Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie" - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-20, 15:59   #2911
"Magdalena"
Rozeznanie
 
Avatar "Magdalena"
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 661
GG do "Magdalena"
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Hej dziewczyny,

dziekuje wam bardzo za gratulacje, odnosnie wagi mojej malej to sama sie dziwie jak ja ja tam uchodowalam, a ze mala jeszcze niechciala sobie zbytnio glowki znieksztalcic i zejsc calkiem nicko do kanalu rodnego to musieli porzadnie naciac mamusie, juz przeszlo tydzien minol a ja ledwo na tylku siedze, i ciagle sie dziwie patrzac na mala jak ona tam wyszla

posylam swieze wiruski dzidziusiowe :mag ia:

a to moja tygodniowa "kuleczka"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w sukience.jpg (43,3 KB, 103 załadowań)
__________________
"Magdalena" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 16:37   #2912
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez "Magdalena" Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

dziekuje wam bardzo za gratulacje, odnosnie wagi mojej malej to sama sie dziwie jak ja ja tam uchodowalam, a ze mala jeszcze niechciala sobie zbytnio glowki znieksztalcic i zejsc calkiem nicko do kanalu rodnego to musieli porzadnie naciac mamusie, juz przeszlo tydzien minol a ja ledwo na tylku siedze, i ciagle sie dziwie patrzac na mala jak ona tam wyszla

posylam swieze wiruski dzidziusiowe :mag ia:

a to moja tygodniowa "kuleczka"
jakie kochane maleństwo
i baaardzo GRATULUJĘ - bo duże to "maleństwo"
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 17:16   #2913
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Dziewczynki wpadam na chwilkę... ja i mój mąż już mamy wakacje...super...za tydzień jedziemy do Polski...

Magdaleno, śliczne maleństwo, gratuluję....!!!!


Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczynki

Ależ się tych okropnych @ namnożyło Ale jesem pewna, że nowy rok przyniesie wysiew fasolek

Ja nastrój mam typowo ciążowy Wszystko doprowadza mne do płaczu i do śmiechu... MASAKRA!!! Apetyt mam jak smok, spać mi się ciągle chce, temp. 37.1
Ale ja głupia nie poszłam na bete...
Miałam chwilę załamania... Te skurcze mnie męczą i w ogóle przez chwilę byłam pewna, że stracę maleństwo... Dzisiaj myślę już bardziej optymistycznie i czuję, że maleństwa nie stracę Zwłaszcza, że dzisiaj planowo miała przyjść @ a nic nie wskazuje na jej przyjście
W poniedziałek idę do lekarza, bo muszę mu powiedzieć o tych jak dla mnie trochę zbyt bolesnych skurczach macicy i na betę też pójdę

Wczoraj powiedziałam też rodzicom, że będą dziadkami Musiałam powiedzieć o tym mamie bo strasznie potrzebuję teraz wsparcia

A tak poza tematem W Krakowie pada śnieg
Kochana, musisz przestać tak myśleć .... może po prostu daj sobie spokój z forum, bo te wszystkie historie o poronieniech i inne też działają na psychikę. Tobie NIE WOLNO tak myśleć. ciesz się tym, co masz. naprawdę. przecież będzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez sonia1981 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!
Dawno się nie odzywałam. Gratulacje dla Adiaikaki, dla Ciebie Mikołaj był łaskawy w tym cyklu
U mnie niestety nie najlepiej. Okazało się, ze mój maż ma bardzo złe wyniki (96% z nieprawidłową budową), pzoa tym ma jakies leukocyty wnasieniu i nie wiadomo o co chodzi Jesteśmy załamani, a mój mąż szczególnie Moj ginek powiedział, ze przy takich wynikach nie ma szans na IUI, ale jeden raz chyba spróbujemy, a potem tylko in vitro. Zapomniałam sie lekarza zapytac czy to mozna leczyc i tutaj moje pytanie do Was, dziewczyny ze śląska czy znacie moze dobrego lekarza dla moje męża?? Kurcze nie poddam się i będziemy walczyć dalej, za bardzo pragnę miec dzidzię, zeby teraz zrezygnować.
Soniu kochana, trzymaj się...nie wiem jak możesz pocieszyć męża- myślę, że nic na siłe..wyobrażam sobie jak musi być mu ciężko...na pewno pragnąłby Ci dać gwiazdkę z nieba... macie siebie nawzajem, w sobie nawzajem odnajdziecie siłe... po prostu kochaj go. dacie radę! trzymam kciuki i myślę o was ciepło!


