w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-08-27, 14:26   #1
maarttt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 231

w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.


co robicie z wlosami na noc ? niestety nie mam mozliwosci mycia wlosow codzinnie rano przed szkola, a szkoda bo po umyciu sa swietne, fajnie sie kreca i sa puszyste i z takimi klade sie spac a rano nie sa nawet w polowie takie ladne... sa oklapniete prawie w ogole nie skrecone, nic tylko je rozczesac i yprostowac.... co zrobic zeby fryzura byla trwalsza? ma ktos podobny problem?
moze rano poprobowac je zmoczyc nieco plus suszarka plus formowanie je w loki reka?
tak je suusze..

nie wiem co robic bo od tego prostowania to zwariuje! nie chce niszczyc wlosow, a uwiezcie ze musze;(
maarttt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 14:33   #2
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Te¿ bym siê chêtnie dowiedzia³a, czy s± jakies fajne triki na zachowanie fryzury jako-tako przez noc. Ja w³osy mam proste, ale po myciu i wysuszeniu siê ¶wietnie uk³adaj±, grzywka idealna, no wszystko. A rano nic siê komplenie nie ukladaj±, ech
hula_hula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 15:19   #3
Carrousel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 172
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

U mnie jest z kolei na odwrót, jak siê trochê 'ule¿±', to w³a¶nie lepiej siê uk³adaj± ;D
Carrousel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 17:10   #4
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 389
GG do Miriam19
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

O ja te¿ chcia³abym wiedzieæ czy istnieje na to z³oty ¶rodek Jak umyje w³osy i wysuszê wieczorem to s± ¶wietne, proste bez prostowanicy. K³adê siê spaæ, wstajê-w³osy pokrêcone, takie przyklapniêtê i jakby wytargane. Wogóle siê nie uk³adaj±, nie idzie ich wyprostowaæ A rano to mo¿e i czas bym znalaz³a na mycie i uk³adanie w³osów, ale leñ jestem straszny i mi siê nie chce A poza tym lubiê [dziêki w³osomaniaczkom] d³u¿ej z jakim¶ mazid³em na g³owie posiedzieæ, a rano to ju¿ na tyle czasu nie ma.
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 18:01   #5
TheGirlWhoWasDeath
Raczkowanie
 
Avatar TheGirlWhoWasDeath
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

ja jak umyje, od¿ywie, wysusze na szczotce wieczorem i polakieruje to czasem wi±¿e warkocz i rano siê prawie nówki xD

a dzisiaj rano mia³am szope oczywiscie to najpierw spryska³am obwicie od¿ywk± a pózniej troche modelowalam = szczotka okr±g³a+suszarka + lakierr du¿o lakieruuu ;P ³adne by³y prawie ca³y dzieñ
TheGirlWhoWasDeath jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 21:08   #6
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 464
GG do illegale
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Ja nak³adam na umyte i suche w³osy pêdzlem do pudru m±ke. Rano sa ¶wie¿e, nieoklapniête, a nadmiaru m±ki absolutnie nie ma. W³osów nie mam potem matowych. U mnie siê sprawdza
(nak³adam tylko na skalp)
Mo¿na spróbowaæ innego pudru, pudru do higieny intymnej, pudru dla dzieci, jakiego¶ nieu¿ywanego do twarzy... ja u¿ywa³am narazie tylko m±ki i znienawidzonego pudru Miss Sporty i jestem ukontentowana efektami
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynno¶æ tarczycy zaburzenia od¿ywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu od¿ywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 21:48   #7
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez illegale Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nak³adam na umyte i suche w³osy pêdzlem do pudru m±ke. Rano sa ¶wie¿e, nieoklapniête, a nadmiaru m±ki absolutnie nie ma. W³osów nie mam potem matowych. U mnie siê sprawdza
(nak³adam tylko na skalp)
Mo¿na spróbowaæ innego pudru, pudru do higieny intymnej, pudru dla dzieci, jakiego¶ nieu¿ywanego do twarzy... ja u¿ywa³am narazie tylko m±ki i znienawidzonego pudru Miss Sporty i jestem ukontentowana efektami
O kurcze Ale co takiego ta m±ka robi? Pierwsze s³yszê No, ale przez Wiza¿ to siê ró¿ne cuda przewijaj±
hula_hula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 21:54   #8
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 529
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

