własny depilator laserowy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-13, 18:25   #451
tanapewno
Raczkowanie
 
Avatar tanapewno
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 154
Dot.: własny depilator laserowy

witam czytam wasze wypowiedzi z szybciej bijącym sercem, choć też z wątpliwościami. mam problemy z depilacją nóg,ciemne włoski na rękach,brzuchu,wąsik,kilk a włosków na brodzie,ale ich raczej nie bd tykać.
chciałabym żeby na nogach włoski osłabiły się na tyle,żebym mogła je golić powiedzmy raz na tydzień,bez podrażnień,bez jeża na drugi dzień,tyle by starczyło .natomiast na rękach,brzuchu i nad górną wargą chcę aby włoski za jakiś czas odrosły,tylko słabsze i jaśniejsze,boję się że zostaną mi gołe place...myślicie, że jest to możliwe? poważnie myślę nad kupnem tego sprzętu,w sierpniu idę na niego zarabiać(uzależniona od rodziców i boję się wyrzucić kasę w błoto,bo jak pomyślę co i ile mogłabym za niego kupić,eh..a liczyć mogę tylko na was,bo rodzina kiedy słyszy o depilatorze laserowym to się tylko pod nosem uśmiecha,taki już mój los
tanapewno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 21:34   #452
AmalieRosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: własny depilator laserowy

Widzę, że zainteresowanie takim urządzeniem jest spore
Czytałam o depilatorach dosyć sporo, ponieważ chciałabym takie cudo zakupić, ale opinie są jednorazowe, nie wypowiadał się raczej nikt, kto by użył urządzenia więcej niż 2 razy i kto by mógł powiedzieć co nieco o tym, jak wygląda stan owłosienia po iluś tam zabiegach (4-5 chociażby).
Cytat:
I chociaz mialam sporo wlosow doslownie w cętki, czyli siwo-szaro-czarne, na ktore laser nie zadzialal a tylko wzmocnily sie przy codziennym goleniu, to wyrwalam je pesetka wszystkie i jakos nie odrastaja, no moze jednego czy 2 zlapie przy porannym makijazu.. Dziwne, bo wiem ze to nie zasluga rio skoro wlosy byly bez pigmentu i bardzo mocno osadzone..
Tutaj poniekąd poruszony został mój "problem" Rzecz się rozchodzi o to, że o ile mam niektóre ciemne włosy (np. linia poniżej pępka) to mam sporo gęstych, nie do końca czarnych włosów. Nie dodałam tego jeszcze, ale z nadmiernym owłosieniem borykam się od dawna i szukam sposobu na jego pozbycie się lub ograniczenie, ale właśnie - ja w wielu miejscach, np. plecy czy pośladki, mam włosy jaśniejszego koloru - ciężko sprecyzować jakiego. Nie jest to blond, bo są widoczne, jest ich sporo; raczej - szare. Czy taki depilator poradziłby sobie z nimi? Któraś z Was może próbowała?
Właściwie to liczę na efekt podobny jak tanapewno, czyli przerzedzenie, osłabienie owłosienia, niekoniecznie jego całkowite pozbycie się, chociaż i na taki efekt bym nie narzekała
AmalieRosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 17:17   #453
Mariposa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: własny depilator laserowy

Czy używałyście okularów do domowej depilacji? kupiłam właśnie laser domowy Silk and Go. ale w wymogach dotyczących depilacji twarzy, a to mam min. zamiar zrobić, jest wymóg używania okularów ochronnych. Inaczej można zrobić swojej skórze krzywdę. Czy możecie mi jakieś okulary polecić? Ile one mogą kosztować?
Mariposa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 08:29   #454
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

AmelieRosa,
do walki z nadmiernym owłosieniem włącz Telocapil (www.mazidla.com), ekstrakt z rośliny, który najlepiej mieszać z lotionem dla niemowląt Babydream (Rossmann). Hamuje i osłabia wzrost włosów, a przy regularnym stosowaniu powoduje zanik części owłosienia. W każdym razie po depilacji depilatorem zawsze lepiej jest posmarować się czymś co z pewnością nie odżywi mieszków włosowych, a wręcz przeciwnie - osłabi je.
Nie próbowałam laserować moich "szarych" włosów (np. na udach), jednak na twarzy widzę kolosalną różnicę. Po 5 tyg przerwy musiałam powrócić do zabiegów, bo wszystko zaczęło powoli odrastać, chociaż w miejszym natężeniu. Podobnie rzecz się ma z partiami ciała laserowanymi w gabinecie kosmetycznym - po 5 seansach i ok 1,5 mies. przerwy wszystko zaczęło odrastać. Bo laser to nie magiczna różdzka, jednak pomaga baaardzo w walce z nadmiernym owłosieniem i myślę, że trzeba go stosować przez całe życie, przynajmniej jeśli chodzi o IPL, bo z Light Sheer jest trochę lepiej, ale za to drogi jak cholera!!
U mnie główny problem to broda - latami skubałam się pęsetką! Oprócz krostek, grudek z odrastającymi włosami, podrażnień od pincetki, przebarwień po podrażnieniach, widać było zawsze, że to ciało na brodzie było szare, ciemniejsze od reszty twarzy, bo głębiej pod skórą rodziły się nowe włosy. Dziś mija 11 dni od powrotu do lasera, w miare jak odrastały kolejne partie włosów, przeprowadzałam fotoepilację, czyli co 3-5 dni. Dzięki temu włosów sprzed 11 dni już nie ma, golę tylko te 4-5-dniowe.. A wkrótce i te wypadną i broda znów będzie miała swój naturalny koloryt. Pewnie, że dla oszczędzenia lampy powinnam była pozapuszczać sie i golić przez 2-3 tygodnie, ale nie mogłabym tego ukryć nawet pod makijażem.. Liczę, że ten sprzęt jak i zabiegi epilacji u kosmetyczek wkrótce stanieją, bo coraz więcej zakładów się w nie zaopatruje. I będzie to jak z telefonami komórkowymi, na które kiedyś mogli sobie pozwolić tylko biznesmeni (pamiętacie te słuchawki wielkości cegły z anteną na jakieś 10 cm?)