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
A tu jeszcze nikt sie nie obudził??? Śpicie jeszcze ? Czy już sie staracie chyba wszystkie w ferworze świątecznych porządków... Ja zatem też sie biorę do roboty miłego dnia, dziewczyny!
wow ale masz fajny avatarek
my dziś z mężem praktycznie cały dzień w łóżku- nareszcie wakacje. daliśmy sobie dziś na luz... od jutro gwiazdkowe wariactwo a za tydzień do Polski...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja wstałam o 7 i jazda na zakupy, padam z nóg a czekają mnie mega porządki.
Witam wszystkie piękne Panie
Aga, fajnie, naprawdę super, że do nas wróciłaś

a ja 14 dzień cyklu , śluz płodny od kilku dni, a temp niska...więc owu nie ma...czyżby wogóle miała nie przyjść...? hm
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 17:40   #2914
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja wstałam o 7 i jazda na zakupy, padam z nóg a czekają mnie mega porządki.
Witam wszystkie piękne Panie
Też spać nie mogłaś czy budzik Cię na nogi postawił? Ja się dziś rano kręciłam jak chora, już od 6ej wędrowałam po wyrku...

Cytat:
Napisane przez "Magdalena" Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

dziekuje wam bardzo za gratulacje, odnosnie wagi mojej malej to sama sie dziwie jak ja ja tam uchodowalam, a ze mala jeszcze niechciala sobie zbytnio glowki znieksztalcic i zejsc calkiem nicko do kanalu rodnego to musieli porzadnie naciac mamusie, juz przeszlo tydzien minol a ja ledwo na tylku siedze, i ciagle sie dziwie patrzac na mala jak ona tam wyszla

posylam swieze wiruski dzidziusiowe :mag ia:

a to moja tygodniowa "kuleczka"
Gratulujemy mamusiu.
Jak się potem patrzy na dziecko to faktycznie można się zastanawiać jak to się stało, że tamtędy wyszło. Ja za każdym razem jak patrzę na takie maluchy to o tym myślę.

_________

Widzę, że ruch dziś taki sobie. Mam nadzieję, że się staracie, a nie tylko na szmacie jeździcie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 17:54   #2915
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Madziu piękna jest. Gratulacje
Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Aga, fajnie, naprawdę super, że do nas wróciłaś


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Też spać nie mogłaś czy budzik Cię na nogi postawił? Ja się dziś rano kręciłam jak chora, już od 6ej wędrowałam po wyrku...
musiałam bo szłam na zakupy na rynek a im później tym więcej ludzi.

Ale się nasprzątałam a to jeszcze nie wszystko. Wywaliłam trzy duże reklamówki kosmetyków
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 18:06   #2916
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Ale się nasprzątałam a to jeszcze nie wszystko. Wywaliłam trzy duże reklamówki kosmetyków
Podziwiam, że Wam się tak chce akurat teraz.
Ja na takie działania to muszę mieć specjalne natchnienie. Mam je parę razy do roku, całkiem bez okazji, po prostu przychodzi to robię, ale bez natchnienia żadna siła mnie nie zmusi do porządków, nawet z okazji świąt.

A a'propos ludzi to coś o tym wiem. Byłam dziś w Carrefourze po południu. Mamma mia! Ale i tak wyszłam stamtąd w ciężkim szoku - mój małżon chyba pierwszy raz w życiu zachował stoicki spokój w tak zatłoczonym sklepie. I jeszcze na koniec jak zapomniałam czegoś z Rossmanna potrafił spytać czy wracamy... Ale tym razem role się odwróciły, bo się zaparłam jak osioł, miałam dość.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 19:01   #2917
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Też spać nie mogłaś czy budzik Cię na nogi postawił? Ja się dziś rano kręciłam jak chora, już od 6ej wędrowałam po wyrku...

Gratulujemy mamusiu.
Jak się potem patrzy na dziecko to faktycznie można się zastanawiać jak to się stało, że tamtędy wyszło. Ja za każdym razem jak patrzę na takie maluchy to o tym myślę.

_________

Widzę, że ruch dziś taki sobie. Mam nadzieję, że się staracie, a nie tylko na szmacie jeździcie.
ale się uśmiałam.... ja porządki robię w poniedziałek...i miejmy nadzieję, że będę miała natchnienie...no zobaczymy...póki co nic mi się nie chce i jestem szczęśliwa, że wakacje mam. to komu w ten weekend owu wypadło? bo większość to chyba ma @...
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 19:27   #2918
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
kliknęłam dla męża na Gwiazdkę to http://www.eurocori.pl/product_info.php/products_id/134
mam nadzieje że do Świąt dojdzie, specjalnie zadzwoniłam do sklepu i obiecali wysłać jak najszybciej
Super prezent. Ho Ho Ho.

