jak wrocic do naturalnego koloru wlosow po rozjasnianiu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-16, 20:51   #1
pirania24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5

jak wrocic do naturalnego koloru wlosow po rozjasnianiu?


moj naturalny kolor wlosow to ciemny braz ale kilka miesiecy temu rozjasnilam sobie wlosy i mi wyszly rudawe. czy jest jakis sposob aby wrocic do naturalnego koloru bez farbowania wlosow i bez obcinania? pomocy!!!
pirania24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 15:12   #2
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: jak wrocic do naturalnego koloru wlosow po rozjasnianiu?

obawiam się że nie ma innego sposobu niż farba lub ścięcie. A dlaczego nie chcesz ich zafarbować na kolor zbliżony do twojego naturalnego i poprostu czekać, przecież wtedy odrosty nie będa tak widoczne i wrócisz do naturalnego kolorku
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 15:17   #3
Angel_oh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 40
Dot.: jak wrocic do naturalnego koloru wlosow po rozjasnianiu?

jesli wyszły rude to spróbuj poprawić ten kolor na bardziej jasny, albo idz do fryzjera widocznie za krótko byl trzymany rozjaśniuacz lub farba. albo drugie wyjscie zrob na podobny kolor jaki masz swoj naturalny zeby to jakos sie zmieszalo
Angel_oh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:38   #4
pirania24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5
Dot.: jak wrocic do naturalnego koloru wlosow po rozjasnianiu?

juz jeden raz zafarbowalam wlosy ale po kilku dniach farba sie troche zmyla i teraz w sloncu maja czerwony odcien. niechce duzo farbowac bo wlosy mi sie strasznie niszcza. czy ktos zna jakas dobra farbe ktora sie niezmywa??
pirania24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:50   #5
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: jak wrocic do naturalnego koloru wlosow po rozjasnianiu?

Ja mam to samo ... tyle,ze mam wlosy naturalne brązowe, i pofarbowalam na blond. Chcialam wrocic do wlasnego koloru wiec pofarbowalam na brazowe ale farba sie zmyla ... wiec po jakos 2 miesiacach znow na brazowo pofarbowalam ... i dalej mam jakies ciemne blond;/ ale przynajmniej odrosty nie sa tak widoczne i teraz juz nic nie farbuje .. czekam az odrosną mi wlasne A troche to potrwa bo mam sredniej dlugosci wlosy.
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:51   #6
all_improviso
Raczkowanie
 
Avatar all_improviso
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 52
Dot.: jak wrocic do naturalnego koloru wlosow po rozjasnianiu?

nie ścinaj. zafarbuj u dobrego fryzjera na odcień zbliżony do naturalnego. później pielęgnuj i czekaj aż odroną. wtedy zetnij ładnie. bo jesli chcesz ścinać, to raczej partiami, a nie od razu na pałę.
mnie udało się nie obcinać radykalnie naprawdę długich włosów taką metodą. znalazłam mój ukochany popiel, dobrego fryzjera, który mi go zrobił (popielaty w reakcji z jasnymi balejażami, pasemkami, często wychodzi zielony - wiem, bo miałam takie jajo na głowie dwukrotnie). mam swój mysi kolor, odrostów nie widać, a włosy nie są tak zniszczone, jak przy domowej koloryzacji, którą siebie kilka razy naprawdę skrzywdziłam.
all_improviso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 21:24   #7
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: jak wrocic do naturalnego koloru wlosow po rozjasnianiu?

Cytat:
Napisane przez pirania24 Pokaż wiadomość
juz jeden raz zafarbowalam wlosy ale po kilku dniach farba sie troche zmyla i teraz w sloncu maja czerwony odcien. niechce duzo farbowac bo wlosy mi sie strasznie niszcza. czy ktos zna jakas dobra farbe ktora sie niezmywa??
jesli rozjaśniałas włosy to każda farba bedzie ci się wypłukiwać, ale zafarbujesz raz, za 2 miesiące drugi raz i będzie ok, a farba wcale tak nie niszczy włosów zwłaszcza brązowa, bo wszelkie jasne kolorki to już inna bajka. Wystarczy tylko używać odżywki i będzie ok
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.