Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-12, 10:28   #3601
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No tak, typowa kobieta - dostaje komplementy, więc czym prędzej kieruje uwagę komplementujących na swoje rzekome mankamenty Bardzo ładna jesteś i już, przyjmij to i nie polemizuj

A co do WoG to musiałabym pomacać i zobaczyć na żywo sam kolor, ale i formułę. Nigdy nie miałam żadnego Extra Dimension Skinfinish i w ogóle nie wiem, z czym to się je Ale wydają się dość intensywne jeśli chodzi o pigmentację i nie wiem, czy to dla mnie dobrze przy rozświetlaczach akurat. Ale spróbować zawsze mogę, bo nie testowałam ich nigdy na własnej skórze
ja też nigdy nie miałam, może jeszcze wejdzie jakiś inny kolor, akurat pasujący do Ciebie.
Corri, oj to lipa, coś ostatnio długo im schodzą paczki.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 10:29   #3602
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Ja mieszkam dość blisko Germanii, zamówiłam 4.08( rano) a moje zamówienie przyszło wczoraj- 11.08. Ale spodziewałam się po tym co piszecie, że niestety trzeba będzie dłużej czekać ...
No ostatnio tak im sie zdarza, wczesniej tego nie było. Czyli tydzien czekałas ciekawe jak to się ma do ich zapewnień dostarczenia od 3-5 dni roboczych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 10:55   #3603
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
No widzisz Bardzo fajny kolor, gdyby nie flaming też bym capnęła. Jeszcze tylko jakaś ciemna szminka i będę szczęśliwa. Wrzucam zdjęcie flamingo i floating lotus, tylko tak udało mi się zrobić zdjęcie, żeby było widać jakikolwiek efekt. Oczywiście i tak jest jaśniej niż w rzeczywistości. A brave porażka, wychodzi totalnie inny kolor, spróbuje jutro na słońcu o ile będzie.
Pięknie
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A on nie wychodzi na skórze za bardzo złoto? Po swatchach patrzę, że jest bardzo złoty i dość intensywny i zastanawiam się, czy to nie będzie "too much" na skórze... Choć oczywiście swatch na ręku a nałożenie produktu na twarz to 2 różne rzeczy i może to wyglądać inaczej.
Ja preferuję takie dość subtelne rozświetlacze (wychodząc z założenia, że nikt naturalnie nie ma je*utnej złotej tafli na szczycie kości policzkowych i dla mnie taki efekt wygląda dość groteskowo) i np. Mary Lou Manizer to już było dla mnie za wiele, więc zastanawiam się, czy w ogóle jest sens, żebym zerkała w stronę tego rozświetlacza...
Właśnie też się zastanawiam czy WOG nie będzie dla mnie za złoty. Wolałabym coś neutralnego albo nawet idącego w stronę różu. Z intensywnością można sobie poradzić np. jakimś pędzlem duo fibre

Wzięło mnie na kreski - dziś Siahi Ciekawie kontrastuje z tęczówką.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 10:58   #3604
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ostatnio tak im sie zdarza, wczesniej tego nie było. Czyli tydzien czekałas ciekawe jak to się ma do ich zapewnień dostarczenia od 3-5 dni roboczych
No słabo...Wolałabym w Dougu zamówić, ale tam nie mają wszystkiego z MACa...
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 11:02   #3605
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Testowałam ostatnio serie Marine Bright - jest duzo lepsza niż stara wersja
Tak sie teraz zastanawiam czy kupić lotion najpierw czy serum 2in1. Dwóch naraz na pewno nie, bo $ i dumam... To serum cholernie drogie jak za taka ilosc ml
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 13:10   #3606
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Corii, masz już może nowy tusz do rzęs i możesz cosik o nim powiedzieć
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 13:39   #3607
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Corii, masz już może nowy tusz do rzęs i możesz cosik o nim powiedzieć
Mam, nie używałam, bo mam 4 otwarte, wiec szkoda marnotrawić kolejny
Ale macówka malujac się przy mnie tym tuszem otrzymala efekt extremalny rzesy z 5 razy chyba widoczniejsze

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wzięło mnie na kreski - dziś Siahi Ciekawie kontrastuje z tęczówką.
Mnie dzisiaj też, z tym ze ja "wylosowałam" w szufladzie Royal Wink