Cytat:
Napisane przez "Magdalena" Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

dziekuje wam bardzo za gratulacje, odnosnie wagi mojej malej to sama sie dziwie jak ja ja tam uchodowalam, a ze mala jeszcze niechciala sobie zbytnio glowki znieksztalcic i zejsc calkiem nicko do kanalu rodnego to musieli porzadnie naciac mamusie, juz przeszlo tydzien minol a ja ledwo na tylku siedze, i ciagle sie dziwie patrzac na mala jak ona tam wyszla

posylam swieze wiruski dzidziusiowe :mag ia:

a to moja tygodniowa "kuleczka"
Jaka jestam malusia i pięknusia.


U mnie praca , zakupy i zaraz łóżeczko.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 23:29   #2919
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

A ja sie ostatnio przestalam udzielac, ale nadal Was podczytuje moje drogie. Ciesze sie ze nowe fasolki w drodze i ze Aga do nas wrocila
Ja ostatni tydzien przesiedzialam w domu na zwolnieniu, dopadl mnie okropny stres ktrory odbil sie troche na moim zdrowiu. Bylam u lekarza, tak jak sie domyslalam wszystko wiaze sie z poronieniem, za szybko chcialam o tym zapomniec, zamiast to wyrzucic z siebie, wyplakac sie, ja wepchnelam to gdzies w glab siebie i teraz 1,5 miesiaca po tym zdarzeniu zaczelo to ze mnie wychodzic, wyglada to na poczatki depresji
Dwa dni temu poszlam na masaz, dopiero tam udalo mi sie rozluznic cialo, w poniedzialek ide znowu, poza tym umowilam sie tez na rozne zabiegi kosmetyczne, ktore pozwola mi sie zrelaksowac i mam nadzieje poprawia troche humor (czuje sie taka brzydka), a od stycznia zapisalam sie na pilates.
Bylam pewna ze mam to juz za soba, ze pogodzilam sie z ta strata, ale niestety
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 10:04   #2920
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
A ja sie ostatnio przestalam udzielac, ale nadal Was podczytuje moje drogie. Ciesze sie ze nowe fasolki w drodze i ze Aga do nas wrocila
Ja ostatni tydzien przesiedzialam w domu na zwolnieniu, dopadl mnie okropny stres ktrory odbil sie troche na moim zdrowiu. Bylam u lekarza, tak jak sie domyslalam wszystko wiaze sie z poronieniem, za szybko chcialam o tym zapomniec, zamiast to wyrzucic z siebie, wyplakac sie, ja wepchnelam to gdzies w glab siebie i teraz 1,5 miesiaca po tym zdarzeniu zaczelo to ze mnie wychodzic, wyglada to na poczatki depresji
Dwa dni temu poszlam na masaz, dopiero tam udalo mi sie rozluznic cialo, w poniedzialek ide znowu, poza tym umowilam sie tez na rozne zabiegi kosmetyczne, ktore pozwola mi sie zrelaksowac i mam nadzieje poprawia troche humor (czuje sie taka brzydka), a od stycznia zapisalam sie na pilates.
Bylam pewna ze mam to juz za soba, ze pogodzilam sie z ta strata, ale niestety
Evunciu...bardzo mi przykro, myslę, że potrzebujesz po prostu czasu... tak to jest z nami. mi się też zaraz po poronieniu jak tylko się otrząsnęłam z pierwszego szoku wydawało, że się " pogodziłam" a potem okazuje się, że jakieś malutkie rzeczy- reklama w TV , piosenka, coś w sklepie, czyjeś wypowiedziane zdanie - powodują wybuch wszystkiego od nowa...
mam nadzieję, że święta pomogą Ci się odstresować,, zrelaksować, dojść do siebie...

PS: ja też próbowałam pilatesu ale mi nie szło..może jogi spróbuję przytulam cię cieplutko!
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 11:15   #2921
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Evunciu...bardzo mi przykro, myslę, że potrzebujesz po prostu czasu... tak to jest z nami. mi się też zaraz po poronieniu jak tylko się otrząsnęłam z pierwszego szoku wydawało, że się " pogodziłam" a potem okazuje się, że jakieś malutkie rzeczy- reklama w TV , piosenka, coś w sklepie, czyjeś wypowiedziane zdanie - powodują wybuch wszystkiego od nowa...
mam nadzieję, że święta pomogą Ci się odstresować,, zrelaksować, dojść do siebie...

