Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 09:35   #2191
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
WOW
mówiłam żeby od razu tak.Widać jak im to podcięcie dobrze zrobiło.Wcześniej miałaś tak jak by te kocówki takie poszarpane a teraz to tak jak by im w obientosci przybyło.Świetnie,jestem z Ciebie dumna za odwagę.
no myślałam że mniej mi ciachnie jak zobaczyłam na podłodze takie długie końcówki to sie aż wystraszyłam,ale mnie uspokoił i powiedział ze teraz jest ładniej zrobił fotki i się też uspokoiłam i musiałam oczywiście podziękować w naturze końcówki teraz są o niebo lepsze i oczywiście dalej kontynuuje zapuszczanie z długością 42cm
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:39   #2192
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka, przy Twojej długości 5cm w jedną czy w drugą nie robi różnicy Bo 47 a 42, to żadna róznica. Jak ja dojdę do 40cm, to bede przez jakis czas tak tzrymac, żeby ściac resztki cieniowania.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:39   #2193
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
jej naprawdę o wiele lepiej włoski wyglądają od razu gęściejsze ślicznie i brawo dla Tż-ta
aaa tż-cik swoją nagrodę dostał cwaniak jeden
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:40   #2194
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Wtajcie

bunny slicznie ci te loki wyszly ,az mam ochote sama sobie zakrecic

Dostałam maske dolce slicznie pachnie jak czesto jej uzywacie?

Ktos tu pisal o czyms na koncentracje polecam plusz (tabletki musujace)

Byłam wczoraj na zakupach ...
chciałam sobie kupic tusz maybelline lash stylist i kupiłam jakis inny !****kupilam lash stiletto !! jeszcze ten napis na opak. tak niewyrazny ,ze naprawde wyczytalam tam lash stylist
Ja pytałam i właśnie wczoraj zaopatrzyłam się w tego plusssza i teraz mije pierwszą dawkę zobaczymy

A o dolce ktoś kiedyś pisał, że śmierdzi okropnie
ale dla dobra włosków nie ma co wybrzydzać, nosek nie ucierpi a włoski zyskają
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:42   #2195
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Mi też się wydaja że 5 cm to nie dużo bez przesady. Jak mialam włosy dwadzieściakilka cm to wtedy była różnica ale teraz już nawet nie patrzę, mam te trzydzieści kilka, kucyka zrobię, ulubionego zaplątanego koczka też a i tak rozpuszczonych nie noszę, a jak bym miała dłuższe to bym więcej odżywki zużywała Mi na razie pasuje, do wakacji pozapuszczam a potem pewnie zetnę kilka cm cieniowania.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:46   #2196
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: dlaczego wlosy wychodzą rude?

jestes ciemną blondynka, zrobiłąs juz włosy farbą rozjasniającą i wyszedł jasny ciepły blond. Nie nakłądaj na to juz rozjasniacza, bo chyba nie chcesz miec jasniejszych w kolorze kurczaka?

musisz odcien stonowac do popielu. Uzyj miesznaki farby podstawowej i popielatej drogeryjnej poziom 9 i 9.1 pół na pół albo profesjonalnej odcien 9.01. Nie nakładaj czystego popielu, bo uzyskasz nieciekawy wynik w kolorze burym lub zielkonkawoszarym.

nastepnym razem powinna wystarczyc farba, rozjansi ciemny blond do jasnego bez udziału rozjasniacza.