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
No słabo...Wolałabym w Dougu zamówić, ale tam nie mają wszystkiego z MACa...
Jakbym zamawiała parę rzeczy to pewno też bym wolała w Dougu, ale zazwyczaj jedną nieprzekraczającą 100 zł wiec jeszcze przesyłke doliczają, zatem nie opłaca mi sie u nich zamawiać pojedyńczych rzeczy, mimo ze fakt, szybko działaja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-12, 13:57   #3608
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Testowałam ostatnio serie Marine Bright - jest duzo lepsza niż stara wersja
Tak sie teraz zastanawiam czy kupić lotion najpierw czy serum 2in1. Dwóch naraz na pewno nie, bo $ i dumam... To serum cholernie drogie jak za taka ilosc ml
Może spróbuj najpierw lotion. To serum chyba jest z kolorem...ja bym się obawiała czy się dobrze wtopi w moją jasną cerę. Czekam zresztą jak je Paula zrecenzuje( inne kosmetyki z tej serii otrzymały u niej najwyższe noty).Ceny MACoej pielęgnacji faktycznie są powalające, ale pocieszam się, że są to kosmetyki wydajne, o świetnym składzie, no i opakownia wchodzą do B2M.
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 14:00   #3609
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam, nie używałam, bo mam 4 otwarte, wiec szkoda marnotrawić kolejny
Ale macówka malujac się przy mnie tym tuszem otrzymala efekt extremalny rzesy z 5 razy chyba widoczniejsze
Dzięki
No pewnie, niech czeka na swoją kolej
Brzmi obiecująco może ich tak szybko nie wykupią
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 14:00   #3610
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Jakbym zamawiała parę rzeczy to pewno też bym wolała w Dougu, ale zazwyczaj jedną nieprzekraczającą 100 zł wiec jeszcze przesyłke doliczają, zatem nie opłaca mi sie u nich zamawiać pojedyńczych rzeczy, mimo ze fakt, szybko działaja
Faktycznie, z MACa opłaca się zamówić tylko jedną rzecz, natomiast w Dougu to już trzeba wydać te zdaje się 2 stówy, by nie płacić za przesyłkę...
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 14:08   #3611
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Może spróbuj najpierw lotion. To serum chyba jest z kolorem...ja bym się obawiała czy się dobrze wtopi w moją jasną cerę. Czekam zresztą jak je Paula zrecenzuje( inne kosmetyki z tej serii otrzymały u niej najwyższe noty).Ceny MACoej pielęgnacji faktycznie są powalające, ale pocieszam się, że są to kosmetyki wydajne, o świetnym składzie, no i opakownia wchodzą do B2M.
Ale ja testowłam na sobie obie rzeczy juz Miałam próbki. I chyba Lotion wezmę, jest fajniejszy niz te zwykłe toniki z Bielendy etc, a mozna go tak samo stosowac jak owe toniki Co do serum 2in1 to fajne jest nawet, pasuje mi najjasniejszy kolor. Tylko jeden szkopuł, neico zbyt bardzo mi sie wyswieca po polowie dnia i teraz niestety jakies maziaje widze na styku podkład-serum, jakby sie nei scaliły.Moze to wina próbki, biała czesc mialam wyciskana osobno, kolrowa osobno i na ręku sie srednio ladnie laczyly, a w buteleczce chyba razem wychodzą?
A serum to może jednak wezmę Clarinsa - testowłam napinające i jest super zamiast kremu pod makijaz Jeszcze na przebarwienia za mna łazi. Ale to trudno po testach efekty jakies zobaczyc, bo zeby po takim widocznosc była, minimum 4 weeki trzeba by uzywac, a nie parę dni, na jakie staracz próbka zazwyczaj, albo i mniej


A temacie maca - wreszcie ruszyło online u mnie, jutro powinnam już miec szminke, bo jest w Legnicy paczka juz. Co nie zmienia tego, ze wkurzona jestem, bo dzisiaj już ją powinnam dostać