PS: ja też próbowałam pilatesu ale mi nie szło..może jogi spróbuję przytulam cię cieplutko!
Dziekuje Ci kochana za cieple slowa. Ja po prostu musze wyrzucic z siebie caly ten smutek bo z tym sie nie da zyc, dobrze ze to koncowka roku, nowy rok jest pretekstem zeby zaczac wszystko od nowa.
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 12:02   #2922
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci kochana za cieple slowa. Ja po prostu musze wyrzucic z siebie caly ten smutek bo z tym sie nie da zyc, dobrze ze to koncowka roku, nowy rok jest pretekstem zeby zaczac wszystko od nowa.
dokładnie Evuncia- ja też to sobie powtarzam! nowy sposób myślenia, nowe siły,nowe nadzieje i .... nowe szanse... wszystko co najlepsze- nadal przed nami. nie będziemy się smucić.

Ale Ty póki co - smuć się- straciłaś coś ważnego, płacz, krzycz. wyrzuć z siebie złość, rozczarowanie smutek. a potem zaczniemy od nowa.
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 12:41   #2923
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
A ja sie ostatnio przestalam udzielac, ale nadal Was podczytuje moje drogie. Ciesze sie ze nowe fasolki w drodze i ze Aga do nas wrocila
Ja ostatni tydzien przesiedzialam w domu na zwolnieniu, dopadl mnie okropny stres ktrory odbil sie troche na moim zdrowiu. Bylam u lekarza, tak jak sie domyslalam wszystko wiaze sie z poronieniem, za szybko chcialam o tym zapomniec, zamiast to wyrzucic z siebie, wyplakac sie, ja wepchnelam to gdzies w glab siebie i teraz 1,5 miesiaca po tym zdarzeniu zaczelo to ze mnie wychodzic, wyglada to na poczatki depresji
Dwa dni temu poszlam na masaz, dopiero tam udalo mi sie rozluznic cialo, w poniedzialek ide znowu, poza tym umowilam sie tez na rozne zabiegi kosmetyczne, ktore pozwola mi sie zrelaksowac i mam nadzieje poprawia troche humor (czuje sie taka brzydka), a od stycznia zapisalam sie na pilates.
Bylam pewna ze mam to juz za soba, ze pogodzilam sie z ta strata, ale niestety
Evunciu niestety nie da się zapomnieć, zepchąć w poświadomość tej straty, ból dopadnie Cię i zaskoczy. lepiej jednak nie tłumić tego w sumie, wypłakać się, wykrzyczeć, powściekać


W~łaśnie wracam z Manufaktury, poszłam na samo otwarcie by uniknąć tłoku ale chyba kilak tysiecy osób wpadlo na ten sam pomysł bo ścisk niesamowitry kupiłam wszystkie prezenty oraz żywnośc na całe Święta (wędlinę mam zamówioną i odbieram we wtorek, tak samo ciasta). Jeszcze muszę dokończyć generalne porządki i zabieram sie powoli za szykowanie potraw wigilijnych
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 16:17   #2924
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Kapuściane Pole




