Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-22, 05:49   #3751
myweakness118
Raczkowanie
 
Avatar myweakness118
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 319
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No i właśnie dlatego że to moja pierwsza wizyta to nie mialam pojęcia Serio myślałam że albo badanie albo tabletki, nie wiem czemu. Ale było ok, chociaż straszne dziwne uczucie, tragiczny ten fotel xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myweakness118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 06:28   #3752
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez myweakness118 Pokaż wiadomość
No i właśnie dlatego że to moja pierwsza wizyta to nie mialam pojęcia Serio myślałam że albo badanie albo tabletki, nie wiem czemu. Ale było ok, chociaż straszne dziwne uczucie, tragiczny ten fotel xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli to jakaś oblegana ginekolog to od razu się umów na drugą wizytę za te dwa miesiące, żeby Ci nie zabrakło tabletek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 08:15   #3753
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 08:46   #3754
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny a to nie jest tak że jak zacznie się między 2-5 dniem cyklu to przez tydzień trzeba się zabezpieczyć dodatkowo a jak później to przez całe opakowanie? Bo chyba tak kiedyś czytałam ale nie jestem pewna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 09:12   #3755
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Pac11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a to nie jest tak że jak zacznie się między 2-5 dniem cyklu to przez tydzień trzeba się zabezpieczyć dodatkowo a jak później to przez całe opakowanie? Bo chyba tak kiedyś czytałam ale nie jestem pewna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jest tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 09:13   #3756
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Nie zdecydowałabym się na rozpoczęcie brania tabsów z opóźnieniem. Wolałabym poczekać do kolejnego okresu.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 14:35   #3757
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Biore tabletki juz od ok 10 lat.
Mam takie pytanie... Czy mozna miec PMS mimo brania tabeltek?

Dzisiaj strasznie bola mnie piersi (takie klucie), w opakowaniu mam jeszcze 2 ostatnie tabletki.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-22, 14:44   #3758
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Czy mozna miec PMS mimo brania tabeltek?
Ja mam. Nie co miesiąc, ale bywają takie, że lodówka pęka w szwach i mam takie zachcianki jedzeniowe, że niejedna ciężarna by mi piątkę przybiła
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 14:48   #3759
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja mam. Nie co miesiąc, ale bywają takie, że lodówka pęka w szwach i mam takie zachcianki jedzeniowe, że niejedna ciężarna by mi piątkę przybiła
Mi sie wczesniej zdarzaly mega wahania nastrojow, ale olewalam. Te bole dzisiaj sa juz na tyle uciazliwe, ze sie zaczelam martwic.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 14:54   #3760
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Ja przy tych cyrkach które odwala pogoda to nie dziwię się żadnym niedogodnościom Miesiąc temu miałam jednodniowe krwawienie, w tym pewnie też będą jakieś atrakcje, bo tu mnie łupie, tam mnie łupie, dajcie kocyk, kakałko i zostawcie w spokoju :P
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 14:55   #3761
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Biore tabletki juz od ok 10 lat.
Mam takie pytanie... Czy mozna miec PMS mimo brania tabeltek?

Dzisiaj strasznie bola mnie piersi (takie klucie), w opakowaniu mam jeszcze 2 ostatnie tabletki.
Może to nie tyle pms co skutki uboczne tabletek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja też lubię chodzić do lekarzy . Teraz chodzę do nowej dentystki, jestem nią zachwycona i mój chłopak dziwi się, jak mówię, że wizyta była fajna i mi się podobało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-22, 16:02   #3762
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Mam pytanie.
Nie wiem, kiedy dostanę następny okres.
Czy któraś z was zaczynała brać tabletki w dowolnym dniu
cyklu? I czy jeśli tak, to do którego dnia brania tabletek (U mnie microgynon) nalezy się zabezpieczać dodatkowo?

Widzę, że na razie nikt nie zna odpowiedzi...

Ale już sobie doczytałam.

Edytowane przez mariamalaria
Czas edycji: 2019-11-22 o 17:48
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 16:12   #3763
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 16:13   #3764
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Nie, tego jeszcze biegunką nazwać nie można
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 16:25   #3765
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 16:36   #3766
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wiele osób tak ma, że albo się boi, albo uważa, że po co iść, jeszcze coś się znajdzie .