A co do okularów, Mariposa, no cóż... Ja zamykam oczy przy strzałach ale myślę, że takie okularki jak do solarium chyba byłyby dobre.. W sumie w instrukcji rio jest napisane, że słuchawka jest tak skonstruowana, że błyski nie szkodzą na oczy..

No i najważniejsze jest unikać słońca, nie stosować zewnętrznie (kosmetyki) ani wewnętrznie wit. A (betakarotenu) i smarować się kremami w wysoką protekcją UV.
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 22:20   #455
AmalieRosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: własny depilator laserowy

fatatina dziękuję za porady. Telocapil zakupię i spróbuję, jest przynajmniej znacznie tańszy niż chociażby Bioxet, który ostatecznie ma mieć dosyć podobne do niego działanie.
Ja się zastanawiam nad zakupem laseru (diodowego), nie IPL chociaż to zależy w dużej mierze od kosztów danego urządzenia. I hmm... ja nie liczę w sumie na to, że zadziała doskonale i nagle pozbędę się całego nadmiernego owłosienia, ale redukcja byłaby wskazana i przyznam szczerze, że mam spore nadzieje względem tego urządzenia. Po depilacji mam straszne rany, stany zapalne, zapalenia mieszka włosowego... już samo pozbycie się tego problemu i osłabienie owłosienia byłoby sporym sukcesem.
I ja podobnie jak Ty liczę, że kiedyś (niebawem) te urządzenia stanieją. Skoro naprawdę dobre telefony, o których dawniej można było tylko pomarzyć, obecnie można dostać za 1-3 złote to może i ten luksus, jakim jest depilacja laserowa okaże się nieco bardziej przystępny w kosztach i dostępny dla szaraków
AmalieRosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 13:26   #456
AmalieRosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: własny depilator laserowy

Dziękuję za porady. Nie omieszkam skorzystać i wypróbować
A jeśli ktoś miałby doświadczenie w depilacji szarawych włosów to liczę na odzew - zależy mi, by nie wyrzucać pieniędzy w błoto. Miałabym jeszcze pytanie, co wybrać: depilator laserowy czy raczej IPL?
Cytat:
Bo laser to nie magiczna różdzka, jednak pomaga baaardzo w walce z nadmiernym owłosieniem i myślę, że trzeba go stosować przez całe życie, przynajmniej jeśli chodzi o IPL, bo z Light Sheer jest trochę lepiej, ale za to drogi jak cholera!!
No właśnie... ale ja w sumie nie liczę na to, że pozbędę się owłosienia na stałe - wystarczy mi samo jego osłabienie, przerzedzenie, by tak nie rzucało się w oczy, bo teraz - mimo że nie takie ciemne, czarne - dosyć mocno rzuca się w oczy, np. na dole pleców, co jest bardzo krępujące. Wszelkie depilatory elektryczne czy wosk powodują u mnie podrażnienia, zapalenia mieszków włosowych, co również nie wygląda estetycznie, dlatego liczę na depilator laserowy - że osłabi to owłosienie, przerzedzi, może będzie można się depilować rzadziej. Dla mnie to i tak byłoby sporo.

Edytowane przez AmalieRosa
Czas edycji: 2012-08-04 o 13:29
AmalieRosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:02   #457
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

AmalieRosa,
aby nie wyrzucać dużej kasy w błoto, ja zaryzykowałam wyrzucenie mniejszej sumy i wykupiłam pakiet na grouponie. Zawsze to dużo tańsze, niż zakup sprzętu, który może okazać się niewypałem.
A co do lasera.. Ogólnie nazywa się laserem IPL i Light Sheer, ale domyślam sie, że zastanawiasz się nad L.S. No cóż, nie znam się na tym, bo interesowałam się tylko IPLem po tym jak przeczytałam niezbyt pochlebne opinie o laserze RIO scanning x 20 (PONOĆ RIO SCANNING X 60 JEST LEPSZY I PRZYNOSI JAKIEŚ TAM EFEKTY, ALE ZAUWAŻ JAKA CENA! 2132,00ZL!!) Wklejam Ci link bo beautyplanet, w którym kupiłam moj rio pro http://beautyplanet.pl/produkt/rio_scanning_x_60.php
Poza tym, z tego co zrozumiałam po czytaniu tych wszystkich rewelacji o laserach to do minusów Light Sheer można zaliczyć fakt, że wiązka lasera nie rozprzestrzenia się pod skóra tak jak światło pulsacyjne i dlatego trzeba robić "gęściej" te naświetlania no i zuzycie lampy większe... Ale przede wszystkim to ta cena jest niezła za zabiegi i za sam sprzęt do domowego użytku. Tyle że z kolei efekty po Light Sheer utrzymują się nawet do 2 lat - mam koleżankę, która jest bardzo zadowolona z zabiegów w salonie!
Także na początek polecam stronę groupon.pl i wtedy może będziesz mieć jakieś rozeznanie...
Ale najpierw to może wpadnij do takiego salonu i pokaż kosmetyczce ten typ owłosienia, by zobaczyć, co ona na to powie.. Może poproś o próbę - niech Ci naświetli 2 cm kwadratowe na placach. Powiesz jej, że jak podziała to się do niej zapiszesz... nawet jeśli Ci powie 5-10 zł za taka próbę - chociaż myślę, że się nie będzie ośmieszać i tego nie zrobi - to i tak się opłaca, prawda??

