Jak to wytłumaczyć?: ( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 12:41   #31
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Klempa, my już o wszystkim rozmawialismy, nie ma między nami tematu tabu, nie wstydzę się go w żadnym aspekcie, po prostu nie wiem co mam mu powiedzieć bo nie znam odpowiedzi na jego pytania.

To mu to powiedz, czlowiek a zwlaszcza kobiety to nie roboty ,po co się nakrecać i myśleć o tym cały czas.
Robic swoje a jeśli nic sie nie zmieni iśc do seksuologa .

Może coś trzeba zmienić ,pójśc na randkę,wyjechac na weekend,pójść gdzies samemu,zatęsknić.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:43   #32
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Magaja, wybacz mi, mamy tu Amaję i mi się dziwnie pomyliło, przepraszam Sugerujesz, że to po prostu nie ten? Rozstałaś się tylko z powodu seksu?

Nie oglądałam... A chyba powinnam

Ja też nie, a o co chodzi?
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:47   #33
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Myslałam już o tym, ale w knajpie do której chodzimy nie ma takiej możliwości. Toaleta jest tylko jedna a gości wielu,malutka, zaraz przy barze na dodatek. Chętnie bym to wykorzystała gdybym mogłą, ale i tak potraktowałabym to jako zabawę która ma na celu rozładowanie mojego napięcia, bo na daniu przyjemności partnerowi jakoś ostatnio mi nie zależy. To smutne, bo on zawsze myślał przede wszystkim o mnie.
a własna satysfakcja i myślenie od czasu do czasu tylko o sobie to coś złego? moim zdaniem nie

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Twój TŻ starał się zaaranżować samemu jakaś sytuację?
bardzo często, jednak to zawsze do mnie należało ostatnie słowo. Dla przykładu kupował mi jakiś ekstra ciuszek w seks shopie, ale to przecież ja się przebierałam nie on.
Ponieważ piszesz, że masz uległą naturę.. co jeśli nie miałabyś wtedy ostatniego słowa?

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Amaja- jak się sprawa rozwiązała?Mnie też to wkurza, że on od razu chce wszysto na szybko.Jest gra wstępna i tak dalej, ale On od razu dotyka, że tak powiem miejsc strategicznych.Mówiłam mu o tym, ale nie bierze tego do siebie, bo po pięciu minutach zapomina.
No to masz odpowiedź... seks nie jest taki jak byś chciała i to Cię demotywuje.
Może kiedyś Ci się podobało, ale najwyraźniej w końcu przestało.

Trzeba zmian... prześpij się z nim (mimo, że nie masz ochoty) zamknij w trakcie oczy i pomyśl, czego byś chciała, żeby stało się to przyjemne... poszukaj inspiracji w filmikach xxx, może coś Cię wybitnie podnieca? ... potem trzeba przełamać się i wszystko opowiedzieć TŻtowi.
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:12   #34
magaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Magaja, wybacz mi, mamy tu Amaję i mi się dziwnie pomyliło, przepraszam Sugerujesz, że to po prostu nie ten? Rozstałaś się tylko z powodu seksu?
nie ma sprawy
sugeruję, że powinnaś się zastanowić, u kobiet przecież strefa seksualna ma podłoże w psychice i mówi się, że mózg to najbardziej erogenny obszar. może sama nie dopuszczasz do świadomości swoich wątpliwości i wahań co do tego faceta i to się przenosi do sypialni. ewentualnie, tak jak mówią dziewczyny, jest to kwestia "czegoś nowego" - jednakże ja bym w to wątpiła, sądząc po tym, co piszesz.
a ja rozstałam się, bo zwyczajnie byliśmy z dwóch różnych światów i nie miało to przyszłości. z tym, że mój mózg uświadomił sobie to wcześniej, niż zalane sentymentem i litością serce, no i dawał znaki w postaci niechęci do kontaktów fizycznych.
magaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:37   #35
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Ponieważ piszesz, że masz uległą naturę.. co jeśli nie miałabyś wtedy ostatniego słowa?
Żle się wyraziłam mam większy obszar do manipulacji aranżacją, bo wiadomo, On się nie przebiera, nie maluje itd
Natomiast już "podczas" prawie zawsze się podporządkowuję bo taka jest moja natura i po prostu to lubię.Sama go tego nauczyłam( miał z początku opory)

No to masz odpowiedź... seks nie jest taki jak byś chciała i to Cię demotywuje.

