Bambusowy kij - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-14, 11:20   #1
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Lightbulb

Bambusowy kij


Nie byłam pewna czy czasem nie dać tego wątku na "zrób to sama" jednak stwierdziłam, że tu pasuje bardziej - jeśli jednak lepiej byłoby tam to proszę o przeniesienie.

Chodzi o to, że robiąc generalne porządki, z okazji remontu, znalazłam wśród rzeczy, które "mogą się przydać" (a których połowa wyleciała z hukiem za drzwi) bambusowy kij. Jak widać na zdjęciu jest dość konkretny (długi i "stabilny"). Kiedyś służył jako podpora dla dużego kwiatka w wielkiej donicy. Teraz żadnego takiego kwiata nie mam (nawet nie mam możliwości posiadania) i zastanawiam się jak go wykorzystać? Szkoda mi wyrzucać, ale jednocześnie nie mam żadnego pomysłu, do tego w necie zdjęć i pomysłów równieżjak na lekarstwo...

Wiec moze tutaj ktoś rzuci ideą?
__________________
www.bellis.blog.onet.pl
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 18:44   #2
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: Bambusowy kij

Jeżeli szyjesz - to kawałki bambusa jako rączki do torby , jaśli majsterkujesz - jako obramowanie np . tablicy korkowej , jako drążek do karnisza .... oj chyba znalazła byś wiele zastosowań gdybyś troszkę pogłówkowała ...
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.