Panie w dresach. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-29, 15:30   #61
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Panie w dresach.

Mi dres pasuje na spacer do lasu,na rower,do osiedlowego sklepu po bułki,ale na zakupy do miasta nie za bardzo.
Jednak coraz częściej widze kobiety,które chodzą sobie w dresach po ulicach i mi to nie przeszkadza.
Ogólnie ortalionowe dresy dla mnie są okropne i kojarzą sie z modą na disco polo.
Za to te welurowe są bardzo fajne,ale w domowym zaciszu
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 16:20   #62
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: Panie w dresach.

Huhu jaka wojna sie zrobiła.Powiem tak, na obcasach chodzic nie umiem- nie chce pajacowac jak to wiele dziewczyn robi. Ida po chodniku nei bardzo wiedza jak sie zachowac,ale udaje kogos kim nie sa. Chcialabym w takowych umiec chodzic, jednak mam jesczez pare lat zanim "rzeczywstosc" badz zawod zmusi mnie do tego. Mam dopiero 16 lat, chodze do liceum [wlascwie zaraz ide], prowadze "sportowy tryb zycia" mam codziennie treningi muay thai,jestem ciagle zabiegana. Spodniczki nosze,owszem ale wtedy kiedy jest na to pora-lato w zime raczej leza w szafie. Dlaczego mam nei nosic wygodnych i na swoj sposob "sexi" dresow? Dla mnei chore jest polaczenie bialego ze zlotem szczegolnei w nadmiarze uwielbiane przez wszechobecne discotrzaski. Slucham i hiphopu i techna i nie wydaje mi sie aby mialo to jakikolwiek wplyw na to,co mi sie podoba. W kwestii ubran oczywiscie. Zapomnialam jeszcze dodac,ze nienawidze oklepanego polaczenia "dzinsy& t-shirt&bluza&plecak&adidas y". Nosze albo dzinsy/czarne materialowe spodnie do eleganckich bluzek,balerinek,a do tego skorzanej torby, albo dresy, bluze z kapturem i torbe sportowa. heheh troche zakrecilam ;d Mam nadzieje, ze mnie zrozumiecie. Dla mnie dres jest forma wygodna,a takze dosyc "bezpiecznym" sposobem na odroznienie sie od calosci.
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 23:04   #63
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Panie w dresach.

e j .. no spoko dresy z materialu sa OK czlowiek czuje sie jak dzieciak z brooklinu nie wspomne ze oryginalnie gdzie co druga laska w kolo na tyleczku ma dzinsy - nuda ?

ostatnio zakupilam sobie dresy nike materialowe ahaha ale sa wyczepiste bo czarne i konkretnie do szkoly z bluza z kapturem na rozsuwek czy normalna moro - mozna sobie nerwowac inaczej psorow ktorzy stanowczo mówia stop dres paniom aahahah a ja lache klade bo wygoda liczy sie ot co ) PoZdRo
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 23:09   #64
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Panie w dresach.

Dres is ok góra praktycznie wszędzie a dół po domu, ewentualnie po bulki do sklepu.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 00:08   #65
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: Panie w dresach.

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
e j .. no spoko dresy z materialu sa OK czlowiek czuje sie jak dzieciak z brooklinu nie wspomne ze oryginalnie gdzie co druga laska w kolo na tyleczku ma dzinsy - nuda ?

ostatnio zakupilam sobie dresy nike materialowe ahaha ale sa wyczepiste bo czarne i konkretnie do szkoly z bluza z kapturem na rozsuwek czy normalna moro - mozna sobie nerwowac inaczej psorow ktorzy stanowczo mówia stop dres paniom aahahah a ja lache klade bo wygoda liczy sie ot co ) PoZdRo

BAAAAAAAAAAARDZO MADRA DZIEWUSZKA
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 09:15   #66
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Panie w dresach.

pewnie że tak
antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 10:03   #67
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: Panie w dresach.

Jutro popatrze na rozpoczeciu roku po mojej nowej skzole czy ktos wyglada normalne, bo z tego co sie orientuje to saaaaaaaame brudasy z kostkami w glanach i z tlustymiw losami chodza Ale jak znajde jakiegos sojusznika,najlepiej w klasie to chyba kupie te szmaciane dresy, namowie sojusznika na to samo i bedziemy razem walczyc z nauczycuielami i brudasami
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 10:27   #68
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Panie w dresach.

