Jednorazowy seks z przyjacielem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-13, 01:22   #1
Ceuta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Lightbulb

Jednorazowy seks z przyjacielem


Witam!
Jestem nowym użytkownikiem tego forum, więc proszę o wyrozumiałość. Stworzyłam nowy wątek ponieważ nie mogłam znaleźć podobnej do siebie sytuacji. Zazwyczaj jest pisane o stałych związkach seksualnych z przyjacielem, a takie mnie nie interesują otóż do rzeczy...
Spotkałam się ze swoim przyjacielem u mnie w domu, piliśmy drinki i w końcu doszło do lekkiego upojenia. Rozmawialiśmy o seksie, a właściwie o jego braku. Czysta pogawędka... lecz po dłuższym czasie przyjaciel zaproponował jednorazowy bez zobowiązujący seks, najpierw przedyskutowaliśmy ten temat. Wyjaśniliśmy sobie, że po stosunku nic się w naszych relacjach nie zmieni. I tak się niby stało ale zauważyłam, że staliśmy się sobie bliżsi.
Na początku udawaliśmy, że nic się nie stało. Później zaczął o tym wspominać, pytał się o moje wrażenia itp. Zdziwiło mnie to, ponieważ długo milczeliśmy na ten temat jakby naprawdę nic się nie stało. Gdy minęło parę tygodni od stosunku zauważyłam brak okresu gdy mu wieczorem o tym powiedziałam już rano u mnie był i poszliśmy do apteki kupić test ciążowy. Był przy mnie cały czas chciał, żebym od razu wyszła z łazienki żebyśmy razem zobaczyli wynik. Okazał się negatywny ale po tej sytuacji zaczęłam myśleć o jego zaangażowaniu o wspominaniu tego wieczora i ogólnie o jego zachowaniu- konkretnego nie opiszę bo to się po prostu czuje, że jest inne niż dotychczas było. Dodam, że na początku naszej znajomości czyli 4 lata temu spodobaliśmy się sobie i byliśmy za sobą w związku z tym, że 16-letni chłopacy są mało dojrzali dlatego szybko się rozstaliśmy osobiście mam do niego sentyment od tamtej pory i nie ukrywam, że darzę go specyficznym uczuciem. Po nieudanym związku o dziwo wróciliśmy do przyjaźni i nic się między czasie nie działo aż do naszego jednorazowego seksu.
Reasumując chciałabym znać Wasze zdanie o tej sytuacji, ponieważ czuję, że jednak coś się dzieje między nami i karmię się mało znaczącymi wydarzeniami może doszukuję się dziury w całym dlatego pytam Was o zdanie czy powinnam pracować nad wybiciem tych myśli z głowy czy jednak to ma jakiś sens. Nic się w sumie wielkiego i znaczącego nie działo typu poważne wyznania, deklaracje ale jak to kobiety posiadamy tzw. 6 zmysł i wiemy, że coś się dzieje lecz nie posiadamy tego czarno na białym.

PS. Dodam, że w trakcie wakacyjnej rozłąki dzwonił do mnie płacząc w słuchawkę pragnący wrócić do domu. Mówił, że bardzo za mną tęskni i "nawet nie wiesz jak się cieszę choć by z tego, że słyszę Twój głos" a na pocztówce dopisał kocham Cię. Tego typu wydarzenia plus zbliżenie seksualne nie dają spokoju mojej głowie.
Ceuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 03:18   #2
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Jednorazowy seks z przyjacielem

Deklarujesz, że przyjaciel, ale nie brzmisz jak do końca przekonana, ten mętlik w głowie i specjalne uczucia... zastanów się na poważnie czego chcesz, ale od początku i na poważnie, a potem (niespodzianka!) z nim pogadaj. Jak nie chcesz z nim być, to uświadom mu to dobitnie byście oboje mieli czystą sytuację, jak chcesz, to tym bardziej.

Na razie chłopak zachowuje się faktycznie dziwnie, więc lepiej nie zostawiać mu złudzeń, jak się nakręci to będzie niewesoło.
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 06:42   #3
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Jednorazowy seks z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez Ceuta Pokaż wiadomość
Witam!
Jestem nowym użytkownikiem tego forum, więc proszę o wyrozumiałość. Stworzyłam nowy wątek ponieważ nie mogłam znaleźć podobnej do siebie sytuacji. Zazwyczaj jest pisane o stałych związkach seksualnych z przyjacielem, a takie mnie nie interesują otóż do rzeczy...
Spotkałam się ze swoim przyjacielem u mnie w domu, piliśmy drinki i w końcu doszło do lekkiego upojenia. Rozmawialiśmy o seksie, a właściwie o jego braku. Czysta pogawędka... lecz po dłuższym czasie przyjaciel zaproponował jednorazowy bez zobowiązujący seks, najpierw przedyskutowaliśmy ten temat. Wyjaśniliśmy sobie, że po stosunku nic się w naszych relacjach nie zmieni. I tak się niby stało ale zauważyłam, że staliśmy się sobie bliżsi.
Na początku udawaliśmy, że nic się nie stało. Później zaczął o tym wspominać, pytał się o moje wrażenia itp. Zdziwiło mnie to, ponieważ długo milczeliśmy na ten temat jakby naprawdę nic się nie stało. Gdy minęło parę tygodni od stosunku zauważyłam brak okresu gdy mu wieczorem o tym powiedziałam już rano u mnie był i poszliśmy do apteki kupić test ciążowy. Był przy mnie cały czas chciał, żebym od razu wyszła z łazienki żebyśmy razem zobaczyli wynik. Okazał się negatywny ale po tej sytuacji zaczęłam myśleć o jego zaangażowaniu o wspominaniu tego wieczora i ogólnie o jego zachowaniu- konkretnego nie opiszę bo to się po prostu czuje, że jest inne niż dotychczas było. Dodam, że na początku naszej znajomości czyli 4 lata temu spodobaliśmy się sobie i byliśmy za sobą w związku z tym, że 16-letni chłopacy są mało dojrzali dlatego szybko się rozstaliśmy osobiście mam do niego sentyment od tamtej pory i nie ukrywam, że darzę go specyficznym uczuciem. Po nieudanym związku o dziwo wróciliśmy do przyjaźni i nic się między czasie nie działo aż do naszego jednorazowego seksu.
Reasumując chciałabym znać Wasze zdanie o tej sytuacji, ponieważ czuję, że jednak coś się dzieje między nami i karmię się mało znaczącymi wydarzeniami może doszukuję się dziury w całym dlatego pytam Was o zdanie czy powinnam pracować nad wybiciem tych myśli z głowy czy jednak to ma jakiś sens. Nic się w sumie wielkiego i znaczącego nie działo typu poważne wyznania, deklaracje ale jak to kobiety posiadamy tzw. 6 zmysł i wiemy, że coś się dzieje lecz nie posiadamy tego czarno na białym.