włosy naturalnie popielate przy rozjasnianiu tak mają, ze wytraca sie czerwony barwnik. Jakbyś jednak była cierpliwa, to za kilka myc kolor wypłucze się do neutralnego chłodniejszego koloru. Teraz mozes zuzywac po prostu płukanki lub szmaponu nadajacego chłodny odcien- np joanna ultra soft color.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:52   #2197
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Niesamowite... zupełnie jak włosy innej osoby... a jakiego blasku teraz końce dostały świetna robota tż- ale ja mówiłam że to trudne nie jest maszynką byłoby mu łatwiej niż nozyczkami. Ale jak mówię ewentualnych maciupkich nierownosci widać nie będzie.
Brawo za odwagę i szybką decyzję!
tylko teraz pamiętaj już regularnie dbać o te konce
Nawet sie nie obejrzysz jak ci odrosną.
tak bardzo sie ciesze że tak myślicie dziewczyny a tż-zadowolony i dumny,a jeszcze nagrodę dostał to już w ogóle był w niebie mówilam mu że go chwalicie to aż nie wierzył,bo ręka mu sie trzęsła jak nie wiem aaa co do końcówek teraz to kupić to serum z apteczki babuni i jedwab, wystarczy?? a decyzja byla szybka dlatego że wczoraj byla pełnia no ja myśle że szybciutko odrosną
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 09:53   #2198
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja pytałam i właśnie wczoraj zaopatrzyłam się w tego plusssza i teraz mije pierwszą dawkę zobaczymy

A o dolce ktoś kiedyś pisał, że śmierdzi okropnie
ale dla dobra włosków nie ma co wybrzydzać, nosek nie ucierpi a włoski zyskają
jak dla mnie ladnie pachnie ,ale to tak samo jak z piciem pokrzywy wielu nie smakowała ,a mi tak

słuchajcie bo u mnie w domu wszyscy chorzy (grypa) no i mnie nie moze to dopasc biore rutinoscorbin dziennie 4 tab. co powinnam barc?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:06   #2199
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka a może kup sobie diamenty Alfaparfu na konce. Ja uzywam i końce mam ok, zresztą zdjęcie wklejałam końcowek niedawno, znaczy ogólnie wlosow i były tam końce

Weronika wystarczy Ci rutinoscorbin. Po co przesadzac, jak ma Cię grypa dopaść to Cię dopadnie. Takie te wirusy, niestety
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:12   #2200
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kotka - brawa dla TZ, bo Twoje włoski(a w szczególności konce) są super odrazu zdrowsze się wydają
no mam nadzieje że będzie już coraz lepiej

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
łaaaaaaałłł Kotka, bardzo dobra decyzja
Teraz końcówki wyglądają zupełnie inaczej, tak zdrowiutko
Naprawde kawał dobrej roboty. Gratulacje dla TŻa
no już tak go nie chwalcie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:18   #2201
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny pochwal sie jak tam po nocy wlosy sie maja jak reanimowalas je czy sie udalo??? a spalas w warkoczu

ja koncowki zabezpieczam albo zwyklym olejkiem migdalowym albo "jedwabna kuracja mariona" o ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-20 o 10:22
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 10:21   #2202
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ja miałam mleko i miód babuni na końcówki, całkiem fajny krem, bo miał konsystancję kremu.
Ale wolę jednak krysztalki U mnie spisują się super, chronią i wydaje mi się że regenerują, choć pewnie mają w składzie zakazane składniki jak silikony itd.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-01-20 o 10:22
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:23   #2203
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka jestem pod wrazeniem twoje wloski odrazu zyskaly na objetosci nie cieniuj zapuszczaj na prosto a beda piekne
mam nadzieje że teraz już będzie widać efekt po paru miesiącach a nie to co od września do stycznia
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:23   #2204
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
jak dla mnie ladnie pachnie ,ale to tak samo jak z piciem pokrzywy wielu nie smakowała ,a mi tak

słuchajcie bo u mnie w domu wszyscy chorzy (grypa) no i mnie nie moze to dopasc biore rutinoscorbin dziennie 4 tab. co powinnam barc?
No w sumie, każdy lubi co innego ja np. lubie zapach farby, benzyny ale oczywiście tylko powoniać, a nie wwąchiwać się
Ja sobie dolce anti zamówie w lutym

A z tą grypą, nie wiem. Teraz chyba wystarczy rutinoscorbin.
Jak już poczujesz, że Cie łapie to może ostillococcinum, fervex albo theraflu?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:24   #2205
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No niestety brzytwa
Teraz jeszcze jako tako to wyglada, gdyby nie to ze mam z przodu włosy własciwie tylko do brody :/ A te z tyłu do hmm, mniej wiecej obojczyk mi zakrywają wiec roznica spora. A zalezy mi na dlugosci mimo wszystko No ale mam nadzieje ze jakos da rade cos z nimi zrobic zebym jednak dala rade je zapuscic.
Jutro zrobie zdjecia, nie wiem czy nie bede musiala ich podprostowac bo te dluzsze mi sie wywijaja oczywiscie masakrycznie

