Gastrolog - Łódź, okolice... BŁAGAM, PILNE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-30, 10:47   #1
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Arrow

Gastrolog - Łódź, okolice... BŁAGAM, PILNE


Potrzebuje pilnie namiary na jakiegoś gastrologa z Łodzi, lub nawet już nie koniecznie z samej Łodzi. Codziennie moją mamę boli brzuch, ma wzdęcia i nie może NIC zjeść bez tabletki "Kreon", gdyż od razu zwija się z bólu i tak już jest od dłuższego czasu. Lekarze badają, ale sami nie wiedzą co dolega...teraz mama ma skierowanie na kolonoskopie, ale boi się tego zabiegu. Są podejrzenia Zespołu jelita drażliwego, chrobe Krona, lub owrzodzenie jelit. Mama najbardziej boi się, o to, aby nie był to nowotwór, i nie daj Boże żeby własnie to był on...Mama cierpi już tak 2 lata ... Dlatego jesli macie jakies namiary na dobrego gastrologa, to błagam...napiszcie... z góry dziękuje
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________


Edytowane przez Wizazanka492
Czas edycji: 2008-11-30 o 10:48
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 20:17   #2
cebria20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Gastrolog - Łódź, okolice... BŁAGAM, PILNE

obecnie żaden gastrolog(nawet prywatny) twojej mamie nie pomoże dopuki nie będzie miał wyników badań z kolonoskopi.Sama byłam w takiej sytułacji i odwiedziłam chyba połowe lekarzy w łodzi i wszystcy rozkładali ręce kazali mi się zgłosić jak będe miała wyniki badań. Kolonoskopia nie jest taka straszna, sama je miałam ( jest może troche nie przyjemne, nie czuje się bólu bo jest wykonywane przy znieczuleniu) A jeśli chodzi o chorobe krona czy wrzodziejące zapalenie jelita grubego obiawami przedewszystkim są przewlekłe biegunki. Trudno mi spekulować bo nie znam wyników badań twojej mamy. Jeżeli robiła badanie na krew utajoną w kale i wynik był negatywny to raczej wszystko jest ok. możliwe że ma problem z helikobakterem czy też polipy w jelicie które można bez problemu usunąć, może to też być związane z wrzodami żołądka czy dwunastnicy. Jak widzisz możliwości jest wiele tylko wynik kolonoskopi może rostrzygnąć. A czy twoją mama miała robioną gastroskopie?? bo jeżeli bóle występują po jedzeniu to może być to związane z żołądkiem a nie z jelitami.
cebria20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.