Cytat:
Napisane przez kasiuuunia_ol Pokaż wiadomość
Jutro popatrze na rozpoczeciu roku po mojej nowej skzole czy ktos wyglada normalne, bo z tego co sie orientuje to saaaaaaaame brudasy z kostkami w glanach i z tlustymiw losami chodza Ale jak znajde jakiegos sojusznika,najlepiej w klasie to chyba kupie te szmaciane dresy, namowie sojusznika na to samo i bedziemy razem walczyc z nauczycuielami i brudasami
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 10:31   #69
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Panie w dresach.

Cytat:
Napisane przez kasiuuunia_ol Pokaż wiadomość
Jutro popatrze na rozpoczeciu roku po mojej nowej skzole czy ktos wyglada normalne, bo z tego co sie orientuje to saaaaaaaame brudasy z kostkami w glanach i z tlustymiw losami chodza Ale jak znajde jakiegos sojusznika,najlepiej w klasie to chyba kupie te szmaciane dresy, namowie sojusznika na to samo i bedziemy razem walczyc z nauczycuielami i brudasami

nie nastawiaj sie tak
ja jak poszlam do LO to wygladalam jakbym sie urwala wlasnie ze szkolki niedzielnej, a moimi najlepszymi kolezankami zostaly: Lrara-solara vel technotrzask, diva i wyzej wspomniany przez ciebie "brudas". Czasem pod strojem kryja sie bardzo wartosciowi ludzie, zwlaszcza jak ma sie 16 lat
Dzis wygladamy juz bardziej standardowo, a przyjazn zostala
wybaczcie off topic
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 10:34   #70
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Panie w dresach.

Cytat:
Napisane przez kasiuuunia_ol Pokaż wiadomość
Jutro popatrze na rozpoczeciu roku po mojej nowej skzole czy ktos wyglada normalne, bo z tego co sie orientuje to saaaaaaaame brudasy z kostkami w glanach i z tlustymiw losami chodza Ale jak znajde jakiegos sojusznika,najlepiej w klasie to chyba kupie te szmaciane dresy, namowie sojusznika na to samo i bedziemy razem walczyc z nauczycuielami i brudasami
Brudasami? Witki mi opadły normalnie
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 10:37   #71
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Panie w dresach.

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Brudasami? Witki mi opadły normalnie
Mi opadło wszystko co się da... jak widać dla niektórych brudasy to ludzie w glanach i z kostkami... Kasiuunia, zapytaj ich o to czy się myją to się dowiesz czy to brudasy(nie sądze) bo po stroju raczej higieny nie masz prawa oceniać.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 10:58   #72
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: Panie w dresach.

Mozecie sadzic co chcecie na temat tych ludzi, ale cale gimnazjum prowadzilam z takimi wojne,szczeoglnei z jedna- corka szefowej sekretariatu, rozpiszczona i bezczelna, nie moglam jej nic odpowiedziec ani zrobic,bo jej matka stanelaby na glowie zbeym wyleciala. Wiec na milsze okreslenie tych ludiz mnie po prostu NIE STAĆ.
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 11:01   #73
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Panie w dresach.

Cytat:
Napisane przez kasiuuunia_ol Pokaż wiadomość
Mozecie sadzic co chcecie na temat tych ludzi, ale cale gimnazjum prowadzilam z takimi wojne,szczeoglnei z jedna- corka szefowej sekretariatu, rozpiszczona i bezczelna, nie moglam jej nic odpowiedziec ani zrobic,bo jej matka stanelaby na glowie zbeym wyleciala. Wiec na milsze okreslenie tych ludiz mnie po prostu NIE STAĆ.
No ok jedna dziewczyna jest niemiła to już można określać wszystkich podobnie ubranych ludzi brudasami... ciekawe podejście sorry za OT
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 11:03   #74
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Panie w dresach.

ja tam dresiki to tylko po domciu albo na silownie

a co do brudasow..gdybys ujrzala mojego kolege" brudasa" w glanach i z dlugimi piorami moglabys pasc i zbierac zeby..to najprzystojniejszy koles na swiecie i ma czarne oczy plus blond naturalne wlosy;] ANIOL;] i ladnie pachnie
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 11:05   #75
NaRtEcZkA
Rozeznanie
 
Avatar NaRtEcZkA
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 513
Dot.: Panie w dresach.

