Wyprzedaże w Hiszpanii !! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-11, 16:20   #31
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

szugarbejb nie pamietam nazwy, tylko tyle ze tez najpierw pociagiem a potem autobusem i to jakos strasznie dlugo :P ale mozliwe ze to ten o ktorym mowisz, miss sixty tez tam byly rzeczy..
duzo cennych rad dalas, w tym roku na pewno zajrze do outletu Mango w Barcelonie i mam nadzieje ze go znajde. Ty tam mieszkalas jakos dluzej? bo ja zawsze tak na max 2 tyg przyjezdzam i nie do samej Barcelony, wiec jak juz tam bylam to sie na zwiedzaniu skupialam, a tu sie okazuje ze pod nosem takie ceny swietnych ciuchow byly! teraz na pewno godzinke przynajmniej poswiece na nie
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 16:28   #32
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
duzo cennych rad dalas, w tym roku na pewno zajrze do outletu Mango w Barcelonie i mam nadzieje ze go znajde. Ty tam mieszkalas jakos dluzej? bo ja zawsze tak na max 2 tyg przyjezdzam i nie do samej Barcelony, wiec jak juz tam bylam to sie na zwiedzaniu skupialam, a tu sie okazuje ze pod nosem takie ceny swietnych ciuchow byly! teraz na pewno godzinke przynajmniej poswiece na nie
Ja byłam dwa late temu na 2 miesiące na kursie językowym - najpierw wynajęłam sobie pokój w mieszkaniu studenckim, jeszcze będąc w Polsce, a jak przyjechałam to zapisałam się na kurs do takiej zwyczajnej szkoły językowej. Miałam zajęcia od 8 do 15, a potem opalanie, zwiedzanie, zakupy ... W międzyczasie przyjechali też do mnie znajomi, Mama była 2 tygodnie na wczasach w Sitges (jakieś 40 mint pociągiem od Barcelony, super miejsce, jak w raju ) i tydzień ze mną w Barcelonie. Więc Barce znam jak swój mały palec

Ale paradoksalnie ja nie lubię tego miasta Brudno, duszno, głośno, hiszpańskie jedzenie mi nie smakuje (no , może oprócz owoców morza), a samo miasto (atmosfera, atrakcje turystyczne, kluby, szkoły, ludzie ... ) przereklamowane ... moim zdaniem.

Ale zakupy - niesamowicie udane

Zaraz siądę i zrobię posta z listą najfajniejszych wg mnie outletów, z adresami i jak dojechać, będą Was kusić
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 16:33   #33
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

rob rob
i jeszcze jakbys mogla mi na PW napisac jak zarezerwowalas ten pokoj... przez jakas strone czy cos? i jak to wyglada? bede wdzieczna
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 17:11   #34
Che'Nelle
Raczkowanie
 
Avatar Che'Nelle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 143
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

dziewczyny jak już mówicie o ciekawych sklepach to może wiecie czy można coś w Madrycie lub Toledo znaleźć? jak na razie to wiem, że w centrum Madrytu jest ogromny outlet Zary(byłam) ale nic poza tym :P
Che'Nelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 17:45   #35
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
rob rob
i jeszcze jakbys mogla mi na PW napisac jak zarezerwowalas ten pokoj... przez jakas strone czy cos? i jak to wyglada? bede wdzieczna
Masz PW

Adresy sklepów normalnych Zary i Mango w Barcelonie można znaleźć na stronie internetowej albo napisać maila do nich i wyślą listę, więc nie będę pisać.

Moje ulubione outlety, kolejność - od najfajniejszego wg mnie:

--> Mango:

1. Carrer de Girona 37 - jeśli nie idziemy na piechotę z Placa Catalunya, to trzeba wysiąść na stacji metra Passeig de Gracia, i iść Les Cort Catalanes w stronę Placa de Tetuan. 4 ulica w prawo to Carrer De Girona. Wg mnie najlepszy outlet Mango, bo nie dość, że blisko centrum to jeszcze bardzo duży Najlepsze przeceny są tak pod koniec lipca/początek sierpnia - duży wybór ciuchów we wszystkich rozmiarach i w śmiesznych cenach. W połowie sierpnia już może nie być rozmiarów.