A tymi laskami sie nie przejmuj. Jak to mówi moja mama - jak laski zazdroszcza to albo nie powiedza nic, albo powiedza negatywnie


A i jeszcze jedno, nie wiecie czy tą maske Dolce kupie w hurtowni fryzjerskiej Pollwell? Bo wiem ze nie w kazdej hurtowni wszystkie firmy mają, a z allegro mi sie nie opłaca jednego opakowania zamawiać :/
Z kazdych włosów da sie cos zrobić tylko trzeba być zdecydowanym co się chce tylko czasem mamy to od ręki a czasem trzeba czekać...
Dolce raczej w pollwelu nie mają- przynajmniej u nas nie ma. Ale jest to tak popularna maska w tej chwili- czyżby przez nas że jest w prawie każdej hurtowni fryzjerskiej albo moga na życzenie sprowadzić.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka, blond bunny najlepiej takie komentarze olewać. Choć wiem że czasem jest trudno, jak ktoś perfidnie gada to ciężko nie posłuchać i tak całkiem olać.
Ale zazwyczaj komentują jakieś dziewczyny zazdrosne, głupie i nie mające własnego życia.

Yatamanka rób teraz śmiało Excelka, powinno wyjść dobrze

blond bunny nie dziw się że gadały bo masz bardzo gęste te włosy w lokach.
Taka burza powstaje oczywiście na plus Lepiej zdecydowanie niż w prostych, ale Ty i tak chyba prostownicy nie uzywasz a ja schną to się prostują?
Ja staram sie nie sluchac, ale ciekawość gorą a potem się denerwuje
Prostownicy nie uzywam- chyba że na jakies wyjątkowe wyjście, one sie od czesania i cieżaru prostują.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokładnie, Princesska ja bym dała na boki więcej pasemek, bo nie wiem czy w ogole masz doczepione po bokach czy nie? jak masz to za malutko bo wyglada jakbyś po bokach nie miala

Blond Bunny na pewno z zazdrościły super wyglądasz w kręconych o wiele bardziej mi sie podoba niż w prostych Aż mnie korci...

Mi tam się zdarzyło też nie raz że zaczepiał mnie ktoś na ulicy i pytał jaką farbą farbuję włosy :P nawet jak kupowałam farbę w Rossmanie na odrościk to kasjerka pytała czy tą farbą uzyskuję ten kolor który mam na głowie :P
dziękuje lady Spróbuj i ty a może odkryjesz nową siebie?
Z kolorem też tak miałam nie raz... że wypytuja. Ale nie zawsze odpowiadam

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dobry wieczór/noc?
miałam w planach się do egzaminu w nocy pouczyć, ale najpierw musiałam nadrobic

bunny - pięęęęękne Twoje włosy !! gęste były zawsze, ale teraz w falkach to już przegięcie.. istna burza
nie dziwię się, że się wszyscy patrzyli, skoro my tu wzdychamy widząc zdjęcia, to co dopiero ci, którzy widzą te cuda na żywo

Kotka - brawa dla TZ, bo Twoje włoski(a w szczególności konce) są super odrazu zdrowsze się wydają

Yattamanka- figurka kobieca, nie narzekaj

Princesska- mi się podoba Twój kolorek tylko jakieś szare pasemko widze, w każdym razie-nie jest zle, a jak Ciebie drażnią to spokojnie, bo na pewno się spłucze