Zdecydowanie TAAKLUZ i WYGODA...
__________________
..Miesiąc w Indiach jej marzeniem jest, sama tam pojedzie, wróci też~A.D

Hindi

..BOnnie Parker and Clyde Barrow
..Nie ma niiic, w co mógłbyś wierzyć~A.D

L.F Scolari!
NaRtEcZkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 11:15   #76
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: Panie w dresach.

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
ja tam dresiki to tylko po domciu albo na silownie

a co do brudasow..gdybys ujrzala mojego kolege" brudasa" w glanach i z dlugimi piorami moglabys pasc i zbierac zeby..to najprzystojniejszy koles na swiecie i ma czarne oczy plus blond naturalne wlosy;] ANIOL;] i ladnie pachnie
Wyjatek potwierdzajacy regule


Dziewczyny ja z takimi ludzmi sie sila rzeczy nie lubie, oni mnei nienawidza za dresy i hip-hoip ja za ich glany,kostki i dlugie wlosy.
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 11:20   #77
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Panie w dresach.

Cytat:
Napisane przez kasiuuunia_ol Pokaż wiadomość
Wyjatek potwierdzajacy regule


Dziewczyny ja z takimi ludzmi sie sila rzeczy nie lubie, oni mnei nienawidza za dresy i hip-hoip ja za ich glany,kostki i dlugie wlosy.
W moim liceum też były spory tzw. kwiaty i metale kontra skatesy itp.
Na szczęście z tego się wyrasta, na studiach tego nie ma a ja chociaż uwielbiam styl oldschool i hiphop to nigdy nie miałam nic do ludzi w glanach pozdrawiam
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 11:33   #78
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Panie w dresach.

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Mi dres pasuje na spacer do lasu,na rower,do osiedlowego sklepu po bułki,ale na zakupy do miasta nie za bardzo.
Jednak coraz częściej widze kobiety,które chodzą sobie w dresach po ulicach i mi to nie przeszkadza.
Ogólnie ortalionowe dresy dla mnie są okropne i kojarzą sie z modą na disco polo.
Za to te welurowe są bardzo fajne,ale w domowym zaciszu
Zgadzam się.Ja podobnie Generalnie to w zadnym innym kraju nie zauwazylam takiej ilości "wypacykownaych", ubranych w mega szpilki kobiet kupujących warzywa i inne na bazarach....
U mnie dres -na zakupach,spacerze ,w domu ,w samochodzie w drodze na fitness.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 11:48   #79
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Panie w dresach.

Dresy welurowe - mogą byc, ale nie do centrum,ani do szkoly,chyba ze sama bluza.
Dresy ortalionowe...kojarzą mi sie z drechami i zazwyczaj na takie dziewczyny w dresach az strach spojrzec, bo ci przywalą
Co do brudasów - tak myslalam ze jestes jakąs mało tolerancyjna osoba, zanim jeszcze dojechalam do konca topiku i przeczytalam o "twojej i ich nienawisci"
Idziesz może do LO1?
Mam nadzieje ze wyrośniesz z takiego myslenia, w sumie masz dopiero 16 lat, z moich obserwacji wynika jednoznacznie ze te "brudasy" o których ty mowisz to najspokojniejsi ludzie na swiecie, za moich czasów chodzilo sie duzo po parkach itd, strach było zobaczyc kogos w dresie itd,ale jesli sie zobaczylo kogos w kostce to wiadomo było ze to ktos przyjazny,podzieli sie wszystkim co ma
I żeby nie było, nie jestem metaluchem, ani nie mam wśród nich raczej znajomych, tylko uwazam ze jestes niesprawiedliwa, bo macie dopiero 16 lat,czyli tak czy siak,czy disco-laski,czy metaluchy, czy pseudo-hiphopowcy -- i tak zachowujecie sie w wiekszosci po prostu jak dzieci
To nie ma byc obrazliwe z mojej strony tylko po prostu uwazam,ze wiekszosc (nie mowie wszyscy) dopoki nie dorosna do pewnych "przesłań" swojej "subkultury" to są jej pseudo-wyznawcami
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 12:06   #80
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Panie w dresach.

kocham dresy,wiekszosc mojej szafy zajmuje wasnie odziez sportowa
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 12:32   #81
anilachimm
Raczkowanie
 
Avatar anilachimm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Różowy blok z widokiem na silos
Wiadomości: 472
GG do anilachimm
Dot.: Panie w dresach.

do ogródka , na spacer tak
__________________

anilachimm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 13:42   #82
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Panie w dresach.

