Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-05, 13:51   #481
maja77
Przyczajenie
 
Avatar maja77
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Witam, przejrzałam cały wątek i aż się boję iść do fryzjera, też mam za sobą kilka fatalnych doświadczeń fryzjerskich, nadal szukam kogoś kto naprawdę dobrze strzyże, właśnie w przyszłym tygodniu jestem umówiona w Salonie Michelle na Sukienniczej do jakiegoś Marcina i nie wiem czego się spodziewać będę bardzo wdzięczna za jakieś opinie
maja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 20:15   #482
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
inda83 czy mogłabyś wstawić jakieś zdjęcia?
swoją drogą próbuję sie tam dodzwonić od 2 tygodni....
Zdjęcia po wizycie u Damiana już wklejałam w tym wątku( chyba w okolicy lutego), musisz trochę poszperać. Nowych na razie nie zrobię, bo jestem już 2 m-ce po ostatniej wizycie i nie chce się chwalić odrostami :[
Ale kolejna już 26.06. Telefoniczny kontakt rzeczywiście trudno nawiązać, ale jak jesteś cierpliwa to próbuj... ja zazwyczaj umawiam się osobiście jak już jestem gdzieś w pobliżu salonu wolę to wykorzystać niż później godzinami wisieć na słuchawce
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 13:26   #483
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Smile Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Był ktoś u fryzjera w galerii copernicus ? Mam zamiar jutro sie wybrać i ściąć się na boba.
Ja była - pani Wioletta jest rewelacyjna - do strzyżenia i sytylizacji - rewelacja.
Ja wreszcie znalazłam w Toruniu fryzjera
Ona ścina mnie i mojego M - także jest wszechstronna
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 19:51   #484
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
Zdjęcia po wizycie u Damiana już wklejałam w tym wątku( chyba w okolicy lutego), musisz trochę poszperać. Nowych na razie nie zrobię, bo jestem już 2 m-ce po ostatniej wizycie i nie chce się chwalić odrostami :[
Ale kolejna już 26.06. Telefoniczny kontakt rzeczywiście trudno nawiązać, ale jak jesteś cierpliwa to próbuj... ja zazwyczaj umawiam się osobiście jak już jestem gdzieś w pobliżu salonu wolę to wykorzystać niż później godzinami wisieć na słuchawce
hm, cóż spróbuję sie jeszcze dodzwonić... bo zazwyczaj jestem tylko w pobliżu Auli albo Starego Miasta. Chyba, że się specjalnie pofatyguję.
i mam nadzieję na termin przed 24.06

a zdjęcia zanlazłam rzeczywiście

Edytowane przez JakKazdaInna
Czas edycji: 2009-06-07 o 19:53
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:21   #485
Kamilla86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Ja od niedawna chodzę do Karoliny na Szosie Chełmińskiej w studiu expert. Ma bardzo profesjonalne podejście do klienta, pani Karolina sama dobiera fryzure odpowiednią do każdej twarzy, 100% zaangażowania z jej strony...
Kamilla86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 17:53   #486
goskawaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer??

UWAGA!!!przestrzegam i szczerze ODRADZAM salon fryzjerski velaves na reja w toruniu,wszystkim!!!!zwła szcza paniom o
blond wlosach, ktore ten blond chcą zachować, poszłam do tego salonu, zeby zrobic pasemka na odrost, najpierw "pani"(nie
bede wymieniac imienia, chyba,ze ktos sobie zyczy) zrobiła mi na
glowie cos, co mozna nazwać jedną wielką, zółtą papką, z białymi
plamami na czubku i po bokach, w niektórych miejscach do
tego "osunęła" się jej folia,pozostawiając białe krechy, nie
wspominając o 1 cm odroście(podobno nakladala dokladnie i do
skory!!!)ktory na tle tej zóltej papki,byl bardziej widoczny niz
przed przyjsciem do salonu!!! po "poprawce", to cos co teraz mam na
glowie to kombinacja żółci,szarego wpadającego w zielony 9nie przesadzam) i tzw. gołębi - tak, ten kolor nazwała pani Własciciel kasia, wg niej oczywiscie kolor(y) wyszedł Dobrze, a poza tym przecież sie ZMYJE..bo przeciez zawsze sie zmywa...profesjonalizm tej pani, jak rowniez jej pracownic pozostawiam bez komentarza. podejrzewam, ze nie jestem jedyna osoba, ktorej w tym salonie calkowicie zniszczono i kolor i wlosy, biedna pani, ktora siedziala obok mnie na fotelu nie byla swiadoma swoich białych placków na glowie, ktore zrobila jej wlasnie szanowna pani wlasciciel kasia. nie wspomne o strzyżeniu, na szczeście podejrzałam jedynie jak panie w tym salonie strzygą, swoich włosów nie dałam dotknąć.
goskawaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 13:26   #487
martyna77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

