Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-24, 12:31   #2731
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

mysle nad zakupem pudru bambusowego z BU. Uzywala go ktoras z Was? Może na taką pogodę by się nadał..
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 14:42   #2732
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja sobie jakiegoś zaskórnika zadrapałam... Znów, po raz kolejny. :/
Co robicie, żeby zaczerwienienie zniknęło?
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 15:06   #2733
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość
Ja sobie jakiegoś zaskórnika zadrapałam... Znów, po raz kolejny. :/
Co robicie, żeby zaczerwienienie zniknęło?
zimna woda, tonik ogórkowy, plaster ogórka, maść nagietkowa/cynkowa i nie dotykać więcej.
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 16:51   #2734
juliamagdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

a ja się dopiero do Was przyłącze
już miałam taką ładną cerę i... nie mogłam się powstrzymać
juliamagdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 17:24   #2735
Mordka212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 306
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja też znowu majstrowałam przy twarzy
To silniejsze odemnie. Za dużo mam tego syfu żeby przestać w końcu ruszać
Mordka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 19:02   #2736
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Dziewczyny jak myślicie czy da sie wyeliminować powstawaniw zaskórników?Może znacie kogoś komu sie to udało,kto miał z tym problem i juz nie ma.Dla mnie to jest walka z wiatrakami,juz zwatpiłam.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 21:25   #2737
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Ostatnio mialam dostep do innego lustra niz moje.
Heh i sie przerazilam bo lustro bylo oswietlone przez dzienne swiatlo i wygladalam strasznie - w moim lustrze nie wygladalam zle
Uswiadomilam sobie jak strasznie wygladam w swietle dziennym
Oczywiscie tam ani myslalam dotykac/wyciskac/drapac/ twarzy bo wygladalam wystrarczajaco zle.

Wrocilam do domu, do swojego lustra, kiepsko oswetlonego i wyciskalam
to chyba niekonczaca sie historia
Mam to samo jak zobaczę się w świetle dziennym, to załamuje ręce. Wszystko widoczne dużo bardziej, każde przebarwienie czy krosta świeci wielką czerwoną kropą. Po prostu załamka. A potem wracam do domu i do wyciskania. Błędne koło.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 11:35   #2738
olivvuska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja mam tuż nad lustrem żarówkę 100 watową, naprawdę oświetlone lustro jest aż za bardzo, widać wszystko bardzo, bardzo dokładnie.
olivvuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 11:48   #2739
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez olivvuska Pokaż wiadomość
Ja mam tuż nad lustrem żarówkę 100 watową, naprawdę oświetlone lustro jest aż za bardzo, widać wszystko bardzo, bardzo dokładnie.
zmień żarówkę
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 13:10   #2740
olivvuska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

W domu nikt o tym nie chce nawet słyszeć, bo zaraz jest gadanie, że to lepiej jak się wszystko widzi..

Obym nic nie kombinowała przy zaskórnikach na czole, ale dzisiaj pewnie cały dzień w domu, bo pogoda beznadziejna, więc nie wiem, jak to się zakończy!

Edytowane przez olivvuska
Czas edycji: 2010-07-25 o 13:12
olivvuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 14:04   #2741
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez olivvuska Pokaż wiadomość
W domu nikt o tym nie chce nawet słyszeć, bo zaraz jest gadanie, że to lepiej jak się wszystko widzi..

Obym nic nie kombinowała przy zaskórnikach na czole, ale dzisiaj pewnie cały dzień w domu, bo pogoda beznadziejna, więc nie wiem, jak to się zakończy!
O nie nie nie, łapki trzymamy przy sobie. Bo później będą narzekania... Wiem po sobie.
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 15:40   #2742
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez olivvuska Pokaż wiadomość
W domu nikt o tym nie chce nawet słyszeć, bo zaraz jest gadanie, że to lepiej jak się wszystko widzi..

Obym nic nie kombinowała przy zaskórnikach na czole, ale dzisiaj pewnie cały dzień w domu, bo pogoda beznadziejna, więc nie wiem, jak to się zakończy!
Ejj, nie kombinuj z nimi! Ja też mam mnóstwo zaskórników na czole, ale odkąd ich nie ruszam czoło wygląda o niebo lepiej! Serio, wcześniej probowałam je ukrywać jakoś, przedziałek na bok i niewiadomo co a teraz zaczesuje dumnie wlosy do góry zeby bylo widac czoło Nie ruszaj zaskórników, nie pozwalam!!
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 19:44   #2743
tajemnica_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
aha. Myślę, że u mnie pryszcze to nie jest duzy problem. Jeden czy dwa to nie tragedia. Blizny mam po bokach policzków, jak mam rozpuszczone włosy to nie widać, co nie zmienia faktu, że chce je zwalczyć.

