscie nie ma nr 13. Szok! Dobrze, ze wtedy zamowilam sobie 2 to jeszcze jedna mam nowiutka. Tylko kurcze, dlaczego jak cos mi sie spodoba to potem to wycofuja

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Zaniu, powinnaś koniecznie obejrzeć sobie te pomadki z Sephory, o których pisałam troszkę wyżej. Mnie się ich kolory podobały ogromnie, a zauważyłam już kiedyś, że mamy podobną definicję cielistości
Niestety w moim miescie nie ma Sephory a szkoda

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
w wyszukiwarce nawet jak sie cos wpisuje to wyskakuja tylko watki a nie dokladnie strony a jest ich tyle ze latwo cos przeoczyc
Ja jak czegos szukam to wybieram opcje pokaz watki posty (nie tematy) i wtedy dokladnie pokazuje mi konkretne posty dziewczyn z wyroznieniem slowa, ktorego szukalam
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:33   #2299
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: ..Cieliste usta..

Teraz na szminki Manhatanna jest promocja w Naturze- kosztuja 12 cos. Jutro sie chyba przejde
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 16:37   #2300
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: ..Cieliste usta..

Cholera, moze jednak powinnam sie skusic na tego Manthatana, bo na ustach CzarnegoSlonka swietnie wyglada
U mnie w rossmanie zlikwidowali gablote Manhattanu i po pomadke musialabym leciec przez cale centrum miasta...a mi sie nie chce ;p zreszta, wtedy krecilam nosem przy ekspedientce to chwilowo wolalabym sie tam nie pojawiac haha, bo babka powie ze jestem niezdecydowana
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:44   #2301
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Wlasnie patrzylam na allegro i rzeczywiscie nie ma nr 13. Szok! Dobrze, ze wtedy zamowilam sobie 2 to jeszcze jedna mam nowiutka. Tylko kurcze, dlaczego jak cos mi sie spodoba to potem to wycofuja
Też się cieszę że kupiłam dwie, no ale szkoda takiego kolorku ze świecą szukać


Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Cholera, moze jednak powinnam sie skusic na tego Manthatana, bo na ustach CzarnegoSlonka swietnie wyglada
Dzięki W rzeczywistości jest jaśniejsza, bardziej beżowa, ale mój aparat za chiny nie chce tego uchwycić
A co do ekspedientki - co się nią przejmujesz, masz prawo wybrzydzać i wybierać, to Twoje prawo
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:48   #2302
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Jest mi bardzo miło poinformować, że znalazłam prawie idealnego cielaczka Jest kryjąca, nawet ciemne usta, bez drobinek, matowa, lekko nawilżająca, moich ust nie wysusza. To cudo to wspomniany wyżej MANHATTAN Minerals Lipstick kolor 29N. Kupiłam go w Rossmannie za niecałe 15 zł, kolorek jest piękny beżowy, pięknie rozjaśnia usta, bez najmniejszego cienia różowego koloru, czysty beż.
Na fotkach nie jest do końca ukazany faktyczny kolor, no ale taki mam aparat. Dla fanek Bourjois 13 jest to bardzo dobra alternatywa, polecam! Dawno nie spotkałam pomadki kryjącej w kolorze prawdziwego beżu, a ta taka jest
fajnie wyglada bylam dzisiaj w Naturze ale calkowicie zapomnialam na nie popatrzec!
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość


Ja jak czegos szukam to wybieram opcje pokaz watki posty (nie tematy) i wtedy dokladnie pokazuje mi konkretne posty dziewczyn z wyroznieniem slowa, ktorego szukalam
ok dzieki teraz mi juz lepiej pojdzie z szukaniem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 16:49   #2303
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

A co do reszty tych nowych pomadek z Manhattanu z serii mineralnej i niemineralnej to wszystkie pozostałe jasne odcienie wpadają w róż, przepatrzyłam wszystkie, bo w Rossmannie akurat je "rzucili" i miałam okazję wszystkie oblukać
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:58   #2304
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
w Rossmannie akurat je "rzucili" i miałam okazję wszystkie oblukać
Grrr, a ja oblatalam wszystkie Rossmanny u mnie w miescie i nie ma sladu po gablotach Manhattanu wkurzylam sie i pytam sie dziewczyny, po co w takim razie rozdaja gazetki reklamowe m.in. z oferta reklamowa Manhattanu skoro nie posiadaja produktow, to tylko wzruszyla ramionami i mowi, ze takie otrzymuja.
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:16   #2305
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: ..Cieliste usta..