aaassssiiiikkkk(Asia, 26lat)~~~@ 18.09 / lodz
aankaa78 (Anna, 30 lat)~~~~~@ 18.12
agabil1 (Agnieszka, 32lata)~~ @ 29.11 / Łodź
Anciaahk (Ania, 28 lat)~~~~~ @08.12/ Mazury
Anusia_82 (Ania, 26 lat)~~~~~ @ 27.10 / okol. Trójmiasta 4IUI
asia_stan (Asia, 36 lat)~~~~~~ @ 13.09 / lubuskie
Bazylia 222 (Agata, 27 lat)~~~@ 04.12 / Dublin
biedroneczkaolga (Olga, 25 lat)~~ @ 17,12/ Bydgoszcz
cellaris (Ola, lat29 )~~~~~ @29.11 Katowice
Dafreen (Anna, 32 lata)~~~~~ @07.12/ Warszawa
Darianna25 (Daria, 30 lat)~~~ @ 12.10 / Croydon U.K.
DDosiek (Dorota, 24 lata)~~~ @ 06.12 / Biala Podlaska cykl 2
Dra (Daria, 22 lata)
~~~~~~~~ @02.12 / Wlkp
Evuncia (Ewa 28 lat)~~~~~~~ @05.12/ Irlandia
Fiona (Madzia 25lat)~~~~~~@03.11
Joannao08 (Asia, 26 lat) ~~~~ @ 09.06 / ok. Ciechanowa
Kachula27 (Kasia, 28 lat)~~~~ @ 02.12 / lubuskie
Karenina19 (Kamila, 25 lat)~~ @ 15.07 / Braunschweig terapia ENATONE
ka_ro_li_na (Karolina 24lata)~~@ 27.11 /Londyn
Kasia23 (Kasia, 29 lat)~~~~~~~@20.11/ Świnoujście
kobra913 (Agnieszka, 23lata)~~~@08.12/ Szczecin 1 cykl
Konczita ( Marzena, 24 lata)~~ @ 18.12 / Śląsk
kropka75 (Sylwia, 33 lata)~~~~@ 18.12
Madziwnia (Magda, 24lata) ~ @ 01.12 2msc.tabsów (jeszcze 4)/ok Darłowa
Mahora (Monika 27 lat)~~~~~ @ 11.10 / U.K
Marta8117 (Marta27)~~~~~~~~ @06.12 /Dolny Śląsk
Melisanka (Ania, 23 lata)~~~~ @ 30.11 / Königsbach
Mikant (Gośka, 33 lata)~~~~~~@ 14.12/ małopolska 1 IUI
Miramej (Jola, 32 lata)~~~ @ 22.10 / Trójmiasto
ModzioZ (Madga 35 lata)~~ @ 01.11 /Warszawa
Olivka_7 (Aneta, 25 lat)~~~~~ @ 07.12 / Kraków
Olunek (Aleksandra, 29 lat)~~ @ 08.10 / Gliwice
Ryba82, (Iza, 26 lat)~~~~~~~~ @06.12 /Częstochowa
Sonia 1981 (Sonia 27 lat) ~~ @ 07.12 (m-c przerwy)
Storczyk83 (Marta, 25 lat)~~~ @ 11.11
Symbio ( Agnieszka 32 lat)~~~@ 04.12
Syla (Sylwia 29 lat)~~~~~~~~~@ 26.10 / Norwegia
Tarasia (Agata, 25 lat) ~~~~~ @ 18.12/ Krynica
Tequillla (Gosia, 28 lat) ~~~~ @ 18.12/ Warszawa 1 IUI
Zuziunia (Zuzia, 22 lata)~~~~~ @ 07.12 / lubelskie



Są dwie kreski II... obecnie: 31


munio (Iza, 25 lat) - t.p. ??.12.2008 r. ??? lub ???
*aurora* (Gosia, ?? lat) - t.p. ??.??.2008 r. ??? lub ???
siobhan1 (Joanna, 29 lat) - t.p. 05.01.2009 r. Martusia lub Pawełek
pani z herbata (Bożena, 27 lat) - t.p. 08.01.2009 r. Polina
freshona (Agnieszka, 33 lata) - t.p. 21.01.2009 r. Hania
roxi1980 (Kasia, 27 lat) - t.p. 19.01.2009 r. Patryczek
bezsenność (Basia, 24 lata) - t.p. 28.01.2009 r. Mateuszek
martynnka (Justyna, 27 lat) - t.p. 28.01.2009 r. ??? lub ???
Gosiala (Gosia, 36 lat) - t.p. 02.02.2009 r. ??? lub ???
jukol (Justyna, 22 lata) - t.p. 02.02.2009 r. Aleksander
AMILAMIJA (Ania, 29 lat) - t.p. 03.02.2009 r. Matylda
anna1593 (Ania, 25 lat) - t.p. 14.02.2009 r. Hania lub Maksymilian
niunieczek (Żaneta, 24 lata)- t.p.26.02.2009??? lub ???
zanka205 (Żaneta, 22 lata) - t.p. 03.03.2009 r.Filip
ewccik (Ewa, 28 lat) - t.p. 21.03.2009 r. ??? lub ???
ancia19 (Ania, 28 lat) - t.p. 13.04.2009 r. ??? lub ???
gabriellao0 (Gabriela, 27 lat)- t.p. 22.03.2009 r. Olivka
Zlota Jagoda(Ania, 26 lat) - t.p 14. 04. 2009 Joannalub ???
Anadun (Asia lat 34)- t.p. 5.04.2009. ??? lub ???
ikak (Ika, 27 lat)- t.p. 17.04.2009. Natalka
Mediane ( Ewa 25 lat)- t.p. ???
Kathi75 (Kasia, 32 lata)- t.p.-01.05.2009. ??? lub ???
Sasha20 (Natalia 20 lat)- t.p.-15.05.2009. Laura lub Jakub
Rumiankowa (Sylwia, 30 lat)- t.p.-15.05.2009 ??? lub ???
anulka (Ania, 24 lata)- t.p.-12.05.2009 ??? lub ???
Blondynka (Magda, 26 lat) t.p.29.05.2009 Michalinka lub Marcin
Małgosia : ) (Małgosia, 23 lata t.p.11.06.2009Emilia lub Antos
Cassandra 23 (Beata, 25 lata)t.p. 04.07 ??? lub ???
Truheart (Ola, 27 lat) t.p. 13.07 ??? lub ???
Ania0104(Ania 25 lat) t.p. 21.07 ??? lub ???
Adaikaka (Aneta 22 lata) t.p. 27.08.2009 ??? lub ???



rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:01   #2925