witam chcialam sie zapytac czy moze ktoras z Pań/dziewczyn wie co sie podzialo z Panem Robertem z Wizardu? czy gdzies pracuje jeszcze, co mozna go znalezc. pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
martyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 13:38   #488
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Z tego co wiem pracuje w innym salonie. Podobno jest tam też salon kosmetyczny...Nazwa wyleciała mi z głowy ale zawsze możesz zadzwonić do Wizardu i się spytać...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 14:00   #489
martyna77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

tak. to wiem problem w tym, ze znowu zmienil lokalizacje podobno i z tad moje pytanie
martyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 14:19   #490
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez martyna77 Pokaż wiadomość
tak. to wiem problem w tym, ze znowu zmienil lokalizacje podobno i z tad moje pytanie
Kto zmienił lokalizację Wizard czy Robert
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 14:30   #491
martyna77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

robert
martyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 15:33   #492
ana1974
Przyczajenie
 
Avatar ana1974
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer??

"pani"(nie bede wymieniac imienia, chyba,ze ktos sobie zyczy)................... ..................... pani Własciciel kasia,
Pani Kasia nie jest złą fryzjerką , Pani Magda też jest niczego sobie.
Nie zgadzam się że Velaves jest kiepskie, widocznie zaszła jakaś pomyłka ?
ana1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 15:36   #493
okko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 7
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Witam,
kurcze ale mam pustke w głowie...
Wybieram sie do fryzjera ale nie mam pojęcia gdzie iść
Byłam już w Doriano fajnie mnie scieli, ale wyszłam z plamą na czole...
Byłam w Kleopatrze i wyglądałam jak mamuśka z rodziny Adamsów
U Sławka w Alicji byl ok tylko 3 godź na fotelu przed ogromnym lustrem..., można dostać depresji jak się przez te trzy godziny na siebie patrzy
No i taka Pani Fryzjerka obok Doriano na Fałata zrobiła mi kask na głowie, a mojej mamie okropne schody
Pomócie proszę gdzie iść?
Mam dugie prawie do pasa cienkie przetłuszczające się włosy ogólnie lubię mieć włosy spięte ale od czasu do czas lubię też zaszalec z rozpuszczonymi.

HELP HELP HELP
okko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 17:38   #494
okko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 7
Talking Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez celinac Pokaż wiadomość
Polecam Ci salon do którego sama chodzę i jestem zadowolona : studio expert na Szosie Chełmińskiej. Najlepiej się zapisać do Pani Karoliny - robi balejaż bez odrostu czego niestety niemożna powiedzieć o innych salonach w Toruniu. Jak dla mnie super ale każdy musi chyba sam ocenić...
Pozdrawiam

Dzięki za odpowiedź
A jakie tam mają ceny?
Szukałam w necie ale chyba strony nie mają...
Też miałam ten salon na uwadze bo z tego co czytam maja pozytywne opinie, zastanawiałam się jescze nad Femi... nie pamiętam jak się nazywa ale jakoś tak ale chyba skłonie się ku Twojej propozycjia teraz lece się umówić


Zebym ja tam mogła się jeszcze dodzwonić...

Edytowane przez okko
Czas edycji: 2009-06-19 o 18:03
okko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 18:07   #495
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez okko Pokaż wiadomość
Też miałam ten salon na uwadze bo z tego co czytam maja pozytywne opinie, zastanawiałam się jescze nad Femi... nie pamiętam jak się nazywa ale jakoś tak ale chyba skłonie się ku Twojej propozycjia teraz lece się umówić

Pewnie chodzi o Feminarium słyszalam, ale osobiście nie korzystałam z ich usług, ja ostatnio chodzę do Marcelo
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 20:06   #496
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

a Marcelo to Szosa Chełmińska? jakiś namiar?
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 20:24   #497
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
a Marcelo to Szosa Chełmińska? jakiś namiar?
Tak, Sz.Chełmińska (róg Długiej) 6601551 ale niestety trudno się czasem dodzwonić
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 12:44   #498
ana1974
Przyczajenie
 
Avatar ana1974
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

[Wybieram sie do fryzjera ale nie mam pojęcia gdzie iść
Byłam w Kleopatrze i wyglądałam jak mamuśka z rodziny Adamsów
Zajefajna laska ta mamuśka od Adamsów - proste czarne włosy ,super sexowna.
Pozdrawiam Ana
ana1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 19:50   #499
okko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 7
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez ana1974 Pokaż wiadomość
[Wybieram sie do fryzjera ale nie mam pojęcia gdzie iść
Byłam w Kleopatrze i wyglądałam jak mamuśka z rodziny Adamsów
Zajefajna laska ta mamuśka od Adamsów - proste czarne włosy ,super sexowna.
Pozdrawiam Ana
Tak oczywiście zakładając, że ma się ku temu odpowiednią figurę, rysy twarzy, no a przede wszystkim rodzaj włosów.
W moim przypadku brak wszystkich trzech składników
POzdr.