Powinnam się nad tym zastanowić, chociaz z drugiej strony sama nie wiem co mi przeszkadza. Jest pomysłowy, otwarty, nie wiem o co mogłabym się doczepić bo wszystko mam co chcę, wszyscy poprzedni w porównaniu do niego to ciepłe kluchy. A jednak coś mnie drażni....


ja rozstałam się, bo zwyczajnie byliśmy z dwóch różnych światów i nie miało to przyszłości. z tym, że mój mózg uświadomił sobie to wcześniej, niż zalane sentymentem i litością serce, no i dawał znaki w postaci niechęci do kontaktów fizycznych.
Czy stało się coś konkretnego co przelało puchar i postanowiłaś to zakończyć? Czy czekałaś aż po prostu się wypali i rozeszło się po kościach? To musiało Go boleć....

Nowości nie oczekuję, bo czego tu oczekiwać? Wszystko było ( wszystko co przyszło mi do głowy).Mogę z Nim porozmawiać, nawet dziś, ale co ja Mu powiem? " Chcę coś zmienić, bo coś mi nie gra, ale wiesz, nie wiem co nie gra i co należy zmienić a ty teraz kombinuj to moze coś wymyślisz?"

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2011-02-02 o 13:45
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:52   #36
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

hehehe no tak, czasem trudno jest znaleźć te niuanse, które nam niepasują.. ale jakieś ewidentnie są. Przynajmniej mi się tak wydaje
Jeśli wszystko inne jest ok, jesteś z nim szczęśliwa, mało tego nadal czujesz do niego "miętę" tylko w innych sytuacjach.. to nie uważam, żeby to było "wypalenie się" albo "nie ten facet"

Odniosłam właśnie wrażenie, że to lubisz.. dlatego przyszło mi do głowy, czy zdominowanie w formie "wzięcia Cie sobie, bez dyskutowania z Tobą czy chcesz czy nie" mogłoby być jakimś bodźcem
A może wręcz odwrotnie, może to on powinien zacząć Cię podkręcać a potem grać niedostępnego i nieugiętego.. powinnaś sobie niejako "zasłużyć" na "zaszczyt" ?
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:58   #37
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (


Odniosłam właśnie wrażenie, że to lubisz.. dlatego przyszło mi do głowy, czy zdominowanie w formie "wzięcia Cie sobie, bez dyskutowania z Tobą czy chcesz czy nie" mogłoby być jakimś bodźcem
A może wręcz odwrotnie, może to on powinien zacząć Cię podkręcać a potem grać niedostępnego i nieugiętego.. powinnaś sobie niejako "zasłużyć" na "zaszczyt" ?

Problem w tym, że to już było wałkowane setki razy. Może i chciałabym cos innego, ale nie wiem co to może być, bo on już naprawdę dziwne rzeczy wymyślał, a nie chciałabym zrobić z łóżka eksperymentatorium tylko dlatego, że nie wiem o co mi chodzi i szukać w ten sposób. To nie jest zbyt poważne Nie widzę wyjścia z tej sytuacji.

Z resztą- jak ja mam próbować czegoś nowego ( jesli już coś bym wymysliła) skoro do zwykłych oklepanych rzeczy nie mogę się zmusić z nieznanych mi przyczyn?


Z nim jest coraz gorzej, bo widzę, że się męczy. Już nawet zauważyłam, że mijając sklep z bielizną gdzie stoją ubrane seksownie manekiny , robi mu się namiot na spodniach. Bawi mnie to, ale tylko przez moment. Mówi mi wtedy- widzisz co mi zrobiłaś? Teraz to już nawet manekiny mnie podniecają.