Niestety, na codzień na zajęcia używałam korektora, podkładu i pudru. Teraz mam wakacje więc ograniczam. Ostatnio takowe na buzi miałam w niedzielę i dopiero dziś wieczorem będę miała. Wiem, że to główni sprawcy zapychania porów może jak jeszcze przez wakacje podlecze sobie buźke to od października nie bede musiala tyle tego na buzie kłaść

A Ty masz jakieś godne polecenia podkłady/ pudry? Czy nie używasz?
używałam ale zdałam sobie sprawe jak bardzo sobie tym szkodzę..;/ i uzywam tylko lekkiego pudru w kamieniu Fluidu nawet nie posiadam, skonczył mi się i choć bardzo mnie korciło zeby kupić nowy to sie powstrzymałam, pomyślałam sobie ze jak nie mam to nie bede chciała nakładac a jak kupie to mnie bedzie korciło hehe. Tylko na jakieś ważne wyjścia punktowo nakładam korektor.
tajemnica_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 19:49   #2744
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez tajemnica_xD Pokaż wiadomość
używałam ale zdałam sobie sprawe jak bardzo sobie tym szkodzę..;/ i uzywam tylko lekkiego pudru w kamieniu Fluidu nawet nie posiadam, skonczył mi się i choć bardzo mnie korciło zeby kupić nowy to sie powstrzymałam, pomyślałam sobie ze jak nie mam to nie bede chciała nakładac a jak kupie to mnie bedzie korciło hehe. Tylko na jakieś ważne wyjścia punktowo nakładam korektor.
dokladnie, wiem ze to zapychacze i w ogole bleee, dlatego minimalizuje ilosc warstw na buzi... szukam teraz tylko dobrego korektora, bo chyba jest to lepsze rozwiązanie niz męczenie calej buzi podkladem...
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:58   #2745
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ja też dziś majsterkowałam przy buzi....no tragedia i żal.
a jako zadość uczynienie zastosowałam peeling, tonik super ekstra oczyszczający rzekomo, maseczkę także niby super ekstra oczyszczającą i maść na wypryski.

Co do podkładów to też ograniczam.. staram się stosować baaaardzo niewielkie ilości podkładu na wyrównanie koloru cery i korektor.
Pudru raczej staram się unikać a niby mam antybakteryjny.

Przydałoby sie słoneczko by wypalić te syfki....

Od dziś ogłaszam wszem i wobec ,że twarzy nie dotknę~!
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 23:40   #2746
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ogólnie to witam-kiedyś pisałam trochę tutaj ,ale były to dawne czasy.Próbuję cały czas zniszczyć zaskórniki za pomocą peelingów,ale to nic nie daje.Wiadomo,że lepiej nie wyciskać,ale takie czarne punkty też nie wyglądają pięknie.Znacie może jakieś dobre peelingi?Aha,co do słońca to u mnie się nie sprawdza,tzn nawet jeśli z powodu opalenizny mam lepszą cerę to wyglądam jak wysuszony stwór o karnacji raka.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 07:48   #2747
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Ogólnie to witam-kiedyś pisałam trochę tutaj ,ale były to dawne czasy.Próbuję cały czas zniszczyć zaskórniki za pomocą peelingów,ale to nic nie daje.Wiadomo,że lepiej nie wyciskać,ale takie czarne punkty też nie wyglądają pięknie.Znacie może jakieś dobre peelingi?Aha,co do słońca to u mnie się nie sprawdza,tzn nawet jeśli z powodu opalenizny mam lepszą cerę to wyglądam jak wysuszony stwór o karnacji raka.
też mam zaskórniki i z tego co czytałam to bardzo ciężko się ich pozbyć, niektórzy piszą o leczeniu kwasami, ale to mnie trochę przeraża. A czego używałaś żeby zwalczać zaskórniki ?
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 09:24   #2748
olivvuska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Wytrzymałam i nic nie majsterkowałam przy tych zaskórnikach wczoraj.
Ja używałam/ używam nadal, chociaż właśnie efektów jakiś powalających nie widzę, peelingu daxa drobnoziarnistego:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...krzemionka.htm