Edytowane przez fatatina
Czas edycji: 2012-08-06 o 10:05
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 21:02   #458
AmalieRosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
(PONOĆ RIO SCANNING X 60 JEST LEPSZY I PRZYNOSI JAKIEŚ TAM EFEKTY, ALE ZAUWAŻ JAKA CENA! 2132,00ZL!!)
Oj tak, cena jest wysoka, ale widziałam np. na vitalab i niektórych sklepach internetowych, że można go dostać i za ok. 1400 zł jeśli trafi się na promocję. Ja akurat brałam pod uwagę właśnie ten Rio scanning x20, ponieważ jest dużo tańszy - na tych samych stronach jego cena jest mniejsza niż 1000zł. Kolejna sprawa, która mnie ciekawi to te lampy, o których wspominasz, bo wspominasz, że i IPL i light sheer je mają (lampy wymienne), ale np. przy laserze nic o nich nie wspominają, natomiast przy IPL - owszem. Jakby w jednym były, w drugim nie - ktoś mógłby mi to jakoś objaśnić?
Cytat:
Także na początek polecam stronę groupon.pl i wtedy może będziesz mieć jakieś rozeznanie...
To jest dobry pomysł i go rozważałam, ale niestety - nie wygram z własnym wstydem przed kosmetyczką. Moje najbardziej intensywne owłosienie to plecy czy pośladki (oraz między nimi), co dla mnie jest bardzo krępujące niestety. Stąd moje zainteresowanie sprzętem domowym - samej robiąc dany zabieg byłoby mi łatwiej i czułabym się bardziej komfortowo.
Cytat:
Może poproś o próbę - niech Ci naświetli 2 cm kwadratowe na placach. Powiesz jej, że jak podziała to się do niej zapiszesz... nawet jeśli Ci powie 5-10 zł za taka próbę - chociaż myślę, że się nie będzie ośmieszać i tego nie zrobi - to i tak się opłaca, prawda??
Pominąwszy problem wstydu (naprawdę - wstydzę się bardzo, chociaż wiem, że kosmetyczka nie takie rzeczy widziała) to kiedyś rozmawiałam z kosmetyczką w tej sprawie i ona wprost powiedziała, że po 1 zabiegu (próbie) i tak efektów nie zobaczę.
Jestem w kropce
AmalieRosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 14:51   #459
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Kochana, nieee!!! Tylko nie rio scanning x20! To jest nic nie warte! Poczytaj opinie! Ponoć lepszy jest ten x60, ale nie dałabym sobie ręki uciąć.. Wydaje mi się, że wszystkie mają jakieś lampy.. Czemu nie zadzwonisz do Łodzi do Beautyplanet i nie zapytasz? Przecież nie muszą wiedzieć, że u nich nie kupisz.. tel. 042 2556606, 0500111711. A co do wstydu... no błagam... Czego tu się wstydzić? Zreszta idzie sie ogoloną na tego typu zabiegi. Ale jak Ty masz zamiar laserowac sobie pośladki i plecy sama? Mnie przy bikini jest trudno naświetlać się będąc zgiętą w pół i zaglądać sobie pod spód
Nie masz co się wstydzić, przecież nie znasz kobity, co Ci zależy! A do ginekologa jak chodzisz? Jeśli nie chcesz się ogolić to wydepiluj kremem i odczekaj ze 3 dni by laser nie podrażnił skóry.. Jeżeli chodzi o te próby to miałam na myśli przekonanie się, czy włosy po jednym takim zabiegu wypadną czy nie - zobaczylabys czy laser rusza te Twoje szare włosy... nawet jeśli efekt byłby krótkotrwały..
Każda z nas przed zakupem lasera przeżywała podobne dylematy.. Dlatego lepiej jest zrobić próbę.. Wyjedź może do innego miasta to nie bedziesz sie wstydzic.. Nie ma to jak kombinowanie!!!
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 21:03   #460
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

ja czytałam że i ten rio 20x i 60x to lipa - moim zdaniem szkoda pieniędzy jak to mówią szkłem d***...pupy nie podetrze
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 22:50   #461
AmalieRosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Czemu nie zadzwonisz do Łodzi do Beautyplanet i nie zapytasz? Przecież nie muszą wiedzieć, że u nich nie kupisz.. tel. 042 2556606, 0500111711. A co do wstydu...
O, dziękuję. Nie pomyślałam nawet o tym, by tak zrobić...
Cytat:
Ale jak Ty masz zamiar laserowac sobie pośladki i plecy sama? Mnie przy bikini jest trudno naświetlać się będąc zgiętą w pół i zaglądać sobie pod spód
Po wielu latach samodzielnej depilacji woskiem czy zwykłym depilatorem człowiek nabiera wprawyA poza tym, jeśli samej nie dam radę to jednak znośniej byłoby mi poprosić kogoś z rodziny - mamę, siostrę. Kogokolwiek, kto zna mój problem i wie, co i jak.
Cytat:
Każda z nas przed zakupem lasera przeżywała podobne dylematy.. Dlatego lepiej jest zrobić próbę.. Wyjedź może do innego miasta to nie bedziesz sie wstydzic.. Nie ma to jak kombinowanie!!!
Może to też jakieś rozwiązanie Wiem, że wstyd jest tu absurdalny, ale czasem ciężko się przełamać.
Cytat:
ja czytałam że i ten rio 20x i 60x to lipa - moim zdaniem szkoda pieniędzy jak to mówią szkłem d***...pupy nie podetrze
No właśnie ja spotkałam się z opiniami, że Rio przoduje w laserach domowych i w testach internetowych ma dosyć wysokie noty. Słyszałam też o jakimś depilatorze Venus, ale jest to mniej popularna marka, a dodatkowo usuwa mniej włosów za jednym razem.
Nic. Na razie może faktycznie zapoluję na Grouponie na jakiś karnet, albo cokolwiek i zobaczę czy w ogóle jest, co rozważać. W każdym razie miło chociaż pomarzyć, że można jakoś problem niechcianego i przede wszystkim nadmiernego owłosienia zmniejszyć
AmalieRosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 10:15   #462
unawen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Hej Dziewczyny!
Znalazłam na gruponie bardzo tanią ofertę IPLu, Xemos W-808 za 399zł! Dla mnie bardzo kusząca, ale nie wiem czy warto?
Parametry ma takie:
  • Laser Type: Diode Laser
  • Output Wavelength: 808nm
  • Pulse Power: 7-20 J/cm2 (depending on chosen setting)
  • Laser Beam width (Spot size): 2 mm
  • 3 Power Levels: Low-Medium-High
  • Security key to avoid misuse
  • Power Supply: AC Adapter (100-240V 50/60Hz, Worldwide Use). NOTE: Unit is shipped with the Euro & USA power plug adapter. For use in other countries appropriate plug adapter (to fit the different types of wall sockets) might be required.
  • Size: 180 mm x 50 mm x 60 mm (7" x 2" x 2.4")
  • Weight: 140g (5oz)