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
W grupie siła, za mc damy radę.
Ja niestety odpadam na miesiąc. Tz miał wycinane migdałki i dostał rozkaz "zero sexu" - bo to wysiłek, więc przegapimy okres płodny... No cóż, tyle juz czekam to poczekam jeszcze miesiąc...

soniano co za niefortunna sytuacja... Trzymam kciuki, żeby innym sposobem się udało! Cuda tez się zdarzają!! Myśl pozytywnie!

Cytat:
Napisane przez aankaa78 Pokaż wiadomość
Ja od wczoraj się zastanawiam jak mam sprawdzic kiedy mam płodne dni....Ostatni cykl to 44 dni i jak wyliczyłam kiedy teoretycznie powinnam miec płodne dni (cykl minimalny 26) i do miesiączki i powiedziałam mojemu mężowi, że co dwa dni to.....się wystraszył.....
Nieźle, nieźle! Obiecaj tż, że to ty będziesz ta aktywna to może się zgodzi na codzienna zadymkę
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:23   #2926
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cześć laseczki, wróciłam ze zjazdu, byłam w kościele, wyspowiadałam się.

Wczoraj miałam spadek temperatury do 36,3 a dzisiaj wzrost 36,5.

Mam egzamin 3 stycznia
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:16   #2927
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Hej kobietki,

przyznaje, ze nie czytalam co napisalyscie, bo mam tylko chwilke czasu i chcialam tylko przeslac cieplutkie jak slonko (tutaj jest 18 - 20 stopni...) pozdrowienia z Portugalii
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:18   #2928
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
Ja niestety odpadam na miesiąc. Tz miał wycinane migdałki i dostał rozkaz "zero sexu" - bo to wysiłek, więc przegapimy okres płodny... No cóż, tyle juz czekam to poczekam jeszcze miesiąc...
Poważnie?
Dziwna sprawa, mój ojciec miał wycinane migdałki, mój znajomy miał, żaden nie dostał takiego zakazu.

Inna sprawa, że są sposoby, by to dla niego wysiłek nie był.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:19   #2929
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Hej kobietki,

przyznaje, ze nie czytalam co napisalyscie, bo mam tylko chwilke czasu i chcialam tylko przeslac cieplutkie jak slonko (tutaj jest 18 - 20 stopni...) pozdrowienia z Portugalii
Aaaaa super...dzięki
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 19:34   #2930
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Poważnie?
Dziwna sprawa, mój ojciec miał wycinane migdałki, mój znajomy miał, żaden nie dostał takiego zakazu.

Inna sprawa, że są sposoby, by to dla niego wysiłek nie był.
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:46   #2931
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Cześć laseczki, wróciłam ze zjazdu, byłam w kościele, wyspowiadałam się.
Mam egzamin 3 stycznia
ta uczelnia mnie ciągle zadziwia. tż też miał zjazd w ten weekend; ja pamiętam czasy kiedy od razu po nowym roku miałam w weekend zajęcia. nie wiem - miejscowa kadra nie obchodzi świąt i nowego roku?
współczuję wizji egzaminu przez święta i nowym rok

kupiłam sobie dziś w prezencie bluzkę ciążową - i był to mój pierwszy ciążowy zakup wszystkie ubrania mam od koleżanek
i kupiłam sobie krem koloryzujący do włosów, bo ostatnio u fryzjera byłam przed swoim ślubem - tzn. na początku maja i wyglądam już wielokolorowo a krem jest bez amoniaku i na 28 myć podobno, zobaczymy
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 20:12   #2932
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez rumiankowa Pokaż wiadomość
ta uczelnia mnie ciągle zadziwia. tż też miał zjazd w ten weekend; ja pamiętam czasy kiedy od razu po nowym roku miałam w weekend zajęcia. nie wiem - miejscowa kadra nie obchodzi świąt i nowego roku?
współczuję wizji egzaminu przez święta i nowym rok
Daj spokój..nie ma o czym gadać...