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dzięki
No pewnie, niech czeka na swoją kolej
Brzmi obiecująco może ich tak szybko nie wykupią
Ale ktoś tu już go chwalił, o ile pamiętam
I jakas niemiecka bloggerka pisała ze jest fajny, ale ciezko na razie jej stwierdzić, czy bedzie jej ulubionym.
Nieee, on wchodzi do stałej, wiec bez problemu jak nei stacjonarnie to online kupisz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-08-12 o 14:07
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-12, 14:19   #3612
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Ale ktoś tu już go chwalił, o ile pamiętam
I jakas niemiecka bloggerka pisała ze jest fajny, ale ciezko na razie jej stwierdzić, czy bedzie jej ulubionym.
Nieee, on wchodzi do stałej, wiec bez problemu jak nei stacjonarnie to online kupisz

Nie śledziłam ostatnio wątku na bieżąco urlopowałam się
Jak wchodzi do stałej to poczekam jeszcze, aż skończy mi się to co obecnie używam. W międzyczasie pewnie pojawią się jeszcze i nowe recenzje. I podjadę na spokojnie go kupić. Ma świetną szczoteczkę, taką jak lubię.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 14:23   #3613
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nie śledziłam ostatnio wątku na bieżąco urlopowałam się
Jak wchodzi do stałej to poczekam jeszcze, aż skończy mi się to co obecnie używam. W międzyczasie pewnie pojawią się jeszcze i nowe recenzje. I podjadę na spokojnie go kupić. Ma świetną szczoteczkę, taką jak lubię.
No najlpiej tak zrób Ja też mogłam poczekać, ale wiesz, jam taki głupol w gorącej wodzie kapany
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 14:30   #3614
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No najlpiej tak zrób Ja też mogłam poczekać, ale wiesz, jam taki głupol w gorącej wodzie kapany
No wiem, wiem
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 15:02   #3615
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Corii, to super, że będziesz miała jutro swoją pomadeczkę. Daj oczywiście znać po testach Ten MACowy lotion w poprzedniej wersji został jakiś czas temu świetnie zrecenzowany na wizażu przez Pohybel i postanowiłam go wypróbować( nowa wersja różni się tylko nazwą, skład jest ten sam) Faktycznie , ciężko o dobry tonik, a przy mojej skórze nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez tego kroku

A zmieniając temat, wie ktoś może kiedy ma powrócić do sklepów pędzel ( raczej szczotka) do podkładu Oval 6?
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 16:57   #3616
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Znowu mają obsuwy w macu. Powinnam dzisiaj dostać D for Danger, a tymczasem paczka już pare dni w szkoplandii się poniewiera i jakos do pl nie moze dotrzeć
Ja czekam na paczkę już 2 tyg, w końcu przed chwilą udało mi się dodzwonić na infolinię, bo na wiadomości nie odpisują i okazało się, że już paczki nie dostanę. Została zwrócona, nie mają pojęcia co się stało, brawo. Ani paczki, ani pieniędzy, a ja głupia czekam i czekam.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 17:54   #3617
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A co do WoG to musiałabym pomacać i zobaczyć na żywo sam kolor, ale i formułę. Nigdy nie miałam żadnego Extra Dimension Skinfinish i w ogóle nie wiem, z czym to się je Ale wydają się dość intensywne jeśli chodzi o pigmentację i nie wiem, czy to dla mnie dobrze przy rozświetlaczach akurat. Ale spróbować zawsze mogę, bo nie testowałam ich nigdy na własnej skórze
Nie wiem, czy to nie zależy od odcienia. Ja z extra dimensionów mam tylko jeden rozświetlacz - Superb. Jest dość metaliczny, to podobno dupe żelka Modern Mercury z Estee Lauder. Mimo wszystko jest to jeden z moich ulubionych rozświetlaczy. Raczej na wieczór i nakładany lekką ręką - ale potrafi robić cuda.
Mary Lou też miałam, ale pozbyłam się, bo nawet przy delikatnym nakładaniu wydawała mi się zbyt widoczna. Myślę, że jeśli WOG będzie mieć taką samą formułę jak Superb, to będzie się go dało nałożyć delikatniej i efekt nie będzie zbyt nachalny.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Właśnie też się zastanawiam czy WOG nie będzie dla mnie za złoty. Wolałabym coś neutralnego albo nawet idącego w stronę różu. Z intensywnością można sobie poradzić np. jakimś pędzlem duo fibre
Ja się trochę martwię, czy nie okaże się zbyt żółto-złoty. Nie wiadomo, na ile wersja repromotowana będzie zbieżna z wcześniejszymi wypustami. Zdarzało się przecież, że pod tą samą nazwą wychodził ponownie nieco inny odcień.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 18:00   #3618
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Corii, to super, że będziesz miała jutro swoją pomadeczkę. Daj oczywiście znać po testach Ten MACowy lotion w poprzedniej wersji został jakiś czas temu świetnie zrecenzowany na wizażu przez Pohybel i postanowiłam go wypróbować( nowa wersja różni się tylko nazwą, skład jest ten sam) Faktycznie , ciężko o dobry tonik, a przy mojej skórze nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez tego kroku