Ja też dziś miałam nosiłam fale I szczerze?dość dziwnie się czułam
raz, że -mam teraz grzywkę-na skos, i połączenie-prosta grzywka plus loczki średnio do mnie przemawia Więc w połowie dnia uplotłam sobie dobierańca z grzywki i taki duet już fajnie wyglądał...taka fryzura troche country

poza tym-buzia odrazu się pełniejsza wydaje, w sumie to nie mam co narzekać bo mam szczupła i tak, ale wiecie jak to jest a może to kwestia nieprzyzwyczajenia

jedyny(a może najwiekszy) PLUS dzisiejszych fal to - mega super objętość jak szłam ulicą to aż w witrynie sklepowej oglądałam włosy heh..fajnie takie gęste fale na plecach wyglądają

nie miałam czasu kupic odżywki pantene, ale od kumpeli też słyszałam, że jest najlepsza, wiec jutro obowiazkowo juz zakup zrobie

buziaki prosto- i kręconowłose Blondyny
dziękuje no i mnie zawstydziłaś...
A z grzywką też mam tak że wygląda jak z innej bajki- w dodatku teraz jest za krotka.... trzeba przywyknąć.

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
O tak, siusianie też u mnie słychać
i uwielbiam jeszcze trzaskanie kotletów przez sąsiadke, która ma kuchnie za ścianą mojego pokoju






Byłam w aptece i farmaceutka poleciła mi suplement diety plusssz activ pamięć i koncentracja do rozpuszczania o smaku grejpfrutowym nawet jakby rezultatów nie było to i tak będę popijała, bo ma dużo
witaminek w składzie

I nie narzekaj na uda, bo naprawdę nie masz na co Jesteś wysoka i wszystko się ze sobą ładnie komponuje cyc chyba też nie jest taki mini jak piszesz, bo widać na zdjęciu, że odstaje i to nie jakiś groszek





A co, spróbuj tym baby blondem
Tak jak Snow pisała, zieleń wyjść nie powinna, bo robiłaś teraz popielem a 10,02 to natura i perełka - już chyba kumam czacze z tą numeracją po przecinkach






Nawet by mi do głowy nie przyszedł taki sposób obcinania
Ale jak widać - świetnie wychodzi ciekawe czy moja kanalia by się tego podjęła
A tak w ogóle kochana, jeszcze Ci tego chyba nie pisałam: jestem zachwycona gęstością Twoich włosków
na tym zdjęciu z wakacji to czym miałaś farbowane?





łaaaaaaałłł Kotka, bardzo dobra decyzja
Teraz końcówki wyglądają zupełnie inaczej, tak zdrowiutko
Naprawde kawał dobrej roboty. Gratulacje dla TŻa





Nikolka, może masz kryzys włosowy przez to puszenie, a nie przez kolor? Może wystarczy podcięcie i odrzucisz myśli o przyciemnieniu? Jak możesz to pokaż kolor jaki masz. Skoro fryzjerka mówi, że masz najlepszy blond jaki miałaś, to chyba nie jest on taki okropny?
Wiadomo, o jasne włoski trzeba dbać, podtrzymywac kolor, wspomagać się płukankami, aby szybko nie żółkł i się nie wypłukiwał.

Ale z drugiej strony, jak Agatka pisze, możesz spróbować i się przekonać jak wygląda buzia w ciemniejszym kolorze, czy się w ciemniejszym dobrze czujesz. Z jasnych włosów bardzo szybko się kolor wypłucze. Tylko nie bierz ciemnego blondu-bo może wyjść brąz. Ja bym wzięła jak już to albo zwykły blond, albo średni





A gdzie kochana zdjecie w tych falkach?
dziękuję ślicznie
U nas w realu chyba jest nawet salon gdzie fryzjerzy mają robione specjalne szkolenia na maszynki- i strzygą tylko nimi. Są słynni na caly lbn! Są niesamowici... Ale takie szkolenie majątek... nożyczki to przeszlość.
W wakacje miałam popielatym blondem 219 palette naturals- i ten kolor wam i mnie najbardziej się podobał tylko on ma wodę 12% a u mnie odrost wraz robi rudawy Ale jak się przełamię to może jeszcze z raz spróbuję dać mu szansę bo był najpiękniejszy dla mnie... poza tym wtedy taką straszną rożnicę widziałam bo schodziłam świeżo ze skandynawskiego, teraz może już będzie lepiej.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hello wszystkim z kawa na wizazu to dopiero poranek