PS. Dodam, że w trakcie wakacyjnej rozłąki dzwonił do mnie płacząc w słuchawkę pragnący wrócić do domu. Mówił, że bardzo za mną tęskni i "nawet nie wiesz jak się cieszę choć by z tego, że słyszę Twój głos" a na pocztówce dopisał kocham Cię. Tego typu wydarzenia plus zbliżenie seksualne nie dają spokoju mojej głowie.

W momencie, gdy pomyśleliście o seksie ze sobą w kategoriach "fajnie by było" - to był koniec przyjaźni. Teraz zostało pogadać, czy dojrzeliście do związku (bo mam wrażenie, że oboje tego chcecie), czy zostaje jak jest, ale przyjaźń to to nie jest.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 16:14   #4
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Jednorazowy seks z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

W momencie, gdy pomyśleliście o seksie ze sobą w kategoriach "fajnie by było" - to był koniec przyjaźni. Teraz zostało pogadać, czy dojrzeliście do związku (bo mam wrażenie, że oboje tego chcecie), czy zostaje jak jest, ale przyjaźń to to nie jest.
może tak być, ale nie musi. znam osoby, które są sobie bliskie (także jako przyjaciele) mimo erotycznego zaangażowania

moim zdaniem problem polega na tym, że autorka się za bardzo wkręca. może się mylę, ale widzę tu sporą nadinterpretację niektórych gestów i zachowań.

a może się mylę i czeka was fajny związek i wspólna przyszłość (bo ty autorko chyba byś tego chciała, prawda?)
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 20:52   #5
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Jednorazowy seks z przyjacielem

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
może tak być, ale nie musi. znam osoby, które są sobie bliskie (także jako przyjaciele) mimo erotycznego zaangażowania

moim zdaniem problem polega na tym, że autorka się za bardzo wkręca. może się mylę, ale widzę tu sporą nadinterpretację niektórych gestów i zachowań.

a może się mylę i czeka was fajny związek i wspólna przyszłość (bo ty autorko chyba byś tego chciała, prawda?)

Wiesz co, dla mnie jeśli mam przyjaciela-faceta, to jakiekolwiek zaangażowanie erotyczne wyklucza przyjaźń. Po prostu. Mój przyjaciel jest dla mnie totalnie aseksualny i nie wyobrażam sobie z nim cos teges... matko, jak z bratem
Co innego w momencie tworzenia związku - logiczne wtedy, że partner jest zarówno przyjacielem, jak i kochankiem
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 20:57   #6
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Odp: Jednorazowy seks z przyjacielem

Zgadzam się z klempaą ( dziwnie odmieniłam). Jeśli są przyjaciółmi a do tego doszło pożądanie i seks, to czym to się różni od bycia że sobą .
Zwłaszcza że facet sam nawiązuje do tego wydarzenia. Nie udaje że nic się nie stało.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 22:04   #7
maroma
Raczkowanie
 
Avatar maroma
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Dot.: Odp: Jednorazowy seks z przyjacielem

A moim zdaniem po prostu nie warto. Dziwne jest przechodzenie z relacji przyjacielskich do relacji chłopak- dziewczyna. Myślę, że jak znajdziecie oboje sobie kogoś na stałe, to szybko stanie się to dla Was przelotnym epizodem, który po czasie wymażecie ze swojej pamięci i będziecie się cieszyli z tego, że nie zepsuliście relacji, którą budowaliście przez te 4 lata.
maroma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 12:14   #8
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Odp: Jednorazowy seks z przyjacielem

Z definicji przyjaźni wynika że przyjaciele mogą a nawet powinni robić wszystko na co maja ochotę. Ale z wyłączeniem seksu i małżeństwa. Przyjaciel to taki brat/siostra, a z taką osobą nie idzie się przecież do łóżka.
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 12:21   #9
jonkisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Andrychów
Wiadomości: 6
Dot.: Odp: Jednorazowy seks z przyjacielem

taa...

ja miałem identyczną sytuacje, gdzie z koleżanką poszliśmy tworzyć "fikołki" a teraz tak jakoś się z nią dziwnie rozmawia...
niby wszystko jest po staremu ale to już nie ta znajomość i wątpię by kiedyś do niej temat wrócił :/
choć i tak było warto

-----
xxxxxxxxxxxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-09-22 o 19:58 Powód: link
jonkisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 07:23   #10
jonkisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Andrychów
Wiadomości: 6
Dot.: Jednorazowy seks z przyjacielem

mi to tam bardzo pasuje
taka przyjaźń z ciekawym dodatkiem

xxxxxxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-09-22 o 19:59 Powód: link
jonkisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.