Cytat:
Napisane przez kasiuuunia_ol Pokaż wiadomość
Wyjatek potwierdzajacy regule


Dziewczyny ja z takimi ludzmi sie sila rzeczy nie lubie, oni mnei nienawidza za dresy i hip-hoip ja za ich glany,kostki i dlugie wlosy.
Spoko, nie zmienię Twojego sposobu myślenia. Mnie denerwuje uogólnianie- bardzo powszechne w naszym społeczeństwie.

przepraszam za OT, ale musiałam.
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 14:11   #83
spark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 127
Dot.: Panie w dresach.

Myślę, że możesz je spokojnie nosić, nawet po mieście, o ile tylko czujesz się z tym dobrze. W końcu najważniejsza jest wygoda i to, co się Tobie podoba
spark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 14:26   #84
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Panie w dresach.

brudasy?? szok..... szczęka opada.... a wszyscy niby tacy tolerancyjni teraz.....
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 15:01   #85
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: Panie w dresach.

Cytat:
Napisane przez Provocateur Pokaż wiadomość
Dresy welurowe - mogą byc, ale nie do centrum,ani do szkoly,chyba ze sama bluza.
Dresy ortalionowe...kojarzą mi sie z drechami i zazwyczaj na takie dziewczyny w dresach az strach spojrzec, bo ci przywalą
Co do brudasów - tak myslalam ze jestes jakąs mało tolerancyjna osoba, zanim jeszcze dojechalam do konca topiku i przeczytalam o "twojej i ich nienawisci"
Idziesz może do LO1?
Mam nadzieje ze wyrośniesz z takiego myslenia, w sumie masz dopiero 16 lat, z moich obserwacji wynika jednoznacznie ze te "brudasy" o których ty mowisz to najspokojniejsi ludzie na swiecie, za moich czasów chodzilo sie duzo po parkach itd, strach było zobaczyc kogos w dresie itd,ale jesli sie zobaczylo kogos w kostce to wiadomo było ze to ktos przyjazny,podzieli sie wszystkim co ma
I żeby nie było, nie jestem metaluchem, ani nie mam wśród nich raczej znajomych, tylko uwazam ze jestes niesprawiedliwa, bo macie dopiero 16 lat,czyli tak czy siak,czy disco-laski,czy metaluchy, czy pseudo-hiphopowcy -- i tak zachowujecie sie w wiekszosci po prostu jak dzieci
To nie ma byc obrazliwe z mojej strony tylko po prostu uwazam,ze wiekszosc (nie mowie wszyscy) dopoki nie dorosna do pewnych "przesłań" swojej "subkultury" to są jej pseudo-wyznawcami
Tak ide do lo1, byc moze z tego wyrosne-czas pokaze. Jednak nienawisc to niektorych ludzi/subkultur/organow nigdy mi sie nie "wylaczy". Moze taki charakter,moze czysta glupota. Co do ludzi w parkach, nie mam zaufania ani do tych w dresach, ani do tych w glanach ;]

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
brudasy?? szok..... szczęka opada.... a wszyscy niby tacy tolerancyjni teraz.....
Jaka tolerancja? Jestes ccholernie nietolerancyjna i podkreslam to zawsze,ale nie znasz mnie wiec skad mozesz wiedziec. W innym watku, kiedy powiedzialam, ze nie lubie murzynow tez wsyzscy mnei napadli. BEZWZGLEDNEJ TOLERANCJI-STANOWCZE NIE!!!
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 15:13   #86
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Panie w dresach.

a po czym wnioskujesz, że ja jestem nietolerancyjna? ja powiedziałam, że nie podobają mi się dresy poza domem, a nie, że ktoś tam jest brudny i z tłustymi włosami... To jest róznica, wyrażam swoje zdanie, nie obrażam innych.... Ale myślę, że jesteś jeszcze młoda i wszystko przyjdzie z czasem... albo i nie....
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 15:21   #87
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Panie w dresach.

Też sie uczyłam w LO1, moje najlepsze lata w życiu, powodzenia
A co do dzieci-kwiatów i metaluchów w Jedynce, to tak bylo kiedyś, jak ja tam przyszłam to byłam w szoku, bo nie znałam wczesniej takich osób, gitary na przerwach, bębenki, nie trzymałąm sie z nimi ale to miało pewien swój specyficzny klimat, potem z przyjściem coraz to młodszych roczników ten klimat padł śmiercią naturalną....
Ehh z jaką chęcia bym wróciła do czasów liceum
A żeby nie było off topa to musze powiedziec ze jak patrze na te dresy to mam ochote sie zapisac na siłownie http://www.allegro.pl/item239333989_...rozmiar_l.html
Z tym ze powinny byc dłuzsze- i góra i dół
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 15:24   #88
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Panie w dresach.

