18 urodziny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 07:34   #1
asilya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 45

18 urodziny


Hej dziewczyny. Mam do was wielką prośbę :_) Otóż zaczynam planować moją 18stkę. co prawda robię ją dopiero w marcu lub kwietniu ale znając życie jak nie zacznę teraz to się wszystko posypie.
chciałabym zrobić ją na wolnym terenie. wynająć namiot w którym wszyscy by siedzieli a za namiotem powrozwieszać między drzewami taką jakby siatkę z lampek choinkowych i wogóle dużo takich lampek na drzewa dać ( coś takiego jak było w 17 again, ta babka sobie zrobiła takie lampki nad patio ;x) jednak nie mam zupełnie żadnych już pomysłów na coś więcej a chcę żeby ta impreza była niezapomniana bo to w końcu jedyne takie urodziny. jeśli macie jakieś pomysły albo wiecie ile kosztuje wynajęcie namiotu czy coś to piszcie będę wdzięczna.
aha. impreza będzie na jakieś 30/40 osób.
i nie chce żeby to było jakieś wielkie picie tylko coś w stylu romantycznym ale też dobra impreza.
może macie jakieś zdjęcia albo linki które mnie zainspirują.
dzięki za wszystko :_)
asilya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 15:40   #2
kierokierowniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 78
Dot.: 18 urodziny

Mówiąc szczerze, nie mam przekonania, czy marzec/kwiecień to dobra pora na imprezy plenerowe... No, ale jeśli liczysz na gorącą atmosferę, to być może nie zamarzniecie Masz już chociaż miejsce upatrzone na tę imprezę? O taki namiot, myślę, że powinnaś pytać organizatorów letnich dyskotek nad różnymi zbiornikami wodnymi, ewentualnie poszukać kogoś w wojsku, a nuż Ci użyczą takiego szałasu
kierokierowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 09:30   #3
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: 18 urodziny

Cytat:
Napisane przez asilya Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam do was wielką prośbę :_) Otóż zaczynam planować moją 18stkę. co prawda robię ją dopiero w marcu lub kwietniu ale znając życie jak nie zacznę teraz to się wszystko posypie.
chciałabym zrobić ją na wolnym terenie. wynająć namiot w którym wszyscy by siedzieli a za namiotem powrozwieszać między drzewami taką jakby siatkę z lampek choinkowych i wogóle dużo takich lampek na drzewa dać ( coś takiego jak było w 17 again, ta babka sobie zrobiła takie lampki nad patio ;x) jednak nie mam zupełnie żadnych już pomysłów na coś więcej a chcę żeby ta impreza była niezapomniana bo to w końcu jedyne takie urodziny. jeśli macie jakieś pomysły albo wiecie ile kosztuje wynajęcie namiotu czy coś to piszcie będę wdzięczna.
aha. impreza będzie na jakieś 30/40 osób.
i nie chce żeby to było jakieś wielkie picie tylko coś w stylu romantycznym ale też dobra impreza.
może macie jakieś zdjęcia albo linki które mnie zainspirują.
dzięki za wszystko :_)
wiesz w marcu to czasem jeszcze śnieg popadał, nie wiem czy uda się stworzyć 'romantyczny' nastrój jak wszyscy będą marzli opatuleni w kurtki
zrób raczej coś w pomieszczeniu (knajpka, salka w jakimś domu kultury/remizie - często wynajmują takie miejsca na 18), tam zadbaj o wystrój (światełka możesz rozwiesić w oknach, dużo podgrzewaczy na stolikach, może jakieś materiały takie woale?). a z alkoholem jak nie chcesz popijawy to zamiast na ilość postaw na jakość pokombinuj jakieś ciekawe drinki, zadbaj o dobrą muzykę
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 20:29   #4
asilya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 45
Dot.: 18 urodziny

no mam w marcu ale równie dobrze moge zrobić je w maju
asilya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.