Widzę, że powoli zaskórniki atakują nie tylko moje czoło, ale i moje policzki, na razie tak w okolicach nosa.
olivvuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 09:40   #2749
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez olivvuska Pokaż wiadomość
Wytrzymałam i nic nie majsterkowałam przy tych zaskórnikach wczoraj.
Ja używałam/ używam nadal, chociaż właśnie efektów jakiś powalających nie widzę, peelingu daxa drobnoziarnistego:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...krzemionka.htm

Widzę, że powoli zaskórniki atakują nie tylko moje czoło, ale i moje policzki, na razie tak w okolicach nosa.
u mnie tak samo plus częściowo wdarły się na brodę
Nie mam pojęcia co z nimi zrobić. Zobacze co dermatolog mi powie
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 10:07   #2750
olivvuska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Koniecznie podziel się później z Nami wiadomościami od dermatologa.

Ale pogoda...
olivvuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 10:17   #2751
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
też mam zaskórniki i z tego co czytałam to bardzo ciężko się ich pozbyć, niektórzy piszą o leczeniu kwasami, ale to mnie trochę przeraża. A czego używałaś żeby zwalczać zaskórniki ?

ja stosowalam juz wszystko zeby samodzielnie pozbyc sie zaskornikow - w tym czasie systematycznie mi ich przybylwalo ( takze od wyciskania)

podalam sie polazlam do dermatologa - choc nie widze spektakularnych efektow to mam nadzieje ze antybiotyk cos pomoze .

i wiecie co zaluje ze poszlam tak pozno !!!!

dzis mam urodziny- mysle ze to dobry dzien by zaczac od nowa moj odwyk
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 11:07   #2752
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
ja stosowalam juz wszystko zeby samodzielnie pozbyc sie zaskornikow - w tym czasie systematycznie mi ich przybylwalo ( takze od wyciskania)

podalam sie polazlam do dermatologa - choc nie widze spektakularnych efektow to mam nadzieje ze antybiotyk cos pomoze .

i wiecie co zaluje ze poszlam tak pozno !!!!

dzis mam urodziny- mysle ze to dobry dzien by zaczac od nowa moj odwyk
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka szczęścia, spełnienia marzeń no i oczywiście ładnej buźki
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 12:00   #2753
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:27
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 17:59   #2754
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
mi kosmetyczka mówiła że niepotrzebnie zaczynałam kurację lekami od dermatologa bez wcześniejszego oczyszczenia twarzy bo te zaskórniki się utrwaliły
eee... to bzdura jakaś.

Na zaskórniki można spróbować stosować maseczkę z glinki, troszkę pomaga. Dobry jest Brevoxyl - ale to moim zdaniem dla zdesperowanych bardzo inwazyjny krem, potrafi wysuszyć skórę na wiór, więc w sumie nie polecam. Ja przez miesiąc doprowadzałam później cerę do normalnej kondycji, bo tak mi płatami schodziła..
Ogólnie uważam, że zaskórników nie można się całkowicie pozbyć. Przynajmniej w moim przypadku jest to raczej niemożliwe.

A jeśli kogoś stać, powinien zainwestować w peeling kawitacyjny. Efekt - buźka prawie jak marzenie, a zabieg jest nieinwazyjny w porównaniu do oczyszczania mechanicznego.

Edytowane przez azure
Czas edycji: 2010-07-26 o 18:03
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 18:51   #2755
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Używałam na zaskórniki :maseczki z zielonej glinki-trochę rozjaśnia i podlecza cerę,ale nic z nimi nie robi/ brevoxyl-wysusza pryszcze ,ale z zaskórnikami też nic nie robi, peeling miałam taki dość mocny niebieski z avonu ale on mimo tego że oczyszczał pory to jak można przewidzieć-z zaskórnikami też nic nie robił.Nie widzę szczególnie w sklepach kremów typowych na zaskórniki,zawsze są na pryszcze/ewent rozszerzone pory.Ogólnie zamierzam kupić żel Avene cleanance i serum migdałowe z biochemii- może kwasy coś dadzą,bo mimo że mam mniej więcej zabieg co miesiąc u dermatolog kwasami i cera poprawia się (tzn mniej pryszczy i jest jaśniejsza)to po 2/3 tygodniach znowu mam te ,,czarne kropy" i dlatego szukam jakiegoś specyfiku który by choć w połowie wyleczył.
Używał ktoś z Was metody OCM?Bo naczytałam się dziś i się zastanawiam, w sumie w wakacje można spróbować ale jestem ciekawa czy ktoś z ,,trądzikowców'' tego używał ?
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 19:31   #2756
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez olivvuska Pokaż wiadomość
Koniecznie podziel się później z Nami wiadomościami od dermatologa.

