Jak to zrobic - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 09:40   #31
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Jak to zrobic

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
zdecydowaną większość facetów podniecają kobiece stopy, ale część z nich jeszcze o tym nie wie, nie odkryło tego, ma jakieś zachamowania

można zacząć od podsuwania mu stópek do masażu, jak zacznie całować to nie protestować paradowac przed nim z ładnie pomalowanymi na czerwono paznokietkami, duża szansa że się przekona można też mmsem sexowne zdjęcie stóp wysłać, aby zwrócił uwagę na erotykę tego miejsca

oj nie powiedziałabym, niestety

ja mam średni biust, właśnie taki B, C

tylko mam kształt taki że mam rozstawione piersi na boki tak nietypowo chyba nie da rady... zazdroszczę dziewczyną które mają odpowiedni biust bo bardzo fajna forma "pieszczot"
haha już widzę zdziwko mojego TŻa jak dostaje zdjęcie mojej stopy xd
Jego stopy ani trochę nie kręcą i na szczęście bo ja swoich stóp nie lubię Zdarzyło mu się parę razy zrobić mi masaż stóp ale to dla mojej nie swojej przyjemności zdecydowanie.

Ale nie sądzę żeby był aż takim wyjątkiem
Ja tez mam C(70) i z tym tez ciężko u mnie;/ tez żałuję bo kiedyś próbowaliśmy i podobało nam się no alez moimi 'gabarytami' to tak nie bardzo.

Ja czasem jak siedzę z nim na kanapie to tak go delikatnie 'miziam' stopą przez spodnie w ramach podkręcenia go. Mogłabym to równie dobrze robić reką ale nogą jest o tyle fajniej że siedzę dalej i nie może się od razu na nie rzucić. Zawsze go to zaskakuje(pozytywnie ).

Przy 'footjobie' czułabym się chyba trochę śmiesznie:p
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.