Na tej ulicy jest jeszcze outlet Miss Sixty, Billabong i 2 hiszpańskich sklepów z bardziej eleganckimi ubraniami.

2. Centrum Handlowe w miejscowości Gava pod Barceloną - BarnaSud. Na stronie internetowej można znaleźć mapkę i wskazówki jak dojechać (pociąg i przystanek autobusem). Bardzo duży outlet, ma ogromne stoisko z butami i sukienkami, we wszystkich rozmiarach, w centrum jest też kino, mnóstwo restauracji i innych sklepów (np. wielka Bershka).

3. Avinguda de Pau Casals, numerka nie pamiętam, a nie mogę znaleźć w necie; ale to jest króciutka ulica, więc łatwo znaleźć Można dojechać autobusem prawie pod same drzwi, ale początkującym i nieznającym języka poradzę metro i spacer Wysiadamy na stacji Hospital Clinic przy Carrer del Urgell (bardzo urokliwe kamienice) i idziemy tą ulicą na północ, do placu Francesc Macia. Też fajny outlet, trochę mniejszy niż ten poprzedni.

Na Avinguda Diagonal - która przecina plac Francesc Macia - na wschód jest normalna Zara bardzo duża, duże Mango, Massimo Dutti, kilka amerykańskich sklepów (BCBG Max Azaria), i dość duże centrum handlowe, ale z ekskluzywnymi markami (D&G, Dior itp.). Na tym placu można też wsiąść w tramwaj (jakikolwiek) na zachód i po 3 przystanku po lewej stronie będzie wieeeelkie centrum handlowe (zabijcie mnie nie pamiętam nazwy) z normalną Zarą, Mango, dużą Bershką, Stradivaroiusem, super restauracjami ... Warto odwiedzić



---> Zara:
- wspomniany już na Pl. Catalunya, ale znalazłam adres dokładny : 11 Placa de la Universitat, wysiadamy na stacji metra Universitat. Ma 3 piętra, jest wielki i cudowny Dostawy są we wtorki i czwartki

Obok tego Outletu (na zachód) jest sklep z pościelą, a następnie bardzo fajna knajpka z tapas, polecam

Jak wyjdziemy z tego outletu i kierujemy się w stronę Las Ramblas - to będzie Carrer del Pelai - to na tej ulicy mamy: ogromną Bershkę, Stradivarius, Promod, Massimo Dutti, Pull&Bear.

Oczywiście na samych Las ramblas, w dzielnicy Barrio Gotic i na Passeig de Gracia mamy co chwilę Zarę i Mango (na całej długości Passeig de Gracia jest chyba z 8 Zar ), Bershka, Oysho i innych sklepów
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 21:50   #36
ups_16
Raczkowanie
 
Avatar ups_16
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 94
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

Ohoho, wielkie dzieki szugarbejb za ta wyczerpujaca odpowiedz. jestem na tyle usatysfakcjonowana ze nie mam wiecej pytan... poki co
ups_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 22:45   #37
mamboochaxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 233
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

a w Maladze nie orientujecie sie moze gdzie sa fajne outlety,centra handlowe godne polecenia?
mamboochaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 09:47   #38
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

Cytat:
Napisane przez mamboochaxd Pokaż wiadomość
a w Maladze nie orientujecie sie moze gdzie sa fajne outlety,centra handlowe godne polecenia?
TU jest strona z adresami i opisami centrów handlowych, ale żadnych fajnych outletów nie udało mi się znaleźć, musisz popytać miejscowych.

Na jednym z hiszpańskich forów znalazłam przykrą informację, że żadnych outletów w Maladze nie ma
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 10:22   #39
mamboochaxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 233
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
TU jest strona z adresami i opisami centrów handlowych, ale żadnych fajnych outletów nie udało mi się znaleźć, musisz popytać miejscowych.