kotka jestem pod wrazeniem twoje wloski odrazu zyskaly na objetosci nie cieniuj zapuszczaj na prosto a beda piekne

a wiecie kiedys tez moje wlosy jakas fryzjerka poczestowala brzytwa cm po cm schodzilam z tego

przy kreconych raczej na prosto sciete wlosy nie zdaja egzaminu bo loki nie maja miejsca by sie krecic dlatego gorna warstwa wlosow powina byc krotsza od dolnej i wloski zarzucone na plecy powinny miec kszatalt literki U badz V ja mam delikatne V
ja mam w tej chwili U- ostatnio tak tz mi boki dociął celowo.

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny. Teraz w ddtvn był temat o znęcaniu się nad zwierzętami straszne to
Pokazali drastyczny film.
Był gość, który miał piesia strasznie przywiązanego do niego, który nie odstępował właściciela na krok. Poszedł z nim na tory i widząc nadjeżdzający pociąg specjalnie odskoczył w bok, a piesek nie zdążył zareagować i dalej możecie sobie dokończyć co sie stało....
powiesić za jaja takiego to mało...
wiedziałam o tym wczesniej, teraz jest jeszcze sprawa z podpalonym kundelkiem na łańcuchu w kojcu- nie mógł uciec i prawie spłoną żywcem, ale go odratowali- tam dopiero jest drastycznie- poparzenia że cialo odłaziło i teraz pieniadze na leczenie zbieraja u nas na wizażu i dogo... taki świat teraz

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Bunny jak dobrze, ze my Cię tu mamy
W życiu nie sądziłabym, że można tak końcówki obcinać, jak podejmę decyzję, ze jednak chce długie to już wiem jak będę je sobie podcinać



Kotka z ciekawości zajrzałam w ten kalendarz patrząc na zeszły rok no i mi wyszło że brałam ślub w pierwszej więc to znaczy że będziemy mieć kasę no to w taki zabobon mogę wierzyć
Ja niby też nie jestem zabobonna ale torebki na podłogę nie kładę




Kotka dla Twojego tż to OGROMNE ma facet talent, albo bardzo mu zależało
Dla Ciebie za podjęcie dobrej decyzji, Twoje włosy teraz wyglądają super i tak się zdrowo błyszczą. No po prostu cud miód i orzeszki

Dziewczyny wczoraj byłam w sklepie i kupiłam sobie 1l szamponu jajecznego, pod wpływem impulsu ciekawe jaki wpływ będzie miał na włosy, ale sprawdzę dopiero w weekend bo jak się okaże klapą to nie będzie mi wstyd za moje włosy Macie może jakieś wrażenia na ten temat?
szukałam go ale dostać nigdzie nie mogłam. Daj znać jaki ten szampon.

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Wtajcie

bunny slicznie ci te loki wyszly ,az mam ochote sama sobie zakrecic

Dostałam maske dolce slicznie pachnie jak czesto jej uzywacie?

Ktos tu pisal o czyms na koncentracje polecam plusz (tabletki musujace)

Byłam wczoraj na zakupach ...
chciałam sobie kupic tusz maybelline lash stylist i kupiłam jakis inny !****kupilam lash stiletto !! jeszcze ten napis na opak. tak niewyrazny ,ze naprawde wyczytalam tam lash stylist