Póki co to się nie martw. Jeśli natomiast rozwinie się jelitowka, to wtedy tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 17:43   #3767
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny, załóżmy że w 3 tyg stosowania popełniło się błąd i zapomniało o tym. Do owulacji mogło dość na początku przerwy. Później pojawiło się normalnie krwawienie. Myślicie, że zaraz po krwawieniu możliwe jest zagniezdzenie zarodka? Bo ściana macicy w czasie stosowania tabletek jest cienka a po krwawieniu to już w ogóle z 2 mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 06:38   #3768
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Pac11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, załóżmy że w 3 tyg stosowania popełniło się błąd i zapomniało o tym. Do owulacji mogło dość na początku przerwy. Później pojawiło się normalnie krwawienie. Myślicie, że zaraz po krwawieniu możliwe jest zagniezdzenie zarodka? Bo ściana macicy w czasie stosowania tabletek jest cienka a po krwawieniu to już w ogóle z 2 mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za mało szczegółów. Zapomniałaś tabletek i zrobiłaś od razu przerwę? Czy nie wzięłaś tabletki i nie zauważyłaś? Ile trwała przerwa? Pierwsza tabletka nowego cyklu była wzięta poprawnie?

Myślę, że brak jednej tabletki nie sprawi, że owulacja się odblokuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 06:58   #3769
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Za mało szczegółów. Zapomniałaś tabletek i zrobiłaś od razu przerwę? Czy nie wzięłaś tabletki i nie zauważyłaś? Ile trwała przerwa? Pierwsza tabletka nowego cyklu była wzięta poprawnie?

Myślę, że brak jednej tabletki nie sprawi, że owulacja się odblokuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardziej mi chodzi o to zagniezdzenie zakładając, że owulacja się odblokowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 09:28   #3770
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Pac11 Pokaż wiadomość
Bardziej mi chodzi o to zagniezdzenie zakładając, że owulacja się odblokowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem. Bez sensu rozkminiać takie sytuacje, bo szans na odblokowanie owulacji brak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 10:15   #3771
Mary_Jean
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 6
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Siemanko dziewczyny!

Jestem tu nowa, więc nie bijcie jeśli zadam kilka pytań, które tu już były poruszane ;D

Nie mam w tym momencie żadnej schizy, tylko jako swiezak z tabletkami - kilka wątpliwości/pytań:

1) Czy krwawienie z odstawienia zawsze rozwiewa Wasze ewentualne obawy o ciążę? Ja biorę tabsy 8 miesięcy i w sumie im dość ufam, ale tak się zastanawiam. Miałam krwawienie, w terminie itp, teraz mam jakiś taki ucisk w brzuchu i nudności (wiem, panują wirusy wszelakie) i tak się po prostu zastanawiam czy mimo krwawienia mogłoby coś tam zakiełkowac i przetrwać

2) są tutaj może wielbicielki Yerby? Znajomi mi polecają zamiast kawy, ale nigdzie nie znalazłam info czy Yerba Mate wpływa na skuteczność czy nie, a jest to jakby jakieś tam zielsko

3) Nie lubię baaaaardzo lukrecji, więc jak się dowiedziałam, ze się nie powinno spożywać przy tabsach to się wręcz uśmiechnęłam, ale... zobaczyłam ostatnio, że w składzie herbatek owocowych, herbatek grzańcem itp - praktycznie wszędzie - jest korzeń Lukrecji np 5%. Ma to jakiś wpływ? Kurde pijam takie herbaty i jest ok, ale wolałabym niech pewność co do tego składnika

4) miałyście kiedyś uczucie takiego jakby posmaku metalu, krwi, goryczy... sama nie wiem. Mam coś takiego od wczoraj i nie wiem z czym to łączyć (oprócz tego ze doktor Google mówi o ciazy, ale ciiiii ;D)



Uffff, to tyle, mam nadzieję, że Was nie wystraszyłam na start



Czekam na odpowiedzi!