A ja po prostu spinam w³osy - zbieram je tak na wysoko¶ci ucha w kitkê i zapinam klamr±, ale w dó³, a nie do góry (¿eby siê nie odkszta³ci³y). Nie wiem, czy kto¶ zrozumie, o co chodzi - w razie czego mogê zrobiæ fotkê . Zauwa¿y³am, ¿e ten sposób jest naprawdê dobry, bo w³osy siê nie wywijaj± i nie przyklapuj±.
aanika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 22:04   #9
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Ale jak± klamr±? Nie ci¶nie Ciê to w nocy? Mnie to by zaraz co¶ uwiera³o... je¶li mo¿esz, proszê o fotkê
hula_hula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 22:14   #10
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 464
GG do illegale
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

hula_hula m±ka (skrobia) poch³ania nadmiar sebum i w³osy nie s± t³uste. Dziêki niej mogê umyæ w³osy co dwa dni. No i s± takiej uniesione od nasady, a nie przyklapniête, bo nie ma na nich tego ³oju...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynno¶æ tarczycy zaburzenia od¿ywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu od¿ywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 22:19   #11
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Dziêki, spróbujê
hula_hula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 22:24   #12
Nicky UK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomo¶ci: 47
GG do Nicky UK
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Ja te¿ kiedy¶ mia³am problem z oklapniêtymi w³osami, które mi siê w ogóle nie chcia³y uk³adaæ po nocy. Znalz³am na to dwa sposoby.

Pierwszym - wieczorem po umyciu w³osów wklepywa³am w moje wilgotne k³aczki piankê i nak³ada³am na nie wa³ki i z nimi spa³am. Nie narzeka³am na jako¶æ snu, mimo, ze wa³ki by³y ca³kiem spore. Rano je zdejmowa³am, rozprostowywa³am koñce prostownic± i viola! Moje w³oski by³y piêknie uniesione. Potem spryskac troche lakierem i fryzurka siê trzyma³a. Kole¿anki mnie siê zawsze pyta³y jak to robie, ¿e moje w³osy zawsze s± uniesione i tak ³adnie wygl±daj±.

Drugi sposób jest bardziej leniwy - oczywi¶cie po umyciu, nak³ada³am na wilgotne w³osy troche pianki i ¿elu, który nie skleja w³osów,a w³a¶ciwie t± piankê wgniata³am we w³osy zeby mi sie zrobi³y fale. Potem na noc zwi±zywalam w³osy tak ¿eby by³y jescze bardziej potargane. Przez sen tez sie troche potarnosz± jak siê kto¶ du¿o wierci i rano rozwi±zywa³am, Poprawialam troche i mi sie tak fajnie krêci³y.

Potem zaniecha³am tych metod jako ¿e myjê w³osy codziennie rano...
Nicky UK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-28, 08:01   #13
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 3 477
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

ja mam proste wlosy za lopatki i najczesciej zwiazuje je ciasno w kitke u gory glowy , potem rano sa proste dalej blyszcza sa podniesione i maja lekkie fale po sladach po gumce :P ale wole wstac 20 minut wczesniej i je umyc bo to daje najlepszy efekt
__________________
Nie mo¿esz zmieniæ wszystkiego.
Mo¿esz za to zmieniæ jedn±, ma³± rzecz.
I tak to dzia³a.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-28, 08:20   #14
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 529
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez hula_hula Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jak± klamr±? Nie ci¶nie Ciê to w nocy? Mnie to by zaraz co¶ uwiera³o... je¶li mo¿esz, proszê o fotkê
Nic mi nie przeszkadza, bo klamra jest wystarczaj±co wysoko i nie le¿ê na niej
Za³±czam fotkê - proszê siê nie ¶miaæ z ró¿owej spinki, inne mi siê po³ama³y
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 032.jpg (170,4 KB, 684 za³adowañ)
aanika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-28, 10:32   #15
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 389
GG do Miriam19
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez Nicky UK Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ kiedy¶ mia³am problem z oklapniêtymi w³osami, które mi siê w ogóle nie chcia³y uk³adaæ po nocy. Znalz³am na to dwa sposoby.

Pierwszym - wieczorem po umyciu w³osów wklepywa³am w moje wilgotne k³aczki piankê i nak³ada³am na nie wa³ki i z nimi spa³am. Nie narzeka³am na jako¶æ snu, mimo, ze wa³ki by³y ca³kiem spore. Rano je zdejmowa³am, rozprostowywa³am koñce prostownic± i viola! Moje w³oski by³y piêknie uniesione. Potem spryskac troche lakierem i fryzurka siê trzyma³a. Kole¿anki mnie siê zawsze pyta³y jak to robie, ¿e moje w³osy zawsze s± uniesione i tak ³adnie wygl±daj±.

Drugi sposób jest bardziej leniwy - oczywi¶cie po umyciu, nak³ada³am na wilgotne w³osy troche pianki i ¿elu, który nie skleja w³osów,a w³a¶ciwie t± piankê wgniata³am we w³osy zeby mi sie zrobi³y fale. Potem na noc zwi±zywalam w³osy tak ¿eby by³y jescze bardziej potargane. Przez sen tez sie troche potarnosz± jak siê kto¶ du¿o wierci i rano rozwi±zywa³am, Poprawialam troche i mi sie tak fajnie krêci³y.