A zmieniając temat, wie ktoś może kiedy ma powrócić do sklepów pędzel ( raczej szczotka) do podkładu Oval 6?
Ja juz teraz moge Ci powiedzieć, ze pomadka fajna i urokliwa, nadaje wampowaty look Bo nim ja kliknełam wyszłam umalowana nią z maca i pól dnia nosiłam, takze trwałosć tez extra Polecam, jak lubisz takie kolory

No tonik kupię na bank, ale nie wiem czy teraz, bo mam w ciul toników z Bielendy, w które sie zaopatrzyłam, jak jakis czas temy był szal promocji u były połowe taniej

Jednak po całym dniu noszenia tegu serum koloryzującego i patrzenia w roznym swietle stwierdzam, ze swiecenie swieceniem - to mozan przypudrowac w ciagu dnia, ale buzia wyglada super Dodam, ze podkłąd na nie oczywista nałozyłam, bo krycie to zerowe ma raczej taka baza z poswiata koloru
No, ale jak przezyc cene?!

Własnie nic nie wiadomo o tym pędzlu póki co. W ameryce chyba juz maja, bo gdzie na insta widziałam, ze jakis wizazysta maca pokazywał go, ze kupił niedawno
Ja mam swoj w pierwszej albo drugiej wersji - nie wiem, bo pamietam, ze po tym jak trafił jako nowosc zwlekałam z zakupem, a ja chciałam to jzu niie było. Potem była ta afera z łamanien sie trzonków i czekałam długo az beda mieli druga dostawe w skelpie i nie wiem czy to była ta nowsza wersja po liftingu, czy nie. Tak czy siak na razie jest cały, ale mam ciągle na uwadze to ze moze sie złamac i obchodze sie z nim jak ze zbukiem generalnie nawet rzadko go uzywam z tego powodu

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ja czekam na paczkę już 2 tyg, w końcu przed chwilą udało mi się dodzwonić na infolinię, bo na wiadomości nie odpisują i okazało się, że już paczki nie dostanę. Została zwrócona, nie mają pojęcia co się stało, brawo. Ani paczki, ani pieniędzy, a ja głupia czekam i czekam.
O matko bosko! 2 tygodnie?! Tyke nigdy nie czekałam
Jak to zwrócona?! A sprawdzałas w statusie paczki i na sledzeniu dpd jak to wygladało? Zadaj zwrotu kasy, albo niech wysylaja ponownie!!

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to nie zależy od odcienia. Ja z extra dimensionów mam tylko jeden rozświetlacz - Superb. Jest dość metaliczny, to podobno dupe żelka Modern Mercury z Estee Lauder. Mimo wszystko jest to jeden z moich ulubionych rozświetlaczy. Raczej na wieczór i nakładany lekką ręką - ale potrafi robić cuda.
Zgadzam sie z tym całkowicie W ogóle mam kilka Dimensionów z roznych limitek i absolutnie kazdy jest mega, w zadnym nie sknocili nic I wszystkir uwielbiam, oczywiscie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-08-12 o 17:57
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 19:04   #3619
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ja czekam na paczkę już 2 tyg, w końcu przed chwilą udało mi się dodzwonić na infolinię, bo na wiadomości nie odpisują i okazało się, że już paczki nie dostanę. Została zwrócona, nie mają pojęcia co się stało, brawo. Ani paczki, ani pieniędzy, a ja głupia czekam i czekam.
Jak kiedyś do MACa online odesłałam produkt i czekałam na zwrot pieniędzy ok.3 tygodnie to w ramach przeprosin przysłali mi Ruby Woo...Także może w Twoim przypadku też się ogarną i jakoś Ci to wynagrodzą

Corii, to serum brzmi ciekawie, ale ta cena jest faktycznie wysoka...Ciekawa jestem co Paula napisze na temat składu, może jednak warto... A w Oval 6 wzmacniają właśnie tą główkę,mam nadzieję, że w końcu pojawi się w Polsce...