Yattamanka nie przejmuj sie tymi dziewczynami.
ile to ja razy slysze komentarze na temat moich wlosow i tego jk wygladam ;D
z drugiej strony te komentarze sa raczej od "marginesów"
nigdy mi sie nie zdarzylo ,zeby jakas "dobrze ubrana" badz "bardzo ładna" dziewczyna tak sie zachowała.
Ja sama nigdy bym tak nie zrobiła.Załosne
Kręć, kręć... a dolce wali jak męskie perfumy- coż coś za cos.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no myślałam że mniej mi ciachnie jak zobaczyłam na podłodze takie długie końcówki to sie aż wystraszyłam,ale mnie uspokoił i powiedział ze teraz jest ładniej zrobił fotki i się też uspokoiłam i musiałam oczywiście podziękować w naturze końcówki teraz są o niebo lepsze i oczywiście dalej kontynuuje zapuszczanie z długością 42cm
Zrobiłaś tak jak trzeba było. Teraz będzie tylko lepiej
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:25   #2206
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no teraz jest idealnie! pięknie wyglądają, te kikutki nie były potrzebne do niczego
jak ja bym chciała już miec taką długośc..!
no to zapuszczam i teraz licze na efekty
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:25   #2207
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A mnie po gripexie strasznie boli brzuch.
A w ogole te leki niby takie nic, ale ostatnio reklamowali na katar, to tyle p-wskazań do brania że szok.
Dla przykładu jak ktos ma przyspieszoną akcję serca to nie powinien łykać gripexu, brać niczego o tak sobie na katar, bo tam jest efedryna i ona przyspiesza akcję serca.

blond bunny a ten salon w Realu jest dobry?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-01-20 o 10:27
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:27   #2208
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kotka a może kup sobie diamenty Alfaparfu na konce. Ja uzywam i końce mam ok, zresztą zdjęcie wklejałam końcowek niedawno, znaczy ogólnie wlosow i były tam końce

Weronika wystarczy Ci rutinoscorbin. Po co przesadzac, jak ma Cię grypa dopaść to Cię dopadnie. Takie te wirusy, niestety
no nie wiem... tyle już tego mam na te wlosy, poczytam o nich opinie... a co myslicie o tym bo u mnie w drogeri jest promocja szampon i odżywka
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24557
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22819
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:32   #2209
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no nie wiem... tyle już tego mam na te wlosy, poczytam o nich opinie... a co myslicie o tym bo u mnie w drogeri jest promocja szampon i odżywka
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24557
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22819
dobre sa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 10:38   #2210
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dobre sa
naprawdę? lukałaś w skład? (żadnych parabenów, silikonów) bo u mnie są w promocji szampon i odzywka za 25zł
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:41   #2211
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
naprawdę? lukałaś w skład? (żadnych parabenów, silikonów) bo u mnie są w promocji szampon i odzywka za 25zł
lukalam jesli ja mialabym kupic to wzielabym sama odzywke bo szamponu uzywam prostego bez zadnych pielegnacyjnych dodatkow bo moze przeciazyc wlosy nie kupuje kompletow kosmetykow typu szampon plus odzywka
no jesli masz komplet w promocji to co innego ...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:42   #2212
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
tak bardzo sie ciesze że tak myślicie dziewczyny a tż-zadowolony i dumny,a jeszcze nagrodę dostał to już w ogóle był w niebie mówilam mu że go chwalicie to aż nie wierzył,bo ręka mu sie trzęsła jak nie wiem aaa co do końcówek teraz to kupić to serum z apteczki babuni i jedwab, wystarczy?? a decyzja byla szybka dlatego że wczoraj byla pełnia no ja myśle że szybciutko odrosną
Tż był dzielny- należała mu się nagroda
A ręce zawsze sie trzęsą przez kilka pierwszych razów- to stres. Każdy fryzjer tak ma z poczatku- ja juz nie. Mialam tak chyba tylko 2x.
Serum jest fajne, ale jedwab to stosuj raczej na wyjścia ok? Bo np. mnie jedwab przesusza włosy. Lepiej jeszcze jakąs odzywkę b/s do wsmarowywania do urozmaicenia.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny pochwal sie jak tam po nocy wlosy sie maja jak reanimowalas je czy sie udalo??? a spalas w warkoczu