Potem zaniecha³am tych metod jako ¿e myjê w³osy codziennie rano...
Twoj± pierwsz± metodê muszê wypróbowaæ A na jakie wa³ki zawija³a¶ w³osy? Chodzi mi przede wszystkim o grubo¶æ. I na ca³e w³osy te wa³ki czy tylko na czê¶æ? Mo¿e mog³aby¶ dodaæ zdjêcia Twoich wa³ków?
__________________
"For me music and my life are all about style"
Miles Davis
Miriam19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-28, 10:59   #16
Nicky UK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomo¶ci: 47
GG do Nicky UK
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Poka¿ wiadomo¶æ
Twoj± pierwsz± metodê muszê wypróbowaæ A na jakie wa³ki zawija³a¶ w³osy? Chodzi mi przede wszystkim o grubo¶æ. I na ca³e w³osy te wa³ki czy tylko na czê¶æ? Mo¿e mog³aby¶ dodaæ zdjêcia Twoich wa³ków?
juz nie mam moich kochanych wa³eczków, ale jak sobie o nich przypomnialam to mam ochote je kupic znowu. zdjecie probowalam znale¼æ w necie i znalaz³am co¶ takiego

http://www.grebski.nazwa.pl/apekt/im...loty062006.jpg

wzielam takie zdjecie dla porównania, kupowalam te z pierwszego rzêdu. ja mialam te walki niebieskie, wiec byly to 32/6 albo 36/6, niepamietam dokladnie, i troche trodno mi ocenic wielkosc. ale wiadomo - im wieksze, tym wlosy sa bardziej uniesione

dlugosc wlosow tez ma znaczenie - jak masz dlugie w³osy to walki beda trudniej sie zawijac i moga ci sie odwijac w nocy- na to sposobu nie znalazlam

a wa³ki zawija³am na cale wlosy raz tylko zawinelam na polowe (tylko na gorna warstwe), ale bylo wtedy widac ze gore mialam uniesiona a dó³ opadly, zmuszona bylam zwiazac wlosy zeby normalnie wygladac ;p

Edytowane przez Nicky UK
Czas edycji: 2009-08-28 o 11:01
Nicky UK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-28, 11:19   #17
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 4 407
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

mam podobny problem - nie tyle z u³o¿eniem w³osów rano, a z tym, ¿e s± t³uste po nocy _._ musze wypróbowaæ sposób z m±k± ;D i tak mam ten plus, ¿e przewa¿nie w tygodniu krêcê swoje proste jak druty w³osy. wiêc tego, ¿e s± t³uste nie widaæ. gorzej, kiedy muszê zostawiæ je proste, wtedy jest tragedia :P
carpaibex jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-28, 13:56   #18
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Dziêki aanika Wieczorem spróbujê, mo¿e jakos to bêdzie... najbardziej denerwuje mnie grzywka, ktora po umyciu jest ok, a rano nijak siê jej ulozyc nie da
hula_hula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-29, 11:24   #19
RoZoWeOkULaRy
Zakorzenienie
 
Avatar RoZoWeOkULaRy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 3 415
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez hula_hula Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki aanika Wieczorem spróbujê, mo¿e jakos to bêdzie... najbardziej denerwuje mnie grzywka, ktora po umyciu jest ok, a rano nijak siê jej ulozyc nie da
Ja mam tak samo ;/
Sterczy mi na wszystkie strony i nie mogê jej u³o¿yæ
__________________
"Wyrzuæ ten gniew i wyrzuæ tê z³o¶æ!"

Wyszukiwarkoholiczkaa.
RoZoWeOkULaRy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 12:39   #20
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 781
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Próbowa³ ju¿ kto¶ pomys³u z m±k±?
Gosia_14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-29, 12:58   #21
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 464
GG do illegale
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Gosia_14 oprócz mnie to chyba narazie nikt. O tej m±ce jest te¿ w w±tku o przet³uszczaj±cych siê w³osach...
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynno¶æ tarczycy zaburzenia od¿ywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu od¿ywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-29, 16:07   #22
little_dove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 121
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez illegale Poka¿ wiadomo¶æ
Gosia_14 oprócz mnie to chyba narazie nikt. O tej m±ce jest te¿ w w±tku o przet³uszczaj±cych siê w³osach...
ok ale jak to z ta mak± rano wygl±da? widac ja na wlosach? wytrzepujesz ja jako¶??
i w ogóle ile jej nak³adaæ?
little_dove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-29, 17:10   #23
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Spróbujcie m±kê ziemniaczan± a nie pszenn±.
Agaaa-a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-29, 17:20   #24
RoZoWeOkULaRy
Zakorzenienie
 
Avatar RoZoWeOkULaRy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 3 415
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

No to ja mo¿e spróbujê t± m±k± dzisiaj ale jak to na drugi dzieñ wygl±da
__________________
"Wyrzuæ ten gniew i wyrzuæ tê z³o¶æ!"