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2015-08-12 o 19:08
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-12, 19:15   #3620
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Jak kiedyś do MACa online odesłałam produkt i czekałam na zwrot pieniędzy ok.3 tygodnie to w ramach przeprosin przysłali mi Ruby Woo...Także może w Twoim przypadku też się ogarną i jakoś Ci to wynagrodzą

Corii, to serum brzmi ciekawie, ale ta cena jest faktycznie wysoka...Ciekawa jestem co Paula napisze na temat składu, może jednak warto... A w Oval 6 wzmacniają właśnie tą główkę,mam nadzieję, że w końcu pojawi się w Polsce...
Ale farciara! Ruby Woo - też bym chciała za free A tak ciagle zamaist RW biore cos innego - jakeis nowosci

Ale ja bym do końca Pauli tak nie ufała, bo ona parę rzeczy chwaliła, które u mnie sie nie sprawdziły i vice versa. Wsio zalezy od skóry Wole własnym testom zaufać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 20:14   #3621
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie dzisiaj też, z tym ze ja "wylosowałam" w szufladzie Royal Wink

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------



Jakbym zamawiała parę rzeczy to pewno też bym wolała w Dougu, ale zazwyczaj jedną nieprzekraczającą 100 zł wiec jeszcze przesyłke doliczają, zatem nie opłaca mi sie u nich zamawiać pojedyńczych rzeczy, mimo ze fakt, szybko działaja
RW już dawno nie nosiłam, nie wiem czemu.

Ja też wolę zamawiać w D., ale właśnie przy większych zamówieniach. Szkoda mi $ na przesyłkę, chyba że są dobre gratisy
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to nie zależy od odcienia. Ja z extra dimensionów mam tylko jeden rozświetlacz - Superb. Jest dość metaliczny, to podobno dupe żelka Modern Mercury z Estee Lauder. Mimo wszystko jest to jeden z moich ulubionych rozświetlaczy. Raczej na wieczór i nakładany lekką ręką - ale potrafi robić cuda.
Mary Lou też miałam, ale pozbyłam się, bo nawet przy delikatnym nakładaniu wydawała mi się zbyt widoczna. Myślę, że jeśli WOG będzie mieć taką samą formułę jak Superb, to będzie się go dało nałożyć delikatniej i efekt nie będzie zbyt nachalny.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------


Ja się trochę martwię, czy nie okaże się zbyt żółto-złoty. Nie wiadomo, na ile wersja repromotowana będzie zbieżna z wcześniejszymi wypustami. Zdarzało się przecież, że pod tą samą nazwą wychodził ponownie nieco inny odcień.
Chciałabym, żeby repromotowali Superb Bardzo mi się podobał, a na Modern Mecury się nie załapałam.

U mnie takie żółtawo-złote rozświetlacze się nie sprawdzają
Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Jak kiedyś do MACa online odesłałam produkt i czekałam na zwrot pieniędzy ok.3 tygodnie to w ramach przeprosin przysłali mi Ruby Woo...Także może w Twoim przypadku też się ogarną i jakoś Ci to wynagrodzą
Ja kiedyś dostałam Candy Yum Yum.

Ruby Woo od miesięcy chcę kupić, ale LE przeszkadzają
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 20:47   #3622
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
RW już dawno nie nosiłam, nie wiem czemu.

Ja też wolę zamawiać w D., ale właśnie przy większych zamówieniach. Szkoda mi $ na przesyłkę, chyba że są dobre gratisy

Chciałabym, żeby repromotowali Superb Bardzo mi się podobał, a na Modern Mecury się nie załapałam.

U mnie takie żółtawo-złote rozświetlacze się nie sprawdzają

Ja kiedyś dostałam Candy Yum Yum.