Buźki
Mary_Jean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 12:48   #3772
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Mary_Jean Pokaż wiadomość
Siemanko dziewczyny!

Jestem tu nowa, więc nie bijcie jeśli zadam kilka pytań, które tu już były poruszane ;D

Nie mam w tym momencie żadnej schizy, tylko jako swiezak z tabletkami - kilka wątpliwości/pytań:

1) Czy krwawienie z odstawienia zawsze rozwiewa Wasze ewentualne obawy o ciążę? Ja biorę tabsy 8 miesięcy i w sumie im dość ufam, ale tak się zastanawiam. Miałam krwawienie, w terminie itp, teraz mam jakiś taki ucisk w brzuchu i nudności (wiem, panują wirusy wszelakie) i tak się po prostu zastanawiam czy mimo krwawienia mogłoby coś tam zakiełkowac i przetrwać

2) są tutaj może wielbicielki Yerby? Znajomi mi polecają zamiast kawy, ale nigdzie nie znalazłam info czy Yerba Mate wpływa na skuteczność czy nie, a jest to jakby jakieś tam zielsko

3) Nie lubię baaaaardzo lukrecji, więc jak się dowiedziałam, ze się nie powinno spożywać przy tabsach to się wręcz uśmiechnęłam, ale... zobaczyłam ostatnio, że w składzie herbatek owocowych, herbatek grzańcem itp - praktycznie wszędzie - jest korzeń Lukrecji np 5%. Ma to jakiś wpływ? Kurde pijam takie herbaty i jest ok, ale wolałabym niech pewność co do tego składnika

4) miałyście kiedyś uczucie takiego jakby posmaku metalu, krwi, goryczy... sama nie wiem. Mam coś takiego od wczoraj i nie wiem z czym to łączyć (oprócz tego ze doktor Google mówi o ciazy, ale ciiiii ;D)



Uffff, to tyle, mam nadzieję, że Was nie wystraszyłam na start



Czekam na odpowiedzi!

Buźki
1) plamienie wynika z obniżenia poziomu hormonów we krwi, gdy jesteś w ciąży hormony maja wyższe stężenie i krwawienie nie powinno wystąpić. Ale w ciąży zdarzają się plamienia tylko pewnie są mniej obfite
2) i 3) w ulotce nic nie ma o lukrecji ani o Yerbie w internecie ludzie piszą że wszystko obniża skuteczność, raczej jak nie ma w ulotce bym się nie martwiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 19:24   #3773
Ayume
Raczkowanie
 
Avatar Ayume
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 137
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Uhh, dziewczyny, pomocy. od dość długiego czasu (nie pamiętam kiedy to się zaczęło) mam problem z częstym białym jakby nalotem (?) przy wejściu do pochwy. Nie jest tego dużo. Badania są dobre, nic złego się nie dzieje, na pewno nie jest to żadna choroba, nic mnie nie boli, nie jest spuchnięte ani czerwone, tylko ten nalot. Generalnie często też widzę na majtkach przezroczystą wydzielinę. Jedyne z czym się zmagam, to problemy z dużą suchością pochwy, więc nie wiem czy to jest z tym związane. Tabletki biorę od dawna, ale pojawiło się to po dłuuuuuuugim czasie od rozpoczęcia, więc w sumie nie wiem czy ma to coś z tym wspólnego. Sam problem jest mega uciążliwy i nie bardzo wiem co z tym robić. Czy macie może jakieś rady? Na pewno nie jest to candida, bo wygląda to zupełnie inaczej niż na zdjęciach.