ja koncowki zabezpieczam albo zwyklym olejkiem migdalowym albo "jedwabna kuracja mariona" o ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1
Spalam w warkoczu który sama zaplotłam niestety bo tz wrócił nawiany i nie chciałam żeby mnie dotykał...
Ale plecie sie ok pod warunkiem że nie ma żelu na nich bo wtedy jest mega kołtun
Zreanimowalam je dziś pantenem- nie mogłam sie powstrzymać żeby nie wypróbować I są jakie są... zdjecia bedą póżniej bo mi bateria siadła w aparacie a ładuje sie koło 5 godzin.
Loczki to mam od spodu- regularne śliczne a gora ch... wie czego sie prostuje I prawie cały wierzch muszę moczyc codziennie żeby jakoś to wyglądało, ale ja już mam takie beznadziejne te wlosy.
Niemniej są miękkie, nie sklejone, burza nadal, nie ma tłuszczu na odroście
Pantene jest gęstszy od mojego loreala, cieżej mi go nakładać. Zapach ma drażniący- męczy mnie ale zniosę. Lorealik ślicznie przy nim pachnie. I wkurza mnie ten korek w pantene- postawilam juz butelke do góry nogami bo cieżko go wycisnać.
Ale jak da efekt to to wszystko zniosę.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja miałam mleko i miód babuni na końcówki, całkiem fajny krem, bo miał konsystancję kremu.
Ale wolę jednak krysztalki U mnie spisują się super, chronią i wydaje mi się że regenerują, choć pewnie mają w składzie zakazane składniki jak silikony itd.
Silikony mają byc w b/s i jedwabiach, serum itp. bo inaczej by nie chroniły bo niby jak? tu są dozwolone jak najbardziej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:46   #2213
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziękuję ślicznie
U nas w realu chyba jest nawet salon gdzie fryzjerzy mają robione specjalne szkolenia na maszynki- i strzygą tylko nimi. Są słynni na caly lbn! Są niesamowici... Ale takie szkolenie majątek... nożyczki to przeszlość.
W wakacje miałam popielatym blondem 219 palette naturals- i ten kolor wam i mnie najbardziej się podobał tylko on ma wodę 12% a u mnie odrost wraz robi rudawy Ale jak się przełamię to może jeszcze z raz spróbuję dać mu szansę bo był najpiękniejszy dla mnie... poza tym wtedy taką straszną rożnicę widziałam bo schodziłam świeżo ze skandynawskiego, teraz może już będzie lepiej.


ja mam w tej chwili U- ostatnio tak tz mi boki dociął celowo.


wiedziałam o tym wczesniej, teraz jest jeszcze sprawa z podpalonym kundelkiem na łańcuchu w kojcu- nie mógł uciec i prawie spłoną żywcem, ale go odratowali- tam dopiero jest drastycznie- poparzenia że cialo odłaziło i teraz pieniadze na leczenie zbieraja u nas na wizażu i dogo... taki świat teraz


szukałam go ale dostać nigdzie nie mogłam. Daj znać jaki ten szampon.


Kręć, kręć... a dolce wali jak męskie perfumy- coż coś za cos.


Zrobiłaś tak jak trzeba było. Teraz będzie tylko lepiej
Ja się nawet nie orientuje, czy u mnie gdzieś tak ścinają.
Wiem tylko, że panie fryz zawsze proponują cieniowanie i to praktycznie większej części płci pięknej sie uparły.
Z tą maszynką ciekawe podpytam z ciekawości dzisiaj TŻa czy by sie podjął takiego zabiegu

Ja byłam za c12, ale na tym zdjęciu ten popielaty 219 wygląda bajkowo piękny kolor!
Dziwne, skoro też ma wode 12, to ładnie powinna łapać