Fajny jest bo mały i poręczny. Ale ani słowa nie znalazłam o lampie, można ją wymieniać? i na ile starcza?
Ktoś się wypowie bardziej obeznany w temacie?
unawen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 10:49   #463
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Ten Xemos to cos podejrzanego... Nigdzie nie ma mowy o lampach wymiennych! A moze to jednorazowka za tak niska cene? Poza tym im mniejszy sprzet tym slabszy!!
Ja tam polecam Rio Pro, 25 J na cm2 ... Mozecie tez kupic go na raty w Klautelu http://klautel.pl/content/7-raty.

http://klautel.pl/depilatory/966-las...r-remover.html

Zgadzam sie z Tobiann

POZA TYM PAMIETAJCIE WSZYSTKIE, ZE IPL NIE DZIALA NA CALE ZYCIE!
TRZEBA GO POWTARZAC! TO JAK Z WIZYTA U FRYZJERA: NIE ZROBI NAM NIKT FRYZURY, KTORA BY SIE UTRZYMALA LATAMI
MIMO WSZYSTKO JA JESTEM ZADOWOLONA Z MOJEGO RIO PRO


Aha, jeszcze cos... Zanim kupicie przez internet w tym Klautelu, radze Wam zadzwonic i zapytac o cene.. Bo na ich stronie lampa wymienna kosztuje 399 zl, a bedac tam osobiscie kupilam ja za jakies 383 zl chyba.. I pan zdziwil sie ze jest inna cena w internecie.. tlumaczac ze chyba nie zostala zaktualizowana.. Zachecal mnie do dzwonienia i mailowania przed zlozeniem kolejnego zamowienia..
http://klautel.pl/search.php?orderby...uery=lampa+rio

Edytowane przez fatatina
Czas edycji: 2012-08-08 o 10:56
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 21:40   #464
_aska_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: własny depilator laserowy

Hej dziewczyny,
Przymierzam się do kupna silkn flash&go ale ciągle jest tak mało opini na jego temat... Może któraś z Was jest szczęśliwą posiadaczką tego sprzętu i podzieli się swoimi wrażeniami? Podobno 1000 błysków to mało ale zastanawiam się na ile serii bikini i pach wystarczy lampa?
Czy cena promocyjna 799 pln w sklepie tchibo jest naprawdę jakaś rewelacyjna i warto za taką nabyć ten depilator?
Będę wdzięczna za info
_aska_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 19:48   #465
Mariposa82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: własny depilator laserowy

Ja kupiłam ten laser właśnie w Tchibo, bo okazał się tańszy niż w nawet na allegro. Niestety nie doradzę Ci jak się używa, bo użyłam go tylko raz i oddałam. okazało się, że nie ma okularów ochronnych, które jak pisze w instrukcji są niezbędne w przypadku depilacji (a takie okulary jak czytałam kosztują ok 300 zł!) twarzy. na razie spróbuję nadal walczyć elektrolizą, tylko w innym gabinecie, o którym znalazłam dużo dobrych opinii na forach.
Mariposa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 18:52   #466
czarnulka8181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