Edytowane przez okko
Czas edycji: 2009-06-20 o 20:58
okko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 20:45   #500
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Jak pani Adams to ujedzie...gorzej jakbyś wyszła a'la Jaga Hupało...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 16:14   #501
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

witam
chcialam sie podzielic moim doswiadczeniem z salonami fryzjerskimi. mam zawsze problem bo mam wysokie czolo, bardzo cienkie wloski i dodatkowo duza blizne po wypadku na czole. dlatego tak wazne jest dla mnie sciecie, chce zeby ladnie przykrywalo blizne, tak, abym sie czula komfortowo. zazwyczaj chodzilam do sunflowera, do p. Sylwii. na ciecie i koloryzacje. niestety p. Sylwia jest czesto opryskliwa. a ostatnio totalnie mnie do siebie zniechecila. bylam na strzyzeniu i koloryzacji. strzyzenie jak zawsze ok. natomiast pierwszy raz zdecydowalam sie za jej namowa na blond na calosc. moj warunek byl jeden - zeby nie bylo zolto. niestety efekt koncowy mnie rozczarowal. ogolnie niezly blond ale gora poprostu zolta a nawet wpada w pomarancz. powiedzialam jej o swoim niezadowoleniu i wtedy szok. naskoczyla na mnie ze jestem negatywnie do niej nastawiona i ze jestem zamknieta na nowosci. powiedziala jeszcze kilka przykrych slow. i to wlasnie zabolalo mnie najbardziej.

teraz szukam dobrego fryzjera do wlosow cienkich i do koloryzacji
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 16:25   #502
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

itakasia - moje włosy gęstością również nie grzeszą...dlatego po wielu latach ciągłego niezadowolenia z ciecia znalazłam Wizard. Możesz spróbować tam - ja jestem bardzo zadowolona ze świetnego cieniowania, po którym włosy ładnie się układają, są puszyste. Co do grzywki - powiedz, że chcesz aby ładnie zasłaniała ci bliznę - powinno być ok. Robiłam tam tylko balayage - nigdy nie farbowałam całości włosów ale widziałam kilkakrotnie dziewczyny na fotelu obok, które miały farbowane włosy tylko nie na blond a brąz, bordo - było naprawdę ładnie. Może jest tu ktoś kto farbował włosy w Wizardzie i się wypowie?
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 16:43   #503
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Aranka
dzieki za opinie. tak naprawde to poprostu trzeba samemu sie przekonac, bo wlosy kazdy ma inne. czy w wizardzie sluchaja co sie mowi? jakie jest twoje doswiadczenie?
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 19:24   #504
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Przyznam, ze ja lekko podpowiadam co chcę - np. tyłu niezbyt ruszać, grzywkę krótszą...i zawsze jakoś wychodzi naprawdę dobrze! czasami mówię "rób jak uważasz, ze będzie najlepiej" - i nigdy źle na tym nie wyszłam.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 14:31   #505
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Witajcie

tak Was podczytuję i sama nie wiem, na kogo się zdecydować doświadczenia z toruńskimi salonami mam nie najlepsze. wielokrotnie wymieniany Marcin z Marcelo moim zdaniem świetny, drogi, ale naprawdę wie, co robi. mam wrażenie, że trochę gwiazdorzy, ale można przymknąć na to oko. podpadł mi jednak kiedyś nieodwołalnie - poszłam do niego na prostowanie (za które NB skasował mnie 40zł), była to kolejna wizyta, już dobrze mnie znał. pech chciał, ze na fotelu obok siedziała dziewczyna, której akurat robił pasemka. mnie prostował, a do niej doskakiwał co chwila, żeby sprawdzić, czy wszystko gra, w rezultacie czego wyszłam z włosami powywijanymi na wszystkie strony, zgrzytając zębami, bo zabrakło mi tupetu, żeby poprosić o zrobienie wszystkiego jeszcze raz jak należy. była to moja ostatnia wizyta. dobrze wspominam panią Weronikę z salonu na Kofekcyjnej chyba - Sunflower - świetne strzyżenie, poprosiłam o fryzurę, jaką sama miała na głowie (taka elfia, dość krótko ostrzyżona blondynka). Kasia z velaves (nie wiem, czy nie przekręcam nazwy) jest bardzo dobra, a do tego potrafi przyznać się do błędu, to ważne. z farbowaniem miałam ostatnio prawdziwego pecha. poszłam do salonu MiM, prosząc o zdjęcie czerni (efekt własnoręcznego kilkukrotnego nakładania brązu). Fryzjerka zdekoloryzowała włosy "do marchewki", następnie nałożyła średni popielaty brąz. Wybiegłam stamtąd z rudymi plackami na głowie, z tyłu były miedziane, z przodu prawie czarne. W domu ochłonęłam i zadzwoniłam - właścicielka powtórzyła farbowanie bez żadnych dodatkowych kosztów, ale niestety znów wyszły prawie czarne, czyli praktycznie wróciłam do punktu wyjścia. I prawie 200zł w plecy. Miesiąc później poszłam do Isobell (Isabell? obok Bumaru) na powtórną dekoloryzację i farbowanie. Zapłaciłam, bagatela, 230zł, bo namówiono mnie jeszcze na rekonstrukcję. Kolor był znośny... do pierwszego mycia. I znów głowa w plamach. Nie wiem, może to moje włosy takie dziwne, może za dużo wymagam, uważam jednak, że fryzjer powinien wiedzieć, co robi i umieć przewidywać konsekwencje. Kolejną farbę nałożył mi mąż w domu i wreszcie kolor mam jednolity Niestety, hm, prawie czarny.