Na jednym z hiszpańskich forów znalazłam przykrą informację, że żadnych outletów w Maladze nie ma
ooo bardzo dziekuje za stronke,przyda sie tylko szkoda ze tych outletow nie ma... ale moze cos ciekawego tam znajde
mamboochaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 13:10   #40
yamiss
Zadomowienie
 
Avatar yamiss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: birmingham/ lodz
Wiadomości: 1 468
GG do yamiss
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

szugarbejb
jakbym mogła, to bym się uściskała za tę listę ale, że nie mogę, to przynajmniej powiem ładne: dzię-ku-ję! się przyda, chociaż ja jak jestem w Barcelonie to i tak najbardziej lubię wchodzić w te malutkie, kręte uliczki, gdzie są sklepy lokalnych projektantów/artystów.. no ale buty z zary za 3.90 ojro mnie przekonały, znowu będę wiozła pustą walizkę do Barcelony

__________________
mes que un club, mes que un ciudad. Barcelona <3
visca el Barca.!


you know you love me .. xoxo.
yamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 13:11   #41
BillieJean
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z doliny
Wiadomości: 767
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

A jak w Lloret de mar?
__________________
Just be ... & live

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post21878958
BillieJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 16:09   #42
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

Cytat:
Napisane przez yamiss Pokaż wiadomość
szugarbejb
jakbym mogła, to bym się uściskała za tę listę ale, że nie mogę, to przynajmniej powiem ładne: dzię-ku-ję! się przyda, chociaż ja jak jestem w Barcelonie to i tak najbardziej lubię wchodzić w te malutkie, kręte uliczki, gdzie są sklepy lokalnych projektantów/artystów.. no ale buty z zary za 3.90 ojro mnie przekonały, znowu będę wiozła pustą walizkę do Barcelony
Cieszę się że pomogłam . Skoro lubisz małe sklepiki lokalsów, to obok tego outletu przy Pl. Francesc Macia jest odjechany sklep z odjechanymi butami i torbami. Zabij mnie ale oczywiście nazwy nie pamiętam, ale firma ma coś wspólnego z pudlami o ile dobrze pamiętam Albo nazywa się jak pudel albo w logo ma pudelka Musisz koniecznie tam zajrzeć

Cytat:
Napisane przez BillieJean Pokaż wiadomość
A jak w Lloret de mar?

Jest TheStockCompany Outlet - Lloret de Mar , Carrer Sant Romà, 17.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 20:54   #43
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

Orientuje się ktoraś z Was jak to jest z Atenami ?
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 21:23   #44
wata pomidorowa
Rozeznanie
 
Avatar wata pomidorowa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 584
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

Oj, następne wakacje chyba planuję w Hiszpanii Aż żałuję, że wybrałam Włochy Szugar, przydatne informacje Zapiszę na dysku może kiedyś mi się przydadzą
__________________
They only want you when you're seventeen!


wata pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 19:48   #45
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

swietny watek ja we wrzesniu wybieram sie do sewilli i szukam jakies fajnego outletu wlasnie tam, jesli ktos mialby jakies namiary to bardzo prosze o info.
tymczasem znalazlam strone z hiszpanskimi outletami, nie wiem czy strona wiarygodna czy nie bo nie sprawdzalam, ale przejrzec nie zaszkodzi, moze znajdziecie cos ciekawego w okolicy http://tiendas-outlet.es/ ja moge sie wypowiedziec na temat sewilli na poczatku pazdziernika
paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 21:24   #46
mandollina
Przyczajenie
 
Avatar mandollina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

No, no. To ja się szykuje na duuże zakupy ;D
Tylko boję się,że rzeczy bedą już przebrane, a dotego jade do lloret de mar, wiec wątpie czy będzie tam jaksi fajny outlet;/Ale zawsze pozostaje wycieczka do Barcelony
__________________
Do końca życia?
Kochanie, to zbyt krótko...

mandollina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 19:59   #47
szejksx2
Przyczajenie
 
Avatar szejksx2
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 26
GG do szejksx2
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