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2011-02-02 o 14:24
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 20:10   #38
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Cytat:
Napisane przez magaja Pokaż wiadomość
nie ma sprawy
sugeruję, że powinnaś się zastanowić, u kobiet przecież strefa seksualna ma podłoże w psychice i mówi się, że mózg to najbardziej erogenny obszar. może sama nie dopuszczasz do świadomości swoich wątpliwości i wahań co do tego faceta i to się przenosi do sypialni. ewentualnie, tak jak mówią dziewczyny, jest to kwestia "czegoś nowego" - jednakże ja bym w to wątpiła, sądząc po tym, co piszesz.
a ja rozstałam się, bo zwyczajnie byliśmy z dwóch różnych światów i nie miało to przyszłości. z tym, że mój mózg uświadomił sobie to wcześniej, niż zalane sentymentem i litością serce, no i dawał znaki w postaci niechęci do kontaktów fizycznych.
wiesz, to nie zawsze tak jest...
ja mam kłopoty z libido ze względu na tarczycę i wahania hormonalne. przez ostatnie stresy chodzę przygaszona (zresztą od października z powodu studiów których nie "czuję"), dziś lekarz wysunął u mnie podejrzenie lekkiej depresji ... Więc jeśli ktoś nie chce zbliżeń, unika ich, to nie zawsze oznacza że "to nie ten", bo z każdym innym na początku może być ogień a później to będzie ktoś "znany"... czasem ktoś ma głębszy problem niż wypalenie uczucia.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 20:11   #39
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Poszłam za waszą radą. Zaciągnęłam go do naszego ulubionego lokalu. Piwko, jedzonko, i proponuję mu toaletę. Wiecie co usłyszałam? Ze go GŁOWA BOLI OD TEGO, że wysyłam sprzeczne sygnały, zmieniam zdanie co pięć minut, raz chcę, a raz nie chcę, że on tak nie może dłużej Zatkało mnie.. Jestem jeszcze bardziej załamana niż byłam nim tam poszłam...
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 20:15   #40
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Poszłam za waszą radą. Zaciągnęłam go do naszego ulubionego lokalu. Piwko, jedzonko, i proponuję mu toaletę. Wiecie co usłyszałam? Ze go GŁOWA BOLI OD TEGO, że wysyłam sprzeczne sygnały, zmieniam zdanie co pięć minut, raz chcę, a raz nie chcę, że on tak nie może dłużej Zatkało mnie.. Jestem jeszcze bardziej załamana niż byłam nim tam poszłam...
nie dziw się... ja czasem mojego uwodzę, ot tak...po kobiecemu. Ale samego aktu seksualnego NIE CHCĘ... pocałuję, podotykam, poocieram się... A on mówi że czuje się jak dureń bo sam nie wie co chcę, czy to znak że chcę, czy ma reagować czy nie...

nie dziw się że chłopak się zgubił...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 20:29   #41
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Moja koleżanka miała to samo. Po zrezygnowaniu z anty miała dotykowstręt - jak to określiła. a już smyranie po cyckach doprowadzało ją do szału. Okazało się, że miała coś z poziomem hormonów, ale nie pamiętam jakich, bo to dawno było. Przeszlo samoistnie. Endokrynolog coś jej przepisał, ale nie brała, bo po tabsach same problemy miała i teraz odradza jej każdemu.
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 22:19   #42
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Aż mi się przypomniał film W.A. "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale boicie się zapytać"
Dokładnie, o tym samym pomyślałam!
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 12:57   #43
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

chyba taka pora jest... ja mam podobnie: jak się nie widzimy, albo jak robimy jakiś wypad to zdarza mi się pofantazjować nt wieczornych figli aż do ostatniego momentu podniecenie sięga zenitu. ale jak już się zacznie to libido opada do zera...
w sumie biorę tabletki i mogłabym na nie zwalić. tyle że nie zawsze tak jest, bywają całkiem przyjemne wieczory.
czasami się po prostu przymuszam, bo nie chcę żeby było mu przykro (wiem że jest strasznie wrażliwy na punkcie swojej osoby, kiedyś już mi powiedział że chyba się nie wykazuje skoro nie mam ochoty...) ale wiem że to do niczego nie prowadzi...
kolejną sprawą która może mnie zniecheca to fakt, że znam "scenariusz" na wieczór tzn że zwykle wszystko dzieje się tak samo. zero spontana, seksu poza pokojem, raz go nakusiłam i na tym razie się skonczyło. w sumie zwykle sama inicjuję zbliżenie, a jemu to pasuje.

no i co babeczki poradzicie?
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 17:34   #44
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Ja się nie dziwię, że on zgłupiał. Długo nic nic nic i nagle chcesz go w wc przeleciec... Na jego miejscu pomyślałabym, że ktoś sobie ze mnie jaja robi.

A skoro głównym problemem i pewnie powodem braku ochoty jest to, że on w łóżku ignoruje twoje potrzeby, nie słucha Twoich rad i nie dąży do tego by było ci przyjemnie to szybki numerek w wc tego nie załatwi tylko konkretna rozmowa i idące za nią zmiany.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:16   #45
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Ja się nie umiem otworzyć przed facetem z którym od dawna współżyję kiedy ten mnie pyta co się dzieje
cóz...może własnie chodzi o to, ze nie potrafisz się otworzyć i dlatego ciężko Ci czerpać przyjemność
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita

Edytowane przez d0lcevita
Czas edycji: 2011-02-03 o 19:28
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 19:56   #46
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

