183 cm i obcasy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-17, 21:21   #1
Casame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1

183 cm i obcasy?


Witajcie,
mam pewien problem... a mianowicie mam 16 lat i szybkimi krokami zbliża się mój bal gimnazjalny. Mam 183 cm wzrostu i szaleję za obcasami ale do tej pory ich unikałam. Tym razem postanowiłam to zmienić i kupiłam szpilki, które mają 10 cm. Teraz dopadły mnie wątpliwości czy dobrze postąpiłam i nie wiem czy powinnam w nich iść. Czy nie będę wyglądała dziwnie, a wręcz komicznie?
Proszę powiedzcie co sądzicie na ten temat!
Casame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 11:05   #2
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: 183 cm i obcasy?

Jeśli dobrze się w nich czujesz to oczywiście, że możesz iść

Ja sama mam 186 cm i jakieś 3 lata temu nosiłam obcasy (6-7cm) i czułam się super potem przytyłam i w obcasach czuje się zbyt duża już. Jak wróce to poprzedniej figury to na pewno będę nosić
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 14:31   #3
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: 183 cm i obcasy?

Cytat:
Napisane przez Casame Pokaż wiadomość
Witajcie,
mam pewien problem... a mianowicie mam 16 lat i szybkimi krokami zbliża się mój bal gimnazjalny. Mam 183 cm wzrostu i szaleję za obcasami ale do tej pory ich unikałam. Tym razem postanowiłam to zmienić i kupiłam szpilki, które mają 10 cm. Teraz dopadły mnie wątpliwości czy dobrze postąpiłam i nie wiem czy powinnam w nich iść. Czy nie będę wyglądała dziwnie, a wręcz komicznie?
Proszę powiedzcie co sądzicie na ten temat!
To, że jesteś wysoka, nie oznacza automatycznie, że powinnaś nosić tylko baleriny. Oczywiście, że możesz nosić szpilki.
Jednak jeżeli do tej pory ich unikałaś, to zastanów się, czy na pewno są dobrym wyborem na bal gimnazjalny. Postaraj się trochę pochodzić w nich po domu, parę razy wyskocz w nich do sklepu albo na krótki spacer. Komicznie możesz wyglądać tylko wtedy, gdy będziesz próbowała złapać równowagę w butach, które nie chcą współpracować.

Aha, jak to z balem gimnazjalnym bywa - weź ze sobą jakieś bardzo wygodne, miękkie i płaskie buty, bo nawet w najpiękniejszych szpilkach robi się po dłuższym czasie niewygodnie, a bal gimnazjalny jest po to, żeby się bawić
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 19:34   #4
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: 183 cm i obcasy?

Jezeli dobrze sie czujesz w szpilkach, to je nos mysle, ze takie 10 cm sa w sam raz, jednak nie polecam juz takich a'la doda majacych ok. 16 cm.

Baw sie dobrze
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 19:33   #5
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: 183 cm i obcasy?

Cytat:
Napisane przez Casame Pokaż wiadomość
Witajcie,
mam pewien problem... a mianowicie mam 16 lat i szybkimi krokami zbliża się mój bal gimnazjalny. Mam 183 cm wzrostu i szaleję za obcasami ale do tej pory ich unikałam. Tym razem postanowiłam to zmienić i kupiłam szpilki, które mają 10 cm. Teraz dopadły mnie wątpliwości czy dobrze postąpiłam i nie wiem czy powinnam w nich iść. Czy nie będę wyglądała dziwnie, a wręcz komicznie?
Proszę powiedzcie co sądzicie na ten temat!
pogrubione: czy jesteś pewna, że nauczysz się w szpilkach nie tylko chodzić, ale i tańczyć oraz przyzwyczaisz stopę do kilku godzin w nich do balu?

Jeśli czujesz się w nich dobrze i chcesz chodzić w szpilkach to chodź w nich. Pamiętaj tylko, żeby zabrać najlepiej baleriny na zmianę, a jeśli do tej pory w nich nie chodziłaś to zacznij od 7cm... prawie szpilka a dużo łatwiej złapać równowagę i nauczyć się chodzić
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 12:35   #6
anna_wawa
Rozeznanie
 
Avatar anna_wawa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 537
GG do anna_wawa
Dot.: 183 cm i obcasy?

Zgadzam się z victorion
anna_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 13:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.