nadgorliwośćgorsza od faszyzmu
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 20:59   #2933
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

zuziu

Tak na marginesie - moja wstertna malpowata i wredna @ sie nie zjawila i nic nie wyglada, zeby miala sie zjawic...

A wczoraj bylismy u znajomych, ktorzy maja miesiecznego synka i oczywiscie kolezanka od razu dala mi go na rece....Jej....jakie to malenstwo slodkie i kochane i w ogole...
Ja to jeszcze tam zachowalam spokoj (tzn. staralam sie malego nie zacalowac na smierc...) ale zebyscie dziewczyny mojego tzta zobaczyly - oczu nie mogl ode mnie i od malego oderwac Takze postanowilam, ze jesli do konca miesiaca wredota @ nie raczy przyjsc, to ide do gina, niech robi stymulacje i france za uszy tutaj wyciagne...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:08   #2934
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
zuziu

Tak na marginesie - moja wstertna malpowata i wredna @ sie nie zjawila i nic nie wyglada, zeby miala sie zjawic...

A wczoraj bylismy u znajomych, ktorzy maja miesiecznego synka i oczywiscie kolezanka od razu dala mi go na rece....Jej....jakie to malenstwo slodkie i kochane i w ogole...
Ja to jeszcze tam zachowalam spokoj (tzn. staralam sie malego nie zacalowac na smierc...) ale zebyscie dziewczyny mojego tzta zobaczyly - oczu nie mogl ode mnie i od malego oderwac Takze postanowilam, ze jesli do konca miesiaca wredota @ nie raczy przyjsc, to ide do gina, niech robi stymulacje i france za uszy tutaj wyciagne...
Pewnie...ileż można czekać...no ja jestem ciekawa jak to u mnie w styczniu będzie,..
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 22:37   #2935
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
dokładnie Evuncia- ja też to sobie powtarzam! nowy sposób myślenia, nowe siły,nowe nadzieje i .... nowe szanse... wszystko co najlepsze- nadal przed nami. nie będziemy się smucić.

Ale Ty póki co - smuć się- straciłaś coś ważnego, płacz, krzycz. wyrzuć z siebie złość, rozczarowanie smutek. a potem zaczniemy od nowa.
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Evunciu niestety nie da się zapomnieć, zepchąć w poświadomość tej straty, ból dopadnie Cię i zaskoczy. lepiej jednak nie tłumić tego w sumie, wypłakać się, wykrzyczeć, powściekać


W~łaśnie wracam z Manufaktury, poszłam na samo otwarcie by uniknąć tłoku ale chyba kilak tysiecy osób wpadlo na ten sam pomysł bo ścisk niesamowitry kupiłam wszystkie prezenty oraz żywnośc na całe Święta (wędlinę mam zamówioną i odbieram we wtorek, tak samo ciasta). Jeszcze muszę dokończyć generalne porządki i zabieram sie powoli za szykowanie potraw wigilijnych
Dzieki dziewczynkito samo powtarzaja mi moje 2 kolezanki, one przeczuwaly ze ja tego jeszcze nie przetrawilam a ja glupia sie udzilam ze mam to juz za soba, nie chcialam o tym mowic, wracac do tego. Ten cykl odpuszczam, wlasnie zblizam sie do owulacji i wogole nie mam ochoty na staranka. Zaczne od Nowego Roku. Pamietam moje zyczenie ktore pomyslalm sobie w zeszlorocznego Sylwestra. Nie spelnilo sie W Tym Roku nie bedzie zadnych zyczen.
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 08:14   #2936
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Dzień dobry dziewczynki.


5-ty dzień cyklu - nareszcie mnie biust przestał boleć.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 08:15   #2937
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cześć kobitki
Jestem w pracy lekarz stwierdził że nie ma potrzeby żebym w domu siedziała
Ale spoko przynajmniej zaległości nie będę mieć. A poza tym bym siedziała i dłuzyło by mi się strasznie. I wymyślałabym objawy. A tak zleci ani się obejrzę.