A ja mam taka teorię, że Ty i Twój partner przesadziliście z eksperymentami, a zabrakło zwykłej, prozaicznej bliskości. Nie wiem jak jest między Wami na codzień, ale moim skromnym zdaniem kluczową sprawą jest codzienne okazywanie sobie czułości. Takie tam pierdołki jak buziak, pogłaskanie po pleckach, przytulanie, nawet pogłaskanie dłoni przy obiedzie, ciumek w czółko przy podawaniu schabowego na stół.
Może po prostu przekombinowaliście z kombinowaniem (ale żem mądrze napisała) i teraz "zwykłe" rzeczy Cię już nie kręcą? Tak myślę, że za bardzo skupiasz sie tez nad "ulepszaczami", sytuacjami, strojami a przecież w seksie najlepszy jest sam seks.
To jest troche tak jak z tymi kobietami, które za bardzo skupiają się na walce o orgazm i w efekcie nie mogą go osiągnąć.
Zafundujcie sobie taki czas czułości, bez podtekstu erotycznego a dopiero po pewnym czasie wprowadźcie bardziej podniecające gierki.
Powodzenia życzę
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 16:57   #47
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Może po prostu przekombinowaliście z kombinowaniem (ale żem mądrze napisała) i teraz "zwykłe" rzeczy Cię już nie kręcą?
mądrze, madrze
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 00:14   #48
Juspas
Przyczajenie
 
Avatar Juspas
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Od dłuższego czasu współżyję z jednym partnerem. Ostatnio zauważyłam niesamowity spadek libido. Tabletki odstawiłam, ale to nie pomogło. Jest coraz gorzej. W sytuacjach w których nie dochodzi do kontaktu fizycznego mam na niego ochotę, ale gdy tylko dochodzi do tego dotyk, a już nie daj boże pocałunek kompletnie mi się odechciewa. Irytuje mnie każdy jego ruch. Znamy się dobrze pod tym względem, on wie co ja lubię, ja wiem co on lubi, ale mimo to unikam bliższych kontaktów.
Uprzedzę pytania pisząc, że nie znudził mi się, nie mam problemów rodzinnych czy problemów w pracy które miałby by wpływ na moją oziębłość, bo tak to muszę nazwać. On już nawet nie naciska, nie próbuje mnie przekonać, bo jak tylko zaczynał to robić moja irytacja była coraz większa. Pytał mnie co się dzieje, skąd ten brak ochoty, ale ja nie znam odpowiedzi na to pytanie. Jest mi przykro, bo z tego powodu bardzo się od siebie oddaliliśmy, a On dodatkowo zaczął sobie wkręcać, że to jego wina, że nie odpowiadam, bo już mnie nie kręci: ( Nie jest tak. Tylko jak można wytłumaczyć, że ochota na seks występuje tylko wtedy gdy nie moze do niego dojść( np. w miejscach publicznych, restauracji itd) a po powrocie do domu ona nagle znika? Zrobiłam się dodatkowo leniwa, leżałabym tylko i czekała na cud. Kiedyś miałam dużo inwencji, aranżowałam całe noce, było super. Teraz już tego nie ma. Nie należę do ciepłych kluch które zgadzają się na stosunek tylko pod kołdrą, wręcz przeciwnie. Byłam zawsze otwarta na nowe doświadczenia, mam swoje fetysze itd... Tylko, że to wszystko nagle zniknęło Jestem coraz bardziej sfrustrowana..... Pomocy
Jakbym czytała o sobie! Ja na mojego faceta mam tak naprawdę dziką ochotę ze 2 razy w miesiącu. Reszta to takie stosunki z jego inicjatywy. Czasem wogóle nie mam ochoty, ale nie mam serca mu odmówić, bo np. fajny był wieczór, i wszystko wskazywałoby na to, że skończy się jakimiś figlami, a ja najchętniej poszłabym spać. Czasem po prostu mi się nie chce. Nie mam ochoty na ochotę... Ale jak już naprawdę mam ochotę, to jest extra!
Rozmawialiśmy o tym, że za często nie mam ochoty. On się stresuje, że już mnie interesuje... Ja się stresuję, że źle go traktuję... Po dłuższym czasie nie kochania się, czuję w jego podchodach presję, że już tyle dni minęło... Popsztykamy się o to nie raz... Nie lubię się kochać, gdy nie mam ochoty, bo wtedy myślę o tym wszystkim, co mnie denerwuje, irytuje mnie wszystko i leżę jak kłoda... A co tu dużo mówić, pasywność się czuje, a to nie jest przyjemne dla drugiej strony. Dlatego zamiast pasywności w trakcie, wolę zupełny brak seksu.
Każda inna sfera naszego pożycia jest super. Ale tylko w łóżku wiedzie nam się gorzej. A kiedyś to tylko szukałam okazji, by fizycznie z nim pobyć. I tak jak Ty, i inne nasze koleżanki, lubię czasem poprowokować, pokusić, i nie dokończyć... Lubię go tak w miejscu publicznym czasem podkręcić, przy okazji samą siebie... a potem wracamy do domu i nie zawsze tej ochoty starcza, by sfinalizować te miłosne zaczepki w łóżku.
Dlatego poważnie myślę o wizycie u endokrynologa. Może to wyjaśni sprawę.
__________________
Bzzzzz...
Juspas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 23:57   #49
H628
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 21
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