Ideałem byłby fryzjer, który spojrzy i WIE, jaką fryzurę i kolor doradzić. Ja jeszcze takiego nie spotkałam.

Uff, ale elaborat. Wybaczcie
juliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 10:28   #506
ana1974
Przyczajenie
 
Avatar ana1974
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

....wyskocz do Jagi Hupało lub Leszka Czajki do Warszawki nie są tani a napewno Ci dogodzą
ewentualnie do Krakowa Jacek Tatomir lub Gosia Babicz ,a jak Cię stać troszkę dalej to Laetitia Guenaou lub Christoph Gaillet w Paryżu
ana1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 17:04   #507
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

chcialam byc asertwywna i poszlam zlozyc reklamacje w sunflowerze. p.Sylwia zrobila poprawke. polegala ona na baleyagu wybranych pasm. kolor nadal odbiega od tego ktory chcialam, ale chyba jest lepiej. powiedzcie ile czasu powinno minac zeby mozna bylo gdzie indziej powtorzyc koloryzacje. teraz mam jasniutki blond wiec kiedy mozna by wprowadzic jakies ciemniejsze pasemka zeby nie rzucala w oczy ta zolta barwa??jesli oczywicie znajde jakiegos fryzjera ktoremu bede mogla zaufac
juliee
wspolczuje przejsc
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 21:33   #508
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Nie, nie stać. Czy to znaczy, że mam godzić się na miernotę?

Itakasia - polecam Ci panią Weronikę z Konfekcyjnej. Przede mną wstała z fotela dziewczyna, którą farbowała na jasny, popielaty blond z ciemnego brązu. Wyglądała rewelacyjnie. Jak widać niektórzy umieją zrobić to jak należy.
juliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 21:41   #509
lisiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 246
GG do lisiwona
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

A ja całym sercem polecam panią Malwinkę z salonu na Legionów. Jeżeli ktoś wymaga ładnego ścięcia czy upięcia włosów, a nie wymaga wielkich luksusów w salonie to gorąco polecam. Pani Malwinka jest młoda, chyba od niedawna ma własny salon. Nie farbuje włosów więc na ten temat się nie wypowiem. Ale ścinam się zawsze u niej i jestem strasznie zadowolona. Na większe okazje też układała mi włoski i bardzo fajnie jej to wychodziło. Jedyny minus nie robi trwałej, a ciężko mi znaleźć kogoś kto zrobi dobrą trwałą. Chodziłam do salonu doriano na rubinkowie, brali dużo za samo obcięcie, a jakoś fryzurka u nich mnie nie zadowalała. Strasznie mnie postarzała. Fakt obsługa była miła i kawusia zawsze, ale trwałą, albo miałam za słabą, że po 2 myciach włosy nie chciały się układać, albo mi je palili. Właśnie jestem na etapie poszukiwania fryzjera do dobrej trwałej. Kogo byście poleciły?
lisiwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 15:20   #510
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

A ja w piatek znowu byłam w Marcelo u p. Damiana tradycyjnie robiłam balejaż, ale niestety tym razem usłyszałam zła nowinę. P.Damian odchodzi to była moja ostatnia wizyta u niego i teraz od nowa zaczną się poszukiwania, no chyba, że zapiszę sie do p. Marcina niestety mam pewne opory - wydaje mi się zbyt pewny siebie, ale może to moje błędne odczucia.
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.