Nosić to w czym się człowiek dobrze czuje i tyle.
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 17:18   #89
szaaaalona
Raczkowanie
 
Avatar szaaaalona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 437
Dot.: Panie w dresach.

Bluza dresowa praktycznie wszędzie w chłodniejsze dni czy wieczory - kiedy jest ładna, kolorowa... Dresowe spodnie... takie welurowe - po domu, na wf, spacer z psem, do pobliskiego sklepiku... Do miasta - jak ktoś lubi to okej, ja jednak preferuje jeansy
A ortalionowe dresy to mi się kojarzą z takimi disco-dresiarzami i w zyciu bym w takich nie wyszła

Cytat:
Napisane przez kasiuuunia_ol Pokaż wiadomość
(...)
Jaka tolerancja? Jestes ccholernie nietolerancyjna i podkreslam to zawsze,ale nie znasz mnie wiec skad mozesz wiedziec. W innym watku, kiedy powiedzialam, ze nie lubie murzynow tez wsyzscy mnei napadli. BEZWZGLEDNEJ TOLERANCJI-STANOWCZE NIE!!!
Co do tego to muszę się poporstu wypowiedzieć. Śledzę Twoje posty od dłuższego czasu i czasem się zastanawiam, czy tylko chcesz się na forum wykreować na osobę tak nietolerancyjną, wręcz rasistkę (wątek w którym poruszany był temat czarnych), czy jesteś taka naprawdę? Bo to wręcz przerażające Moja zacofana ideologicznie prababcia była bardziej tolerancyjna

Masz rację bezwzględnej tolerancji stanowcze nie - l dlatego jestem przeciw mordercom, pedofilom, gwałcicielom, zoofilom, ludziom krzywdzacych innych ludzi czy zwierzęta dla przyjemności własnej - jednym słowem, wszystko co odbiega od powszechnie uznawanej normy, szkodzi innym i jest jakże dla innych krzywdzące.
Ale nigdy nie powiem nie gejom, lesbijkom, czarnym.... Bo to tacy sami ludzie jak my, żyją, nikomu nie przeszkadzając, nie szkodząc, mają takie same prawa jak my. Tak samo metale, punki, ci uważani przez Ciebie za brudasów, to emo, którego tak nie cierpisz, a nawet Ci dresiarze.
__________________
'Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak... mów tak;
I chociaż czas pewnie odmieni kiedyś nas - mów tak... '


Adaś
szaaaalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 18:10   #90
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Panie w dresach.

Cytat:
Napisane przez szaaaalona Pokaż wiadomość
Bluza dresowa praktycznie wszędzie w chłodniejsze dni czy wieczory - kiedy jest ładna, kolorowa... Dresowe spodnie... takie welurowe - po domu, na wf, spacer z psem, do pobliskiego sklepiku... Do miasta - jak ktoś lubi to okej, ja jednak preferuje jeansy
A ortalionowe dresy to mi się kojarzą z takimi disco-dresiarzami i w zyciu bym w takich nie wyszła



Co do tego to muszę się poporstu wypowiedzieć. Śledzę Twoje posty od dłuższego czasu i czasem się zastanawiam, czy tylko chcesz się na forum wykreować na osobę tak nietolerancyjną, wręcz rasistkę (wątek w którym poruszany był temat czarnych), czy jesteś taka naprawdę? Bo to wręcz przerażające Moja zacofana ideologicznie prababcia była bardziej tolerancyjna

Masz rację bezwzględnej tolerancji stanowcze nie - l dlatego jestem przeciw mordercom, pedofilom, gwałcicielom, zoofilom, ludziom krzywdzacych innych ludzi czy zwierzęta dla przyjemności własnej - jednym słowem, wszystko co odbiega od powszechnie uznawanej normy, szkodzi innym i jest jakże dla innych krzywdzące.
Ale nigdy nie powiem nie gejom, lesbijkom, czarnym.... Bo to tacy sami ludzie jak my, żyją, nikomu nie przeszkadzając, nie szkodząc, mają takie same prawa jak my. Tak samo metale, punki, ci uważani przez Ciebie za brudasów, to emo, którego tak nie cierpisz, a nawet Ci dresiarze.
POPIERAM!
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.