A z tym znęcaniem to jakaś zgroza i plaga ostatnio..
Kiedy to w końcu co niektórzy ludzie dojdą po rozum do głowy?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:50   #2214
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lukalam jesli ja mialabym kupic to wzielabym sama odzywke bo szamponu uzywam prostego bez zadnych pielegnacyjnych dodatkow bo moze przeciazyc wlosy nie kupuje kompletow kosmetykow typu szampon plus odzywka
no jesli masz komplet w promocji to co innego ...
no właśnie mam już tyle tego i zobaczylam promocje i znowu mi sie zachciało coś kupić ... a odzywek mam 5, masek 6, i szampony 4 ... chyba mi już wystarczy może lepiej ten olejek co mówisz? dasz jakiegoś linka jak wygląda??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:50   #2215
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny
ja dzis do reanimacji siedze w plunkingu namoczylam wlosy nalozylam troche pantene ugniotlam koszulka i nalozylam ja na wlosy na kilka minut zeby sie ulozyly jakos
ja mam krotsza warstwe wlosow na wierzchu a pod spodem dluzsza moze to miec wplyw ze u ciebie na wierzchu mniej sie kreca pod spodem tez mam mega loczki
to troche monotonne bo trzeba codzien je reanimowac ale to tak samo jak z czesaniem czy prostowaniem codzien to samo
po plunkingu loki sa wieksze i grubsze zazwyczaj
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:53   #2216
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Blond bunny No u mnie wlasnie Pollwell to jedyna hurtownia. Bede musiała najwyzej zadzwonic do nich i sie zapytac czy maja bo jak pojade i sie okaze ze nie ma to wrrr, a mam 1,5 godziny drogi :/


Wklejam moje włoski. Nie wiem czy wogole cos ktos zauwazy z tym cieniowaniem bo tak mi sie wywijają ze masakra Musiałabym je wyprostowac ale teraz to i tak mało co da. Mam taka zwykla prostownice i jak po myciu od razu nie wyprostuje to juz potem nie da rady
Tak czy siak zaznaczylam trzy kreseczki. Ta najwyzej to takiej dlugosci mam z przodu pasemka. Wkurzaja mnie strasznie, zwlaszcza to po prawej stronie bo chyba najbardziej obrywa i jest takie suche
No i pozniej ta druga kreska to jest ta krótsza warstwa ktora widze, a ta dluzsza to całkowita dlugosc jak je rozprostuje. Ale patrzyłam dzisiaj i chyba tak jak Bunny mówiła są cieniowane pod kątem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (43,0 KB, 38 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:54   #2217
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no właśnie mam już tyle tego i zobaczylam promocje i znowu mi sie zachciało coś kupić ... a odzywek mam 5, masek 6, i szampony 4 ... chyba mi już wystarczy może lepiej ten olejek co mówisz? dasz jakiegoś linka jak wygląda??
moj olejek jest kupiony u mnie i raczej nie ma go w pl ale wiem ze dziewczyny kupuja takie olejki w "zdrowych "sklepach
a masz kokosa?? bo latwiej go dostac w pl niz migdalowy ...tylko z olejkami trzeba uwazac bo sa mega tluste jak olej wiadomo i mi pomagaja na puszenie wlosow
wystarczy tez jakis jedwab ale bez alko na koncowkii nie codziennie bo przetluszczysz wlosiaki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:56   #2218
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Tż był dzielny- należała mu się nagroda
A ręce zawsze sie trzęsą przez kilka pierwszych razów- to stres. Każdy fryzjer tak ma z poczatku- ja juz nie. Mialam tak chyba tylko 2x.
Serum jest fajne, ale jedwab to stosuj raczej na wyjścia ok? Bo np. mnie jedwab przesusza włosy. Lepiej jeszcze jakąs odzywkę b/s do wsmarowywania do urozmaicenia.
A bo ty też ścinasz włoski? a już masz jakieś klientki?? oki czyli jedwab będę rzadziej stosować ... a ja b/s używam balsam z apteczki babuni i dove silk&sleek (z silikonami oczywiście) i czasem na zmiane albo issane w sprayu co mi polecilaś lub gliss kur ten różowy coś na końce jeszcze dawać??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:56   #2219
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Oleje mozna tez poszukac w delikatesach typu Bomi, albo Alma Wiem, że w Bomi mają na pewno z Efavitu.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 10:59   #2220
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
A bo ty też ścinasz włoski? a już masz jakieś klientki?? oki czyli jedwab będę rzadziej stosować ... a ja b/s używam balsam z apteczki babuni i dove silk&sleek (z silikonami oczywiście) i czasem na zmiane albo issane w sprayu co mi polecilaś lub gliss kur ten różowy coś na końce jeszcze dawać??
starczy tego bo wlosy przeciazysz czyli tak
-szampon ->odzywka ds >odzywka bs ->cos na koncowki---> i tyle starczy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.