Czesc nie jestem tu nowa ale wypowiadam sie po raz pierwszy. Probowalyscie szminki bourjois Docteur Glamour kolorek nr 10? (beige fievreux)? od czasu kiedy te szminki wyszły ona jest moja ulubiona slicznie na ustach wyglada jak do tego pomaluje sie je jeszcze bezbarwnym blyszczykiem (wiem wiem 2 razy wiecej zachodu) albo takim z drobinkami.
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:24   #2306
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Grrr, a ja oblatalam wszystkie Rossmanny u mnie w miescie i nie ma sladu po gablotach Manhattanu wkurzylam sie i pytam sie dziewczyny, po co w takim razie rozdaja gazetki reklamowe m.in. z oferta reklamowa Manhattanu skoro nie posiadaja produktow, to tylko wzruszyla ramionami i mowi, ze takie otrzymuja.
może spróbuj w Naturze? Albo w normalnych sklepach kosmetycznych, nie tylko Rossmann jest na świecie
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 17:05   #2307
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
Czesc nie jestem tu nowa ale wypowiadam sie po raz pierwszy. Probowalyscie szminki bourjois Docteur Glamour kolorek nr 10? (beige fievreux)? od czasu kiedy te szminki wyszły ona jest moja ulubiona slicznie na ustach wyglada jak do tego pomaluje sie je jeszcze bezbarwnym blyszczykiem (wiem wiem 2 razy wiecej zachodu) albo takim z drobinkami.
sprawdze je jak sie uda bo u mnie ciezko bourjois znalezc chyba ze spr jak pojade do Krk
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 17:21   #2308
ArianaL
Przyczajenie
 
Avatar ArianaL
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 8
Dot.: ..Cieliste usta..

Hej ja teraz jestem nowa :P:P kurcze ja mam takie duze i czerwone usta ale to tak czerwone ze wygladaja jak posmarowane wisniowoczerwona szminka ;/ zawsze mam z nimi problem bo : bardzo mi sie wysuszaja i w ogole nie pasuja do mojej twarzy... Mam taka jasna karnacje i blad włosy i jakos nie bardzo to pasuje do siebe wiec szukam sposobow na rozjasnienie moich ust. A wiec sama szminka nawet jakas najjasniejsza nie zadziala bo gdy posmaruje to w srodku warg sa ladne cieliste albo jasniutkie ale na obwódkach czerwone ;/ myslalam o konturowce ale nie znalazlam do tej pory jakiejs jaśniutkiej zeby mi pasowala wiec jedynie uzywam jasnego fluidu na te obwódki ust. Ale mimo to i tak moje usta sie wysuszaja i po prostu mam dosyc. Mało kto m takie czerwone usta, zazwyczaj maja różowe. Ma ktoś cos takiego jak ja?
ArianaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:09   #2309
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: ..Cieliste usta..

Ja bylam dzis w naturze, ale Manhattanu nie widzialamw ogole :/ W Galerii centrum polka swieci pustkami W Sephorze szminki, ktore ktos wkleil niczym nie przypomnaja cielistych- sa ciemne :/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 20:30   #2310
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja bylam dzis w naturze, ale Manhattanu nie widzialamw ogole :/ W Galerii centrum polka swieci pustkami W Sephorze szminki, ktore ktos wkleil niczym nie przypomnaja cielistych- sa ciemne :/
Też szukałam manhattana w W-wie i niestety nic - poznikał z większości miejsc gdzie kiedyś był
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.