A może pomożecie mi wyjaśnic, ja np mam spory problem ponieważ nie potrafie sie podniecic, tu nie o chlopaka chodzi, ale o mnie, cieżkie to jest bo stosunek nie sprawia mi przyjemnosci, jedyne co mnie podnieca to widok jak on jest podniecony. Nie wiem jak to zmienic i dlaczego tak jest w moim przypadku, moze cos napiszecie
H628 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 00:49   #50
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

hmmm... miałam tak samo - wszystko ok, a ja jakoś straciłam ochotę, potem zaczęłam się tym denerwować, przejmować i tak spirala się nakręcała, aż związek zdechł.
wrzuciłam na luz i ochota wróciła niemal od razu, wcześniej same myśli o seksie mnie dobijały.
może zamiast kombinować właśnie odpuścić na trochę?
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 02:04   #51
MuchaNaDziko
Raczkowanie
 
Avatar MuchaNaDziko
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Teoretycznie może chodzić o różne czynniki:
- jakieś zmiany w gospodarce hormonalnej
- wypalenie (coś na kształt "Gorzkich godów" Polańskiego)
- depresja
- przyjmowanie jakiś leków, które mają pewne działanie niepożądane na Ciebie
- zmiana zapachu Twego TŻ (ale nie chodzi mi konkretnie o jakiś nieprzyjemny zapach)
etc.
Jedyną sensowną radę jaką mogę Ci zaproponować, to poszukiwanie problemu metodą eliminacji teoretycznych czynników...
MuchaNaDziko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 16:35   #52
H628
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 21
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Dzięki za rady, może to też efekt tego że to mój pierwszy facet w zyciu. Ale też nie mam jakis głównych czynnikow co by mogło to powodowac, ani nie odczówam bólu ani nic podobnego. poprostu wszystko jest dobrze, ale gdy dochodzi do stosunku lapie mnie taki mocny stan niezadowolenia. Ja wiem że może nie potrafie sie podniecic bo trzeba do tego czasu, ale chyba wydaje mi sie ze problem tkwi w tym ze ja nie potrafie miec orgazmu tzw"pochwowego". Tylko łechtaczkowy i tylko tam odczuwam przyjemność, natomiast podczas penetracji nic, czasem mnie dreszcze przejdzie i to na tyle Wspomne tu tez ze on o gre wstepna sie nie stara wogle, odrazu przechodzi do czego ma zamiar, ale wydaje mi sie ze i to nic by nie dalo po prostu chciala bym konczyc z nim i cieszyc sie z tego z nim, a nie on musi sie dodatkowo napracowac zebym skonczyla
H628 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 09:08   #53
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

To mu to powiedź jasno i bez owijania w bawełnę..
Seks ma być fajny dla obydwu stron i facet wcale nie "musi dodatkowo się napracować", bo w normalnym związku facetowi doprowadzenie kobiety do orgazmu sprawia równie wielką przyjemność jak własny orgazm. To po pierwsze.
Po drugie jeśli on nie umie/ nie wie / nie czuł potrzeby, odpowiednio się Tobą zająć to musisz mu wyjaśnić, że albo zacznie to robić i będzie Ci dobrze, albo z seksu nici.
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 18:17   #54
katja175
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 80
Dot.: Jak to wytłumaczyć?: (

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
To smutne, bo on zawsze myślał przede wszystkim o mnie.
Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Mnie też to wkurza, że on od razu chce wszysto na szybko.Jest gra wstępna i tak dalej, ale On od razu dotyka, że tak powiem miejsc strategicznych.Mówiłam mu o tym, ale nie bierze tego do siebie, bo po pięciu minutach zapomina.
Sama sobie przeczysz. Jeśli zawsze myślał przede wszystkim o Tobie, to dlaczego ignoruje Twoje potrzeby? A skoro o Ciebie nie dba, to nic dziwnego, że nie masz ochoty na seks.
katja175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.