Ruby Woo od miesięcy chcę kupić, ale LE przeszkadzają
Najśmieszniejsze, ze miałam limitke Riri Woo i tez nie nosiłam, a jak sprzedałam to zachciało mi sie jej nosic

No wlasnie - większa przesyłka, gratisy, czasem błędy w systemie i zniżki tez sa

Mam superb -dorwałam w repro

Pamietam, jak pisałaś o CYY

Ostatnio zas nowe Love u mnie - Shadester do konturowania - jest obledny na zmianę z Filmstarem ChT nosze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 21:23   #3623
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Najśmieszniejsze, ze miałam limitke Riri Woo i tez nie nosiłam, a jak sprzedałam to zachciało mi sie jej nosic

No wlasnie - większa przesyłka, gratisy, czasem błędy w systemie i zniżki tez sa

Mam superb -dorwałam w repro

Pamietam, jak pisałaś o CYY

Ostatnio zas nowe Love u mnie - Shadester do konturowania - jest obledny na zmianę z Filmstarem ChT nosze
Błędy w systemie lubię najbardziej Mobilizują mnie do zakupów produktów ze stałej kolekcji.

Dobrze mi się kojarzy, że Shadester będzie w Haute Dogs? Ja teraz używam Delicatesa ze 125 i jest
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 21:27   #3624
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Błędy w systemie lubię najbardziej Mobilizują mnie do zakupów produktów ze stałej kolekcji.

Dobrze mi się kojarzy, że Shadester będzie w Haute Dogs? Ja teraz używam Delicatesa ze 125 i jest
Takie błędy każdy lubi

Chyba tak, ciekawe czemu tylko jeden do konturowania, a pozostałe 3 do rozświetlania
Dawno Delicatesa nie mialam a jak kupiłam to non stop używałam na przemian z tym drugim
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 08:38   #3625
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Też czekam na nowy Oval 6 i się doczekać nie mogę. O pękających główkach wiedziałam, z pędzlem obchodziłam się ostrożnie, a i tak główka u nasady pękła. Z musu przerzuciłam się na jajo BB, ale Oval 6 to najlepsze "urządzenie" do podkładu, jakiego używałam.

Poza tym wciąż czekam na pakę z MAC - długo idzie, zła jestem, bo nie dość, że dziś wyjechałam i będę z powrotem dopiero w poniedziałek, to jeszcze nadprogramowa Sweet Sakura miała być na prezent, potrzebny mi przed wyjazdem
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 09:57   #3626
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O matko bosko! 2 tygodnie?! Tyke nigdy nie czekałam
Jak to zwrócona?! A sprawdzałas w statusie paczki i na sledzeniu dpd jak to wygladało? Zadaj zwrotu kasy, albo niech wysylaja ponownie!![COLOR="Silver"]:
Nie mam pojęcia jak zwrócona, sprawdzam śledzenie i ona w ogóle nie była w mojej okolicy, tylko w wawie. Na infolinii powiedziała, że pieniądze już wysłali, ciekawe ile będę czekać. Jak najlepiej się z nimi skontaktować? Na infolinii zupełnie nie poinformowana ta babka, nic nie umie powiedzieć a przez formularz nic nie odpisują..
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 10:37   #3627
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia jak zwrócona, sprawdzam śledzenie i ona w ogóle nie była w mojej okolicy, tylko w wawie. Na infolinii powiedziała, że pieniądze już wysłali, ciekawe ile będę czekać. Jak najlepiej się z nimi skontaktować? Na infolinii zupełnie nie poinformowana ta babka, nic nie umie powiedzieć a przez formularz nic nie odpisują..
Najpierw odczekaj parę dni, a moze faktycznie kasę przelali i będziesz miała zwrot. Jesli nie, to dzwoń znowu. Nie ma chyba innej opcji, tylko infolinia.
No, ale jak nie była w Twojej okolicy to co? Adres mieli zły wpisany? Pomerdało im sie cuś??? Ja bym zazadała wytłumaczenia.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też czekam na nowy Oval 6 i się doczekać nie mogę. O pękających główkach wiedziałam, z pędzlem obchodziłam się ostrożnie, a i tak główka u nasady pękła. Z musu przerzuciłam się na jajo BB, ale Oval 6 to najlepsze "urządzenie" do podkładu, jakiego używałam.

