Brwi wg "Cosmopolitan".. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-26, 09:58   #1
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359

Brwi wg "Cosmopolitan"..


Czy któraś z Was czytała nowy nr "Cosmo"..?W każdym razie moją uwagę zwrócił artykuł o"nowym"modelowaniu brwi,regulowaniu kształtu itp.(dla dziewczyn,które nie kupiły tego pisma:najnowszym trendem są grubsze brwi,o naturalnej lini,gdzie najwyższy punkt nie jest juz nad źrenicą!)Czy sadzicie,ze takie"naturalne"brwi pasuja każdemu??Do każdego kształtu twarzy??Szczerze mówiąc..spodobał mi sie taki:"look"ale..nie wiem czy jest on korzystny dla ogrąkłej twarzyA może same zauważyłyście(np.w tv ta zmianę?)Jeśli ktoś ma takie zdjecia-prosze wklejać!
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 10:05   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

nie ma rzeczy ktora pasowałabym kazdemu i nie warto podąrzac z amoda bo czesto oszpeca nas ,byc modnym to byc zadbanym i miec dobrane wszytsko do siebie a nie wdg cosmo
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 16:11   #3
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Z wlasnego doswiadczenia wiem ze grube brwi nadaja twrzy "ciezki: (?) wyraz... mam swoje naturalne "krzaki" i niekozystnie to wyglada... a o modzie na narutalna gruba linie brwii slyszlam juz chyba rok temu nadal to lansuja widze
aaa dla przykladu moje foto 1- brwi naturalne, grube, geste
2- brwi cienkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (37,5 KB, 515 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sample2.jpg (24,6 KB, 566 załadowań)
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 17:21   #4
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

kiciulku zdecydowanie lepiej ci w tych cieńszych brwiachPaula ma rację że nie ma co ulegoć modzie skoro ma nas oszpecać, lepiej być niemodnym ale ślicznie wyglądać (i lepiej się czuć)
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 17:47   #5
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Z natury brwi nie muszę regulować Chociaż parę włosków czasami... Najchętniej poszłabym do kosmetyczki. Apropos: czy to prawda, że ciemne brwi postarzają?
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:07   #6
kajkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 69
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa
czy to prawda, że ciemne brwi postarzają?
O ile są naturalne, nie postarzają. Jeśli natomiast są elementem mocnego makijażu, to istotnie, mogą dawać taki efekt. Chyba każda z nas ćwiczyła tę metodę "za młodu" - do klubów dało się wejść tylko z mocnym makijażem
kajkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:09   #7
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Grubsze brwi modne byly juz 2,5 roku temu ... A co do czarnych brwi to najczesciej wyostrzaja twarz przez co buzia wyglada na starsza. Grube brwi pasuja okraglej twarzy. Niemodne i brzydko wygladaja niteczki. Brwi u blondynek powinny byc o 1-2 tony ciemniejsze od wlosow. Brunetki za to powinny miec brwi 1-2 tony jasniejsze dla rownowagi Brwi mocniej zaznaczone sprawdzaja sie wtedy kiedy mamy mocny makijaz oczu- sa takim rownowaznikiem. Ciemne brwi sprawiaja takze bardziej profesjonalnego wygladu, dlatego tez wskazane jest zaznaczenie brwi np. cieniem do powiek przed rozmowa kwalifikacyjna, wazna konferencja itp. Mam nadzieje, ze pomoglam choc troszke
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 18:21   #8
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Ja mialam takie ogromne brwi i mi sie wydaje ze nadaja mojej twarzy ciezki -grozny wyraz -wyregulowalam je troche-i to zdjecie przed i po.Wydaje mi sie ze lepiej po.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:24   #9
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Ja mialam takie ogromne brwi i mi sie wydaje ze nadaja mojej twarzy ciezki -grozny wyraz -wyregulowalam je troche-i to zdjecie przed i po.Wydaje mi sie ze lepiej po.

ślicznie "otworzyłaś" oczko Elfiku Wogóle nie widać, że są regulowane - super


mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:34   #10
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
Z wlasnego doswiadczenia wiem ze grube brwi nadaja twrzy "ciezki: (?) wyraz... mam swoje naturalne "krzaki" i niekozystnie to wyglada... a o modzie na narutalna gruba linie brwii slyszlam juz chyba rok temu nadal to lansuja widze
aaa dla przykladu moje foto 1- brwi naturalne, grube, geste
2- brwi cienkie
Lepiej w cienszych ale ja bym nie regulowala ich tak mocno -moim zdaniem sa za cienkie-wyregulowalabym tylko troche-kilka wloskow-w Twoim przypadku brwi sa jasne takze raczej o ciezkosci twarzy nie mozemy mowic
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:35   #11
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez mona1978
ślicznie "otworzyłaś" oczko Elfiku Wogóle nie widać, że są regulowane - super


staralam sie nie skubac za duzo-boje sie ze nie odrosna
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 18:37   #12
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