Witam serdecznie dziewczyny Już dawno śledziłam to forum bo tak samo jak Wy mam problem z owłosieniem i po opiniach zdecydowałam się na: RIO BEAUTY 8000 i nie żałuję bo jest rewelacyjny!!!! Tak samo jak Wy mam problem z wrastającymi włoskami szczególnie z boku na udach i bikini, używałam już wszystkiego i nic nie pomagało. Po zakupieniu laseru za bardzo nie wierzyłam, że mój koszmar z tymi włosiskami się skończy, bo aktualnie choruję a raczej powoli normuję z lekarzem moją nadczynność tarczycy...Laserem naświetlałam się 5 razy co tydzień (wiem, że to często, ale moje włosy bardzo szybko rosną, a w instrukcji obsługi pisało, że można co tydzień, a mnie się spieszyło bo jechałam na wakacje i nie chciałam mieć tych bąbli na skórze..). Pierwszy raz zrobiłam "1", potem robiłam już kolejne 4 razy "5", czyli najsilniejszą mocą. Zaprzestałam z końcem lipca i jak na razie nie będę używała, bo jestem bardzo opalona a jak wiadomo nie można na ciemną skórę. No ale chce napisać najważniejsze, że praktycznie na nogach nie mam już włosów, rosną gdzie nie gdzie w takich kępkach, na udach podobnie, nawet z boku uda gdzie te włoski najbardziej wrastały jest ich mało, a bikini - rewelacja!!! Najbardziej opornie idą pachy, nie wiem dlaczego, ale dziewczyny też tu pisały że u nich jest podobnie, widzę łyse placki pod pachami gdzieniegdzie. Myślę, że we wrześniu gdy opalenizna trochę będzie jaśniejsza to wrócę do lasera no i mam nadzieję, że jeszcze z 3 razy i nie będę musiała się w ogóle już golić i moja kąpiel będzie dużo szybsza i będę miała czas na inne zabiegi a nie na ciągłe golenie maszynką. DZIEWCZYNY kupiłam ten LASER RIO BEAUTY na BANKUJESZ KUPUJESZ - jeż dużo tańszy niż w innym sklepie internetowym!!!! Ja jestem bardzo szczęśliwa, nawet na teraźniejszym etapie gdzie parę tych włosków wyrasta, a nogi i inne części ciała depilowane przez laser są cudownie gładkie - śmiać mi się chce bo sama się dotykam i nie mogę uwierzyć!!!Z czystym sercem polecam Laser, sprawdziłam na sobie i nawet moja koleżanka nie może uwierzyć, bo wie jak się borykałam z tym szybkim porostem włosów i tymi krostkami..A wakacje miałam cudowne, piękne gładkie ciało bez włosków i wrastających włósków z wypryskami.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez _aska_11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Przymierzam się do kupna silkn flash&go ale ciągle jest tak mało opini na jego temat... Może któraś z Was jest szczęśliwą posiadaczką tego sprzętu i podzieli się swoimi wrażeniami? Podobno 1000 błysków to mało ale zastanawiam się na ile serii bikini i pach wystarczy lampa?
Czy cena promocyjna 799 pln w sklepie tchibo jest naprawdę jakaś rewelacyjna i warto za taką nabyć ten depilator?
Będę wdzięczna za info


Polecam Ci LASER RIO BEAUTY 8000 - ma 40 tysięcy naświetleń (jest jeszcze nowszy Rio, ale jego cena już jest dużo wyższa). Ja Laser kupiłam na Bankujesz kupujesz (1029zł + przesyłka). Więcej o mojej przygodzie z laserem poczytaj niżej Jeżeli chodzi o ten laser co Ty pytasz to też się nad nim zastanawiałam, ale dużo opinii było negatywnych i dlatego zdecydowałam się na RIO BEAUTY 8000. Musisz patrzeć na to ile włosków naraz może laser naświetlać, akurat ten co ja kupiłam to obszar 180. Naświetlałam się 5 razy z tego ten pierwszy raz zrobiłam na mocy "1" bo się bałam, a potem już pstrykałam "5". Czasami będzie Cię parzyć, ale da się przeżyć, skóra musi być czysta, sucha i ogolona oczywiście by laser nie musiał palić wystającego włoska a skupić się na cebulce. Lasrowałam się co tydzień - teraz praktycznie nie mam już włosków, a wierz mi miałam ogromny problem... Pozdrawiam i życzę słusznego wyboru i oczywiście szybkiego wyeliminowania niechcianych włosów.
czarnulka8181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 10:28   #467
iwoneczka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: własny depilator laserowy

hej dziewczyny, jakieś 2 miesiące temu kupiłam laser RIO 8000. Długo zastanawiałam się nad jego zakupem, bo niestety kwota 1300 zł to jest troszke ale ja dzień dzisiejszy mogę śmiało powiedzieć, że nie żałuję.
Opowiem Wam moją "przygodę" z włoskami. Mam jasną karnację i czarne włosy. Ostatnio stwierdzono u mnie nadmiar testosteronu, więc pewnie to jest przyczyna wszystkiego. Włoski można powiedzieć ze mam wszedzie. Depilacja jest dla mnie katorgą. Zeby wyjsc np na basen muszę spedzić 2 h w łazience. Opalanie spontaniczne latem jest dla mnie nie możliwe, bo włoski na drugi dzień po ogoleniu wystają i są twarde(mówie o nogach). mam 23 lata. Moja mama też ma włoski ale mówi ze po 30 latach golenia nie ma takich twardych włosów jak ja. A ja i tak staram sie ograniczać golenie bo nie dała bym sobie z tym rady. Na chwilę obecną golę nogi, ręce, pośladki, brzuch i pachy. Podbródek tez jest we włoskach ale staram sie je wyrywać, bo jak bym goliła to po jakimś czasie mój zarost nie różnił by sie niczym od męskiego
Postanowiłam temu zaradzić - ZAMÓWIŁAM LASER!!!!! stosowałam go już 4 razy i widzę różnice. Specjalnie laserem robiłam jedną nogę, a maszynką do golenia drugą. i różnica jest ogromna. oczywiscie noga golona maszynką jest bez zmian, typowy jeżyk, a laserem włoski są słabsze i jest ich już duzo mniej, są tylko takie kępki gdzie niegdzie. Brzuszek tak samo nie wstydzę się teraz jak mój mąż go dotyka pachy, hm tak jak dziewczyny piszą jest ciezko. Stosuję laser ale nie widać tak efektów. może to jeszcze mało. czuję pod ręką ze włoski są mieksze, ale nadal są bardzo widoczne.Pośladki gładziutkie jak nigdy wiadomo włoski gdzie niegdzie jeszcze sa, ale naprawde było warto
jeżeli chodzi o wąsik to tym laserem jest ciezko go zwlaczyć, ponieważ wielkość głowki lasera jest dość duza, i ma 4 czujniki dotyku, które nie zawsze dobrze przylegają. a muszą bo inaczej nie zrobi zabiegu. wpadłam na pomysł ze czasem tam jednego zakryję palcem i jest ok ale niestety na małe powierzchnie i nierówne cieżko się go stosuje. Nie wiem jak pozostałe lasery ale ten dość szybko się nagrzewa. Chodzi o samą rączke, po ok 5 minutach stosowania robię przerwę bo jest już bardzo gorąca a nie chce zeby cos sie spaliło. jezeli chodzi o czas to troszkę zajmuje. ale czego sie nie zrobi zeby pozbyć się "ulubionych" włosków
mam nadzieje ze wszystko napisałam oczywiscie zabieg pośladków robi mi mąż bo niestety same nie dacie rady nie można podczas jednego zabiegu naswietlać dwa razy tego samego miejsca. a nie widząc co się robi to jest dość trudne ale polecam naprawde, bo idąc 4-5 razy na zabieg np pośladków do kosmetyczki zapłacimy tyle co za cały laser gorąco polecam
iwoneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:38   #468
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Mam pytanie do Czarnulki odnosnie choroby tarczycy... Bierzesz jakies leki? Co Twoj endo mowi na temat laserowania sie? Widzialas chyba w instrukcji rio jest wzmianka o tego typu dolegliwosciach... Ja mam jakies problemy z tarczyca, kiedys bylam leczona na niedoczynnosc, ale dzis lekarze mowia ze to byl blad... Mam jakies guzki i ostatnio jeden endo u ktorego bylam powiedzial, ze laser swobodnie moge robic. Nie uspokoil mnie do konca, ale poki co stosuje rio.. Moze za miesiac uda mi sie zrobic badania horm. i zmienie endo. Na razie stosuje laser na brode, bikini, czasami brzuch, no i pachy, ktore chyba u wszystkich sa takie oporne
Aha, a ta strona BANKUJESZ KUPUJESZ to tylko dla klientow ING??
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 18:55   #469
czarnulka8181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Czarnulki odnosnie choroby tarczycy... Bierzesz jakies leki? Co Twoj endo mowi na temat laserowania sie? Widzialas chyba w instrukcji rio jest wzmianka o tego typu dolegliwosciach... Ja mam jakies problemy z tarczyca, kiedys bylam leczona na niedoczynnosc, ale dzis lekarze mowia ze to byl blad... Mam jakies guzki i ostatnio jeden endo u ktorego bylam powiedzial, ze laser swobodnie moge robic. Nie uspokoil mnie do konca, ale poki co stosuje rio.. Moze za miesiac uda mi sie zrobic badania horm. i zmienie endo. Na razie stosuje laser na brode, bikini, czasami brzuch, no i pachy, ktore chyba u wszystkich sa takie oporne
Aha, a ta strona BANKUJESZ KUPUJESZ to tylko dla klientow ING??