Poza tym wciąż czekam na pakę z MAC - długo idzie, zła jestem, bo nie dość, że dziś wyjechałam i będę z powrotem dopiero w poniedziałek, to jeszcze nadprogramowa Sweet Sakura miała być na prezent, potrzebny mi przed wyjazdem
Ja jajo uwielbiam, uwazam ze jest najpsze do nakładania podkładów, ale z pędzelków, to fakt 6-ka króluje zdecydowanie
Chociaż podobno The Face I MJ jest rewelacyjny do podkładów

Ja myslalam, ze już dawno dostałas paczke, bo zamawiałas wcześniej niz ja.
Z kolei ja chciałam sie skontaktować z kurierem dzisiaj, bo paczka w trakcie doreczania i lipa, nikt nie odpowiada nawet sygnału nie ma
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 11:01   #3628
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Właśnie też się zastanawiam czy WOG nie będzie dla mnie za złoty. Wolałabym coś neutralnego albo nawet idącego w stronę różu. Z intensywnością można sobie poradzić np. jakimś pędzlem duo fibre
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
U mnie takie żółtawo-złote rozświetlacze się nie sprawdzają
No właśnie u mnie też nie bardzo Jedyne okołozłote rozświetlacze, jakie mam i uwielbiam, to Pearl MAC i Candlelight Kevyna Aucoina, ale one są bardziej leciutko szampańskie niż złote i do tego meeeega delikatne. W takim złotym ZŁOTYM wyglądałabym raczej dość groteskowo. Róże czynią mi mniejsze zło, ale też najlepszą opcją są neutralne - szampańskie, albo takie idące w srebro (Lightscapade).

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to nie zależy od odcienia. Ja z extra dimensionów mam tylko jeden rozświetlacz - Superb. Jest dość metaliczny, to podobno dupe żelka Modern Mercury z Estee Lauder. Mimo wszystko jest to jeden z moich ulubionych rozświetlaczy. Raczej na wieczór i nakładany lekką ręką - ale potrafi robić cuda.
Mary Lou też miałam, ale pozbyłam się, bo nawet przy delikatnym nakładaniu wydawała mi się zbyt widoczna. Myślę, że jeśli WOG będzie mieć taką samą formułę jak Superb, to będzie się go dało nałożyć delikatniej i efekt nie będzie zbyt nachalny.

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------


Ja się trochę martwię, czy nie okaże się zbyt żółto-złoty. Nie wiadomo, na ile wersja repromotowana będzie zbieżna z wcześniejszymi wypustami. Zdarzało się przecież, że pod tą samą nazwą wychodził ponownie nieco inny odcień.
No właśnie mi też ten Superb wpadł bardziej w oko Jeśli formuła jest fajna to jestem tym bardziej zainteresowana, jeśli wypuszczą go ponownie
Złoto-żółte odpadają zdecydowanie (a WoG wydaje mi się taki mega złoty na swatchach). Co do Mary Lou mam identyczne zdanie - nie rozumiem hype'u wokół tego rozświetlacza. Dla mnie to efekt złotej brokatowej bombki.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 11:06   #3629
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Najpierw odczekaj parę dni, a moze faktycznie kasę przelali i będziesz miała zwrot. Jesli nie, to dzwoń znowu. Nie ma chyba innej opcji, tylko infolinia.
No, ale jak nie była w Twojej okolicy to co? Adres mieli zły wpisany? Pomerdało im sie cuś??? Ja bym zazadała wytłumaczenia.
Adres był dobry, babka też sprawdzała, powiedziała, że to dpd zrobił psikus, fajnie, tylko, że ja już od 2 tyg ani paczki ani pieniędzy. Nie lubię takich sytuacji. Zażądałam wytłumaczenia ale nie odpisują.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-13, 11:10   #3630
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A byłabym zapomniała, miałam rację co do WOG w limitce - to bedzie kolekcja świąteczna Będzie sie nazywała Mac Enchanted Eve
Bedą jeszcze cienie, szminki - dla odmiany one nie w granatowych opakowaniach, ale fioletowo-fuksjowych
Poza tym standardowo zestawy przeróżne
No i paletki cieni - 3 rozne, tym razem podłużnem wygladam nieco przypominaja Naked Basic, z tym ze otwieranie w nich jest z innej strony - na pion.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.