wczoraj ogladalam program w tv....chyba na E!,gdzies w Cali jest wizazysta,ktory specjalizuje sie w regulowaniu brwi.Taki 10 minutowy zabieg u niego to koszt 50 dolcow,ale facet zna sie na rzeczy,robi wlasnie jak dziewczyny mowia,dopasowuje ksztalt brwi do twarzy,bez sugerowania sie trendami..nie musze oczywiscie wspominac ze laski nawet z NY potrafia poleciec do niego na regulacje brwi
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:44   #13
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez sunapee
wczoraj ogladalam program w tv....chyba na E!,gdzies w Cali jest wizazysta,ktory specjalizuje sie w regulowaniu brwi.Taki 10 minutowy zabieg u niego to koszt 50 dolcow,ale facet zna sie na rzeczy,robi wlasnie jak dziewczyny mowia,dopasowuje ksztalt brwi do twarzy,bez sugerowania sie trendami..nie musze oczywiscie wspominac ze laski nawet z NY potrafia poleciec do niego na regulacje brwi
Ciekawe szkoda ze nie mozna obejrzec jego dziel przed i po
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:45   #14
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Heh, pewnie wiele z nas miało takie brwi jak było dzieckiem w tym i ja
Niestety moje brwi czarne jak smoła i grube przytłaczały małe oczy, na dodatek włosy miałam ciemny blond i jakoś to dziwnie wyglądało Pierwszy raz brwi wyregulowałam sobie sama i zrobiłam "nitki" potem już mi lepiej szło
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:46   #15
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Dla mnie naturalne brwi są lepsze i ladniejsze niz jakies cieniutkie i krotkie niteczki, tak jak to powiedziala moja poprzedniczka... A jesli chodzi o nowy trend w regulacji brwi, to mysle, ze nie kazdemu moze pasowac taki styl. Brwi jednak daja duzo uroku twarzy dlatego trzeba je tak wyeksponowac, aby bylo wszytsko ok.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:48   #16
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Heh, pewnie wiele z nas miało takie brwi jak było dzieckiem w tym i ja
Niestety moje brwi czarne jak smoła i grube przytłaczały małe oczy, na dodatek włosy miałam ciemny blond i jakoś to dziwnie wyglądało Pierwszy raz brwi wyregulowałam sobie sama i zrobiłam "nitki" potem już mi lepiej szło
hehe ja normalnie bez regulowania to mialam jeszce gestsze niz te na 1 zdjeciu ale nie mam zdjecia-no normalnie takie krzaczory hihihi
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:50   #17
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez paula78
nie ma rzeczy ktora pasowałabym kazdemu i nie warto podąrzac z amoda bo czesto oszpeca nas ,byc modnym to byc zadbanym i miec dobrane wszytsko do siebie a nie wdg cosmo
zgadzam się w 100%
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:53   #18
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Ciekawe szkoda ze nie mozna obejrzec jego dziel przed i po



mozna elfiku,mozna tylko cholera nie pamietam dokladnie co to byl za program,ale pokazywali kobitki przed,w trakcie i po...i on wyjasnial jak sie to robi..oczywiscie nie doglebnie tylko po krotce jak dopasowuje ksztalt do twarzy.A wogole to mam wrazenie,ze jest to tez wizazysta,ktory robi kobietom metamorfozy w programie "10 years younger" na TLC,taki ciemnoskory sympatyczny chlopak z buska nastolatka....wiem wiem ogladam bzdurne programy...heh
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:56   #19
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez sunapee
mozna elfiku,mozna tylko cholera nie pamietam dokladnie co to byl za program,ale pokazywali kobitki przed,w trakcie i po...i on wyjasnial jak sie to robi..oczywiscie nie doglebnie tylko po krotce jak dopasowuje ksztalt do twarzy.A wogole to mam wrazenie,ze jest to tez wizazysta,ktory robi kobietom metamorfozy w programie "10 years younger" na TLC,taki ciemnoskory sympatyczny chlopak z buska nastolatka....wiem wiem ogladam bzdurne programy...heh
Ja tez ogladam 10 years younger tzn czasami bo ostanio nie mam czasu na TV.

Musze poszukac tego programu o ktorym mowisz
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 18:56   #20
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

grube brwii sa bardzo modne, ale racja, nie kazdemu pasuja. Np moim zdaniem idealne brwii ma Keira Knighty. Uwielbiam jej brwii, i wcale nie dodaja jej groznego wygladu.