Ale pogoda...
bylam u dermatologa z troche innym problemem, ale bardzo mnie wkurzyla (swoją niewiedzą i totalną ignorancją...) i już o zaskórniki nie pytałam, tylko po prostu wyszłam. No nic, bede probować u innej.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Używałam na zaskórniki :maseczki z zielonej glinki-trochę rozjaśnia i podlecza cerę,ale nic z nimi nie robi/ brevoxyl-wysusza pryszcze ,ale z zaskórnikami też nic nie robi, peeling miałam taki dość mocny niebieski z avonu ale on mimo tego że oczyszczał pory to jak można przewidzieć-z zaskórnikami też nic nie robił.Nie widzę szczególnie w sklepach kremów typowych na zaskórniki,zawsze są na pryszcze/ewent rozszerzone pory.Ogólnie zamierzam kupić żel Avene cleanance i serum migdałowe z biochemii- może kwasy coś dadzą,bo mimo że mam mniej więcej zabieg co miesiąc u dermatolog kwasami i cera poprawia się (tzn mniej pryszczy i jest jaśniejsza)to po 2/3 tygodniach znowu mam te ,,czarne kropy" i dlatego szukam jakiegoś specyfiku który by choć w połowie wyleczył.
Używał ktoś z Was metody OCM?Bo naczytałam się dziś i się zastanawiam, w sumie w wakacje można spróbować ale jestem ciekawa czy ktoś z ,,trądzikowców'' tego używał ?
ja bardzo chcialam sprobowac tą metodę, ale mam pękające naczynka, więc chyba nie nadaję się do tego
windbag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 19:34   #2757
Lanet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 73
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

A mnie to paskudztwo samo zeszło z czoła... sie wygoiło. Nie wiem czy tyle już tego wszystkiego stosowałam że miało dość czy co ale mam na policzkach i brodzie nadal ...
Podobno Silicosan jest dobry na zaskórniki ale nie wiem bo jeszcze go nie stosowałam. Mam zamiar dopiero. Uzywał ktoś może ?
__________________




Lanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 23:06   #2758
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Pewnie miał skubaniec dość- w końcu musimy mieć po czymś blizny A jak myślicie-lepiej kupić serum migdałowe z biochemiiurody czy może puder+pędzel everyday minerals? Niby lepiej poprawić skórę pielęgnacją niż makijażem ,ale jak już mam się tapetować to wolę czymś co ma mniej chemii niż mój podkład Maybelline.Nie chcę tak od razu przestawiać całej pielęgnacji i teraz mam dylemat.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 23:23   #2759
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

i bardzo dobrze, że nie chcesz odrazu zmienić pielęgnacji...baaa jest to nawet zakazane...ja bym postawiła na pielęgnację a nie na makijaz..


a co do serum to nie wiem czy jest najlepszym rozwiązaniem na ten okres...używasz filtrów??... może sprobuj serum Lemonn na początek ??

ja wam powiem, ze mam cały czas problemy z buźka...i zauważylam, że strasznie duży wpływ ma jedzenie...gdy stosowalam dietę było spoko , a gdy przerwałam i jadlam slodycze , to buźka się poorszyła także znów musze zmienic dietę na zdrowszą ;]
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:50   #2760
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Smile Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze, że nie chcesz odrazu zmienić pielęgnacji...baaa jest to nawet zakazane...ja bym postawiła na pielęgnację a nie na makijaz..


a co do serum to nie wiem czy jest najlepszym rozwiązaniem na ten okres...używasz filtrów??... może sprobuj serum Lemonn na początek ??

ja wam powiem, ze mam cały czas problemy z buźka...i zauważylam, że strasznie duży wpływ ma jedzenie...gdy stosowalam dietę było spoko , a gdy przerwałam i jadlam slodycze , to buźka się poorszyła także znów musze zmienic dietę na zdrowszą ;]
Hm może wezmę te serum lemon chociaż zabiegi u dermatologa mam raczej z czymś migdałowo podobnym ,a nie cytryną ,dlatego sama nie wiem czy się przyjmie. Filtrów używam mniej więcej od wiosny ,Biodermy AKN Mat albo 30 albo 40 ,ale one są jak wiadomo ciut drogie ,więc zamierzam kupić Babydream rossmanna 50+.
I też potwierdzam,że dieta ma wpływ na cerę, po większej ilości czekolady albo czipsów...jest źle
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 10:51:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.