Edytowane przez Ayume
Czas edycji: 2019-11-28 o 19:26
Ayume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 19:25   #3774
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Ayume Pokaż wiadomość
Uhh, dziewczyny, pomocy. od dość długiego czasu (nie pamiętam kiedy to się zaczęło) mam problem z częstym białym jakby nalotem (?) przy wejściu do pochwy. Nie jest tego dużo. Badania są dobre, nic złego się nie dzieje, na pewno nie jest to żadna choroba, nic mnie nie boli, nie jest spuchnięte ani czerwone, tylko ten nalot. Generalnie często też widzę na majtkach przezroczystą wydzielinę. Jedyne z czym się zmagam, to problemy z dużą suchością pochwy, więc nie wiem czy to jest z tym związane. Tabletki biorę od dawna, ale pojawiło się to po dłuuuuuuugim czasie od rozpoczęcia, więc w sumie nie wiem czy ma to coś z tym wspólnego. Sam problem jest mega uciążliwy i nie bardzo wiem co z tym robić. Czy macie może jakieś rady?
To nie jest naturalny śluz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 20:01   #3775
Ayume
Raczkowanie
 
Avatar Ayume
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 137
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Być może jest, ale jest to tak częste, że jest to już uciążliwe. Nie wiem czy to normalne, bo taka "nadprodukcja" każdego dnia chyba nie występuje u każdego. Już nawet mój partner zaczął kwestionować tego normalność :/
Ayume jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 13:20   #3776
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Ayume Pokaż wiadomość
Być może jest, ale jest to tak częste, że jest to już uciążliwe. Nie wiem czy to normalne, bo taka "nadprodukcja" każdego dnia chyba nie występuje u każdego. Już nawet mój partner zaczął kwestionować tego normalność :/
Idź najlepiej do ginekologa. Jeśli byłaś i on potwierdził, że to nie infekcja, to taka Twoja uroda. Śluz jest naturalny i normalny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 17:41   #3777
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Ayume Pokaż wiadomość
Być może jest, ale jest to tak częste, że jest to już uciążliwe. Nie wiem czy to normalne, bo taka "nadprodukcja" każdego dnia chyba nie występuje u każdego. Już nawet mój partner zaczął kwestionować tego normalność :/
Mam podobno problem. Gdy brałam moje pierwsze tabletki, nic takiego sie nie działo. Teraz biorę od lutego cały czas, i po zmianie na tabletki z mniejszym stężeniem hormonów, wręcz się ze mnie leje. Miałam zawsze normalną wydzielinę, od jakichś 3 miesięcy jest jej. bardzo dużo. W ciągu dnia to wręcz czuję, jak ze mnie leci (przepraszam za dosadność). Za 2 tygodnie idę do lekarza to się zapytam o co z tym może chodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 18:12   #3778
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja tez chodzę na luzie xd

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 19:34   #3779
myweakness118
Raczkowanie
 
Avatar myweakness118
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 319
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Pytanko małe,
wy też miałyście na początku problem z apetytem? Dziś brałam już 8. tabletkę (to moje pierwsze w życiu tabsy, biorę Vines), ale praktycznie od pierwszego dnia straciłam apetyt. O ile pierwsze 3 dni mogę przypisać nerwom (trochę się stresowałam bo to coś nowego dla mnie), ale teraz chyba powinno mi przejść?
Dosłownie mam jadłowstręt (fizyczny), jedyne na co mam ochotę to śniadanie, a i tak o wiele później niż zwykle. Potem się zmuszam ale wgl nie daję rady tych samych porcji co wcześniej. Nigdy nie miałam z tym problemów, ba, czasem ciężko mi się było powstrzymywać by nie jeść za dużo
Myślałam z początku że to przez brak aktywności bo przez ostatni tydzień nie ćwiczyłam, ale dziś sobie zrobiłam 20-minutowe cardio (zwykle robię 3x w tygodniu) a i tak nie chciało mi się jeść - ba, było jeszcze gorzej.
To tabletki czy coś innego? To wgl możliwe? Bo ja tu ciągle czytam że wszystkim się chce jeść albo że nie widzicie zmian?

+ Któraś z was zaczęła brać tabsy NIE od 1. dnia cyklu? Po jakim czasie zaczęłyście współżyć bez zabezpieczeń? Czytam tu u was że wystarczy tydzień odczekać, ale poszperałam w internecie i są sprzeczne opinie (lekarzy), niektórzy twierdzą nawet, że do końca opakowania nie ma pewności xD A tak bardziej optymistycznie to że po 2 tygodniach dopiero.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myweakness118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 21:33   #3780
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 10:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.