Hej wybieram sie do Barcelony na feriach zimowych (26.01-8.02) wiecie moze kiedy sa zimowe wyprzedaze.Oczywiscie juz spisalam sobie adresy wymienionych outletow ,ale czy moza ktoras z was wie cos na temat sklepow bershki,zary,pull&bear i stradivarius oraz oysho? Gdzie są w Barcelonie i czy sa jakies duze przeceny z racji ze to hiszpanskie firmy i chyba nawet w barcelonie maja głowna siedzibe. Pozdrawiam i licze na spomozenie waszą wiedzą )
szejksx2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 16:29   #48
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 051
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

Dziewczyny ja potrzebuje adresy outletów w Oviedo lub w Madrycie. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
6335951a6f2125013706eea4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9a0ad25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 21:32   #49
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;16060786]Dziewczyny ja potrzebuje adresy outletów w Oviedo lub w Madrycie. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam[/QUOTE]

dołączam się do pytania. szczególnie chodzi mi o madryt.
mortish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 17:03   #50
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

No to zdaję relację z Barcelony.

W tym roku najbardziej polecam wspominany już przeze mnie outlet Mango na Carrer Girona nr 38. W tym tygodniu ceny jeszcze nie zrównywały z ziemią, ale sukienki, ktore w Polsce kosztują 100 zł tutaj kosztują 5 euro, topu od 1 e, koszulki 2 - 3 euro, sukienki jedwabne od 3 e. Absolutnie polecam.

Na normalne zakupy polecam wybrać się naPortal d'Angel i Portaferrisa, to są pasaże równoległe do Ramblas. Na całej długości mamy 3 Bershki w tym 3 - piętrowa, 2 Stradivariusy, 3 Mango, 5 Zar, w tym 5- piętrowa, 2 H&m i mnóstwo innych sklepów, nie wspominając El Corte Ingles. Warto kontynuować prosto na Passeig de Gracia - do Carrer d'Arago mamy po prawej 2 Zary, a po lewej Stradi, Bershka, H&M i kilka innych. Na lewo warto zahaczyć też o Carrer Pelai (Zara, Bershka, Stradi).

Na trzecim miejscu polecam centrum Handlowe L'Illa, na Avinguda Diagonal, chyba nr 596, w każdym razie obok polskiego konsulatu i Hiltona. Kilka Zar, Stradi, Bershka i milion innych sklepów. Warto też kontynuować zakupy na tej ulicy aż do początku Rambla. Po drodze jest kilka Zar, Mango ( w tym duży sklep Mango HE dla panów), Massimo Dutti, kilka bardziej ekskluzywnych sklepów, no i piękna architektura.

Można tez zahaczyć o MareMagnum na końcu Las Ramblas.

Najbardziej w tym roku zawiodłam się na outletach Zary, czyli Lefties. Straszne, stare śmierdzące i dziurawe szmaty, można sobie darować wizyty.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 18:54   #51
srutututu7
Zadomowienie
 
Avatar srutututu7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 042
GG do srutututu7
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

odświeżę temat
czy ktoś był może we wrześniu na Wyspach Kanaryjskich? można trafić jeszcze wtedy na jakieś obniżki czy już nie bardzo? wiem, że obok hotelu mam Mango i Zarę, normalne sklepy, a są outlety na Fuertaventura?
srutututu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 17:33   #52
Rui
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

Dziewczyny, znacie jakieś fajne outlety z ciuchami np. Zary, Mango albo Vero Moda w Polsce albo za granicą, które polecacie? Interesują mnie wyprzedaże!
Rui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 22:23   #53
trt
Raczkowanie
 
Avatar trt
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 323
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

Dziewczyny wiecie może kiedy zaczyna się zimowa wyprzedaż w hiszpańskiej Zarze?
trt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 22:41   #54
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

Cytat:
Napisane przez trt Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może kiedy zaczyna się zimowa wyprzedaż w hiszpańskiej Zarze?
Po Trzech Króli
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 20:06   #55
trt
Raczkowanie
 
Avatar trt
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 323
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

Czyli jutro Dzięki za wiadomość
trt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 08:19   #56
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Wyprzedaże w Hiszpanii !!

Odświeżam temat

Jadę na kilka dni do Barcelony, podrzucicie jakieś zakupowe wskazówki?
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-24 09:19:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.