Ja w maju skończyłam zażywać Thyrozol ale nadal biorę Propranolol 10mg. Nie ma przeciwskazań do stosowania lasera jeżeli tarczyca jest unormowana - moja niby już powoli jest, ale do końca tego nie wiem, jak na razie wyniki (od 2.5 roku) są dobre, prawidłowe. A lekarz powiedział, że laser może być, ale nie mogę jeździć nad morze, bo tam za dużo jodu jest i nie mogę zażywać suplementów diety, tylko osobno witaminy np: ( witamina C, B, A, E itp.). W zeszłym roku byłam na morzem i było ok, więc sama nie wiem...każdy organizm jest inny...Ja nie mam żadnych guzków, mam czystą już tarczycę. Ale mam podwyższony i to bardzo hormon Androgen (mężczyźni max.:3, a ja mam 4.2) - lekarz powiedział, że prawdopodobnie jajniki tak działają). Jak na razie cieszę się tym, że moje włosy tak nie rosną i że już nie mam takiego trądziku jak kiedyś - może w końcu wszystko się u mnie normuje
Jeżeli chodzi o laser to tak można go kupić tylko jak się ma konto w ING, bo zbiera się punkty za różne płatności i potem dzięki tym punktom można sobie kupić np: taki laser czy inny sprzęt Dopytaj jeszcze tego lekarza o laser i te guzki a najlepiej zrób sobie TSH, FT3 i FT4 albo jeszcze jest takie jedno badanie które pokazuje czy Twoja tarczyca jest jakoś chora (tylko nie pamiętam..), bo TSH nie zawsze pokazuje wszystkiego...
czarnulka8181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 21:12   #470
czarnulka8181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

Tak endokrynolog powiedział że nie ma przeciwskazań..ja od maja już nie biorę Thiamazolu (po 2.5 roku), ale nadal zażywam Propranolol 10mg. Moja tarczyca się powoli normuje i mam nadzieję, że już tak będzie cały czas, ale co miesiąc i tak robię badania i jeżdżę na kontrole.
A jeżeli chcesz kupić laser na bankujesz kupujesz to trzeba mieć konto w ING, kiedy robisz różne płatności kartą to wtedy zbierają Ci się punkty i z tych punktów potem można zakupić sobie np:laser.W sklepie internetowym kosztuje chyba 300zł drożej - około 1370zł z tego co pamiętam...
czarnulka8181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 20:39   #471
jesien21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: własny depilator laserowy

czesc,
ktoś używał może no!no! 8800? interesują mnie opinie na temat tego produktu.
jesien21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 16:05   #472
alloff
Raczkowanie
 
Avatar alloff
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: własny depilator laserowy

właśnie przestudiowałam prawie cały wątek, kheh, to było przedsięwzięcie, przymierzałam się do zakupu któregoś z tych urządzeń (depilatory laserowe - który?) i na podstawie Waszych wypowiedzi wybrałam jednak Rio i tu (uwaga) miła niespodzianka - są wyjątkowo tanie w Vitalabie zamówiłam IPL i już z niecierpliwością czekam
alloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 21:03   #473
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: własny depilator laserowy

Nie wiem czy wyjątkowo tanie,raczej standartowa cena
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 12:06   #474
Farey
Przyczajenie
 
Avatar Farey
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Wiadomości: 28
Dot.: własny depilator laserowy