Wyszukiwarkoholiczkaa.
RoZoWeOkULaRy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-29, 19:51   #25
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomo¶ci: 3 491
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez Carrousel Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie jest z kolei na odwrót, jak siê trochê 'ule¿±', to w³a¶nie lepiej siê uk³adaj± ;D
Ja mam to samo, dlatego zawsze lubi³am myæ w³osy wieczorem ale teraz bede mia³a do szko³y na popo³udniu to pewnie zaczne myæ w³osy rano
maddzia007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-30, 11:09   #26
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 3 655
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Ja probowalam z maka a raczej z pudrem ryzowym.. ale tylko raz... z reguly myje wlosy codziennie.. ale kiedys stwierdzilam, ze sa w miare ok posypalam odrobine na skalp ryziem i faktycznie... wygladaly bardziej swiezo Codziennie raczej bym sie obawiala stosowac.... ale od czsu do czasu warto Zawsze mozna kupic suchy szampon, ktory wlasnie dziala jak "maka"

A metody z walkami chyba sprobuje...
__________________
Malinn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-30, 11:27   #27
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 827
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

U mnie jest tak, ¿e zaraz po myciu i wyschniêciu(wieczorem) w³osy s± zbyt puszyste, sianowate... (mam suche)
Rano s± piêkne, lej±ce, b³yszcz±ce, muszê czekaæ ca³± noc ¿eby wygl±da³y dobrze ; )

Wiêc nie pomogê Ci zbytnio, wiem ¿e mój kuzyn gdy wstaje rano bierze suszarke, nastawia na zimny strumieñ powietrza i robi sobie "wiatr we w³osach" ; ))
__________________
CZYTAJ SK£AD ! ! !


masz prawo wiedzieæ co jesz.

BJean jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-30, 11:37   #28
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 464
GG do illegale
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Rano nie mam ¶ladu po m±ce.
Nie wiem czy siê wch³ania, czy strzepuje na poduszke, w k±zdym b±d¼ razie nie ma jej.

Zawsze my³am w³osy codziennie i stosowa³am wysuszaj±ce, tandetne, tanie szampony w³osy mia³am straszne i szybko siê przet³uszcza³y. Teraz myje co 2 dni, ¿eby odzwyczaiæ i tak sobie sypie t± m±ke, zanim siê jeszcze przet³uszcz±.
Bo jak ju¿ s± t³uste to ta m±ka sobie nie radzi z nimi.
I tak sobie myje je co dwa dni i widzê znaczn± poprawê w ich jako¶ci

Ja da³am sobie do ma³ego pojemniczka m±ki i zanurzam w tym pêdzel do pudru i opruszam do¶æ mocno skalp, do¶æ duu¿o tej m±ki, potem rozprowadzam pêdzlem, w³osy s± troche bia³e, ale szybko mi to znika. Najwy¿êj mo¿na przeczesaæ w³osy szczotk± i wyczesaæ nadmiar.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynno¶æ tarczycy zaburzenia od¿ywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu od¿ywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-30, 12:04   #29
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 827
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

Cytat:
Napisane przez illegale Poka¿ wiadomo¶æ
zanurzam w tym pêdzel do pudru i opruszam do¶æ mocno skalp, do¶æ duu¿o tej m±ki, potem rozprowadzam pêdzlem, w³osy s± troche bia³e, ale szybko mi to znika. Najwy¿êj mo¿na przeczesaæ w³osy szczotk± i wyczesaæ nadmiar.
pewnie w³osy s± matowe ? M±ka wch³ania sebum, a jak wiadomo w odpowiedniej ilo¶ci jest ono potrzebne do ochrony w³osa przed czynnikami zewnêtrznymi.
__________________
CZYTAJ SK£AD ! ! !


masz prawo wiedzieæ co jesz.

BJean jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-31, 12:02   #30
Sophie84
Raczkowanie
 
Avatar Sophie84
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 302
GG do Sophie84
Dot.: w³osy po umyciu wieczorem, a w³osy rano.

a ja musze zawsze rano umyæ bo po nocy wygl±dam jak strach na wróble hehehehe mam w³osy mniej wiêcej za ucho i w nocy ka¿dy ¿yje swoim ¿yciem, czego efekty widzê w³a¶nie rano, ka¿dy w inn± stronê, tragedia
Sophie84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.