Wczoraj miałam IUI, ale jak patrzyliśmy na USG to pęcherzyk jeszcze nie pękł. To było o 9. Po południ miałam silne ukłucia więc myślę że już pękł- no i poza IUI były staranka- pan dr powiedział że baaardzo wskazane. Dziś jadę na USG żeby sprawdzić czy ten mój pęcherzyk już pękł czy nie, jeśli nie powtórzymy IUI- żeby zwiększyć skuteczność.

W piątek rozbiłam kolejny termometr:/ więc zostało mi mierzenie termometrem elektronicznym który ma tylko jedno miejsce po przecinku, i oszukuje w porównaniu z rtęciowym bo sprawdzałam kiedyś o 0,2. Więc na ile ten mój wykres jest faktycznie prawdziwy to nie wiem sama a może właśnie się rozbił żebym nie mierzyła

Normalnie te ukłucia wczoraj to miałam na cały brzuch mi promieniowało. Aż jakby wyżej- nie wiem czy to mógł być ból właśnie pęknięcia pęcherzyka? Nie miałam czegoś takiego wcześniej więc nie wiem.Ale z 5 minut się ruszyć nie mogłam.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 08:44   #2938
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Cześć kobitki
Jestem w pracy lekarz stwierdził że nie ma potrzeby żebym w domu siedziała
Ale spoko przynajmniej zaległości nie będę mieć. A poza tym bym siedziała i dłuzyło by mi się strasznie. I wymyślałabym objawy. A tak zleci ani się obejrzę.
Wczoraj miałam IUI, ale jak patrzyliśmy na USG to pęcherzyk jeszcze nie pękł. To było o 9. Po południ miałam silne ukłucia więc myślę że już pękł- no i poza IUI były staranka- pan dr powiedział że baaardzo wskazane. Dziś jadę na USG żeby sprawdzić czy ten mój pęcherzyk już pękł czy nie, jeśli nie powtórzymy IUI- żeby zwiększyć skuteczność.

W piątek rozbiłam kolejny termometr:/ więc zostało mi mierzenie termometrem elektronicznym który ma tylko jedno miejsce po przecinku, i oszukuje w porównaniu z rtęciowym bo sprawdzałam kiedyś o 0,2. Więc na ile ten mój wykres jest faktycznie prawdziwy to nie wiem sama a może właśnie się rozbił żebym nie mierzyła

Normalnie te ukłucia wczoraj to miałam na cały brzuch mi promieniowało. Aż jakby wyżej- nie wiem czy to mógł być ból właśnie pęknięcia pęcherzyka? Nie miałam czegoś takiego wcześniej więc nie wiem.Ale z 5 minut się ruszyć nie mogłam.
Ja mam i takie, że kilka godzin leżę w kucki, więc pewnie to to.

Trzymam ogromne Olivko.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 08:48   #2939
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cześć dziewczynki

Nie było mnie przez weekend, ale chyba dużo nie napisałyście, więc nadrobię w wolnej chwili.

olivko przeczytałam wyżej, że jesteś po IUI. Trzymam kciuki .
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 08:59   #2940
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Cześć kobitki
Jestem w pracy lekarz stwierdził że nie ma potrzeby żebym w domu siedziała
Ale spoko przynajmniej zaległości nie będę mieć. A poza tym bym siedziała i dłuzyło by mi się strasznie. I wymyślałabym objawy. A tak zleci ani się obejrzę.
Wczoraj miałam IUI, ale jak patrzyliśmy na USG to pęcherzyk jeszcze nie pękł. To było o 9. Po południ miałam silne ukłucia więc myślę że już pękł- no i poza IUI były staranka- pan dr powiedział że baaardzo wskazane. Dziś jadę na USG żeby sprawdzić czy ten mój pęcherzyk już pękł czy nie, jeśli nie powtórzymy IUI- żeby zwiększyć skuteczność.

W piątek rozbiłam kolejny termometr:/ więc zostało mi mierzenie termometrem elektronicznym który ma tylko jedno miejsce po przecinku, i oszukuje w porównaniu z rtęciowym bo sprawdzałam kiedyś o 0,2. Więc na ile ten mój wykres jest faktycznie prawdziwy to nie wiem sama a może właśnie się rozbił żebym nie mierzyła

Normalnie te ukłucia wczoraj to miałam na cały brzuch mi promieniowało. Aż jakby wyżej- nie wiem czy to mógł być ból właśnie pęknięcia pęcherzyka? Nie miałam czegoś takiego wcześniej więc nie wiem.Ale z 5 minut się ruszyć nie mogłam.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.