Jakiś czas tutaj nie zaglądałam, ale swoje RIO użyuwałam regularnie co tydzień, jednak z pewną przerwą ze względu na wyjazd na wakacje i lekką opaleniznę. Teraz jednak już regularnie co tydzień laseruje nogi, pachy i bikini na 5. O dziwo nigdy się nie poparzyłam, czuję tylko ciepło, ale do zniesienia. Najgorzej jest na bikini, więc jak czasem czuję zbyt duże ciepło zmniejszam na 4. Muszę powiedzieć, że z pach pozbyłam się włosków trochę więcej niż 50 %. Tam chyba rezultaty są największe, bo regularnie i dokładnie ze względu na małą powierzchnię używałam lasera. Jeśli chodzi o to od koski do kolana są puste miejsce i właśnie po ostatnim laserowaniu w środę włoski zaczęły wypadać jak nigdy, na prawdę sporo ich wyleciało, więc czuję, że jeżeli dalej tak będzie to niedługo pozbędę się ich całkiem. Na udach nie ma większych rezultatów, ale to dlatego, ze tylko czasem je laseruję. Jednak teraz będę również częściej, bo przez włoski powstaje mi mnóstwo takich jakby krostek, nie umiem tego opisać, ale skóra nie jest gładka, a taka pełna małych góreczek, coś jak gęsia skórka. Z bikini jest najgorzej, ale tam musze się zprzynać, że dopiero ostatnio zaczęłam regularnie co tydzień się laserować, więc na rezultaty jeszcze poczekam. Gdzieniegdzie może jakieś włoski wypadły. Ogólnie jestem zadowolona, bałam się, że Rio w ogóle nie zadziała, a myślę, że jeżeli będę teraz regularnie go używałam to pozbędę się większości włosków.

Mam tylko takie pytanie, bo na nogach zwłaszcza, mam wrażenie, że po wypadniętych włoskach mam takie czarne kropeczki i czasem gdy przycisnę to wyskoczy taki mały włosek. Myślę, że to są te wypalone tylko ukruszyły się z wierzchu, a to co zostało pod skórą, skóra traktuje jako ciało obce i go wypycha. Też miałyście coś takiego?
__________________
` silience is the loudest scream.
Farey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 17:05   #475
_sunny
Raczkowanie
 
Avatar _sunny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 94
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny czy warto kupić taki depilator laserowy?

Zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia na raty i nie wiem czy lepiej kupić takie cudo czy udać się na depilacje do salonu?

Jakiej firmy i jaki model będzie najlepszy? Remington?

Czy taki depilator usunie włosy/albo chociaż ich część na zawsze?

Czy nadaje się on do depilacji bikini - ale tej zwanej w salonach ''bikini głębokie''?

Czy ból będzie większy niż depilatorem? Na depilator jestem odporna, a raczej na ból


_sunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:07   #476
Erythrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny mam do was pytanie na temat RIO IPL PRO
Nigdzie go nie można dostać! Gdzieś na jednej ze stron jest informacja że zostal wycofany.
Wiecie może o co chodzi?
Pisałam do trzech sklepów internetowych które maja go w ofercie, ale żaden nie odpisał...

Na ebayu jest jeszcze kilka sztuk, ale najbardziej mnie nurtuje dlaczego zostal wycofany?! Nie chciałabym się rzucać na produkt który okaże sie wadliwy. W takiej sytuacji zostanie mi tylko RIO IPL 8000, ale czytalam tutaj że jest on slabszy, a biorąc pod uwage moją czarną gruba szczecinę i jasną karnację to wolałabym uderzyć największym kalibrem...

A no i jeszcze ten my me elos. Jest o 1/3 droższy niby ma większą skuteczność (w teorii) ale jak to jest naprawdę. Widziałam na forum o n im może ze dwa wpisy. Może któraś jeszcze używala lub zna kogoś kto taki zakupił? Będe wdzięczna za info
Erythrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 10:50   #477
Erythrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
Dot.: własny depilator laserowy

Mam do was pytanie o RIO IPL PRO...
Nigdzie nie jest dostepny, wszędzie braki w magazynach...
Na jednej ze stron nawet wyczytałam informację że jest wycofany (!), czy któraś z was orientuje sie może dlaczego?
Pisałam do kilku sklepów zapytanie jednak nie otrzymałam odpowiedzi...
Na e-bay'u jest jeszcze kilka sztuk ale nie wiem czy jest sens kupować jeśli coś z tymi depilatorami jest nie tak, zawsze to trudniej ze zwrotem i koszty większe niż jesli kupi sie w kraju.
Zastanawiam się też nad IPL 8000 ale czytałam tu że ma mniejszą moc a dla mnie (gruba czarna szczecina i jasna karnacja) potrzebna jest jak największa moc

No i czy może ma juz ktos więcej informacji o ME MY ELOS?
Widziałam może ze dwa wpisy o nim, a rzetelnych recenzji w necie też brak. W sumie (teoretycznie) wygląda na najmocniejszy + to połączenie z RF bardziej zachęca, ale kosztuje 1/3 więcej niż RIO i do tego lampa mniej wydajna więc szkoda by mi było kasy jakby się okazało że wcale mocniej nie działa i nie daje lepszych efektów
Erythrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 15:33   #478
keylle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: własny depilator laserowy