A tak a propo mam pytanie, mozna jakos rozjasnic brwii?
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:57   #21
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Kiciulko mi o wiele bardziej podobasz się w tych grubszych brwiach W ogóle musze powiedziec, ze bardzo podobają mi się grube brwi (wiadomo, bez przesady. Mam na mysli brwi średnio-grube, a nie wielce grubaśne ). Wydaje mi się, ze w wielu przypadkach dodają twarzy charakteru, czegoś niepowtarzalnego. Wiadomo- brwi wyskubać w cienkie niteczki moze każdy, ale nie każdy rodzi się z ładnymi, słusznej grubosci brwiami, wiec myslę, ze powinno się to eksponowac, a nie zmieniać usuwając zbyt wiele włosków. Mam kolezankę - brwi miala sredniej grubosci, o ślicznym kształcie No i ona wydepilowała sobie brwi, tak że teraz ma je raczej cienkie. W sumie nadal jest ładna, ale teraz wygląda tak bardziej... pospolicie.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 19:00   #22
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez sunapee
wczoraj ogladalam program w tv....chyba na E!,gdzies w Cali jest wizazysta,ktory specjalizuje sie w regulowaniu brwi.Taki 10 minutowy zabieg u niego to koszt 50 dolcow,ale facet zna sie na rzeczy,robi wlasnie jak dziewczyny mowia,dopasowuje ksztalt brwi do twarzy,bez sugerowania sie trendami..nie musze oczywiscie wspominac ze laski nawet z NY potrafia poleciec do niego na regulacje brwi
Przydałby mi się taki ktoś! Sama to albo krzywo coś zrobię, a znowu koleżanki kiedyś zrobiły ze mnie "Stalina"... na szczeście henna szybko się zmyła. Czas poszukac jakiegos specjalisty hmmm....
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 19:06   #23
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Ja z brwiami długo miałam problem, bo co sobie wyregulowałam to nie byłam zadowolona i musiałam znów zapuszczać i od nowa regulować, potem znów nie byłam zadowolona, musiałam zapuszczać...i tak w kółko

W końcu poszłam do kosmetyczki i po wyjściu z gabinetu byłam po prostu wniebowzięta. Bo ta pani mi zrobiła brwi takie, o jakie mi chodziło. A nie opisywałam jej jakie chce - jedyne co ustaliłyśmy to to, że nie mają być za cienkie.

Także ja polecam wszystkim, którzy mają z brwiami problem wizytę u dobrej kosmetyczki
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 19:11   #24
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Oj i tak chyba zrobię. Najgorsze jest to, że moje brwi są jasne i ogólnie nie ma ich zbyt wiele...może dlatego tak cięzko mi je wyregulować. Tak...wybiorę się do kosmetyczki...po wypłacie
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 19:13   #25
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

A czy moje bri pasują do mnie ? czy raczej powiian coś z nimi zrobić ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja-1.jpg (18,2 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (35,8 KB, 167 załadowań)
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 23:25   #26
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Smile Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Dziewczyny maja racje, nie warto podazac slepo za trendami. Nie zgodze sie z tym, ze grube brwi pasuja okraglej twarzy. Wrecz przeciwnie, przy buzi z puckami (np. takiej jak moja... ) powinno sie dbac o rysunek brwi. Brwi sa najwazniejsze w makijazu, bo moga zadecydowac o rysach twarzy, postarzyc ja, odmlodzic, wydluzyc, poszerzyc, otworzyc lub zmniejszyc oko. Np. lekko zaokragle nadaja weselsze spojrzenie, bardziej ostro zakonczone nadaja z kolei surowy wyraz twarzy... Nie jestem za pelna naturalnoscia (chyba ze jest idealna sama w sobie...).

Nie lubie natomiast zupelnie cieniutkich kreseczek, modne byly wieki temu... (chociaz taka Marlena Dietrich wygladala niesamowicie... )
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 07:24   #27
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez Mariola13
A czy moje bri pasują do mnie ? czy raczej powiian coś z nimi zrobić ?
wydaje mi sie ze tak
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 08:09   #28
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Cytat:
Napisane przez Mariola13
A czy moje bri pasują do mnie ? czy raczej powiian coś z nimi zrobić ?
nic z nimi nie rob sa dobre
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 08:48   #29
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

Oj wizażanki...chyba nie do końca sie zrozumiałyśmyZd ecydowanie NIE jestem osobą ślepo podążającą za modą(gdyby tak było miałabym juz takie brwi,a nie rozważała to i prosiła Was o radę!)Pozatym mnie duzo bardziej"zainteresowała"k westia łuku,a nie grubości...Zauważcie,ze kiedyś najwyższym punktem wzniesnienia brwi była wysokość nad źrenicą,obeznie Łuk jakby sie zmniejszył..ale mimo tego brwi są jakby"ładniejsze".Moim ideałem jeśli chodzi o brwi-jest Shakira,natomiast brwi Christiny dodaja wizerunku sztucznościOceńcie same..
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 09:12   #30
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Red face Dot.: Brwi wg "Cosmopolitan"..

A oto moje brwi, też są grube, ale rano czeszę je rano szczoteczką do brwi i żelem do włosów. Takie przesadnie cienkie brwi mi się nie podobają, a przed kosmetyczką mam trochę stracha, bo jak raz poszłam na regulację brwi to potem przez 2 dni ryczałam. Całe szczęście że odrosły. Sama nie mam czasu na regulację, więc raz odwiedziłam kosmetyczkę z wyczuciem i chyba ją będę teraz raz na jakiś czas odwiedzać

Edytowane przez kaczina
Czas edycji: 2006-09-13 o 10:27
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.