HEJ!A czy któras z was używa może VENUS GILETTE NASKED SKIN IPL SYSTEM?Jest to nowosc i jest dosc drogi ale czasem warto zapłacic wiecej więc jesli ktoras z was go uzywa to prosze o opinie
keylle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 20:46   #479
czarnulka8181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Farey Pokaż wiadomość
Jakiś czas tutaj nie zaglądałam, ale swoje RIO użyuwałam regularnie co tydzień, jednak z pewną przerwą ze względu na wyjazd na wakacje i lekką opaleniznę. Teraz jednak już regularnie co tydzień laseruje nogi, pachy i bikini na 5. O dziwo nigdy się nie poparzyłam, czuję tylko ciepło, ale do zniesienia. Najgorzej jest na bikini, więc jak czasem czuję zbyt duże ciepło zmniejszam na 4. Muszę powiedzieć, że z pach pozbyłam się włosków trochę więcej niż 50 %. Tam chyba rezultaty są największe, bo regularnie i dokładnie ze względu na małą powierzchnię używałam lasera. Jeśli chodzi o to od koski do kolana są puste miejsce i właśnie po ostatnim laserowaniu w środę włoski zaczęły wypadać jak nigdy, na prawdę sporo ich wyleciało, więc czuję, że jeżeli dalej tak będzie to niedługo pozbędę się ich całkiem. Na udach nie ma większych rezultatów, ale to dlatego, ze tylko czasem je laseruję. Jednak teraz będę również częściej, bo przez włoski powstaje mi mnóstwo takich jakby krostek, nie umiem tego opisać, ale skóra nie jest gładka, a taka pełna małych góreczek, coś jak gęsia skórka. Z bikini jest najgorzej, ale tam musze się zprzynać, że dopiero ostatnio zaczęłam regularnie co tydzień się laserować, więc na rezultaty jeszcze poczekam. Gdzieniegdzie może jakieś włoski wypadły. Ogólnie jestem zadowolona, bałam się, że Rio w ogóle nie zadziała, a myślę, że jeżeli będę teraz regularnie go używałam to pozbędę się większości włosków.

Mam tylko takie pytanie, bo na nogach zwłaszcza, mam wrażenie, że po wypadniętych włoskach mam takie czarne kropeczki i czasem gdy przycisnę to wyskoczy taki mały włosek. Myślę, że to są te wypalone tylko ukruszyły się z wierzchu, a to co zostało pod skórą, skóra traktuje jako ciało obce i go wypycha. Też miałyście coś takiego?



do Farey od Czarnulki
Ja akurat nie miałam takich czarnych kropeczek i nie widziałam żeby się mi kruszyły...po prostu przy kolejnym goleniu nóg maszynką i ponownym odrastaniu widziałam, że rośnie ich coraz mniej. Kup sobie taką rękawicę (np:w Rosmanie około 10zł, ale taką twardą i ostrą) nio i myj się taką rękawicą i zobaczysz że skóra będzie gładsza i nie będziesz mieć żadnych krostek. Przed laserową depilacją nie można robić podobno peelingów przez około 2 tygodnie, ale z tego co widzę, to rękawica jakoś mi nie zaszkodziła. Jak masz przerwę w depilacji laserem, to zrób sobie peeling ciała z soli - to jest najlepszy peeling jaki może być, zabija wszystkie zarazki, wysusza te wszystkie pryszcze i zaskórniki, czy krostki (zmieszaj na ręce sól z małą ilością żelu pod prysznic i się masuje). Skóra po takim peelingu z soli jest naprawdę gładka, a peeling kupiony ze sklepu nie działa tak na mnie jak ten z soli Zobaczysz, że po pewnym czasie nie będziesz mieć takich czarnych kropek i wrastających włosków - ja przynajmniej nie mam, bikini mam cudowne
Pozdrawiam serdecznie
czarnulka8181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 20:59   #480
czarnulka8181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez _sunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy warto kupić taki depilator laserowy?

Zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia na raty i nie wiem czy lepiej kupić takie cudo czy udać się na depilacje do salonu?

Jakiej firmy i jaki model będzie najlepszy? Remington?

Czy taki depilator usunie włosy/albo chociaż ich część na zawsze?

Czy nadaje się on do depilacji bikini - ale tej zwanej w salonach ''bikini głębokie''?

Czy ból będzie większy niż depilatorem? Na depilator jestem odporna, a raczej na ból




Depilator laserowy nie sprawia bólu jak zwykły depilator, który wyrywa włoski z cebulką. Do lasera musisz ogolić sobie maszynką włoski i potem możesz się naświetlać laserem, on tak jakby pali te cebulki, osłabia je i włoski z czasem stają się słabsze, wypadają aż w końcu przestają wyrastać (oczywiście nie na stałe, tego nawet depilator w Salonie kosmetycznym nie gwarantuje). Jeżeli Cię stać na laser u kosmetyczki to możesz skorzystać, ale koszty są ogromne, bo musisz powtarzać zabieg np: na nogi około 6 do 10 razy, bo każdy włos jest inny i na każdego laser inaczej działa. Dlatego jak chcesz depilować laserem całe nogi, bikini, pachy i ręce to koszty będę niewyobrażalne...Ja mam taki domowy depilator Rio 8000 i jestem zadowolona - użyłam go 5 razy i już mogę powiedzieć, że mam spokój, ale po wakacjach jeszcze trochę się polaseruje by być całkiem gładką Też szukałam lasera i po przeczytaniu opinii na tym forum zdecydowałam sie jednak na rio, a reminkton ktoś odradzał, więc nawet nie oglądałam ile kosztuje. Poczytaj sobie więcej na tym forum, dziewczyny naprawdę dużo tutaj napisały o swoich doświadczeniach z depilatorem laserowym. Jeżeli chodzi o depilację bikini głębokiego, to w salonie Ci takiego nie zrobią - przynajmniej tu dziewczyny pisały, że kosmetyczka omijała to bikini. Ja zakrywam się tam gdzie trzeba i pstrykam laserem Tak jak wspomniałam, po 5 razach moje bikini wymaga depilacji raz w tygodniu, we wrześniu gdy opalenizna troszkę zniknie zastosuje laser ponownie by nie depilować się w ogóle
czarnulka8181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.